Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Transfery Milanu (cz. 29)

Piątek w Milanie! Czy ACM kupi Lewandowskiego? Pokój transferów i plotek o przeróżnej wiarygodności.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Sulej
Milanista
Milanista

Post autor: Sulej »

Co myślicie o odejściu Nesty i ściągnięciu Luiza? Moim zdaniem, Nesta powinien skończyć swoją karierę w Milanie. Luiza bym chciał ale za jakiegoś innego stopera.
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Post autor: PrzeM »

Może Onyewu <-> Luiz? Bonera czasem może się przydać choćby jako rezerwa na prawą obronę, a Oguchi w ogóle u nas nie gra.
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Ja mam pytanie. Dlaczego tematy z transferami są zamykane i otwierane następne części? I na jakiej podstawie jest to wybierane? Nie ilością stron tematu, nie datą...
A Luiz jest dla mnie anonimowym piłkarzem - ani razu go nie widziałem. Nie znam też recenzji jego występów. Warunki ma ok. Biografię bardzo dobrą - młody gracz, a już jest podstawowym obrońcą solidnego klubu europejskiego i zadebiutował w reprezentacji.
Awatar użytkownika
TomekW
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: TomekW »

Venomik pisze:Ja mam pytanie. Dlaczego tematy z transferami są zamykane i otwierane następne części? I na jakiej podstawie jest to wybierane? Nie ilością stron tematu, nie datą...
Kiedyś zamykaliśmy je po określonej ilości stron. Teraz... trochę się spóźniliśmy ;)
Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
vedere il grande Milan che vince il Tricolore
Sulej
Milanista
Milanista

Post autor: Sulej »

Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Nie wiem, po co byłby nam Brocchi. Poza tym ma już 34 lata, a Milan raczej musi odmłodzić pomoc.
Awatar użytkownika
PacheL
Milanista
Milanista

Post autor: PacheL »

aha, jasne.. W takim razie ciekawe po co wyjeżdżał z nami na tournee do Stanów? na wakacje?
Love to football is playing every game as if it's your last.
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Na tournee nie było choćby Pirlo, który chyba jeszcze odpoczywał po mundialu. Mam na myśli kadrę na cały sezon i ewentualny powrót Brocchiego.
Awatar użytkownika
łachu
Milanista
Milanista

Post autor: łachu »

To tournee, o którym tu mowa, odbyło się jeszcze przed MŚ.
Siamo l'armata Rossonera
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Pomyliło mi się z Panathinaikosem :dunno:
OK, nie zaprzeczam, że mogło rzeczywiście być zainteresowanie Milanu Brocchim, ale wyrażam subiektywną opinię, że taki zawodnik nie byłby nam potrzebny.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

PrzM, nic Ci się nie pomyliło, właśnie na tym tourne nie było piłkarzy powołanych na MŚ. Brocchi pojechał z kilkoma innymi piłkarzami (Blasi) jako uzupełnienie składu, być może byli oni testowani pod względem przydatności, ale szczerze wątpię. Dobrze się skończyło i mercato było świetne.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Awatar użytkownika
PacheL
Milanista
Milanista

Post autor: PacheL »

Heh, trochę źle zostałem zrozumiany.PrzM, nie odnosiłem się do Twojego posta, tylko do słów Brochiego. Skoro tak mu się podobało w Lazio i nie chciał przechodzić do Milanu to po co z nami jechał na te tournee? ("na wakacje?")
Oczywiste jest chyba, że pojechał tam, bo chciał u nas grać, Milan go sprawdził, trener (chyba wtedy tymczasowo Tasotti) uznał, że Brocchi się nie nadaje i i oddelegował kolesia z powrotem do Rzymu. A ten teraz wygaduje jak to mu dobrze w Lazio i że nie chciał odchodzić. Ściema wg mnie.
Love to football is playing every game as if it's your last.
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: pionka »

Tak sobie patrzę jak Bale pogrywa z Interem i dochodzę do wniosku, że on musi być nasz. Cena nie gra roli ;)
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

pionka pisze:Tak sobie patrzę jak Bale pogrywa z Interem i dochodzę do wniosku, że on musi być nasz. Cena nie gra roli ;)
Jak napisałem coś w tym stylu o Walijczyku jakiś rok temu to były gromy, że Gareth to talent z FM'a, na dodatek zatrzymał się w rozwoju. Wtedy Spurs chcieli za niego coś koło 10 mln, dziś wart jest jakieś 25 :)
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

ro temu Bale był przymierzany jako lewy obrońca, i przegrał rywalizację z Ekotto. Pomysł by Walijczyka przesunąć wyżej czyli na lewą pomoc okazał się kapitalny, tu może pokazać swoje walory ofensywne które ma większe od defensywnych.

Bale jako LO w Milanie nie za bardzo, ale jako lewoskrzydłowy w taktyce 4-4-2 bądź 4-3-3 czemu nie ;) I jakoś go nie widzę w Interze pamiętając jak się skończyły przygody Quaresmy czy Manciniego ;)
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

No proszę, słowa Prezydenta Milanu są zastanawiające. Wielki Piłkarz w Milanie w styczniu? Jakieś sugestie? Tym razem liczę na wzmocnienie defensywnej strony Milanu.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Przeciez mowil ze to Del Piero :P
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

W styczniu nie przyjdzie :P
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Qnen pisze:Wielki Piłkarz w Milanie w styczniu? Jakieś sugestie
Czyżby Cassano? :) Będzie za darmo chyba już w styczniu. Antonio, Prince, Zlatan i Rino w szatni - albo Sodoma, Gomora i Toruń, albo bad boys jak w NBA Detroit Pistons z przełomu 80's i 90's :king:
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
TomekW
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: TomekW »

Sprowadzenie kolejnego napastnika byłoby zupełnie bezsensowne. Moim zdaniem powinniśmy skupić się na bokach obrony.
Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
vedere il grande Milan che vince il Tricolore
kichasmok
Milanista
Milanista

Post autor: kichasmok »

A ja myślę, że to może być Kaka:) jeśli odejdzie Ronnie:)
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Qnen pisze:W styczniu nie przyjdzie :P
Gdzies czytalem ze w mysl "nowego prawa" moglby wlasnie w styczniu dolaczyc :) a ile w tym prawdy to nie wiem :>
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

TomekW pisze:Sprowadzenie kolejnego napastnika byłoby zupełnie bezsensowne. Moim zdaniem powinniśmy skupić się na bokach obrony.
W przypadku odejścia Dinho w lato zaklepanie Cassano miałoby sens. Mimo wszystko tak jak Ty liczę na radykalne zmiany w obronie ( i to nie tylko na skrzydłach).
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Do listy życzeń dołączyłbym jeszcze pomocnika-rozgrywającego, ale biegającego i walczącego.
Awatar użytkownika
beneras
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: beneras »

Według plotek docierających do nas z Hiszpanii, drużyna AC Milanu znajduje się na pole position w wyścigu o pomocnika Relu Madryt - Lassana Diarry. Spekuluje się iż do transferu mogłoby dojść już w styczniu, koszt transferu zawodnika wyniósłby około 10 mln euro. Pierwsze rozmowy w sprawie transferu, zdaniem prasy zostały poczynione podczas spotkania obydwu drużyn w Lidze Mistrzów (Milan - Real 2:2).
Genialna plotka.Wiadomo,ze mamy komplet w pomocy,jednak taki zawodniczek,ktory moim zdaniem moze byc wybitny,za takie grosze... kolejny fantastyczny transfer na poziomie ibry i robinho.

...no ale wiadomo,boki obrony najwazniejsze :)
Pato jest nasz muahahahaha :devil:
ODPOWIEDZ