ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz Roku - 2007

Kto według Ciebie zasłużył na tytuł Forumowicza Roku 2007?
Droc
15%
 15%  [ 8 ]
MarcoPoland
20%
 20%  [ 11 ]
Mości
15%
 15%  [ 8 ]
Pamato
28%
 28%  [ 15 ]
Radeo
20%
 20%  [ 11 ]
Głosowań: 53
Wszystkich Głosów: 53

Autor Wiadomość
chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lis 30, 2007 18:01   Forumowicz Roku - 2007

Z niekłamaną przyjemnością zapraszam wszystkich forumowiczów do kolejnej odsłony konkursu na Forumowicza Roku.

Głosować ma prawo każdy z forumowiczów (no chyba, że akurat ma bana ;) ). Kryteria pozostają niezmienne, każdy decyduje sam pod jakim względem wyróżniła się osoba, na którą głosujemy.

Zasady glosowania
Najpierw odbędzie się I tura, mająca na celu wyłonienie finalistów.
W pierwszej turze, forumowicze zgłaszają swoje propozycje droga prywatnej wiadomości. Wybieramy trzech użytkowników, których chcemy zgłosić do konkursu. Należy wysłać Prywatna Wiadomość do mnie (czyli użytkownika chrissnail) z co najwyżej trzema różnymi nickami. Wiadomość należy zatytułować "Forumowicz Roku 2007"

Kolejność wpisanych nickow nie będzie miała znaczenia, każda ze zgłoszonych przez was osób, dostanie w eliminacjach jeden punkt. Spośród wszystkich zgłoszonych forumowiczów, pięciu o najwyższej ilości punktów zostanie automatycznie skierowanych do finałowej sondy czyli II tury, w której każdy z finalistów będzie miał równy start.

Podczas wysyłania swoich propozycji należy pamiętać aby nie wpisać nicka żadnego z moderatorów/adminow ani swojego ;) .

W privach do mnie nie należy argumentować swojego wyboru. Jeśli będziecie mieli taka ochotę, zrobicie to w tym temacie.

Glosy zliczać będę do 15 grudnia. Następnie 16 grudnia powstanie sonda w której oddawać będziemy glosy juz tylko na jednego finalistę. Wyniki sondy będą ukryte do chwili rozstrzygnięcia konkursu - czyli do 29 grudnia.

Przypominam, iż zwycięzca konkursu będzie mógł przez rok legitymowac się zaszczytnym mianem Forumowicza Roku.

Zachęcam do glosowania

2003 - 2004 - biedronka
2004 - 2005 - baker
2005 - 2006 Cartman
2007 - ?????????

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 16, 2007 15:14   

Finałowa 5 to (w kolejności alfabetycznej) Droc, MarcoPoland, Mości, Pamato, Radeo. Głos oddajemy tylko na jednego "użyszkodnika" ;) Wyniki poznamy 30 grudnia. Zapraszam do oddawania głosów.

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 22, 2007 20:16   

MarcoPoland wniósł wiele na forum, przyjemnie się czyta jego posty, choć nie zawsze się z nimi zgadzam;). Radeo i Mosci to już wielkie i uznane "firmy", których nie trzeba rekomendować. Moim cichym faworytem do tegorocznej nagrody jest Droc, który już od kilku lat utrzymuje ten sam wysoki poziom. Jednak wydaje mi się, że będzie on musiał jeszcze poczekać na zgarnięcie pełnej puli bo ten rok należał do Pamato. Szczere gratulacje dla wszystkich finalistów.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 22, 2007 20:41   

No też moim faworytem do zwycięstwa jest właśnie PAMATO ,który ma bardzo trafne spostrzeżenia i cięte ,acz kulturalne odpowiedzi.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 30, 2007 00:25   

Po decyzji głosujących w ankiecie użytkowników forum acmilan.pl miło mi ogłosić, że Forumowiczem Roku 2007 został Pamato. W imieniu administracji/moderacji acmilan.pl gratuluję.

Skromny komentarz (w mojej ocenie):
Gratuluję. Jak zauważyli Forumowicze... wielokrotnie cięty i rzeczowy komentarz w wielu sprawach. I oby ten tytuł nie zmienił Twojej postawy.

P.S. Prawa demokracji są oczywiste, ale osoby głosujące na własną osobę naraziły sie na śmieszność (nie tylko moją) ;)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 30, 2007 00:38   

a to bardzo mile zakonczenie roku w sumie :) znalezc sie w tam zacnym gronie to calkiem duze wyroznienie. dziekuje wszystkim za glosy i wielkie :piwo: dla was :ok:
gratulacje dla szanownych konkurentow, bo jak widac 'walka' byla dosyc wyrownana, wiec kazdy z nas byl chyba godny sie tu znalezc...

btw: ktor(z)y to glosowal(i) na siebie? ;) ja oddalem glos na Marco :ok: haha...

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 30, 2007 01:17   

Szczere gratulacje dla Ciebie Pamato!!! Pamietam, jak w jakims temacie scielismy sie, ale i tak zaimponowalo mi to, ze miales wlasne zdanie i nie bales sie 'odpalic' ;) Jak najbardziej zasluzona wygrana :piwo:
Chcialbym rowniez pogratulowac pozostalym finalistom - to forum NAPRAWDE wyroznia sie sposrod tysiecy innych, dziekuje Wam za to :)

Wszystkim glosujacym w pierwszej turze jak i teraz na moja osobe dziekuje bardzo - prawde mowiac spodziewalem sie wyniku oscylujacego w okolicach 0 ;)
Ostatnio zmieniony przez MarcoPoland Nie Gru 30, 2007 12:24, w całości zmieniany 1 raz  

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 30, 2007 10:54   

No ja również dołączam sie do gratulacji dla Pamato.Jak zacząłem pisać na tym forum (od maja 2007) ,wydał się bardzo wyrazistą postacią.Dziwi mnie tylko niska frekwencja w głosowaniu.Biorąc pod uwagę wszystkich zarejestrowanych to jest poniżej 2%.Biorąc tylko tych stosunkowo aktywnych również nie jest za wysoka.Szkoda.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 31, 2007 16:50   

Gratulacje dla nagrodzonego forumera. Zgadzam się z twierdzeniem, że w pełni zasłużył na zwycięstwo w tym tradycyjnym już plebiscycie. Pamato prezentuje niepowtarzalny styl dyskusji, bez którego forum mogłoby wiele stracić :ok:

Ja z kolei cieszę się z tego, że zostałem w pewien sposób doceniony. Moim zdaniem trochę z tym jak z wygraną Milanu w Atenach, czyli na wyrost. Ale nie będę się z elektorami kłócił ;) i tylko im podziękuję. Cieszy mnie to, że wybierający nie brali pod uwagę zgodności moich osądów ze swoimi, ale prędzej chyba konsekwencję w prezentowaniu i bronieniu własnych, często niepopularnych poglądów. I z jeszcze jednego jestem zadowolony - cała trójka, na którą zagłosowałem w nominacjach, znalazła się w finale. Aczkolwiek, gdybym miał jeszcze kilka głosów do dyspozycji... Są tacy, którym miejsce w tej piątce powinno się dawać z urzędu, ale w ostatnim roku mało było ich widać, szkoda.

Jeszcze słówko a propos tego, że ktoś tam głosował na siebie. Nie byłem to ja, ale nie widzę w tym wielkiego halo, ktoś rzeczywiście może uważać, że to on jest MVP tego forum, czemu nie ;) Sądzę, że ta informacja raczej niepotrzebnie wypłynęła poza grono moderatorów.

Plebiscyty plebiscytami, ale... nowy rok, dyskutujemy dalej.

bajer 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 31, 2007 17:01   

gratulacje dla Pamato, zauwazylem przez te 2 miesiace co tu jestem ze zawsze trzyma sie sowjego zdania, nie zawsze sie z nim zgadzam ale na tym polega dyskusja ;) zwyciestwo minimalne, tylko 4 glosy ale jednak zasluzone, jeszcze raz gratuluje :)

Odpowiedz do tematu