ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Sob Sie 09, 2008 11:25
Liga polska 2007/08
Autor Wiadomość
Sulej 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 10, 2008 18:06   

Mnie cieszy wyjazdowe zwycięstwo Ruchu nad Koroną - 2:0. Mam nadzieję, że Niebieskim trochę lepiej pójdzie w rundzie wiosennej i powalczą o środek tabeli. A już wkrótce "mecz przyjaźni" z Widzewem.

beneras 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 17, 2008 19:11   

od dzis jestem kibicem cracovii :D

Cytat:
Krzywicki, kolejny dwumetrowiec w Pasach"

Czy Cracovia kompletuje drużynę koszykarzy? Chyba nie, ale faktem jest, że kolejny wysoki piłkarz stał się jej zawodnikiem.

Jest nim Marcin Krzywicki, który pod względem wzrostu przebił swego równolatka, pozyskanego przez "Pasy" ostatnio - Marka Wasiluka, ma bowiem 200 cm wzrostu!
Zawodnik pojawił się w klubie przed południem, na pierwszym treningu jeszcze jako piłkarz III-ligowej Victorii Koronowo, a już do drugiego treningu przystępował jako piłkarz "Pasów", w międzyczasie podpisał kontrakt na 4 lata.
- Jestem z niego zadowolony, jest tak jak chciałem - mówi Marcin Krzywicki. - Cracovia przedstawiła mi najlepszą ofertę i ją wybrałem.

http://www.cracovia.stref...ask=view&id=369

sa tu jacys kibice pasow :D ? pasy pasy! cracovia>wdzew,legia,wisla

ale sie ciesze \o/ gosc dal rade,byl taki moment,ze chlopak w jednym czasie obalil mature z bioli(poprawil rok pozniej ;) ),pracowal w sklepie za 800zl i nie lapal sie do skladu 5ligowego zespolu...wielki szacun marcin!

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 18, 2008 17:35   

to ja cos na temat wzmocnien Lecha:

Cytat:
Dziś zakończyła się odyseja transferowa Macieja Iwańskiego, również dzisiaj ostatecznie rozstrzygnęły się losy innego zawodnika od dawna łączonego z warszawską Legią. Robert Lewandowski został nowym piłkarzem Lecha Poznań.

"Robert trafił do nas na zasadzie transferu definitywnego ze Znicza Pruszków" - mówi na łamach oficjalnej strony poznańskiego klubu jego dyrektor sportowy, Marek Pogorzelczyk.

"Podpisaliśmy kontrakt na cztery lata. W poprzednim sezonie na boiskach drugiej ligi popisywał się świetną skutecznością i liczymy, że na boiskach ekstraklasy w barwach Lecha Poznań również potwierdzi swoją klasę. Cieszę się, że udało nam się wygrać wyścig o Lewandowskiego, bo starało się o niego wiele klubów z czołówki polskiej ekstraklasy" - dodaje Pogorzelczyk.

i jeszcze to:

Cytat:
Panowie w ciemnych okularach, przeszukania przy wejściu na spotkanie z nimi - tak wyglądały negocjacje Lecha Poznań z kolumbijskim zespołem CD Tolima w sprawie Manuela Arboledy - czołowego obrońcy polskiej ligi.

- Negocjacje odbywały się w ciekawej atmosferze. Przed wejściem przeszukiwali nas ochroniarze, odbierali telefony - opowiadał dyrektor Pogorzelczyk. Rozmowy trwały od piątku. Obie strony nie chciały zejść z ceny. Kolumbijczycy zasłaniali się ofertami z Meksyku i innych klubów Ameryki Południowej. - W końcu jednak dogadaliśmy się. Teraz chcę przeczytać umowę, którą podpisali Kolumbijczycy. Zdecyduję, że czy też ją podpiszę - mówi prezes Lecha Andrzej Kadziński

Nieoficjalnie wiadomo, że z proponowanego przez Tolimę ponad 1 mln euro poznański klub stargował połowę.

takze Lech sciagnal w koncu Manuela Arbolede, trwalo to dlugo ale najwazniejsze ze w koncu sie udalo :D a sciagniecie Lewandowskiego mam nadzieje sprawi ze Kolejorz zacznie jeszcze lepiej grac w ofensywie :)

i taka dodarkowa informacja, Maciej Iwanski pilkarzem Legii

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Cze 18, 2008 19:58   

bajer napisał/a:
Robert Lewandowski został nowym piłkarzem Lecha Poznań.
Czytaj: Wzięliśmy "wynalazek".
bajer napisał/a:
takze Lech sciagnal w koncu Manuela Arbolede, trwalo to dlugo ale najwazniejsze ze w koncu sie udalo
Leniwy buntownik... pół roku grający z dzieciakami. Faktycznie jest się z czego cieszyć.
bajer napisał/a:
i taka dodarkowa informacja, Maciej Iwanski pilkarzem Legii
I to właśnie lepszy transfer niż "pincet arboledów".

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 19, 2008 08:46   

z tego co wiem Lewandowski w 2 lidze spisywal sie bardzo dobrze a ostatnio transfery zawodnikow z nizszych lig wychodza wszystkim dobrze ;) tylko ze prawdopodbnie za duzo szans Robert nie dostanie u Smudy ;) a Arboleda moim zdaniem jest lepszym obronca niz ci ktorych Lech ma w skladzie, moze Bosacki jest lepszy i to tyle ;)

a transfer Legii, no coz, trudno saie nie zgodzic ze to wzmocnienie jakiego potrzebowalby kazdy klub zeby dobrze wystapic w europejskich pucharach, jako Polak mam nadzieje ze Legia w koncu przelamie sie i nie odpadnie po pierwszej czy drugiej rundzie eliminacji PUEFA ;)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 19, 2008 09:20   

Chrissnail, coś ty taki nastawiony anty do tych transferów Lecha?:)
Arboleda to dobry obrońca, na pewno będzie wzmocnieniem Lecha. Lewandowski to utalentowany piłkarz, zainteresowana nim była również Legia, ale widać Lech był skuteczniejszy, i młody piłkarz będzie grał na Bułgarskiej. To prawda że postawa Lewandowskiego to wielka niewiadoma, ale może on zostać odkryciem rundy, czego jednak mu nie życzę:P

Jeśli chodzi o transfery Legii, to narazie z klubu odszedł Inaki Astiz, który wrócił z wypożyczenia do Osasuny. Był to podstawowy zawodnik, więc szkoda że Legii nie udało się go wykupić. Kontrakty z Legią podpisali już: Piotr Rocki i hiszpański napastnik Mikel Arruabarrena. Ciekawy jestem zwłaszcza postawy hiszpana, jeśli okaże się zawodnikiem tej klasy co Astiz, to będzie dużym wzmocnieniem ataku Legii.
Jedną nogą w Legii są już też: Pance Kumbev, Maciej Iwański i Abraham Paz Cruz. Pierwsi dwaj to zawodnicy o uznanej marce w naszej lidze, natomiast hiszpan to 29 letni obrońca Cadiz CF. W barwach Cadiz roegrał ponad 200 meczy i strzelił 31 bramek, co na środkowego obrońce jest bardzo dobrym wynikiem. Może okazać się dużym wzmocnieniem Legii, ma w klubie zastąpić Astiza na środku obrony.
Jak widać Legia się zbroi przed nowym sezonem;) Oby te wzmocnienia rzeczywiście okazały się prawdziwymi wzmocnieniami, i pomogły warszawskiej drużynie zdobyć mistrzostwo Polski. O występach w Pucharze UEFA nie będe pisał, bo różnie to może być...
Nie jest tajemnicą że Wilno może sie powtórzyć... Minął rok odkąd na Legii jest konflikt między kibicami a zarządem, i nic się nie zmieniło. Niedawno zmienił się zarząd SKLW, jest nowy prezes który zastąpił popularnego Bosmana. W klubie Legia zmienił się natomiast dyrektor d/s bezpieczeństwa, Stefana Dziewulskiego zastąpił jakiś tam policjant.... Czy dojdzie do rozmów w końcu między zwaśnionymi stronami? czas pokaże...
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Cze 19, 2008 09:33   

krzysiekACM napisał/a:
Arboleda to dobry obrońca, na pewno będzie wzmocnieniem Lecha.
Mam wątpliwości co do jego obecnej formy i ... jak Smuda odejdzie tylko czekać jak się zbuntuje.
krzysiekACM napisał/a:
To prawda że postawa Lewandowskiego to wielka niewiadoma, ale może on zostać odkryciem rundy,
Jak Micański, Pitry i im podobne "odkrycia" ;) Zobaczymy co z niego będzie. Na razie bez szału.

Rzecz jasna pan Kadziński znów sypnie "idziemy na majstra" :>

krzysiekACM napisał/a:
z Legią podpisali już: Piotr Rocki
Szykujecie mu jakiś "gratis"... jak Kaczorowskiemu? :>

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 19, 2008 11:26   

chrissnail napisał/a:
krzysiekACM napisał/a:
z Legią podpisali już: Piotr Rocki
Szykujecie mu jakiś "gratis"... jak Kaczorowskiemu? :>

hehe, no z tym Rockim to dziwna sprawa. Najpierw sie napinał przed naszym sektorem w Grodzisku Wlkp. w tej rundzie, pokazując (L)-ke i kciuk w dół i głupie miny, a później gadał że od małego kibicował Legii i nawet jeździł trochę na wyjazdy....
Cóż, ciężko ocenić jakie będzie miał przyjęcie;)
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi