ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
List do Milanu
Autor Wiadomość
Yahu83 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 14, 2007 22:42   Mam autograf Seedorfa!!!

Dawno, dawno temu bawiłem się w wysyłanie listów do klubów. Polecam kluby angielskie. Na KAŻDY list dostawałem przesyłkę zwrotną. Plakaty, zdjęcia, nalepki... itd. No i katalogi oczywiście.

Kiedyś też wysłałem list do Ajaxu Amsterdam.
Otrzymałem w liście zdjęcie Seedorfa (grał tam wówczas) z jego oryginalnym autografem.
Wtedy nie za bardzo kumałem, co to za koleś... Ale dziś sam się siebie wstydzę. :)
Ale też jestem bardzo szczęśliwy, że mam autograf jednego z najbardziej wartościowych piłkarzy Milanu i nie oddam go za żadne skarby. :)

G90M
Milanista

Wysłany: Pią Lip 13, 2007 16:41   

Ja w sumie nadal zbieram pamiatki pilkarskie :) Raz na miesiac wysylam przynajmniej z 5 listow do roznych klubow. Za nie dlugo musze wyslac do Bartosza Bialkowskiego :P i do Jakuba Błaszczykowskiego :D

Strona o Pamiatkach Pilkarskich ! www.autografysportowe.za.pl - Wzory Listow - Porady - Linki- Forum ! Zapraszam!!!

Paweuu 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 13, 2007 17:39   

Ja półtora roku temu wysłałem list po angielsku do Milanu i nadal czekam na odpowiedź :]
Mój kumpel, kibic Barcelony pisał do Manu i Barcy i dostał właśnie zdjęcia z autografami. Farciarz a potem dwa miesiące później wygrał koszulkę w konkursie PN i dostał koszulkę... Barcy. Także biorę udział w konkursach PN, ale nigdy nic nie wygrałem. Fatum
Może jeszcze kiedyś spróbuję.

http://paweuu.wordpress.com

penio 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 28, 2007 16:40   

Ja z rok temu wysłałem list do Milanu i nic.
Wysyłałem także ale maile do innych klubów to odpowiedział tylko Bolton. Przysłali mi fajnie skomponowaną kartke formatu A4 ze zdjęciami i autografami każdego z pikarzy, tyle że autografy nie były oryginalne a zeskanowane.

HECTOR 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 29, 2007 18:24   

a jaki jest adres zeby wyslac list do naszego klubu AC MILANU? :dunno:

PIPPO MIO!!!

penio 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 10, 2008 19:02   

Dzisiaj przyszedł mi list od Schalke a w środku orginalne autografy na świetnie wykonanych kartach piłkarzy. Bajramovic, Larsen, Rakitic, Bordon, Ernst, Kuranyi, Rafinha, Asamoah, Pander, Neuer i trener Mirko Slomka!
Tak więc jestem mile zaskoczony :)

Milanista

Wysłany: Pią Sty 11, 2008 20:21   

dzisiaj dostałam odpowiedz z Arsenalu, byłam w sumie mile zaskoczona =-D dostałam plakat, ulotki i katalog, w sumie szybko dostałam odpowiedz poniewaz list wysłałam tydzień temu. Pomijając Arsenal, jeszcze do Realu, Milanu ( po raz bodajże 6 ) Romy, Manu, Chelsea, Liverpoola, Celtic i Barcelony. Poczekam może jeszcze cos przyjdzie =-D

Maldinim się rodzi, czy się zostaje?
- W moim przypadku rodzi i zostaje. Nazwisko pomaga, jednak to nie wszystko. Pasja, oddanie, miłość. Wydaje się, że to banalne słowa, a jednak kluczowe....

Forza MILAN ! ! !

MUCHAsaiyan 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 11, 2008 20:53   

aś na ten adres ?
Via Turati 3, 20121 Milano

co napisałeś w liście?

Milanista

Wysłany: Pią Sty 11, 2008 21:26   

tak, tak na ten adres =-D a i nie napisaleś, tylko napisał =-D przykładowo coś takiego :

My name is asia and I’m from Poland. I write to You, cause I want to ask You for an autographs, souvenirs, posters or something connecting with Milan’s players. I love this team, but I haven’t got any true things about Milan. I’ll owe a debt of gratitude to You. I’m looking forward to hearing from You and I’m putting my home adress.
Thank You in advance.

coś takiego =-D

Maldinim się rodzi, czy się zostaje?
- W moim przypadku rodzi i zostaje. Nazwisko pomaga, jednak to nie wszystko. Pasja, oddanie, miłość. Wydaje się, że to banalne słowa, a jednak kluczowe....

Forza MILAN ! ! !

MUCHAsaiyan 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 11, 2008 21:30   

oj przepraszam Cię Asiu za pomyłkę :) i dziękuję :) a to w ramach rekompensaty :*

HECTOR 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 24, 2008 00:18   

hmmm i wychodzi an to ze wlosi sa tacy ze maja polaczkow gdzies! tylko przewaznie wlsokei kluby nie odpisuja tak samo moj kolega wysal list do manchasteru i po 2 tyg. dostal pluszaka diabelka 4 zdjencia z autografami i odpowiedz na list! wydaje mi sie ze galliani bieze wszystki nasze listy i pali nimi w piecu bo ci bogacze to sa skapi!! i niestac ich na ogrzewanie! :lol2:

miki17 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 02, 2008 16:19   

nie pomoge nic takiego nie pisalem :dunno:

Rossonera 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 03, 2008 18:03   

Ja dostałam niedawno plakat z bierzącego sezonu z Manchesteru City...przyszło po miesiącu, ale pierwszy raz mi się to zdarzyło...

miki17 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 03, 2008 18:54   

Po co ci plakat Manchesteru City???????

[ Dodano: Pon Mar 03, 2008 18:54 ]
Milan forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :forzamilan:

HECTOR 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 03, 2008 19:11   

miki17, nie interesuj sie! poco to sie nogi noca ja wlasnie wyslalem list do manchsteru drugi raz i dostalem kilka kartek z podpisami ale skromnie! podpisy ledwo widac jak by pisali jakim wykonczonym pisakiem! :grrr: :grrr:

Rossonera 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 04, 2008 11:26   

miki17 napisał/a:
Po co ci plakat Manchesteru City???????

A co nie można mieć???!!!!!!!!!!!!

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 04, 2008 11:54   

HECTOR napisał/a:
podpisy ledwo widac jak by pisali jakim wykonczonym pisakiem!

to dlatego zeby ciezej sie bylo zorientowac, ze te wszystkie podpisy robi sprzataczka i konserwator- Pan Marian :lol2:

HECTOR 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 04, 2008 23:29   

ale jajca dokladnie pan Marian wyciaga czerwony pisak i pisze se i robia ludzi w ciu..!

Odpowiedz do tematu