ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Wto Lip 01, 2008 13:51
List do TVP
Autor Wiadomość
myhalek_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 08, 2008 17:49   List do TVP

Tvp pokaze mecz Ligi Mistrzow pomiedzy Barca a Celtikiem więc wpadlem na pomysl ze jako tego samego dnia rozgrywany jest Mecz Milanu to moze by zjednoczyc sie i jesli ktos uwaza to wyslac meila do Tvp zeby jesli moga zmienili pokazywany mecz na Arsenal-Milan

Co wy na to ?

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Lut 08, 2008 19:19   

Dość chybiony pomysł.
Prawdopodobieństwo, że TVP w ogóle rozważałoby taki ruch jak zmiana meczu jest bliskie niemal zeru. Ac do dopiero faktyczna zmiana.
Wybór od strony sportowej faktycznie chybiony. Mecz Milanu z Arsenalem wyraźnie wybija się spośród pozostałych spotkań tego dnia.
Natomiast to nie o aspekt sportowy chodzi. Czy nawet około-sportową otoczkę Starych Mistrzów i Młodych Wilków.
Tu chodzi o medialność. Tu chodzi o wielką Barcelonę. O boskiego Ronaldinho. O niesamowitego Henry'ego. O nowego Maradonę - Messiego.
I, co kluczowe, najlepszego bramkarza Europy. Boruca. Którego już niedługo kibi Barca albo Milan. Tylko wypatrywać.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 08, 2008 23:10   

myhalek_acm, tego typu inicjatywy były juz wałkowane kilkakrotnie i nic z tego nie wychodziło.
Mecz B-C został wybrany ze wzgledu na Boruca, a my sobie mozemy pomarudzić ;) tak jak fani innych zespołów, wszystkich zadowolić sie nie da.
Poza tym jest jeszcze nSport, który transmituje 4 mecze na żywo.

HECTOR 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 10, 2008 00:35   

ja nie mogeee!!!!! :wall2: :wall2: :wall2: tacy sa polacy mamy niezlego polskeigo bramkaza i teraz beda puszczac tylko mecze celticuu! ja bym sprubowal napsiac ten list co nam szkodzi!!!! panowie! przeciez mecz z arsenalem to bedzie klasyk! :king:
BORUUCCC BORRUUUC az do znudzenia pewnei bedago wychwalac caly mecz! nie mam nic do boruca ale powini sprawiedliwe puszczac te mecze! a nei tylko tych zielonych ogorkow! :quarrel2:

[ Dodano: Nie Lut 10, 2008 00:38 ]
Nsport haha napewno mam mam tylko polsat sport eurosport rai edu1 i jescze jaksi ruski sportowy iz aloze sie z e neiebdzie puszczany ac milan z arsenalem zostanie szybki,Znakomity i uniwersalny program SOP CAST OKKK!! tak ! :wall2:

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 10, 2008 11:50   

I to jest jeden z powodów, dla których ch etnie widziałbym Boruca w Milanie :wink: .

HECTOR 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 10, 2008 16:42   

dokladnie tylko w tedy musial by odejsc dida albo kalac! :dunno:

bajer 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 10, 2008 16:55   

HECTOR napisał/a:
dokladnie tylko w tedy musial by odejsc dida albo kalac! :dunno:
patrzac na obecna sytuacje Dida ;) a Bortuc by do nas przyszedl posiedziec na lawie bo Kalaca ze skladu w tej chwili chyba nikt nie wygryzie, w koncu znowu mamy bramkarza na bardzo dobrym poziomie, po dzisiejszym meczu jestem tego pewien ;)

HECTOR 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 10, 2008 19:22   

zawsze widzialem w Kalacu to cos! dida byl ale sie zmyl teraz moze szukac innego klubu w Milanie tylko blokuje miejsce! jestem zatym zeby byl nowy odcinek MILAN PAINT dialog DiDY z KALACEM DIDA mowi do zlejko kalaca z placzem na twazy co teraz zemna bedzie,a Kalac odpowiada "SPIEPSZAJ DZIADU" to byl by dobry odcinek ciesze sie ze tez tak myslicie! :brew: :brew:

Soja 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 11, 2008 13:19   

HECTOR, zawsze widziałeś w Kalacu to coś czyli co? "kurwiki w oczach"?? :prayer:
Z tego co pamiętam to Dida miewał w swojej karierze o wiele dłuższe serie niemal bezbłędnych występów niż ta obecna Kalaca, więc jeszcze długo wstrzymałbym się z takim odcinkiem Milan Paint :rotfl:

Co do listu do TVP to tak jak napisał Venomik, on raczej nic nie da. Gimnazjaliści kochają FCB ze względu na R10 i Messiego, natomiast "patrioci" oraz nie za bardzo zorientowani chcą oglądać Polaka w składzie jakiejś drużyny.
Natomiast Arsenal-Milan chcą oglądać(wg TVP) tylko fani "dzieciarni Wengera" oraz kibice "domu niespokojnej starości". I wg skomplikowanych obliczeń superkomputerów TVP, w Polsce jest więcej gimnazjalistów i "patriotów" :lol2:

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

tom_n 
Administrator

Wysłany: Pon Lut 11, 2008 13:43   

Bezpośrednią transmisję z meczu Arsenal - Milan przeprowadzi niemiecka stacja Sat.1, więc jeśli ktoś posiada ten program to może sobie darować listy do TVP ;)

http://www.sat1.de/tvprog...ail&id=14064225

HECTOR 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 11, 2008 18:36   

tom_n, dzieki akurat mam ten kanał ale niespodziewalbym sie z etam bedzie lecial kiedys jaki kolwiek mecz! co do didy wiadomo byl w wielkiej formie ale po mistzrostwach w niemczech juz zgasl i to bylo widac a co do kalaca widzialem w nim te "kurwiki w oczach" kiedy wchodzil za dide byl taki pewnijeszy w kazdym calu ale i tak w przyszlym sezonie radziilbym milanowi kupic jakiegos dobrego bramkaza!

bosiontko 
Juventino

Wysłany: Pią Lut 15, 2008 11:24   

HECTOR napisał/a:
ja bym sprubowal napsiac ten list co nam szkodzi!!!!

Yes Yes Yes! Wtedy TVP by skumało, że młoda część społeczeństwa jest za Milanem i transmitowanie Barcelony jest bezcelowe. A ja również chętnie bym obejrzał mecz Milanu :ok:

HECTOR 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 15, 2008 19:10   

dokladnie trzeba napisac najwyzej sie nie uda trudno! musza wiedizec ze Polska juz sie nie podnieca trikami Ronaldinho!

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 16, 2008 08:29   

HECTOR, :prayer: :prayer: :prayer:
błagam Cie napisz ten list!!!
Jako pierwszy rzuciłeś odważnie: ''ja bym sprubowal napsiac ten list co nam szkodzi!!!! ''
Teraz zrób to, tylko przed wysłaniem koniecznie wklej tutaj.
pozdrawiam

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 16, 2008 11:54   

a tak w ogole jesli ktokolwiek chcial pisac ten list to teraz to juz naprawde cos da, 4 dni przed meczem :prayer: moze jakby byl wyslany jakis miesiac temu to bylaby szansa rozpatrzenia go ale teraz nawet nie ma co sie fatygowac, no chyba ze komus sie nudzi wysle ten list 1000 razy zeby zaspamowac poczte tvp to prosze bardzo ;)

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 20, 2008 12:12   

A ja wszystkim mieszkającym niedaleko Czech, polecam CT2. Nastawiać odbiorniki :D przy dobrej antenie, nie ma mowy o śnieżeniu(mieszkam niedaleko Wrocka). Komentatorzy są boscy :D Czesi wiedzieli jaki mecz wybrać ;) "nejprestižnější evropské klubové soutěže" :]

Luthien 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 20, 2008 12:17   

brzozaw, racja :D też koło Wrocka mam CT2... Lepsza jakość niż Polsat czy TVN... Czesi zawsze mają dobre mecze :D A nasi jakos nie potrafią :/ Dla samych transmisji sportowych warto przestawić antene ;)

HECTOR 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 20, 2008 13:21   

jesli zna ktos jeszce kanaly na ktorych bedzie puszczany ten mecz oprucz SAT 1 i CT2 to napiszcie! bo nie chce skonczyc przed sop castem! :help: :help: :help:

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 20, 2008 17:20   

mecz bedzie puszczany jeszcze na NSport ale watpie czy cie to satysfakcjonuje :) lepiej isc do pubu i tam miec pewne ze sie zobaczy :)

nosnaw
Milanista

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 22:50   

Dla mnie programy CT są błogosławieństwem, nie tylko w aspekcie sportowym..a propos przestawiania anten, w tamtym roku podczas transmisji Milan-Monachium zdenerowawany fatalnym odbiorem CT2 , pełen emocji i desperacji pobiegłem na dach, aby pokręcić anteną..no właśnie..nawet na ten dach nie wlazłem:)w czasie przedostawania się przez właz straciłem równowagę i całym impetem uderzyłem klatką piersiową o jakieś tam wystające elementy konstrukcji..mroczki przed oczami, z klaty krew spływa, niemożność dobrania oddechu... schodzę zamroczony do pokoju, słyszę jakieś podniesione głosy..siotra krZyczy, że Pirlo lutną na 1-0(jak dobrze pamiętam), po czym mnie się zemdlało, hehe..pełna świadomość wróciła po przyjeździe ereczki, wylądowałem na ostrym..na całe szczęście skończyło się tylko na poważnym obiciu klatki piersiowej.. no ale jak wspominałem CT to fajna sprawa :lol2:

Rossonera 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 05, 2008 12:14   

Ja już się jednak cieszę, że nie musiałam oglądać tego meczu na żywo, to co było w srótach zdecydowanie mi wystarczyło z tego beznadziejnego pierwszego spotkania, nie wypowiadając się o wczorejszym. TVP mimo wszystko zeszła na psy, kiedyś były transmitowane po dwa mecze z tygodnia, na który przypadała LM, gdy doszły do tego transmisje na TVN Turbo( jedno w środę, czyli można było sobie tego dnia wybrać 1 z 2) był to luksus, a teraz...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi