ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan vs Juventus
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Lis 18, 2009 22:15   

Dyskusja z tematu o transferach Milanu, nie chcąc robić bałaganu odpowiadam tutaj:

maslok napisał/a:
Płacić kosmiczne pieniądze za takich tuzów, jak Sergio Almiron, czy Christian Poulsen mu to nie przeszkadzało. :) Mieliście pieniądze ze sprzedaży Ibrahimoviców, Zambrottów, Thuramów, Emersonów i całej watahy, która Was opuściła.

Jeśli chodzi o sam budżet transferowy, to jest on ustalany przez zarząd, nie przez Secco. On jako dyrektor sportowy odpowiada za negocjacje. A pieniądze ze sprzedaży zawodników ledwie pokryły brak przychodów z LM za jeden sezon. Ogólnie czytałem gdzieś wyliczenie, że na pobycie w Serie B Juventus w sumie stracił blisko 250 mln euro. Dolicz do tego budowanie stadionu i masz obraz nędzy i rozpaczy z jakim wchodziliśmy do Serie A ;-)
Co do Poulsena do akurat Ranieri przyznał, że to był jego pomysł, bo Duńczyk mu lepiej pasował do taktyki i jest szybszy niż Alonso :rotfl2: Do dziś mnie to śmieszy ;-)

maslok napisał/a:
Jeśli zaś idzie o samą młodzież, to problem widzę raczej w osobach włoskich trenerów, niż w nagłym objawieniu się daru jasnowidzenia u Secco.

To fakt, liga włoska jest ciężka dla młodych graczy i trenerzy z najlepszych klubów niechętnie na nich stawiają. Także zawodnicy wypożyczeni często nie mają łatwego życia.
Przypomina mi się Giovinco, który wymiatał w Empoli, zbierając kapitalne recenzje za występy. Ale do zmiany trenera miał więcej meczów z ławki niż w podstawowej jedenastce.
Ale chodziło mi o tom, że wybierając na jakich młodych graczy postawić na wypożyczeniach i jakich można ściągnąć już do składu Secco najczęściej się nie myli.

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 07:24   

Jak to jest, że drużyna o klasę (przynajmniej) lepsza od nas jest po 14 kolejkach za nami w tabeli? :hmm:

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 08:26   

pionka napisał/a:
Jak to jest, że drużyna o klasę (przynajmniej) lepsza od nas jest po 14 kolejkach za nami w tabeli? :hmm:

O kim piszesz, bo nie kumam? Jedyna drużyna, która jest od nas lepsza jest przed nami.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 10:04   

Pionka Ty masz chyba slaba pamiec... To jest druzyna 2-3 klady lepsza. Tak dokladnie bylo to powiedziane :D

p.s rossonero a ze nie kumasz to jakos specjalnie nie dziwi :)

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 10:59   

pionka napisał/a:
Jak to jest, że drużyna o klasę (przynajmniej) lepsza od nas jest po 14 kolejkach za nami w tabeli?
Może transfery z wielkim Canna na czele nie wypaliły do końca? ;)

Bubu napisał/a:
To jest druzyna 2-3 klady lepsza.
Ja te ż tęsknię za Foto. Szkoda, że nas olał, jestem ciekaw jego argumentów na temat obecnej sytuacji w Milanie :)

Co do Juve to u nich braki widzę tylko na skrzydle i bocznej obronie. Poza tym zespół silny z wielkimi nazwiskami. No i Ciro, którego wyższość nad Leo manifestowała część kibiców Juve mnie nie przekonuje. Tam przydałby się ktoś bardziej doświadczony - Spalletti?

maslok 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 17:27   

Może poczekajcie z napinką do końca sezonu. :P

Soja 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 17:47   

Albo przynajmniej do bezpośredniego(miejmy nadzieję wygranego) meczu :brew:

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

Odpowiedz do tematu