ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Czw Wrz 03, 2009 16:31
Milan Club Polonia + Hattrick + BWIN.com
Autor Wiadomość
chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 15:24   Milan Club Polonia + Hattrick + BWIN.com

Milan Club Polonia przy współudziale poznańskiego pubu sportowego Hattrick oraz firmy bukmacherskiej BWIN organizuje konkurs.
Do wygrania będą trzy oryginalne koszulki Milanu z sezonu 2008/2009 z nazwiskami piłkarzy. Warunkiem udziału w konkursie jest wniesienie zakładu o wartości minimum 20 zł na dowolny mecz Milanu poprzez stronę www.bwin.com .
Każda z osób, która tego dokona proszona jest o przesłanie na adres: konkurs@bwin.com maila - w tytule wpisując MILAN, a w treści wpisując imię, nazwisko, swoją nazwę użytkownika na www.bwin.com i informację, na który mecz został postawiony zakład. Zgloszenia beda przyjmowane do 03.05.2009. Zakwalifikowane w ten sposób osoby wezmą udział w losowaniu koszulek Milanu oraz innych gadżetów ufundowanych przez BWIN. Losowanie odbędzie się w poznańskim pubie sportowym Hattrick 10 maja 2009 r. przy okazji meczu Milan - Juventus.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i uprzedzamy, że ilość miejsc jest ograniczona, tak więc kto pierwszy - ten lepszy.

Jednocześnie informujemy, że osoby, które przyjdą na mecz 10.05.2009 do Hattrika otrzymają gadżet BWIN – warunkiem są jednak „barwy” w postaci koszulki, szalika czy innych gaci ;)

Serdecznie zapraszamy wszystkich Milanistów nie tylko z Poznania i okolic do spędzenia wieczoru w najlepszym pubie sportowym w Poznaniu.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 00:17   

A te barwy to muszą być czerwono-czarne? :lol2:

Zbyszek 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 11:05   

Chodzi o singla? czy moze byc zaklad kombinacyjny ?

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 11:19   

a czy wystarczy czapka Milanu do tego zeby otrzymac ten gadzet? Zreszta pewnie i tak nie przyjde, dzien po tym meczu mam mature wiec nawet sobie go nie obejrze...

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 19:16   

Venom, Ciebie też obowiązują :P
Zbyszek, odpowiedziałem na PW
Bajer, ogarnij się ;)

[ Dodano: Pon Kwi 27, 2009 08:02 ]
Pytałem wczoraj właściciela Hattrika i powiedział, że warunkiem jest stawka 20 zł na kupon gdzie mogą znajdować się różne mecze - oczywiście musi być i mecz Milanu.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 20:38   

chrissnail dzieki za fajnego cynka... skorzystalem... i mam nadzieje bedziecie mieli case logistyczny jak pokryc koszty wysylki koszulki do Szczecina... :king:

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 14:35   

Na chwilę obecną nie znam ilości osób, które dotąd wzięły udział w konkursie ale zachęcam niezdecydowanych. Zostały tylko 4 dni. Z tego co wiem zostały tylko 2 typy na Milan - czyli mecze z Catania i Juve.

Dondamajk, to już Nasz problem - nikt ze szczęśliwców rzecz jasna nie będzie płacił za przesyłkę.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 01, 2009 22:31   

chrissnail napisał/a:
Dondamajk, to już Nasz problem - nikt ze szczęśliwców rzecz jasna nie będzie płacił za przesyłkę.

Spoko... mam tylko nadzieje, ze nie potraktowales tego jako osobista wycieczke... bo bylo to tylko nawiazanie do tego, ze pewnie ja wygram. :rotfl2:

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 01, 2009 17:16   

Po długim oczekiwaniu w końcu jakieś konkrety. Z góry wszystkich przepraszam za znaczny "poślizg" ale w pewnych sprawach nie miałem możliwości ingerencji.
Komentować całej historii nie ma większego sensu, wystarczy, że ja miałem stres. A oto nasze nagrody, które w ciężkich bólach w końcu dotarły:

Są to jak widać obiecane oryginalne koszulki Milanu. Nie miałem wpływu na wybór nazwisk (choć prosiłem o same koszulki z Maldinim - i mam na to świadków ;) ). Rozmiary to: Beckham XL i L oraz Shevchenko L i Maldini XL (choć akurat ta koszulka jest gratis za organizację konkursu i jak wie zapewne już nieistniejące PoznańPato, trafi po remoncie pubu na godne miejsce "za szybkę" ;) .

Kolejna istotna rzecz to zwycięzcy. Mimo wstępnych ustaleń to BWIN wylosował szczęśliwców (może to i dobrze) a są nimi: milanek82, PeyterACM, DavidACM (powinniście otrzymać maile z BWIN).

Wygranych proszę o kontakt mailowy na chrissnail@acmilan.pl lub na nr gg 1430287 w celu weryfikacji danych osobowych/adresu.

pablo_ACM 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 02, 2009 13:54   

Kurde dobrze ze nie gralem bo znajac moje "szczescie" nawet jesli by mnie wylosowano, to przypadlaby mi koszulka Pejsa :pot:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi