ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mam kilka pytań...
Autor Wiadomość
fito92 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 16:40   Mam kilka pytań...

Witam wszystkich!

Jestem nowym używkownikiem na forum i mam kilka pytań w związku z dołączeniem do MCP.
Zasadnicza sprawa to pełnoletniość. Czy w przypadku, gdy nie jestem pełnoletni mogę być członkiem MCP?

Do czego zobowiązuje mnie członkowstwo?

Co daje mi członkowstwo?

Czy wcześniej wymienione 26 zł. to jedyna opłata i w jakich odstępach czasowych wpłaca sie składki?

Czy w przypadku ewentualnego złamania regulaminu lub jednej z Waszych zasad (oczywiście nie mam zamiaru tego robić ale wolę się upewnić) jedyną konsekwencją jest unieważnienie członkowstwa?

Uprzejmie proszę o odpowiedzi i z góry za nie dziękuję...

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 16:48   

Polecam poczytanie tego tematu. Zapewne odpowie na wszystkie twoje pytania.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 16:59   

Powinienes sie wiekszosci z tych rzeczy dowiedziec z linka od Chrissnaila. Ja postaram sie tylko tak na szybko odpowiedziec na to co Cie najbardizej interesuje.

fito92 napisał/a:
Czy w przypadku, gdy nie jestem pełnoletni mogę być członkiem MCP?

Musisz miec ukonczone 16 lat.
fito92 napisał/a:
Do czego zobowiązuje mnie członkowstwo?

Z pewnoscia zobowiazuje Cie do uiszczenia skladki w wysokosci 26 pln raz na sezon. Mile widziane sa takze spotkania na zjazdach, wyjazdach na mecze i obecnosc na wyborach wladz raz na dwa lata. Jednak to w przeciwienstwie do skladki juz nie jest koniecznoscia.
fito92 napisał/a:
Co daje mi członkowstwo?

W trzech slowach najwazniejsze to chyba mozliwosc bycia w jedynym i oficjalnym fan klubie Milanu w Polsce, mozliwosc spotykania sie na letnich zjazdach kibicow Milanu z calej Polski oraz mozliwosc wyjazdu na mecze Milanu organizowane przez fanklub kilka razy na sezon.
fito92 napisał/a:
zy w przypadku ewentualnego złamania regulaminu lub jednej z Waszych zasad (oczywiście nie mam zamiaru tego robić ale wolę się upewnić) jedyną konsekwencją jest unieważnienie członkowstwa?

Nie wiem czy dobrze zrozumialem. Regulamin forum nie jest powiazany z obecnoscia w fanklubie. Jezeli zlamiesz regulamin zostaniesz ukarany ostrzezeniem albo zbanowany i nie bedziesz mogl czytac forum ale nie wiaze sie to z uniewaznieniem czlonkowstwa w Milan Club Polonia.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

fito92 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 18:00   

Dzięki za informacje Veerapan.
Temat przeczytalem i wszystko juz wiem.
Niestety jeszcze trochę musze poczekać bo mam dopiero 14 lat, ale nie mam zamiaru się zniechęcać.

Jeszcze raz dziękuję. :ok:

Bobson7 
Romanista

Wysłany: Pon Maj 04, 2009 11:50   

Witam.
Jestem jednym z redaktorów ze strony asroma.pl.

Jakiś czas temu wysłałem do członków redakcji Waszej strony e-maile z prośbą o dołączenie do akcji polskich serwisów o włoskiej piłce "Więcej Calcio w TV", która ma na celu reaktywowanie statusu włoskiej piłki na antenie Canal + i Cyfrowego Polsatu. Niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Na obecną chwilę do projektu przystąpiły serwisy: juvepoland.com, acmilan.com.pl, acmilan.24.com, acfiorentina.pl, udinesecalcio.pl, genoapoland.com oraz asroma.pl.

Niestety w tym gronie nie ma żadnego przedstawiciela Interu Mediolan oraz Lazio Rzym, co niestety w pewien sposób obniża status "wspólnej" akcji kibiców Serie A. Tylko z tych serwisów oraz Waszego - acmilan.pl nie otrzymałem zwrotnej odpowiedzi czy jest chęć, bądź też nie... wzięcia udziału w projekcie.

Dlatego piszę ten post w tym miejscu aby w 100 % poznać stanowisko acmilan.pl. Byłoby mi niezmiernie miło, gdyby jednak Wasza, tak bardzo ważna witryna w "internetowym świecie Calcio " dołączyła do naszego szeregu.

Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedź w tym miejscu bądź na priv.

Bobson
--
bobson@asroma.pl lub GG: 4373763.

acmichal 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 05, 2009 10:25   

Mi się wydaje że status ligi jeśli chodzi o transmisje telewizyjne zależy tylko od jej popularności , a że obecnie La Liga i Premiership biją pod tym względem Serie A na głowę to jest on niski. Jakieś petycje kilkudziesięciu zapaleńców to nie to czego potrzebują stacje telewizyjne , chyba że podpis będzie równoznaczny z kupnem rocznego abonamentu :D

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 05, 2009 12:07   

acmichal, dokładnie psioczyć potrafia wszyscy, a pózniej okazuje się, że odbierają cyfrę+ na lewo bądź nie mają jej wcale.
Bobson7, co by nie było popieram waszą 'akcję' i chetnie podpiszę się pod petycją, ale zbyt wiele to nie da.
C+ ma umowę na konkretną ilość spotkań i muszą wybierać spośród wszystkich włoskich ''cukierków'', ja walczę z nimi odkąd pamiętam, dzwonię, piszę mejle itd..
Niestety liga angielska jest dużo popularniejsza i ciężko zastąpić ją często nudnymi spotkaniami na brzydkich i pustych stadionach przy dołującym komentarzu Lipnego i Zmyłki.

pzdr

Marcu 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 05, 2009 15:36   

akcja warta poparcia ale trzeba przyznać, że nasza ulubiona liga nie cieszy się popularnością w naszym kraju, pamiętam swego czasu petycję do cyfrowego polsatu o wprowadzenie milan chanel, wiadomo jak się skończyło, tak więc i tu nie przewiduję sukcesu, canal+ pozostanie przy szlagierowych spotkaniach

Bobson7 
Romanista

Wysłany: Wto Maj 05, 2009 15:55   

Wiem Panowie....

Jednak co innego pojedyncze skargi, a co innego wspólna inicjatywa.

Czekam na ruch odpowiedzialnej osoby z redakcji jak wygląda stanowisko acmilan.pl

Nie chcę nikomu zawracać niepotrzebnie głowy dlatego proszę o odpowiedź.

Do akcji postanowili dołączyć: serwis intermediolan.com oraz blog fuorigioco.blox.pl

Pozdrowienia dla wszystkich fanów calcio

Marcu 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 06, 2009 16:22   

w takim razie ponów apel na www.milanclubpolonia.pl, zarząd zawsze może oficjalne pismo wystosować(właśnie udało się zmusić canal+ do pokazania Milan-Juve na żywo, a nie z poślizgiem jak to mieli w planach).

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Maj 14, 2009 11:30   

Jak zapewne widzicie, rowniez nasza strona dolaczyla do akcji "Wiecej Calcio w TV". Zachecamy wszystkich do udzialu, bo - jak pokazala sytuacja z meczem z Juventusem - glos abonentow ma jeszcze jakis wplyw na ksztalt ramowki. Pokazmy, ze ludzie chca ogladac wloska pilke. Moze dzieki temu stacje sportowe zaczna powazniej traktowac Serie A i powalcza o ciekawsze pakiety praw na kolejne sezony.

Totnik 
Romanista

Wysłany: Czw Maj 14, 2009 11:44   

wiecej Caclio w TV !! :)

miejmy nadzieje ze ta inicjatywa zrobi odpowiednie wrazenie

PZDRO dla fanow magicznego Calcio !!

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 14, 2009 11:59   

Totnik, z tą magią calcio to nie przesadzajmy ;)

Szkoda, że akcja jest na koniec sezonu, ale może rzeczywiście przełoży się to na wykup większego pakietu.

maslok 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 23, 2009 21:44   

Wykorzystam ten temat do zadania pytania, co mi tam. O co chodzi z avatarami "JA ZOSTAJĘ!", które widoczne są w profilu m.in. TomkaW, czy też Radeo?

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 22:04   

Chyba o to..

Ewa 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 23, 2009 22:06   

maslok napisał/a:
Wykorzystam ten temat do zadania pytania, co mi tam. O co chodzi z avatarami "JA ZOSTAJĘ!", które widoczne są w profilu m.in. TomkaW, czy też Radeo?

Maslok, odpowiedź znajdziesz w tym oto felietonie http://www.acmilan.pl/pra..._ja_zostaje.php ;)

Edit:
Bubu napisał/a:
Chyba o to..

Dokładnie Bubu ;)

Odpowiedz do tematu