ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Orginalność Koszulek
Autor Wiadomość
maciora21 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 22, 2009 13:54   Orginalność Koszulek

Witam

Czy przed zakupem koszulki i innych rzeczy związanych z Milanem można ocenić z zdjęć sprzedającego czy koszulka jest oryginalna np, z metek itp? tzw. czy jest podróbką z allegro po 100zł czy prawdziwym oryginalnym wartym około 250zł. Jak tak, to czym się sugerować.

Drugie to, na jakiej zasadzie się kupuje na milan store, bo wszystko jest dziwnym językiem napisane, w tym ile kosztuje przesyłka do Polski.

Z góry dziękuje

Pozdrawiam

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lip 22, 2009 15:23   

maciora21 napisał/a:
Czy przed zakupem koszulki i innych rzeczy związanych z Milanem można ocenić z zdjęć sprzedającego czy koszulka jest oryginalna np, z metek itp? tzw. czy jest podróbką z allegro po 100zł czy prawdziwym oryginalnym wartym około 250zł. Jak tak, to czym się sugerować.
Wałkowaliśmy to w kilku tematach ;)
Poczytaj np http://www.acmilan.pl/for...?t=2769&start=0

Z MilanStore z wysyłką do Polski jest mało atrakcyjny. Już lepsze rozwiązania to: kitbag subsidesports lub ISS ;)
Ostatnio zmieniony przez chrissnail Śro Lip 22, 2009 16:11, w całości zmieniany 1 raz  

maciora21 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 22, 2009 15:41   

Takie coś znalazłem:

Kod:
Są identyczne. Nie mają tylko numeru katalogowego na metce, który potwierdziłby ich oryginalność.

Gdzie to powinna na koszulce się znajdować i jak to mniej więcej wygląda?

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lip 22, 2009 15:48   

Pod standardowymi metkami (tuz obok - poniżej) powinna być taka mała z "miesiącem i rokiem" produkcji (plus jakieś tam cyfry). Wybacz ale nie mam nic na kompie aby pokazać. Poratuj go ktoś ;)

Lutrzyk 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 22, 2009 17:15   

podejrzewam, ze chrisowi o to chodzi :

maciora21 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 22, 2009 18:15   

Dziękuje:)

Właśnie zamówiłem koszulkę z sezonu 2005/06, której sprzedawca twierdzi i jest pewien, że jest oryginalna (więcej warta niż za nią daje[100zł]). Nie wiem czy miała te mało metkę, lecz miała w ogóle inne metki niż moje dwie poprzednie podróbki, więc zaryzykowałem. Życz ta mi powodzenia.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.

Paolo Maldini 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 23, 2009 12:12   

No własnie,mam podobny problem bo patrzyłem na koszulki z allegro ale tam sa podróbki. Mój kumpel kupił za 100zł i za 2 tygodnie zaczęla sie pruc. Ja szukam białej ,oryginalnej koszulki Milanu i zastanawiam sie czy nie kupic na ISS. Z tego co widze maja tam oryginały prawda??

maciora21 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 23, 2009 12:37   

Na pisze coś od siebie o tych chińskich podróbkach. Kupiłem dwie koszulki w tamtym roku, jedno domową i drugą biało. Obie kosztowały w przedziale 80 złotych i po porównaniu były prawdopodobnie tego same producenta (Chińczyka za miskę ryżu ;p).
Czarno-czerwona koszulka okazała się bardzo tandetną podróbka, kołnierz się od razu rozlazł, napisz bwin po pewnym czasie się zaczął rozklejać, a chodzenie w słońcu w tej koszulce równało się z torturom.
A biała koszulka wręcz przeciwnie, była zrobiona z lepszego materiału, kołnierz był stały, prawie jak oryginał. Miło mi się w niej chodzi do dziś, bo domowa służy mi tylko do grania w błocie ;p
Morał sam sobie z tego wyciągnij :)
Pozdrawiam

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lip 23, 2009 13:23   

Panowie w kwestii wyjaśnienia: poczytajcie
Bo nawet jedna z moich koszulek jest Made in Germany... a oryginałem nie jest ;)

maciora21 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 27, 2009 10:13   

Dostałem koszulkę, lecz nie posiada indeksowej metki. Oznacza to, że na 100% to podróba czy są wyjątki? Dodam, że jedna z 2 metek na kołnierzu, jest bo niemiecku, podobnie jak u ciebie.

baker 
Moderator

Wysłany: Pon Lip 27, 2009 11:18   

Jeżeli koszulka nie ma metki wewnątrz u dołu, z numerem katalogowym i datą produkcji (patrz zdjęcie Lutrzyka), to nie jest oficjalnym produktem Adidasa.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

maciora21 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 27, 2009 17:16   

A produkty nie oficjalne, mogą być tak samej dobrej jakości jak koszulka orginalna, a nawet taka sama?
Ostatnio zmieniony przez maciora21 Pon Lip 27, 2009 18:03, w całości zmieniany 1 raz  

baker 
Moderator

Wysłany: Pon Lip 27, 2009 18:03   

Wydaje mi się, że tak. Koszulka może mieć jakiś mały defekt, przez który nie została zaakceptowana przez Adidasa. Może też być tak, że fabryka, której zlecono produkcję koszulek, wykonała ich nieco więcej niż było zamówione.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

don balon 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 31, 2009 07:34   

Dokładnie. Ja mam od 3 lat podróbkę, grywam w niej średnio 2-3 mecze w tygodniu, piorę normalnie z innymi rzeczami i nadal jest jak nowa. ;)

Odpowiedz do tematu