ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej kibiców w Kalwarii - reprezentancja MCP
Autor Wiadomość
Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 13:26   Turniej kibiców w Kalwarii - reprezentancja MCP

Witam!

Ponieważ turniej organizowany przez LFC zbliża się wielkimi krokami- chciałbym ostatecznie potwierdzić listę graczy i zamknąć ten temat, żeby nikt (ani Wy ani ja) nie pozostawał w niepewności. Najprostszym sposobem na ostateczne potwierdzenie wstępnych deklaracji jest moim zdaniem zebranie zaliczek na poczet kosztów wyjazdu. Ponieważ organizatorzy nie podali jeszcze pełnej i pewnej kwoty (przebąkiwali o jakichś 50-60PLN), zaliczka będzie wynosić 50PLN- ewentualne nadpłaty/niedopłaty [które zapewne wystąpią w przypadku osób, które zdecydują się na przyjazd w piątek] będziemy rozliczać po przyjeździe na miejsce.

Ponieważ doskonale rozumiem, że nie wszyscy będą chcieli mi zaufać i wpłacać pieniądze na moje konto, w porozumieniu z zarządem załatwimy sprawę poprzez konto MCP:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
MCP, ul. Żeromskiego 2a/10a, 45-053 Opole

TYTUŁ PRZELEWU: login, imię i nazwisko, Turniej LFC

Osoby wpłacające proszę także o PWka na którymkolwiek z foruów z krótką informacją:

"Wpłaciłem, mój nr tel to... ."

Telefon jest potrzebny, żebym miał z Wami szybki kontakt, kiedy organizatorzy wkońcu przejdą do podowania faktów, a nie tylko insynuacji z ich domieszką.

Wpłaty proponuje realizować w 2 rundach:

8.05-15.05 - I runda - osoby którę są na liście podstawowej
18.05-19.05 - zamieszczam info o osobach, które wpłaciły i podaje liczbę wolnych miejsc
20.05-22.05 - II runda - osoby z listy rezerwowych i inni, którzy namyślili się na wyjazd

Lista podstawowa:

1. dondamajk RWB/RMF - Szczecin
2. carlo - CB/CMF - Kraków
3. Marcu - RB/RMF/CMF Mielec
4. WAKAT NA GK
5. Pippo - AMF/ST/CF - Rzeszów
6. taktyk - AMF/RFC/LFC/CF - Kraków
7. Bubu - CF - Sosnowiec
8. electric01 - CB/CF - Szczecin
9. Sebinho - XMF/XF - Gdynia
10. baker - wszystko oprocz GK - Poznań

Lista rezerwowa:

11. Exar Kun - CMF/DMF OK!/NO! - Lublin
12. Lenox - Mikołów
13. PauloM
14. bajer - GK - Poznań
15. stejuk - MF - Bydgoszcz - ZWALNIA MIEJSCE (nie moze byc 2 dnia)

Ponieważ przedwczoraj z turnieju zrezgynował sawczen - nasz GK - mamy wakat na jego pozycje i jest to sprawa dość pilna... wszystkich ewentualnych chętnych na tą pozycję proszę o kontakt i będą oni wciągani na listę startową w pierwszej kolejności... poszukujemy bramkarzy:

Po 1 takich którzy umieją grać na tej pozycji i lubią na niej grać
Po 2 takich którzy umieją grać na tej pozycji
Po 3 takich którzy tylko lubią na niej grać
W wypadku braku GK uzupełnimy skład o osobę, z pola i już na samym turnieju będziemy musieli jakoś poradzić sobie z tym fantem.

Jeszcze raz podaje dla przypomnienia terminarz:

29.05 (piątek) - opcjonalne zakwaterowanie
30.05 (sobota) - faza grupowa turnieju
31.05 (niedziela) - faza pucharowa turnieju - planowane zakończenie turnieju ok godziny 14:00

Osobiście, jeśli organizatorzy nie wymyślą jakiejś głupoty, planuje stawić się w Kalwarii w piątek, żeby ogarnąć wszystkie tematy.
Wciąż nie wiemy ilo osobowe drużyny wybiegną na murawe- znamy tylko ograniczenie dotyczące ilości osób w składzie- 10.
Prawdopodobnie będziemy grać na murawie, na boisku wymiarowym, bądź wymiarowym podzielonym na dwa boiska.

Pozdrawiam i liczę na szybki odzew!

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 14:09   

A co to za turniej?? w tej skladce za 50 zl to co jest oplacone? ja tam moge na bramce stanac, teoretycznie jestem obronca, ale kiedys sporo bronilem. prosze tylko o jakies szczegoly, od razu zaznaczam, ze na razie pytam, a nei zgalaszam sie.
pozdro

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 14:14   

masz tu 4 stronu lektury :) :
http://www.milanclubpolon...wtopic.php?t=94
chyba musisz być członkiem Milan Club Polonia.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 14:30   

czlonkiem jestem:) tak wiec wymog spelniony. A moge wziac ze soba malzonke??

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 15:02   

Kargool napisał/a:
A co to za turniej?? w tej skladce za 50 zl to co jest oplacone?

Jest to turniej organizowany przez Fan Klub Liverpoolu w Polsce... wezma w nim udzial "reprezentacje" 12 Fanklubow z calej Polski, w skladce zawiera sie napewno nocleg i "wpisowe"... pewnie tez bedzie jakis drobny catering zapewniony, ale nie nazwalbym tego raczej wyzywieniem... :king:

Tak jak wspomnial konrad... szeroko omowiona sprawa jest na forum milanclubpolonia.pl w temacie... http://www.milanclubpolon...der=asc&start=0

konrad_acm napisał/a:
chyba musisz być członkiem Milan Club Polonia.

To juz kwestia umowna... jesli nie zbierzemy pelnego skladu wsrod czlonkow, to napewno otworzymy sie na "sympatykow"... :king:

Kargool napisał/a:
A moge wziac ze soba malzonke??

Mysle, ze tak... tylko trzeba by ja bylo wciagnac na liste kibicow... :ok:

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 15:19   

o widze, ze sprawa bramkarza praktycznie zalatwiona, cieszy mnie to bardzo przynajmniej nie bede mial wyrzutow sumienia z racji niemozliwosci pojechania na ten turniej :)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 15:21   

Dobra, dzieki za info. Jutro do poludnia podaje wiazaca odpowiedź, o ile jeszzcze bedzie miejsce. W pilke umiem grac, kopie troszke futsal w lidze, jak mowilem na obronie, ale moge stanc miedzy slupkami.
Zone mozna wtedy wpisac na liste kibicow ACM, choc w niedziele bedzie po strinie bialo-czarnej, stad mamy mala wojne malzenska:)
Jak napisalem, dam znac jutro do poludnia:)
pozdro

[ Dodano: Sob Maj 09, 2009 08:56 ]
Witam,
Dziś wiem więcej. Na pewno mogę grac w sobotę, zapewne w przypadku awansu dalej to i w niedzielę zagram:) Tak więc można mnie wpisac na listę. Mam nadzieję, że jako bramkarz się sprawdzę;) Zawsze można coś pozmieniac, z racji gry w futsal należę do uniewrsalnych graczy, jednak z naciskiem na formacje defensywne:)
Żona niestety nie może jechac, więc nie ma potrzeby wpisywania jej w grono Milanistów.
Pozdro
MK

Marcu 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 09, 2009 19:42   

Misia, przeoczyłeś mój post na forum MCP z prośbą o przeniesienie mnie na listę rezerwową bo nie mogę w 100% zagwarantować, że dam radę przyjechać - tak więc kolejne, moje miejsce w składzie podstawowym jest wolne.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 10, 2009 12:57   

Marcu napisał/a:
Misia, przeoczyłeś mój post na forum MCP z prośbą o przeniesienie mnie na listę rezerwową bo nie mogę w 100% zagwarantować, że dam radę przyjechać - tak więc kolejne, moje miejsce w składzie podstawowym jest wolne.

Tak jak odpisałem na forum MCP- sorry za to uchybienie, już sobie zupdateowałem listę... pozdr!

[ Dodano: Nie Maj 10, 2009 16:07 ]
Oglaszam wszem i wobec, ze naszym nowym bramkarzem zostal uzytkownik juluspro! :king:

Prosze tez o chwilowe wstrzymanie sie z przelewami... bo probuje dowiedziec sie o dokladna kwote... jesli do jutra do 12 nie otrzymam informacji na mail, to bede ich scigal telefonicznie.. do skutku!! Jutro najdalej o 16:00 podam pelne info o cenach na oba fora.

Pozdrawiam

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 11, 2009 09:15   

Ja mam pytanko małe: czy jeszcze jest miejsce na liscie do grania? jak nie ma to się nie będę "napalał":)
Pozdro

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 11, 2009 09:34   

Kargool napisał/a:
Ja mam pytanko małe: czy jeszcze jest miejsce na liscie do grania? jak nie ma to się nie będę "napalał":)
Pozdro

No na ten moment jest jedno wolne... ale ze mamy juz bramkarza jestem zmuszony je udostpenic 1 osobie z listy rezerwowej czyli uztkownikowi Exar Kun.. narazie moge Cie wrzucic na liste rezerwowych..

Ok... mam dla Was dobre wiadomosci... dzisiaj po mojej wczorajszej akcji na forum LFC skontaktowala sie ze mna jedna z organizatorek... i o dziwo juz wszystko wiem...

KOSZTY:

- sob/niedz dla graczy - 20PLN
- pt/niedz - 20PLN + 0PLN dopłaty [ograniczona ilosc miejsc- opcja z noclegiem w piatek, jest tylko dla ludzi, ktory nie maja innej opcji i nie sa w stanie dotrzec na sobote na 10:00]
- sob/niedz dla kibicow - 30PLN + niestety nocleg nie jest w hotelu z graczami tylko w jakiejs swietlicy na jakichs materacach... takze raczej ciezko opcja- no ale organizatorzy tna koszty

GRA:

- połowa boiska 90x60
- jednocześnie będzie grało 5 osób + bramkarz

To chyba wszystkie najwazniejsze informacje mamy... teraz prosze Was o mobilizacje... bo co prawda to organizatorzy dali ciala, ale bardzo chca jak najszybciej kase [najlepiej do konca tygodnia], wiec jak juz wszystko wiemy, to zalatwmy szybko temat...

Lista osób, które poproszę o wpłaty w pierwszej kolejności:

1. dondamajk RWB/RMF - Szczecin
2. carlo - CB/CMF - Kraków
3. juluspro - GK
4. Exar Kun - CMF/DMF - Lublin
5. Pippo - AMF/ST/CF - Rzeszów
6. taktyk - AMF/RFC/LFC/CF - Kraków
7. Bubu - CF - Sosnowiec
8. electric01 - CB/CF - Szczecin
9. Sebinho - XMF/XF - Gdynia
10. baker - wszystko oprocz GK - Poznań

Prosze zrobcie te przelewy [jedyne 20PLN] ASAP!

+ info dla mnie na PW:

"Wpłaciłem, mój nr tel to... .
Przyjadę w piątek/sobotę."

Są to dla mnie niezmiernie ważne informacje, bo muszę o wszystkim poinformować organizatorów.

WAŻNE!!!

Nieprzekraczalnym terminem wysłania PWka jest PIĄTEK [15.05], a zaksięgowania przelewu na koncie MCP [18.05]- po tym terminie wciągam na listę ludzi z listy rezerwowych i pozostałych zainteresowanych.

i dla przypomnienia dane do przelewu:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
MCP, ul. Żeromskiego 2a/10a, 45-053 Opole

TYTUŁ PRZELEWU: login, imię i nazwisko, Turniej LFC

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Dondamajk Pon Maj 11, 2009 09:47, w całości zmieniany 1 raz  

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 11, 2009 09:45   

Spox. Możesz mnie wrzucić na listę rezerwową, choć pewnie nikłe szanse gry. Dobrze że jest golkiper z prawdziwego zdarzenia;) Jakby co to jestem dostępny.
Jakby miejsca brakło, życzę powodzenia:)
Pozdro

Odpowiedz do tematu