ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sezon 2009/2010
Autor Wiadomość
pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 17, 2010 19:27   

Luk napisał/a:
Twoja postawa jednak, co ostatnio zauwazylem, to niemal ewenement wsrod braci bialo-czarnej

Luk napisał/a:
Jedyne co powiedzialem, to, ze twoja postawe (zlozenie gratulacji) to cos co rzadko widze wsrod kibicow Juve.

Czy mi się wydaje czy na siłę robisz Paolo#3 kibicem Juve? :P

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 17, 2010 19:43   

Też tak to na początku odebrałem, ale jednak Luk albo sie przejęzyczył ( i zamiast 'kibiców Milanu' dał 'kibiców Juve"), albo że po prostu Milanista złożył gratulacje, tymczasem kibice Juve nie zdobyliby się na ten gest (Luk jest obrońcą Interu na fanatycznej stronie Juvepoland, a tam baardzo 'nie lubią' Nerazurrich :) ;) )

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Maj 17, 2010 20:03   

Paolo#3 napisał/a:
[...]albo że po prostu Milanista złożył gratulacje, tymczasem kibice Juve nie zdobyliby się na ten gest[...]

:gol:

ps. Ciezko by Paolo wziasc jako juventino, skoro jestesmy na forum milanu, a do tego ma wpisane milanista pod nickiem ;)

pps. Oczywiscie nie generalizuje kibicow Juve. Sa normalni, z ktorymi mozna porozmawiac na jakims poziomie, ale fakt jest taki, ze zauwazylem ze w zdecydowanej wiekszosci wola szukac wytlumaczenia, niz pogratulowac rywalowi.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 17, 2010 20:17   

Na początku sezonu postawiłem sobie cele dla Milanu: 3 miejsce w Serie A, w LM ćwierćfinał (tutaj wiele też uzależniałem od losowania, które jak pokazał czas nie było dla nas zbyt łaskawe). Cele te uznałem jako realne, odzwierciedlające nsz potencjał. Szczególnie w lidze włoskiej zajęcie lepszej pozycji traktowłbym jako miłe zaskoczenie.
Sezon podzieliłbym na trzy części. Pierwsza część, to niepodziewanie słaba gra aż do meczu z Romą. Druga część to z kolei niepodziewanie dobra gra. Pasmo zwycięstw, i jeszcze dłuższe pasmo meczów bez porażki. W pewnym momencie zbliżyliśmy się do Interu bodajże na jeden punkt. Większość z nas nieśmiało pisała o zdobyciu mistrzostwa. Pamiętam jak w tamtym okresie napisałem, że lepiej dla nas byłoby zwiększanie porzewagi nad grupą pościgową, niż zmniejszanie dystansu do lidera. Zdawałem sobie sprawę, że nasza kadra posiada wprawdzie silna pierwszą jedenastkę, ale nie ma wystarczająco długiej ławki wartościowych rezerwowych, aby w takim maratonie jak 38 kolejek Serie A, nawiązać równorzędną walkę z Interem - drużyną o wielkim potencjale również na ławce. Trzecia część sezonu, to coraz słabsze wyniki, i walka w końcówce o nieutracenie bezpośredniego awansu do LM. Postawa jedynie w tej części sezonu muszę przyznać mnie nie zaskoczyła.
Najlepszą sytuację mieliśmy na pozycji bramkarza - aż trzech do wyboru. Im dalej do przodu, tym było gorzej. Jakoś to jeszcze wyglądało w obronie i wśród defensywnych pomocników, ale już na pozycjach odpowiedzialnych za "robienie" gry z przodu, praktycznie przez cały sezon nie było zmienników. Tak więc Ronaldinho, Pato, Borriello i Seedorf grali co mecz, bo nie było ich kim zastąpić. Gdy doszły do tego kontuzje utracenie szansy na lepszy wynik za bardzo nie powinien nikogo dziwić.
W związku z w/w powodami trzecim miejsce nie jestem zawiedziony. Jest to dla mnie wynik realny do naszych możliwości. Na zdobycie mistrzostwa raczej się nie napalałem. Może i serce czasami dawało jakąś nadzieję , lecz rozum stanowczo ochładzał moją nadzieję.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 18, 2010 07:35   

Luk napisał/a:
Paolo, musisz sie bardziej wyluzowac, i czytac miedzy wierszami ;)

Paolo wyluzuje już niedługo, jak wróci złota era Milanu ;)
Luk czytanie między wierszami to ta co druga pusta linijka? :rotfl:
to rzeczywiście masz sporo do powiedzenia ;)

Sezon 2009/2010 wydaje się nieżle zakończony dla Milanu, słaba kadra, nowy trener itd. bla bla bla... Niestety Inter robi wszystko żeby nam ten sezon uprzykrzyć, miałem do końca nadzieję, że zakończą (jak my) z zerem (titulów;), a tu im dalej w las tym ciemniej x-x
Szkoda, że Berlusconi nie rozumie frustracji kibiców, ale moim zdaniem to normalne, że "za zasługi" nie będziemy akceptować obecnego bagna. Przecież wspaniałe sukcesy nie uprawniają go do wystawienia w składzie Milanu znajomych, grubych senatorów czy innych młodych prostytutek. Jesteśmy wdzięczni za kiedyś, ale mamy oczekiwania na teraz.
Proste.

FORZA MILAN! :devil:

Szymon_ACM 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 23, 2010 08:34   

konrad_acm napisał/a:
Jesteśmy wdzięczni za kiedyś, ale mamy oczekiwania na teraz.

Dlatego ja bardzo wierzę w to, że Silvio śmiertelnie obrazi się na kibiców rossonerich, uzna, że to już nie dla niego i odda klub komuś, kto będzie chciał w niego zainwestować.

Proste.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 23, 2010 12:53   

Szymon_ACM napisał/a:
Dlatego ja bardzo wierzę w to, że Silvio śmiertelnie obrazi się na kibiców rossonerich, uzna, że to już nie dla niego i odda klub komuś, kto będzie chciał w niego zainwestować.
Proste.

Wątpię. Zresztą już zdementowano wszystkie pogłoski mówiące o sprzedaży klubu. Wg mnie Milan będzie własnością Berlusconiego do śmierci (Berlusconiego albo Milanu).

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 09, 2010 06:07   

Benitez trenerem Interu. Jeżeli będzie mu tak szło jak w Liverpoolu jest szansa, że mistrzostwa Włoch nie wygrają ;)

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 13, 2010 21:14   

2009/2010 zakonczone czy ktoś się orientuje kiedy bedzie nowy terninarz na 2010/2011 ?

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Cze 14, 2010 12:50   

konrad_acm napisał/a:
Luk napisał/a:
Paolo, musisz sie bardziej wyluzowac, i czytac miedzy wierszami ;)

Paolo wyluzuje już niedługo, jak wróci złota era Milanu ;)
Luk czytanie między wierszami to ta co druga pusta linijka? :rotfl:
to rzeczywiście masz sporo do powiedzenia ;)

Ja zawsze mam sporo do powiedzenia. I oczywiscie same kluczowe uwagi ;)

pionka napisał/a:
Benitez trenerem Interu. Jeżeli będzie mu tak szło jak w Liverpoolu jest szansa, że mistrzostwa Włoch nie wygrają ;)

Branca & Co ograniczy ten pesymizm do minimum ;)

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 14, 2010 19:34   

2009/2010 zakonczone czy ktoś się orientuje kiedy bedzie nowy terninarz na 2010/2011 ?
powtarzam pytanie

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Cze 14, 2010 23:57   

Z technicznego punktu widzenia sezon 2009/10 zakończy się 30 czerwca... Terminarze na nowy sezon będą na przełomie lipca i sierpnia.

Odpowiedz do tematu