ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyszły sponsor Milanu...
Autor Wiadomość
chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 17:22   

Veerapan napisał/a:
Czy gdybym powiedzial ze wolałbym zeby naszym trenerem byl Hiddink to powinienem sie przerzucic na kibicowanie Australii i PSV ? ;)

Rosji Veer...Rosji ;)

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 18:33   

Nie zostałem dobrze zrozumiany... nie chciałem ani potepiac kolegi, ani oceniac go. Moze jestem faktycznie troche "zaślepiony miłością" do naszego klubu, ale jeżeli moja uwaga została odebrana, to przepraszam. Chodziło mi o to, że my również możemy być dumni z naszych barw!! I reklama na koszulkach nie ma absolutnie nic do tego!!
Ale z drugiej strony Veer nie rozumiem za bardzo twojego porownania. acmilan1899x nie mówił o Puyolu, Messim czy Rijkaardzie, tylko o całym klubie. Jakbyś napisał : "szkoda że Milan nie ma w herbie kangura" lub "nie reklamuje ich "Phillips" albo "szkoda że nie sponsoruje nas Putin" to bym sie mógł poważnie zastanowić :mrgreen: :piwo:

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 18:37   

Kuba1899 - właśnie - miałem na myśli podobieństwo odnośnie braku reklam. I TYLKO to.
Nie nadinterpretuj jeśli możesz. Kocham Milan i będę z nim na dobre i na złe. Jeśli miałbym "odejść" od Milanu z tego względu, że ma sponsora na koszulkach, zrobiłbym to na początku. Zresztą Veerapan Ci to już za mnie wytłumaczył. Wiem, że ja jestem 'czepialski' (odnośnie ortografii), ale chyba mam powody, a Ty szukasz na siłę pewnych sprzeczności (u mnie), które nie istnieją. Pozdrawiam i życzę rodzinnej atmosfery w czasie Świąt.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 20, 2006 09:42   

mecz z Romą był pożegnaniem Opla z Milanem. zrobili to bardzo ładnie, na banerach reklamowych co chwile pojawiały się hasła: "12 ANNI DI STORIA" "AC MILAN & OPEL" "GRAZIE MILAN" GRAZIE TIFOSI".
za to nasz nowy sponsor betandwin nie zlicza nas to swojej PIŁKARSKIEJ ELITY :rotfl2:

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 20, 2006 10:27   

Ponieważ nam poświęcono zupełnie odrębną stronę :)

MILAN

z nami ma sponsoring glowny a z tamtymi ma tylko wpolprace

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Maj 20, 2006 15:57   

betandwin napisał/a:
betandwin nowym sponsorem na koszulkach AC Milanu

Uwielbiam sformuowanie "AC Milanu" :lol:

Szczerze mowiac nie moge sie doczekac wygladu nowych koszulek ale jak wiadomo trzeba sie jeszcze wstrzymac bo nie wiadomo czy maja rozpoczac produkcje ze znaczkiem scudetto na piersi czy bez ;)
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 28, 2006 00:36   

No wlasnie teraz sie zastanawiam kto był większym prorokiem w tych koszulkach. Czy ty veer czy TomekW:) Mysle ze niewiele się minąłeś z projektem. przecież nie będą jakiejś ekstrawagancji szerzyć (jak niedorzeczne pomysły z Atletico... dajcie spokój...).
Odnośnie takich fantastycznych sformuowań: Bratanek mojej żony (nie wiem kim jest dla mnie taka osoba:P też bratankiem??) - lat 5 i pół - mówi:
"A wujek... ja też mam już koszulkę Milanów..."
sorry za dygresje ale jakos mi sie to skojarzyło...

kamillos 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 31, 2006 11:24   

Jest też inna symulacja nowych koszulek Milanu. Przygotowana przez serwis wevolution.org zajmujący się grami z serii Pro Evolution Soccer. Oto jak oni wyobrażają sobie koszulki Milanu na nowy sezon:

Dokładny link tutaj

Mi ta wersja odpowiada. Wcale nie wygląda gorzej od Opla ;) . Mam nadzieje, że nowe koszulki przyniosą Milanowi szczęście w nowym sezonie.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 31, 2006 11:33   

Mnie również się podobają. O ile napis Opel mi odpowiadał, o tyle Meriva czy Zafira jakoś nie wpadały mi w ucho (i oko). Może to dziwne, ale między innymi dlatego nie kupowałem oryginalnej koszulki. Tak czy inaczej, najbardziej chciałbym... brak tegoż napisu.
Pod tym względem zawsze zazdrościłem Barcelonie (darujcie sobie ewentualne riposty w stylu: "to przerzuć się na hiszpański zespół"; już to przerabiałem). Nie samą koszulką kibic żyje.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 31, 2006 17:25   

A mnie ta koszulka sie nie podoba. Z przodu wyglada jak.....podpaska :P poza tym czarne tlo pod napisem betandwin nie podoba mi sie jak czarne tlo na numerki z tylu w LM.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

rinho 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 31, 2006 17:40   

Dokładnie Veerapan. Mi też się bardzo nie podoba to czarne tło dookoła betandwin. Myślę, że mi tego nie zrobią i będzie ładnie wycięte tak jak Opel. Ciekawi mnie też, jaki krój będzie tej koszulki. Bo pewnie się zmieni tak jak u Chelsea gdy przyszedł Samsung. A pochlastałbym się gdyby zrobili nam drugi strój taki jak ma Barca, tylko przykładowo inny kolor, np. seledynowy :rotfl2: Nienawidzę tego stroju Barcelony, wręcz nie mogę na niego patrzeć.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 31, 2006 18:04   

panowie, to tylko projekt, jakichs amatorow, sam bym zrobil podobny w paincie, jakbym mial duzo wolnego czasu :P . na razie nie ma sie co bulwersowac, poczekajmy az pojawi sie cos konkretniejszego niz zabawa chlopakow ze stronki o grze komputerowej (swietnej, tak swoja droga) ;)

a ten drugi stroj Barcy przypomina mi wdzianka pracownikow MPO :P

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 31, 2006 18:41   

stan napisał/a:
panowie, to tylko projekt, jakichs amatorow, sam bym zrobil podobny w paincie, jakbym mial duzo wolnego czasu :P
Zgadzam się :) Nie będzie żadnej podpaski :P Co do tego czarnego tła pod napisem betandwin, bedzie jak zażyczy sobie sponsor, w przeciwienstwie do opla logo betandwin czesto wystepuje na tle czarnego prostokąta, wiec niewykluczone. Mi sie tak bardziej podoba, ale zalezec to bedzie tez od czytelnosci loga na tle pasów :P

rinho napisał/a:
Ciekawi mnie też, jaki krój będzie tej koszulki. Bo pewnie się zmieni tak jak u Chelsea gdy przyszedł Samsung.
Zmieni, ale nie ze względu na sponsora. Po prostu, zmieni się jak co sezon.

rinho napisał/a:
A pochlastałbym się gdyby zrobili nam drugi strój taki jak ma Barca, tylko przykładowo inny kolor, np. seledynowy :rotfl2:
Nie przewiduję innej możliwości niż biały.

stan napisał/a:
a ten drugi stroj Barcy przypomina mi wdzianka pracownikow MPO :P
MPO = Młodzież Po Ogólniaku :lol2:

dinosaur5
Milanista

Wysłany: Śro Maj 31, 2006 19:15   

Nowe koszulki MILANU (czyt. zaprezentowane przez serwis WEvolution.org a konkretnie przez niejakiego "Sparka") to jakaś totalna porażka!!!!!!
-logo Adidasa na środku :grrr:
-jakiś jeszcze żółte paski :grrr:
-no i to czarne tło z obu stron :grrr:

Wiem że to tylko jakiś (amtorski?) projekt, ale i tak mówie NIE

Swoją drogą mamy równouprawnienie a stroje piłkarskie jakby nie było dyskryminują kobiety, chciałbym aby wyszła też wersja koszulek dla 'płci pięknej' - mam na myśli coś takiego jak reprezentacja ITALII na mundialu '98 chyba to była Kappa :brew:

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 31, 2006 19:29   

To znaczy chodzi ci o to??

No przecież jest jak najbardziej damska:)
A projekt z proevo może nie rewelacyjny, ale na pewno ciekawy... dziwi mnie tylko oburzenie niektórych (jakby taki projekt miał coś wspólnego z rzeczywistoscia) :lol:

rinho 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 31, 2006 19:56   

kuba1899 napisał/a:
jakby taki projekt miał coś wspólnego z rzeczywistoscia
Ej no, ja sie nie bulwersuję, tylko odniosłem się do tego danego projektu. Po prostu on mi sie nie podoba, ale mam świadomość, że oryginalny będzie inny.
Radeo napisał/a:
Nie przewiduję innej możliwości niż biały.
No ja teżnie przewiduję innej możliwości niż biały, ale czy Barca myślała przed przedstawieniem tych koszulek, że będzie grała często w jaskrawo-żółtych strojach? :)

Swoją drogą szkoda, że Milan nie grał w tym sezonie za dużo (zagrał chociaż jeden mecz?) w swoich trzecich strojach, bo są naprawdę bardzo fajne :)

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 31, 2006 21:48   

z Barca jest o tyle inna sytuacja niz z Milanem, ze my raczej mamy swoje tradycyjne wyjazdowe stroje (biale) a oni nie bardzo - przez ostatnich kilka lat byly one:
raz ciemnoniebieskie w pioniowe, roznej szerokosci, nieco jasniejsze paski (dziwny wymysl)
raz sraczkowato-brazowe w cieniutkie poziome paski, raz bordowe raz granatowe (jeszcze dziwniejszy wymysl)
no i w minionym sezonie wspomniane juz mpo ;) (chyba najgorszy wymysl)

ja oczywiscie tez sobie nie wyobrazam, zebysmy zrezygnowali z bieli na rzecz jakichs zapewne chybionych (jak te wymienione wyzej) wynalazkow :)
a trzeci komplet podoba mi sie caly czarny.

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Bart668 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 12, 2006 22:09   

Mi ten betandwin się podoba :) Ale trochę za często leci jest reklama na Eurosport :/
Nie no, żart... Tylko byłoby fajnie, gdyby w tej reklamie był jeszcze pokazany znaczek ACM :) . Hmmm... Jeśli wygramy w sezonie 2006/2007, 07/08, 08/09 i 09/10 puchar włoch, ligę włoską i ligę mistrzów, to może będziemy w końcu dostawać od sponsorów więcej niż Juve :)

hojnor 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 10, 2009 13:56   

Chodzą plotki że po bwinie głównym sponsorem zostanie Emirates słyszał ktoś coś więcej?

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 10, 2009 15:14   

Z bwin, Milan ma jeszcze rok kontraktu, a Emirates jest w grupie sponsorów klubu.
Kto zostanie ''koszulkowym'' sponsorem i za ile dowiemy się pewnie w przeszłym roku.
Wiele będzie zależało od tego czy wrócimy do Europy ;)

korsi 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 07:44   

Co z tym dementi na temat nowego stadionu i udziałowca?

zadi 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 08:53   

Prima aprilis?

:hmm:

:ok:

korsi 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 09:02   

Wiem wiem :) Ale część newsów była prawdziwa, była mała szansa, że i ten :)

Soja 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 10:45   

No nie był prawdziwy...słyszałem że nowy stadion ma być na 110 tys. a nie jak podali na 95...żartownisie :brew:

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 09:10   

Pieknie się to czytało, zwłaszcza, że zrobiłem to dzisiaj i zapomniałem całkowicie o 1 kwietnia. Już miałem otwierać szampana ;)
Świetny żart :ok:

Proponuję wysłać to Gallianiemu jak ktoś ma jego email :rotfl2:

Odpowiedz do tematu