ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 25)
Autor Wiadomość
Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 27, 2008 21:30   

red dragon napisał/a:
byli za pol/darmo

redondo za pół darmo? chyba nie pamiętasz ile za niego zapłaciliśmy... Fakt-przyszedł jako najlepszy pomocnik LM i ta kontuzja...
red dragon napisał/a:
prosze nie wrzucac tu emersona... oni jeszcze zyje ;)
Fidel Castro też jeszcze żyje...

red dragon napisał/a:
pomijajac mozliwosc gry bestii w pomocy... gdzie sa u ciebie POMOCNICY

A w obecnej sytuacji gdzie są pomocnicy? ok zpomniałem o Ambro

red dragon napisał/a:
trzeba bylo tak zaczac posta... zaoszczedzil bys czasu na pisaniu ;>

trzeba było sobie zaoszczedzić próby żałosnego ironizowania.... :ok:

red dragon
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 21:48   

alez sie zpioles :P
oddychaj kolego, oddychaj :lol2: nie mysl, ze od razu ktos ciebie atakuje... poza tym ostatnie zdanie nie dokonca bylo ironia, przeczytaj raz jeszcze, a zrozumiesz

a co do redondo, to te marne 16 baniek, za najbardziej wartosciowego gracza na swiecie wybranego przez UEFA, nadal bede traktowal w kategorii pol/darmo

Paolo#3 napisał/a:
A w obecnej sytuacji gdzie są pomocnicy?
ciesze sie, ze rozumiesz co piszesz, ja rowneiz uwazam, ze obecna sytacje z pomocnikami nalezy zmienic ;)

pozdrawiam :*

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 27, 2008 22:28   

red dragon napisał/a:
alez sie zpioles :P

loozik stary... miałem niezły ubaw:]
red dragon napisał/a:
za najbardziej wartosciowego gracza na swiecie wybranego przez UEFA

no UEFA to może dać nagrodę dla najlepszego piłkarza ale Europy... ;] Od "świata" jest FIFA :) z tego co pamiętam najlepszy to był wtedy Figo , a Redondo dostał nagrodę dla najlepszego pomocnika LM.
red dragon napisał/a:
ciesze sie, ze rozumiesz co piszesz
ja też sie cieszę, że możemy razem dyskutować na tym forum :) w końcu każdy ma swoje poglądy ;)
red dragon napisał/a:
ze obecna sytacje z pomocnikami nalezy zmienic ;)

może nie jest tak najgorzej-wszak jest jeszcze Brocchi :]
red dragon napisał/a:
pozdrawiam :*

ja również serdecznie Cie pozdrawiam :]

Grey07 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 28, 2008 15:15   

Kulturalni chociaż...

[ Dodano: Pią Mar 28, 2008 19:01 ]
No i po transferze Drogby do nas....Pewnie tak bedzie ze inter go wykupi i tyle...Znowu dobry pilkarz przelecial nam kolo nosa...Przecież Inter tak jest nafaszerowany gwiazdami i jeszcze chca Drogby...Nie mozemy do tego dopuscic

Spoko Moderatorzy....Już nie bede nabijal krotkich tematow
FORZA SZEWA I VAN DER SAR

Soja 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 15:17   

Poświęciłem sporo czasu aby nadrobić spore zaległości w tym temacie.

Co mnie uderzyło?
Duża polaryzacja opinii o Borucu. Jedni go widzą jako kandydata nr 1 na naszą bramkę, inni go nie cenią i nazywają "Dodą futbolu" :rotfl2:
Jeżeli Boruc ma w karierze osiągnąć taki sukces jak Doda w show biznesie (a w jej przypadku sukces=zarobiona kasa) to Buffon się kryje :prayer:

Z przewijających się tutaj nazwisk:
Drogba - jestem zdecydowanie za
Mancini - jestem na tak
Montolivo - dobry wybór
Saviola - zdecydowanie nie
Boriello - jeżeli mamy coś na nim ugrać oddając go Romie to jestem za takim rozwiązaniem
Gila - spróbować coś na nim ugrać, a jak się nie znajdzie głupi to oddać gdziekolwiek, komukolwiek, jak najdalej
Aquilani - albo on albo ten Montolivo
Boruc albo Frey - oceniam ich równo i chcę któregoś
Llorisy, Akinfeevy i inni młodzi bramkarze - można się zastanowić, gdyby nie udało się żadnego uznanego goalkeepera ściągnąć
Zambrotta - tak
Zaccardo, Barzagli - któryś z nich by się przydał
Nasri - szczerze mówiąc, to ja osobiście bardzo bym go chciał
Gourcuff - wypożyczyć, albo wymienić za kogoś z ligi francuskiej(Nasri)
Cafu, Serginho, Favalli, Ronaldo i ciężko to napisać, Maldini na emeryturę
Simic - spróbować zahandlować(Berbatov) z kimś kto zgłasza zainteresowanie
Emerson - może go ktoś zechce, jeszcze, my powinniśmy podziękować
Adebayor - dla mnie gorsza wersja Drogby
Baptista - jeżeli jest szansa to brać
Sheva - może przyjść, ale nie jako ten "wielki" transfer do ataku
Amauri - ciekawa, ale chyba jednak zbyt droga opcja, nie jestem zwolennikiem
Grimi - na ławkę może wrócić, po odejściu Favalliego
Ferrari - skoro za darmo to ok
Flamini - na tej samej zasadzie co Ferrari
Gomez - nie wypowiem się, bo go nie znam

Teraz mój skład marzeń, chcecie to się śmiejcie, ale marzeń mi nikt nie może odebrać :brew:
I nie mówię że jest jakakolwiek szansa spełnienia w rzeczywistości :king:

---------------------------Boruc---------------------
---Zambrotta-------Nesta----Milito-------Lahm---
-----------------De Rossi-----Pirlo-----------------
------------Lampard-----Kaka----Seedorf--------
-------------------------Drogba---------------------

rezerwa: Kalac, jakiś młody bramkarz(może ten Lloris), Oddo, Zaccardo, Bonera, Kaladze, Ferrari, Jankul, Grimi, Ambrosini, Montolivo, Gattuso, Nasri, Deco, Baptista, Pato, Pippo, Paloschi

Jeżeli tak wyglądałaby nasza kadra w przyszłym sezonie to byłbym niezwykle szczęśliwy :prayer:
Niestety tak raczej nie będzie, w dodatku przepisy UEFA o wychowankach(których coś u mnie mało :hmm: )
Do satysfakcji(niepełnej) wystarczą mi trzy nazwiska (Drogba, Nasri, Zambrotta) plus konieczne uzupełnienia na innych pozycjach zawodnikami na poziomie :ok:

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

Grey07 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 17:19   

Wszystko fajne lecz mam pare zastrzezen...
1.Montolivo-opcja narzaie jest taka ze poczekajmy jeszcze sezon..zobaczymy czy ten chlkopak to tylko tak dobry bedzie przez 1sezon czy na dluzej...Mozem go wykupic i wyporzyczyc...Bardziej bym wolal Aquilaniego
2.Llorisy, Akinfeevy-nie jestem pewny co do ich umiejetnosci...Nie bede za bardzo sie wypowiadal bo go nie widzialem podczs grania ale cos czytalem..
co do twojego skladu to nie jestem za Lahmusem bo troche bledow popelnia na obronie ale wszystko pozostale jest ok :ok:

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 19:18   

Soja napisał/a:
Ferrari - skoro za darmo to ok
Flamini - na tej samej zasadzie co Ferrari

Gdzie tam Ferrari a gdzie Flamini. Jakby udalo sie sciagnac Francuza za free to bylby ogromy sukces Lysola. Jednak tak jak nie wierze ze opusci Arsenal tak narazie nie widze dla niego miejsca bo mamy Rino i Ambro
Nie zgodze sie tylko z Baptista. On mogl u nas grac ale mu sie wydawalo ze zwojuje cos w Realu. Tak w Arsenalu mu nie poszlo tak w Realu mu sie nie wiedze wiec niech sie trzymie od Nas z daleka:)
Sporo tych nazwisk ale fakt to sa w wiekszosci bardzo ciekawi gracze czy wrecz gwiazdy. Wiadomo ze to sa gdybania i marzenia ale co tam:)

------------------------------------------Kalac/Akinfijeev-----------------------------------------

Jankul/Vargas--------Kaha/Maldini/Ferrari------Nesta/Bonera/Ferrari------Zambro/Oddo

---------------Montolivo/Seedorf----Pirlo/Montolivo------Rino/Ambro-------------------------

-------------------------------------------Kaka/Seedorf/De Genaro-----------------------------

-----------------------------Sheva/Pato---------------Drogba/Pippo/Paloshi-------------------

Na bramie wersja glamour bylby Frey ale to zaleznie od wydolnosci finansowej prezia:)
Brocch,i Emerson, 3bramkarz (Copolla,Ofredi) jako statysci :)
Tak ostatnio powrocila mi mysl o Adriano. Ryzyko duze ale..:) (w sensie jak sie nie uda Drogby to moze moze)

No wlasnie bo z Drogba jest chyba taki wazki patent, ze on podazy za Mou. Byc moze wraz z nim Lampard. No i Moratti zrobilby konkret deal sciagajac Mou z Drogba i Lampardem (badz Deco) do swego teamu.
Zreszta podobnie Barca. Jesli Mou mialby objac Barce to tez moze byc tak ze za nim przyjda Drogba z Lampardem. Zreszta dzis pojawily sie ploty jakoby po przyjsciu Didera mielibysmy sciagnac Eto. Ja tam jestem za:)
Tak czy inaczej spekulacji co nie miara, a konkretow wiadomo zadnych (nawet tego ze Cafu i Serginhio odejda ze o Didzie nie wspomne:)

pozdrawiam :forzamilan: :piwo:

Porek 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 20:35   

Cytat:
ie zgodze sie tylko z Baptista. On mogl u nas grac ale mu sie wydawalo ze zwojuje cos w Realu. Tak w Arsenalu mu nie poszlo tak w Realu mu sie nie wiedze wiec niech sie trzymie od Nas z daleka:)

Nie zgodzic sie to mozna z Toba chyba tylko i wylacznie gdyz Baptista moze nie gra tak pamietnego sezonu jak byl w Sewilli ale teraz gra wysmienicie... Nie wiem czy nie ogladasz meczy czy poprostu masz zastrzezenia do robienia interesow z Realem.

Ja bym sobie zyczyl Drogbe Baptiste i van der Vaarta ( wszystko to jest oczywiscie sfera marzen)...

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 20:52   

Hmm nie kibicuje Realowi wiec ich meczy tez nie ogladam. Ostatni jaki widzialem to porazka z Roma. Baptista wypadl wd mnie slabo. Nie wiem jak prezentuje sie obecnie w lidze ale Oliviera tez mial super sezon w La Liga a i po powrocie do niej gra dobrze. Co do interesow z Realem to wiesz jakby chcieli nam wcisnac powiedzmy Ramosa z Ikerem a do tego podpisujac dozywotni glejt o niesciaganiu Kaki to co tam:) Chodzi o samego Baptiste. Byl temat z nim w zeszle mercato. Nie wiem na ile powazny. Jednak wygladalo na to ze nie che do nas przyjsc i walczy o swoje w Realu. Krzyzyk na droge. Nie wiem tez gdzie pomiescilbys VdV i Batpiste:)

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 21:19   

enkidu81 napisał/a:
Nie wiem tez gdzie pomiescilbys VdV i Batpiste:)

Do szerokiej kadry i niech walczą o wyjściową jedenastkę, przy okazji zmuszając kilku naszych obecnych kadrowiczów do walki o tą jedenastkę. Czy przypadkiem wszyscy nie trąbią o potrzebie zakupu ofensywnych pomocników, coś pomiędzy Kaką a Seedorfem? A kim są wyżej wymienieni gracze jak właśnie takimi ofensywnie nastawionymi, przebojowymi pomocnikami. Szczególnie chętnie widziałbym u nas Van Der Vaarta.
I jeszcze wracając do tematu Drogby/Mourinho. Mourinho jest wolny, Drogba deklaruje chęć gry u niego, a my nic w tym kierunku nie robimy, żeby ich ściągnąć razem. Dla mnie jedynie lepszym kandydatem od Didiera jest Samuel Eto, ze względu na to, że jest po prostu o kilka lat młodszy. Ale jego chyba wyciągnąć z Barcy to prawie rzecz niemożliwa. Poza tym gdyby w pakiecie z reprezentantem WKS przyszedłby Mourinho to taka opcja byłaby o niebo lepsza od Kameruńczyka.

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 21:31   

Stary Tirowiec zgadzam sie z malym zastrzezeniem. Spekulujac to jak Mou z Drogba mieliby wyladowac w Kataloni to Eto i Lippi to jescze lepsza fantazja:). I zgadzam sie ze to co przemawia za Eto to glownie wiek. Zgadzam sie co do tej rywalizacji. Z tym ze dwaj ofensywni gracze o takiej jednak renomie i co za tym idzie cenie to zbyt wiele. Z tej dwojki tez optowalbym za VdV. Jednak wlasnie mysle ze tym graczem o ofensywnych predyspozycjach moglby byc ktos kto moze zastapic czasami Pirlo.
Pamietajmy tez o Gurkim i De Genaro. Moze w przyszlosci cos z nich bedzie.
pozdrawiam

Soja 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 10:27   

enkidu81 napisał/a:
Nie zgodze sie tylko z Baptista. On mogl u nas grac ale mu sie wydawalo ze zwojuje cos w Realu. Tak w Arsenalu mu nie poszlo tak w Realu mu sie nie wiedze wiec niech sie trzymie od Nas z daleka:)

Ja natomiast nie zgodzę się(podobnie jak Porek) z Tobą. Może Baptista nie jest talentem "czystej wody" tak jak Pato, na którego zdecydowaliśmy się zamiast na jego starszego rodaka, ale ma jeden wielki atut: UNIWERSALNOSC.
Mógłby grać za Kakę/Seedorfa w choince bądź rombie. Mógłby być partnerem Pato/Gili/Pippo w ataku. Myślę, że poradziłby sobie także jako wysunięty, jedyny napastnik. Kosztowałby na pewno mniej niż taki Gila, który nawet w momencie kupowania, jako gwiazdka Parmy był przeznaczony do grania tylko na jednej pozycji(a jak ta jego gra w Milanie wygląda to szkoda gadać :cry2: )
Baptista stary jeszcze nie jest, silny fizycznie i w przeciwieństwie do Ciebie uważam, że w Realu radzi sobie bardzo przyzwoicie, a nawet dobrze :ok:
Ja szczerze powiedziawszy żałuję, że go odpuściliśmy(jeżeli rzeczywiście coś było na rzeczy, tak jak twierdziły media). Pewnie wystarczyłoby trochę kasą rzucić a nie droczyć się o każdy cent :rotfl2:
Co do transakcji wiązanej Mourinho-Drobga-Lampard(??) to o tym nie marzę nawet w najśmielszych snach :prayer:
Jeżeli Jose rzeczywiście idzie do Interu(a na to wygląda) a za nim podąży Drogba, to nie pozostanie nic tylko siąść i płakać...

carlos napisał/a:

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 12:03   

No już w zeszłym mercato, pokazaliśmy, jak się nie powinno "grać w tą zabawę". Postawiliśmy wszystko na jednego zawodnika (Ronaldinho) i wszyscy inni poszli na dalszy plan. Zrezygnowaliśmy z Toniego i Riberiego, będących już praktycznie jedną nogą w Milanie, a którzy obecnie odgrywają dwie kluczowe role w swoim zespole-Bayernie Monachium. I wyszło tak, że na ten sezon nie zostaliśmy wzmocnieni prawie żadnym dobrym zawodnikiem (chlubny wyjątek Pato). Obecnie jeden z najlepszych trenerów Mourinho jest bez pracy, jego największy zwolennik Drogba deklaruje chęć gry zarówno u nas jak i pod wodzą Jose, a my frajersko z nich rezygnujemy :prayer: .
Czy Silvio naprawdę jest taki ślepy, czy po prostu już nie ma nic do gadania w kwestii kasy?

Grey07 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 12:03   

Soja napisał/a:

Zgodze sie z przedmowcami...Baptista w Arsenalu radzil sobie o niebo lepiej niz w Realu...Czy nie pamietacie meczow Arsenalu z MU czy z CHELSEA jak i rowniez z EVERTONEM? W tych meczach pokazal na co go tak naprawde stac, wyroznial sie na boisku i nie pamietam dokladnie czy strzelil gola...W Realu nie idzie mu za wspaniale ale widac ze chce walczyc..

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 12:09   

Choć szczerze powiedziawszy to nie pamiętam go z czasów gry w Arsenalu, to w Realu jest, chyba mimo wszystko większa konkurencja, niż w Arsenalu za czsów jak grał tam Baptista.

Soja 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 12:21   

Ja nie za bardzo rozumiem czego Wy byście po Julio oczekiwali. Drugim Pele nie będzie nigdy, nie ta skala talentu. Ale gdyby przyszedł do nas to byłby obok Pato pewniakiem do gry. Na pewno prezentuje wyższy poziom niż Gila. Na pewno grałby częściej i strzelał nie tylko "na specjalne okazje" jak Pippo.
W dodatku gdyby do ataku przyszedł ktoś "super hiper" typu Drogba, to Baptista by mógł robić za zmiennika Kaki i Seedorfa. Wiadomo, że ktoś taki jest potrzebny oraz wiadomo że Julio jest w stanie dać solidną zmianę wspomnianej dwójce. Za przyzwoitą kasę byłby przyzwoity zawodnik na 2 newralgiczne obecnie u nas pozycje.

Pewnie to się nigdy nie spełni, ale ja tego piłkarza powitałbym bardzo chętnie w ACM.

carlos napisał/a:

k_f_c 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 12:55   

Lepszy Baptista jako drugie (bo oprócz niego mam nadzieję, że ściągniemy jakiegoś superstara) wzmocnienie ataku niż staruchy Sheva czy van Nistelrooy. Jeden emeryt Inzaghi wystarczy.

Porek 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 13:32   

Uff dobrze ze ktos mnie poparl w kwestii Baptisty bo balem sie poczatkowo linczu;) a teraz tak na powaznie co do mojego pomyslu to zarowno obecna gra w Realu jak i poprzedni sezon w Arsenalu mial naprawde bardzo solidne... Potrafi grac zarowno na pozycji napastnika czy ofensywnego pomocnika - ale np w meczu derbowym z Barcelona ( gdzie moim zdaniem zagral najlepszy mecz) gral jako defensywny jednym slowem jest naprawde bardzo uniwersalny...

Ponadto jeszcze chcialbym aby doszedl do nas Flamini - gracz tez nietuzinkowy moim zdaniem tylko jak czesc niedoceniany... chce odejsc jest za darmo tylko trzeba odpowiednia gaze mu zagwarantowac w kontrakcie... i mysle ze pomoc bylaby odpowiednio mocna... ewentualnie jakis wychowanek ( przepisy)

Napastnikiem i moim najwiekszym faworytem transferowym wciaz jest i penwie sie nie zmieni Didier Drogba - obecnie jeden z najlepszych na swiecie napastnikow moim zdaniem... Robi duzo dla druzyny, silny fizycznie a i technicznie ulomkiem jakims nie jest... Jesli nie on to ktos chyba przebakiwal jakis czas dawny temu o Kanoute - jestem tez za ;) a powrot Boriello to mysle ze w przypadku odejscia Gili lub Inzaghiego na emeryture...

A jeszcze mozliwy jest powrot syna marnotrawnego wiec i za tym transferem podpisuje sie bo uwazam ze Sheva wciaz moze byc wielki... co pokaze mercato zobaczymy i obysmy sie nie zawiedli w tym roku...

bajer 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 13:39   

nie wiem, sciagniecie Baptisty jakos mi nie odpowiada ;) Drogba pojdzie tam gdzie Mourinho dlatego na niego bym nie liczyl, Sheva przyjdzie, to juz prawie pewne, van Nistelrooy no nie wiem, kiedys byl dobry ale teraz to juz chyba nie to czego Milan szuka, chyba ze kolejny kolega do "domu starcow" zeby mieli sie czego "eksperci" czepiac ;) poza tym jestem zdecydowanie za sciagnieciem Flaminiego ;) mlody i prezentuje wysoki poziom, takiego nam w tej chwili potrzeba, Nasri - nie mam nic przeciwko ;) a do obrony Daniel Alves, na atak Mario Gomez i nawet jak tak by sie skonczylo mercato to plakac nie bede ;) moze jeszcze Toniego zalatwic by sie udalo :)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 18:04   

bajer napisał/a:
nie wiem, sciagniecie Baptisty jakos mi nie odpowiada ;) Drogba pojdzie tam gdzie Mourinho dlatego na niego bym nie liczyl, Sheva przyjdzie, to juz prawie pewne, van Nistelrooy no nie wiem, kiedys byl dobry ale teraz to juz chyba nie to czego Milan szuka, chyba ze kolejny kolega do "domu starcow" zeby mieli sie czego "eksperci" czepiac ;) poza tym jestem zdecydowanie za sciagnieciem Flaminiego ;) mlody i prezentuje wysoki poziom, takiego nam w tej chwili potrzeba, Nasri - nie mam nic przeciwko ;) a do obrony Daniel Alves, na atak Mario Gomez i nawet jak tak by sie skonczylo mercato to plakac nie bede ;) moze jeszcze Toniego zalatwic by sie udalo :)

Koncert życzeń :ok:

Grey07 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 18:29   

Matthieu Flamini nie pasuje do takiego klubu jak nasz...To że za darmo odejdzie,to nie znaczy ze przejdzie juz do nas . Nie idzmy na łatwizne... Poszukajmy lepszej osoby a jak nie to Janula jeszcze zostawmy... Jednym slowem jak gra dobrze w Arsenalu to nie znaczy ze zaraz u nas bedzie dobrze gral...

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 18:31   

Grey07 napisał/a:
Jednym slowem jak gra dobrze w Arsenalu to nie znaczy ze zaraz u nas bedzie dobrze gral...

To można powiedzieć o kazdym nawet w obrębie Serie A (patrz: Gilardino).
Mi właśnie Flamini dość dobrze pasuje do Milanu, mogąc grać za Gattuso czy za Ambrosiniego.
Możesz mówić o stylu gry, ale co w stylu Flaminiego jest takiego, że nie może grać w Milanie?

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 18:36   

Grey07 napisał/a:
Matthieu Flamini nie pasuje do takiego klubu jak nasz

Bo za młody :hmm: ?
Z drugiej strony pasuje jak ulał bo:
Grey07 napisał/a:
za darmo odejdzie

Grey07 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 18:37   

rozumiem cie ale to nie jest zawodnik wielkiego formantu..Niewiem czy dobrze pisze. Widzilaem tylko jego jeden mecz ale nie wiem czy to wystarczy zeby jego ocenic ale gral zbyt chaotycznie i malo dokladnie...Mozna sprobowac ale zeby potem nie zalowac

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 18:41   

Grey07 napisał/a:
Widzilaem tylko jego jeden mecz ale nie wiem czy to wystarczy

Nie wystarzy. Zdecydowanie.

BTW: oglądałeś tylko jeden mecz Milanu w LM? :>

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi