ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Wto Lip 01, 2008 14:08
Milan - Udinese
Autor Wiadomość
STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 11:33   

Może i dobrze, że stało się jak się stało. "Rak", który żzerał nas od co najmniej dwóch lat wymaga gruntownego leczenia, a nie udawania, że coś się robi podczas gdy tylko wszystkim mydli się oczy. Mam nadzieję, że teraz już nie będzie wymówek i zarząd zostanie zmuszony do gruntownych zmian.
Jedno co mnie zastanawia to stwierdzenie Łysego:"Nie będzie rewolucji, maksimum
7-8 zmian". Przecież 7-8 zmian to niemalże 1/3 drużyny, a to już jest mała rewolucja. Osobiście najchętniej zacząłbym od zmiany na stanowisku trenera. Mourinho zadeklarował, że w przyszłym sezonie będzie prowadził włoski zespół. I oczywiście kogoś naprawdę klasowego do ataku.

kornis 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 11:56   

skrót meczu: http://pl.youtube.com/watch?v=bhqxG-krQJM

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 12:02   

Nelson de Jesus napisał/a:
Nie mow mi o honorze w przypadku interu. I jesli wyzywasz kibiców Milanu od czereśniakow to moze najpierw sam spojzyj w lustro.
Milan umie przegyrwac z honorem i okazywac szacunek i to glownie dzieki niemu pozycja wloskiej pilki jest jeszcze w miare wysoka w Europie i na Swiecie.

pytał sie ciebie ktos kiedys cos? to sie nie w......

zresztą jakbys byl na tyle rozgarniety to bys zauwazyl ze nie mówię o Milanie, tylko o Rafim. A Inter pisze się wielką literą b**u.

zresztą ten temat jest poświęcony meczowi Milan - Udinese.

Zagrali dobrze, zrobili co mogli, jednak wszystko zależało od Fiorentiny. Tak bywa.

Widze, ze forumowicz Interista nadal niczego sie nauczyl. Ciao.
Admin

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 13:00   

STARY TIROWIEC napisał/a:
Osobiście najchętniej zacząłbym od zmiany na stanowisku trenera. Mourinho zadeklarował, że w przyszłym sezonie będzie prowadził włoski zespół. I oczywiście kogoś naprawdę klasowego do ataku.

Jose juz jest w Interze.

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 13:01   

Scudetto Interu jest w cieniu kolejnej kompromitującej porażki na arenie europejskiej,sam Kołtoń to przyznał.

Serie A jest wyjątkowo słaba ostatnimi czasy,i może to zabrzmi brutalnie ale każdy ma ją w dupie (oprócz samych Włochów,wiadomo).Świat patrzy na Champions League a tam Inter jest pośmiewiskiem od kilku lat.

A więc pamietajcie drodzy Interiści-nic nie znaczycie w Europie.

Gio1899 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 13:14   

Dhorasso dlaczego więc tak wszyscy płaczą za walką o scudetto? LM cieszy ale 5 miejsce w lidze to jest straszna porażka i nie ma co umniejszać Interowi tego że zdobył to trofeum...Ma obecnie najsilniejszą ekipę we Włoszech i mało kto z nimi może konkurować czy nam się to podoba czy nie...Smutne jest to że do walki z nimi staje Roma a nie my...Jesli nic z tym nie zrobimy to bedziemy zdobywać LM co pare lat jak dobrze pojdzie i walczyć o 4 plac w lidze..ja dziękuje za taka europejska sławe...wole mocna pozycje we Włoszech okraszona jakimis europejskimi sukcesami...niż wieczne mowienie ze jestesmy mistrzem swiata :/ zajmujac piate miejsce w lidze ze składem który potrafi przez pare kolejek nie wygrać na własnym boisku

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 13:21   

"Scudetto Interu jest w cieniu kolejnej kompromitującej porażki na arenie europejskiej,sam Kołtoń to przyznał."

Zgadzam sie.

Szok ?

Tylko z tym "cieniem" moge dyskutowac. Powiedzmy, ze rozlozenie co bylo priorytetem Interu w tym roku bylo 60-40, na rzecz CL. Jesli to oznacza "cien", zgoda.

"Serie A jest wyjątkowo słaba ostatnimi czasy,i może to zabrzmi brutalnie ale każdy ma ją w dupie (oprócz samych Włochów,wiadomo).Świat patrzy na Champions League a tam Inter jest pośmiewiskiem od kilku lat. "

Rowniez zgoda. Tzn od lat... powiedzmy w tym roku. W poprzednim powinnismy z Valencia wygrac, ktora zremisowala mecz w Mdiolanie, podobnie jak Siena w poprzedniej kolejce. Tzn Inter multum okazji i tyko 2 gole. Siena 4 strzaly, 2 gole. Podobna historia byla z Villareal. W tym roku racja, dalismy klapy z Poolem.

Jednak cala ta nasza "kampania w CL" to moim zdaniem wida kiepskiego trenera, nie naszego skladu.

Ja rowniez mam nadzieje, ze Serie A wroci do poziomu sprzed lat, i mysle, ze to sie stanie. Juve bedzie mocniejsze, Roma z roku na rok nabiera doswiadczenia, Fiora w CL, Napoli, Udinese, Sampdoria z roku na rok poziom wyzej.

Wedlug mnie sytuacja bedzie powoli wracac do normy. Flamini wybiera Milan, Hleb wybiera Inter. Powoli krok po kroku, EPL bedzie slabnac, a liga hiszpanska i wloska powinny wracac tam gdzie ich miejsce.

"A więc pamietajcie drodzy Interiści-nic nie znaczycie w Europie."

A ty pamietaj o czyms takim jak "kalendarzyk...". Pamietasz?

To najlepszy dowod na to, zebyscie nigdy nie byli tacy pewni swego, bo predzej czy pozniej cos sie musi skonczyc. Nic nie trwa wiecznie. Mowilem o tym pare lat temu, gdy Inter dopiero stawal sie potega we Wloszech, ale nikt mi wtedy nie chcial wierzyc. Czas jednak potrafi zmienic kazdego opinie ?

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 13:24   

milan85 - Co ty gadasz ? Jak myślisz ile osób śledziło ostatnią kolejke Serie A w której ważyły się losy scudetto ,a ile osób będzie oglądało finał LM ? To w Europie jest prestiż,a nie w Serie A gdzie można zdobyc mistrzostwo wygrywając z Cataniami i Regginami (vide Inter).To w LM ścierają się największe futbolowe marki,tu trzeba grać z najlepszymi z najlepszych i tu Inter odpada w przedbiegach (a dokładniej w 1/8)

A poza tym jak mówiłem,Serie A już nie znaczy tyle co kiedyś,wystarczy spojrzeć na tę edycję CL.

lukair-te wymówki mogłeś sobie darować ,ale tak to z wszystkim zgoda,kumaty z Ciebie typ

Marco7 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 13:35   

Jakże marnym klubem jest zatem Milan skoro w tej "słabej Serie A" zdołał wywalczyć zaledwie piąte miejsce i nie będzie miał nawet możliwości "ścierać się z największymi futbolowymi markami"

Gio1899 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 14:08   

Marco7 napisał/a:
Jakże marnym klubem jest zatem Milan skoro w tej "słabej Serie A" zdołał wywalczyć zaledwie piąte miejsce i nie będzie miał nawet możliwości "ścierać się z największymi futbolowymi markami"
dokładnie...
A powiedz mi teraz Dhorasoo jaki prestiż czeka nas w Pucharze Uefa. Oczywiście zgodze się że CL to wielki prestiż i co może dla niektorych ważniejsze wielkie pieniądze. Ale tak akurat jest skonstruowana ta liga ze walcza a niej najsilniejsze kluby z poszczególnych lig...jak Milan nie bedzie jedna z 4 najsilniejszych druzyn w tej slabej serie A to nie ma co liczyć na prestiż w Europie..dlatego dla mnie celem nr 1 jest Scudetto a CL wisienka na torcie

rad3k 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 14:22   

SeriaA jest tak samo ważna jak LM. Druzyna taka jak Milan musi walczyc co roku o najwyzsze cele w kazdych rozgrywkach, i na nic sa jakies priorytety. Ci pilkarze ( itrener) kosztowali i zarabiaja miliony, a miliony ludzi w nich wierza i zupelnym brakiem profesjonalizmu jest nie dawanie z siebie wszystkiego w kazdym meczu, nie wazne czy gramy z Arsenalem czy z Livorno. Takie MU gra w finale LM i zdobylo mistrza wiec nie jest to niemozliwe. Oczywiscie, potrzeba do tego duzo szerszego skladu niz nasz obecny, ale to juz zadanie dla Gallianiego i Braidy zeby ta lawka rezerwowych jakos wygladała.

Inter, niestety, zdobyl scudetto, do konca liczylem na Rome ktora grala duzo ladniej i nie dostawala prezentow od sedziow jak Inter. Trudno sie mowi, za rok trzeba zrobic wszystko zeby przerwac ta czarno-niebieska serie.

Co do wczorajszego meczu to naiwnoscia bylo miec jakiekolwiek zludzenia i nadzieje na 4 miejsce, Viola juz raz sfrajerzyla i stracila punkty i niemozliwe bylo ze zrobi to jeszcze raz. Nasi w Neapolu sfrajerzyli jeszcze bardziej i to piate miesjce to jest to na co klub, wraz z trenerwem i zarzadem zasluzyl. Zobaczymy jak podziala taki zimny prysznic.
A sam mecz jak zwykle, tylko jdna dobra polowa, genialny Carlo i jego jeszcze genialsze ustawienie (mecz ktory chocby z przyzwoitosci trzeba bylo wygrac a on wystawia jegoego napastnika :/ ) z jego pupilem Brocchim w sladzie sprawilo ze na przerw schodzilsmy z bramka w plecy. Na szczescie siegnal po rozum do glowy i wystawil drugiego napastnika i w drugiej polowie i Udinese przestalo istniec, spokojnie moglo byc 6-1 gdyby Kaka byl skuteczniejszy. Bardzo ucieszyla mnie pozegnalna bramka Cafu, mily akcent na koniec sportowej kariery. Niestety, ladny wynik na koniec nie pozwala zapomniec ze ten sezon to byla katastrofa...

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 14:28   

Pół biedy gdybyśmy jeszcze co sezon zajmowali czwarte msc. w serie A, jednocześnie co roku przynajmniej "ocierali" się o zdobycie PM. Niestety ten sezon pokazał jak byliśmy słabi. Po odpadnięciu z Arsenalem, wiedząc, że Serie A to już jest jedyna szansa, gdzie można zapewnić sobie LM na przyszły sezon, powinniśmy co mecz zmiatać przeciwników z boiska. Niestety tak się nie działo i to był smutny obraz naszej obecnej siły.
Co do tego gdzie jest większa sława w Serie A czy LM to chyba każdy rozsądny wie, że w LM, która daje większe pieniądze, większy prestiż.
A teraz do Interistów kilka słów. Są w Europie pewne kluby takie jak: Barca, Real, MU, Liverpool, Bayrn, Juventus, Milan, I JAK NAJBARDZIEJ INTER TEŻ!, które można zaliczyć do absolutnej europejskiej superligi. Każdy z tych klubów przeżywa/przeżywa/będzie przeżywać okresy gorsze, ale jestem jednocześnie pewien, że każdy z tych klubów wcześniej czy później znowu powróci do tej europejskiej pierwszej ligi. Nie dziwi mnie wcale, że Juve po powrocie do Serie A, znowu zalicza się do potentatów, marka, historia klubu robią swoje. Jestem również pewien, że Milan po roku banicji wróci do LM (Ta przerwa myślę dobrze nam zrobi). Jednocześnie zastanawia mnie dlaczego wszystkie wymienione przezemnie zespoły w ciągu ostatniego powiedzmy szesnastolecia (od kiedy utworzono LM), potrafiły przynajmniej raz te rozgrywki wygrać, a jak nie wygrywały, to niejednokrotnie znacząco zaznaczały swoją obecność w tych rozgrywkach. Nawet zespoły z powiedzmy drugiej ligi europejskiej potrafiły je wygrać (Ajax, Porto) a inne napędzały stracha potentatom. Natomiast chyba tylko Inter z tej elity, którą wymieniłem nie osiągnął nic (no prawie nie licząc PUEFA czy PZP już nie pamiętam :hmm: ). Jak to jest możecie mi wytłumaczyć? Tylko proszę o rzeczową odpowiedź. Teksty w stylu:
lukair napisał/a:
W poprzednim powinnismy z Valencia wygrac, ktora zremisowala mecz w Mdiolanie, podobnie jak Siena w poprzedniej kolejce. Tzn Inter multum okazji i tyko 2 gole. Siena 4 strzaly, 2 gole.

ponieważ przepisy mówią jasno, że wygrywa ta drużyna która zdobędzie więcej bramek, a nie ta o której kibice powiedzą, że zasługiwała na zwycięstwo. Niezasłużone zwycięstwo/porażka jest wtedy gdy wynik został ustalony przy zielonym stoliku, a nie przez niewykorzystanie multum okazji, które drużyna miała.

Gio1899 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 14:29   

rad3k napisał/a:
Druzyna taka jak Milan musi walczyć co roku o najwyższe cele

oczywiście zgadzam sie i popieram ale te cele nie mogą być osiągane kosztem czołowych miejsc w lidze bo wystarczy jeden nieudany mecz z CL żeby cały kolejny sezon przegrać poza ta impreza :) dlatego potrzebna jest kadra która zapewni walkę na tych dwóch frontach a nie 15 zawodników skłonnych mobilizować się na kilka meczów w sezonie...a jeden nie wyjdzie i po wszystkim..

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 14:49   

STARY TIROWIEC-Drużynę,która ostatni Puchar Europy wygrała 60 lat temu nie można zaliczać do czołówki.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 14:53   

Inter to MARKA, podobnie jak np Portugalia, ktora nigdy nic tak naprawde nie wygrala, ale wszyscy wiedza, ze to rywal z najwyzszej swiatowej półki.... ja bym tak niejechal po Interze,bo za rok sie okaze ze niebiesko-czarni chlopcy jada na final i co wtedy? czy ktos z teraz plujacych sie ugryzie sie w jezyk i przyzna, ze gadal zalosne glupoty? jak znam zycie to nie.... :]

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 14:56   

A teraz do Interistów kilka słów. Są w Europie pewne kluby takie jak: Barca, Real, MU, Liverpool, Bayrn, Juventus, Milan, I JAK NAJBARDZIEJ INTER TEŻ!, które można zaliczyć do absolutnej europejskiej superligi. Każdy z tych klubów przeżywa/przeżywa/będzie przeżywać okresy gorsze, ale jestem jednocześnie pewien, że każdy z tych klubów wcześniej czy później znowu powróci do tej europejskiej pierwszej ligi. Nie dziwi mnie wcale, że Juve po powrocie do Serie A, znowu zalicza się do potentatów, marka, historia klubu robią swoje. Jestem również pewien, że Milan po roku banicji wróci do LM (Ta przerwa myślę dobrze nam zrobi). Jednocześnie zastanawia mnie dlaczego wszystkie wymienione przezemnie zespoły w ciągu ostatniego powiedzmy szesnastolecia (od kiedy utworzono LM), potrafiły przynajmniej raz te rozgrywki wygrać, a jak nie wygrywały, to niejednokrotnie znacząco zaznaczały swoją obecność w tych rozgrywkach. Nawet zespoły z powiedzmy drugiej ligi europejskiej potrafiły je wygrać (Ajax, Porto) a inne napędzały stracha potentatom. Natomiast chyba tylko Inter z tej elity, którą wymieniłem nie osiągnął nic (no prawie nie licząc PUEFA czy PZP już nie pamiętam :hmm: ). Jak to jest możecie mi wytłumaczyć? Tylko proszę o rzeczową odpowiedź. Teksty w stylu:

A dlaczego ziemia sie kreci w... lewo ?

Prosisz o rzeczowa odpowiedz na pytanie, jak to sie stalo, ze klub nie osiagnal czegos przez 50 lat. Jak chcesz rzeczowa odpowiedz to poswiec pol swojego zycia, zeby ocenic kazdy najmniejszy drobiazg, ktory mogl na to wplynac.

Trzeba by kazdy sezon z odzielna oceniac, a najlpiej jeszcze kazdy z osobna podzielic na miesiace, a te z kolei mozna by jeszcze na tygodnie.

Ja rozumiem, ze nie podoba wam sie, ze Inter mimo zyczenia niemal wszystkich kibicow nie-niebieskoczarnych, wygral mistrzostwo, ale zadawac takie pytanie... jest kompletnie pozbawione sensu. To tak jak pytac, czemu Inter nigdy nie spadl z ligi. Stresc 100 lat w jednym, dwoch zdaniach...

Pewnie gdyby inter wygral CL, lige i puchar Wloch, rowniez by bylo pytanie, "czemu dopiero teraz" :>

Ja zostawiam przeszlosc przeszlosci, liczy sie to co dzis i teraz. Wy chcecie zyc razem ze swoim szefem "jestesmy najlepszym klubem w historii", prosze bardzo. Ale ja nie mam zamiaru.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 15:11   

lukair napisał/a:
Ja rozumiem, ze nie podoba wam sie, ze Inter mimo zyczenia niemal wszystkich kibicow nie-niebieskoczarnych, wygral mistrzostwo

Szczerze to mam gdzieś które miejsce zajmuje Inter nakoniec sezonu. O wiele ważniejszą sprawą dla mnie jest, które miejsce zajmuje Milan.
lukair napisał/a:
ale zadawac takie pytanie... jest kompletnie pozbawione sensu

Zadałem takie pytanie, ponieważ denerwuej mnie jak Interiści chełpią się tutaj swoimi kilkoma ostatnimi scudettami (pomijam już okliczności zdobycia), jednocześnie ten zespół nie potrafi niczego udowodnić na arenie międzynarodowej, będącą o wiele obiektwniejszą scena do udowodnienia swojej wielkości. Stary mnie jako tako Inter nie przeszkadza, tylko najpierw wygrajcie coś naprawdę wielkiego, a później przechwalajcie się. Mistrzostwo kraju to dla zespołów typu Barca, Real, MU, Bayern, Milan, Juve co kilka lat norma. I te kluby idą krok dalej-w Europę. Zróbcie jeszcze ten krok dalej i zajdźcie w przyszłym sezonie przynajmniej do półfinału LM, a to już będzie znaczący postęp.

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 15:42   

Pamato-Taaa,Inter i finał,chyba Intertoto.

Oni od x lat już dochodzą do tego finału tylko jakoś dojść nie mogą, odpadając w 1/8 z takimi "potęgami" jak Valencia czy Villareal.Prędzej mi kaktus na czole wyrośnie,niż oni w przyszłorocznej edycji LM dojdą do finału.A ty lukair nie martw się co będziemy mówić jak wygracie CL ,bo narazie to 1/8 jest dla was barierą nie do przejścia.

I na miejscu Interistów nie czekałbym na tego Mourinho jak na zbawcę,bo on z duzo lepszą Chelsea nic w Europie nie osiągnał.

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 18:25   

Szczerze to mam gdzieś które miejsce zajmuje Inter nakoniec sezonu. O wiele ważniejszą sprawą dla mnie jest, które miejsce zajmuje Milan.

Racja. Szczegolnie ta czesc gdzie sie dopytujesz, czemu Inter nie zablysnal w europie od lat, jest tego najlepszym dowodem.

Cytat:

Zadałem takie pytanie, ponieważ denerwuej mnie jak Interiści chełpią się tutaj swoimi kilkoma ostatnimi scudettami (pomijam już okliczności zdobycia), jednocześnie ten zespół nie potrafi niczego udowodnić na arenie międzynarodowej, będącą o wiele obiektwniejszą scena do udowodnienia swojej wielkości. Stary mnie jako tako Inter nie przeszkadza, tylko najpierw wygrajcie coś naprawdę wielkiego, a później przechwalajcie się. Mistrzostwo kraju to dla zespołów typu Barca, Real, MU, Bayern, Milan, Juve co kilka lat norma. I te kluby idą krok dalej-w Europę. Zróbcie jeszcze ten krok dalej i zajdźcie w przyszłym sezonie przynajmniej do półfinału LM, a to już będzie znaczący postęp.

Mozesz mi z laski swojej, wkleic te posty gdzie zauwazyles, zeby interisci sie tu przechwalali i chelpili swoimi ostatnimi scudettami ?

Dhorasso napisał/a:

Oni od x lat już dochodzą do tego finału tylko jakoś dojść nie mogą, odpadając w 1/8 z takimi "potęgami" jak Valencia czy Villareal.Prędzej mi kaktus na czole wyrośnie,niż oni w przyszłorocznej edycji LM dojdą do finału.A ty lukair nie martw się co będziemy mówić jak wygracie CL ,bo narazie to 1/8 jest dla was barierą nie do przejścia.

I na miejscu Interistów nie czekałbym na tego Mourinho jak na zbawcę,bo on z duzo lepszą Chelsea nic w Europie nie osiągnał.

Skad sie to wzielo, ze tak wielu milanistow sie martwi o inter i jego kariere w europie. Myslalem, ze wiekszosc z was pilnuje wlasnego nosa? Mi sie tak wydaje, ze nawet jakbysmy wygrali potrojna korone, to i tak byscie nie byli zadowoleni z naszych osiagniec.

A ja... na waszym miejscu, bym sie modlil, zeby jednak Jose do interu nie trafil. Bo chyba kazdy z was zdaje sobie sprawe, jaka jest roznica klas miedzy nim a Mancio, na korzysc oczywiscie tego pierwszego.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 20:33   

lukair napisał/a:

Racja. Szczegolnie ta czesc gdzie sie dopytujesz, czemu Inter nie zablysnal w europie od lat, jest tego najlepszym dowodem.

lukair napisał/a:
Ja rozumiem, ze nie podoba wam sie, ze Inter mimo zyczenia niemal wszystkich kibicow nie-niebieskoczarnych, wygral mistrzostwo

Jedno co mi się nie pdoba to to, że tego mistrzostwa nie wygrał Milan, a nie że wygrał go Inter. Jako kibic czerwonoczarnych (nie niebieskoczarnych), chciałbym aby to Milan wygrywał scudetto i szkoda, że nie wygrywa. Ale jak juz nie wygrywa jak w tym sezonie to mam gdzieś tak naprawdę kto nas wyprzedził czy Inter czy Juve czy ktokolwiek inny. Jak dla mnie to nie miałbym nic przeciwko temu aby Inter co roku był drugi za Milanem i co roku dochodził do finału LM przegrywając w nim z nami.
lukair napisał/a:
Mozesz mi z laski swojej, wkleic te posty gdzie zauwazyles, zeby interisci sie tu przechwalali i chelpili swoimi ostatnimi scudettami ?

Poczytaj sobie inne tematy a na pewno znajdziesz. Z dominacji na arenie krajowej robicie nie wiadomo jakie halo, a nie potraficie swojej klasy udokumentować w Europie. Jak chcecie dołączyć do tej prawdziwej elity europejskiej musicie również zacząć wygrywać w Europie, to co robią Real, Barca, Milan, MU. Jak na razie troche wam brakuje aby was ustawić w tej chwili na równi z tymi zespołami. Jeszcze do niedawna nie potrafiliście grać ani we Włoszech, ani w Europie. Od kilku sezonów wreszcie zaczęliście grać na krajowym podwórku jak na klub tej klasy przystało. Ale jeszcze musicie zacząć udowadniać swoją klasę w Europie, aby można was było postawić na równi z zespołami w/w.
P.S. Skąd ta pewność, że Jose jest w Inetrze? Podano jakąś oficjalną wiadomość? Bo jak na razie nic nie słyszałem.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 21:46   

P.S. Skąd ta pewność, że Jose jest w Inetrze? Podano jakąś oficjalną wiadomość? Bo jak na razie nic nie słyszałem.

z tego co piszą na pilkanozna.pl pojawiła sie informacja, że Mancio zostaje na 80 % więc lukair jeszcze poczeka, aż Zanetti podniesie uszate trofeum ( o ile Zanetti będzie wtedy jeszcze grał) ;)

BTW. - ładny off - topic tu sie robi ;)

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 22:32   

Sezon ligowy sie skończył, na razie do Euro jest sezon ogórkowy więc trzeba o czymś gadać. :piwo:

Gio1899 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 22:54   

jak widać na przykladzie Chelsea Pan Mourinho wcale nie gwarantuje CL :) a zawodników miał równie dobrych a nawet lepszych :) ciekawe jak bedzie wyglądał "nowy Milan"...mercato bedzie ciekawe

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 23:07   

Poczytaj sobie inne tematy a na pewno znajdziesz.

Widze, ze albo jestes len, albo nie masz dowodow na poparcie swojej tezy, wiec chowasz glowe w piasek.

Reszty nie czytam, az nie zobacze, ze mowiles prawde.

Cytat:

Oficjalnej wiadomosci jeszcze nie, ale nie wiem co by sie musialo wydarzyc, zeby tak sie nie zakonczyla ta cala zabawa z Jose.

[quote="Paolo#3"]

z tego co piszą na pilkanozna.pl pojawiła sie informacja, że Mancio zostaje na 80 % więc lukair jeszcze poczeka, aż Zanetti podniesie uszate trofeum ( o ile Zanetti będzie wtedy jeszcze grał) ;)

Jesli was to faktycznie interesuje to tak:

Jose bedzie pracowal w jednym z najlepszych klubow w Europie, co wielokrotnie potwierdzal. Chciano go w Man City, chciano go niedawno w PSG, ale odmowil, wlasnie z tego powodu.

Liga angielska odpada. Zaraz po odejsciu z Chelsea powiedzial, ze chcialby pojsc do innej ligi. Ostatnio to potwierdzil.

Rowniez ostatnio powiedzial:

"My priority now is to work in the Spanish and Italian championships, they are the strongest in the world," he continued. "I have vast experience from England, but I want to try something new."
Wiec zostaje liga wloska i hiszpanska.

Real nie zwolni Shustera, a Barca po tym jak Jose ich odrzucil, podjela decyzje o tym, ze Guardiola bedzie ich trenerem.

A wczoraj Obserer zamiescil taki exclusive. Zwracam uwage, ze to jest cytat, a cytatow nie mozna "fabrykowac".

"My future will be much clearer in a week, but it is certain I'll work in Italy"

Wiec zostaja Wlochy. We Wloszech sa 3 mozliwosci dla niego.

Juve. Tu sprawa jasna. Ranieri zaciagnal Juve do 3 pozycji, co jest ponad to na co Juve bylo stac. Na pewno go nie zwolnia, zreszta nie ma nawet takich plotek.

Milan. Nie zwolnicie Ancelottiego. Nic na to nie wskazuje, poza tym kto by zwolnil trenera, kiedy widac, ze to nie w glownej mierze jego wina, ze Milan jest taki slaby, ale wina slabego skladu. Poza tym, to nie jest uszczypliwa uwaga, ale fakt, gracie w pucharze UEFA. Jesli i Inter bylby zainteresowany i Milan, wydaje mi sie, ze wieksza sile persfazji ma Inter. Ale to raczej nie bedzie miec miejsca, bo jak juz mowilem, Ancelottiego nie zwolnicie.

Inter. Mancio powiedzial po Liverpoolu, ze odchodzi, ze decyzje podjal na przelomie tygodni, nie jednej chwili. Nie chce was zanudzac, ale Massimo nie byl z tego zeznania zbyt zadowolony. Do tego dochodza animozje w szatni, wiele konfliktow, Mancio ktory traci panowanie nad sytuacja. Wszystkie komentarze Morattiego mialy za zadanie nie oslabic koncentracji druzyny, aby nie przegrac mistrzostwa. Jak widac, prawie Mancio nam je zalatwil, bo bylo 11 pkt. przewagi, a od jego deklaracji, punkty topnialy az do 1.

Wiele zrodel mowilo, ze Inter juz ma nowego trenera, tylko czekamy na nowy sezon.

Juz tylko trzeba czekac na oficlalne zakontraktowanie Special One i zaczynamy nowa ere w Interze :>

milan85 napisał/a:
jak widać na przykladzie Chelsea Pan Mourinho wcale nie gwarantuje CL :)

Zaden trener tego nie gwarantuje, ale porownanie Jose do Mancio to jak niebo i woda. Jose z Chelsea CL nie wygral, ale malo ludzi zauwaza fakt, w jaki sposob odpadl z tego turnieju.

Tu takie male zestawienie "paru" ostatnich lat Jose. Jak tak dalej pojdzie, to w niedlugim czasie bedzie jednym z najbardziej utytulowanych trenerow w historii.

Cytat:
in his first full season, he won the league wiht porto, with a record of: 27-5-2 WDL. He was 11 points clear of benfica and they finished with 86 points, a record in portugal. He also won the portuguese cup and the uefa cup that year.

the next year he won the league again, with a perfect home record. he also won the champions league.

with chelsea, they set a record for unbeaten matches at home as well as winning two leagues, two league cups and an FA cup

Over a five season period he did the following in Europe:

UEFA Cup winners; CL Winners; CL Semi - finalists (lost to eventual winners); CL Second Round (lost to eventual winners); CL Semi - finalists (beaten on penos)

In the Portugal and England leagues:

1st, 1st, 1st, 1st, 2nd

Add in a couple of domestic cups - including the FA Cup over the league champions in his last season at Chelsea.

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 20, 2008 18:00   

Przestań się już koniować lukair,Avram Grant aka "pseudo-trener" pokazał już Specialowi Łanowi jaki jest "Special" eliminując Liver , czego twój hiperwielki Jose nie mógl dokonać aż dwa razy.

Tak,my Milanisci nic tylko modlimy sie by Mourinho was nie objął,co to będzie,może w koncu dojdziecie aż do ĆWIERĆFINAŁU LM ! Jak na Inter będzie to niebywałe osiągnięcie,nie przeczę, ale żebyś się z ręką w nocniku nie obudził jak myślisz że Jose gwarantuje Nerrazurim niewiadomo co.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi