ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Beckham w Milanie
Autor Wiadomość
bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 07, 2009 13:22   

ja bym sie postaral zaplacic za definitywny transfer Beckhama nawet te 10 milionow funtow ;) patrzac na forme jaka Becks prezentuje byloby to zabezpieczenie na kilka lat ze bedzie mial kto wykonywac ostatnie podanie do Pato i obudzic umiejetnosci gry glowa Ambro ;) takiego kogos wlasnie nam brakowalo w Milanie, niewazny jest wiek, czy zrobi sie znowu opinia "domu spokojnej starosci", liczy sie tu i teraz a teraz Beckham jest nam niezbedny

Lecinho 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 08, 2009 17:13   

Trafne spostrzeżenia, bajer :) Jeśli chodzi o moje zdanie na jego temat, to wyraziłem je przed chwilą na swoim blogu, a dokładnie tutaj.

bajer 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 08, 2009 17:23   

co do tej opinii na temat Becksa z bloga, nie da sie ukryc ze wlasnie gra skrzydlami jest obvecnie kluczem do zwyciestwa w iwelu spotkaniach jednak patrzac na to ze Beckham jest na boisku i wszytskie pilki przechodza pprzez niego to tez sie robi bez sensu, ciagle wrzutki z prawej strony to sie znowurobi schemat, moze jak Pirlo bedzie gral z Interem to troche bardziej kombinacyjnie zagramy, raz skrzydlem raz srodkiem, takzeby pokonac lidera i go zaskoczyc czyms :ok: a co do wprowadzenia ofensywnego zawodnika za defensywnego, kilkanasciem inut przed koncem Kake zastapil Antonini, wiec mamy status quo zamiast wyjscie w ofensywe, wtedy wmiejsce Kaki powinien wejsc Sheva, nie mielismy nic do stracenia

Lecinho 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 08, 2009 17:31   

Z drugiej strony, mógł wprowadzić dwóch defensywnie usposobionych zawodników z rzędu, więc - przyznaj - to i tak spora niespodzianka.

Fakt, dużo piłek przechodziło wczoraj przez Beckhama, w pewnym momencie nawet w każdej akcji kilkukrotnie piłka była do niego zagrywana, mimo, że dookoła stali lepiej ustawieni zawodnicy. Jednak nie uznawałbym tego jeszcze za nowy, nudny schemat. Jest to coś nowego póki co i dlatego pewnie (mam nadzieję) jest tak 'wałkowane'. Szczególnie jeśli odejdzie w marcu, to trzeba jego potencjał wykorzystać w 100%.

Podobała mnie się wczoraj sytuacja, gdy Beckham operował na prawym skrzydle, a R80 na lewym. Przypomniały mi się czasy, gdy faktycznie graliśmy skrzydłami.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 08, 2009 18:52   

Lecinho gdy gonimy wynik, to ze zmianami nie ma zazwyczaj problemu. Natomiast trafiłeś w dziesiątkę, jeśli chodzi o to jak ważna jest motywacja dla zawodnika. Carlo niestety nieraz "nagradza" zawodników miejscem w pierwszym składzie za słaby występ, więc trudno u takich zawodników o motywację do dobrej gry.

Totnik 
Romanista

Wysłany: Sob Lut 14, 2009 17:01   

w telewizjach amerykanskich mowili ze wraca do LA.. oby te dobre wiadomosci dla Calcio sprawdzily sie :)

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 14, 2009 18:43   

a ja ciagle mam nadzieje ze Milan dojdzie do porozumienia z LAG, w koncu im tez jest chyba na reke go sprzedac bo po seoznie konczy mu sie kontrakt ;) a Beckham w tej chwili w Milanie jest w Milanie jest potrzebny wiec kibicuje temu zeby zakonczylo sie transferem ;) i mimo tego ze czesc ciagle jest przeciwko niemu w Serie A mimo tego co wniosl licze ze stanie sie pelnoprawnym pilkarzem Rossonerich

acmichal 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 16, 2009 23:59   

http://sport.wp.pl/kat,21...,wiadomosc.html

Oby to była prawda , SkySport to szanujaca sie stacja , Panowie jeszcze jest szansa na Becksa !!! :D

k_f_c 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 17, 2009 15:42   

Tylko ciekawe za ile, bo płacić za 33 latka kilkaniascie milionów to nie jest rozsądna polityka transferowa. Zwłaszcza że już drugi raz schodził z boiska z kontuzją...

Totnik 
Romanista

Wysłany: Wto Lut 17, 2009 20:56   

33 lata jak na Milan to mlodzieniaszek :)

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 18, 2009 15:17   

jesli to sie okaze prawda to bede bardzo szczesliwy, bedzie nadzieja na Puchar UEFA w takiej sytuacji a moze nawet na scudetto w przyszlym sezonie :P

Odpowiedz do tematu