ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odchudzenie forum
Autor Wiadomość
TomekW 
Administrator

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 21:37   Odchudzenie forum

Jak zauwazyliscie, forum nie dzialalo przez jakis czas. W tym czasie zostaly usuniete stare tematy (glownie z lat 2003-2004). Bylo to konieczne, poniewaz nasz dostawca mial uwagi odnosnie wielkosci bazy forum i jej zgubnego wplywu na serwer ;) Mamy nadzieje, ze to pomoze. Przy okazji skasowalismy kilka glupich tematow - prosze ich nie zakladac ponownie :P

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 22:02   

Tomek zdefiniuj "głupie tematy" :)
Poza tym uwazam ze to dobry pomysł, a uwagi dostawcy uwazam za fantastyczne - to znaczy ze forum naprawde zyje:)

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 22:14   

Szkoda tych wszystkich postów. Czyli co jakiś czas będzie trochę z nich usuwane?
Szkoda, bo fajnie było poczytać coś archiwalnego...

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 05, 2006 01:44   

Ładnie nabijaczom po postach poleciało :P

A czy nie można było tego czyszczenia zrobić dokładniej? ;) ---> np. to lub to

Wiem, że akurat te tematy zajmują mikroskopijnie wiele miejsca, ale jak czyścić to czyścić, nie zostawiać ś m i e c i ;)

Usunąłem ;) Jeśli ktoś wykryje jeszcze jakieś tematy nadające się do wywalenia, proszę zgłaszać to w tym wątku.
TomekW

inv 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 05, 2006 09:25   

Szkoda tych wszystkich postow, ktore zostaly skasowane. Widac, nie warto bylo pisac :/
It's understood

Pippo 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 05, 2006 10:44   

Moim zdaniem inv było warto je pisać. Kto miał poznać Twoje zdanie dotyczące pewnych kwestii, poznał.

BTW. Tak swoją drogą, to jestem tutaj od początku istnienia tego forum. I na ręke mi było skasowanie moich starych postów, ponieważ były naprawdę bardzo słabej jakości. :P

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 05, 2006 11:33   

inv napisał/a:
Szkoda tych wszystkich postow, ktore zostaly skasowane. Widac, nie warto bylo pisac

Mnie tez zal moich 1300 postow ktore poszly w zapomnienie :P ale nadal jestem nabijacz numer jeden :> Ilosc ilosc, ilosc najwazniejsza :P

A tak powazniej :P to inv widac cos musi sie skonczyc by trwac moglo cos. Co nam ze starych postow gdybysmy stracili uslugodawce i forum nie mogloby funkcjonowac.

Tak jak napisal Pippo, kto mial poznac sposob Twojego pisania i Twoje zdanie na konkretne tematy to je poznal. A usuwane byly w zdecydowanej wiekszosci tematy i posty z okresu kiedy jeszcze Cie na forum nie bylo ;)
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 05, 2006 14:21   

moich postow zniknelo raptem kolo 30, widocznie Veer Twoje byly odpowiednio gorszej jakosci ;)

i dzieki temu zabiegowi jestem w '10 najaktywniejszych' (na szlachetnym 10 miejscu :P ).
juhu, wiwat :brew: ;)

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

inv 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 05, 2006 15:03   

Veerapan napisał/a:

A tak powazniej :P to inv widac cos musi sie skonczyc by trwac moglo cos. Co nam ze starych postow gdybysmy stracili uslugodawce i forum nie mogloby funkcjonowac.

jasne, argumentacja nie do obalenia ;) chociaz mozna by gdzies archiwum zrobic, zamiast od razu kasowac ;) no ale rozumiem, ze juz 'po ptakach' :D

Cytat:
Tak jak napisal Pippo, kto mial poznac sposob Twojego pisania i Twoje zdanie na konkretne tematy to je poznal. A usuwane byly w zdecydowanej wiekszosci tematy i posty z okresu kiedy jeszcze Cie na forum nie bylo ;)

Szkoda mi tylko, ze wzgledu na stracona dokumentacje tego, co pisalem kiedys na forum.

I wlasnie Pippo to jest fajne swiadectwo tego, jak sie rozwijasz, rowniez intelektualnie :) Zawsze mozna przejrzec posty sprzed x lat :-) Sam pisalem kiedys (a moze wciaz pisze...) 'glupoty' a dzis jest to dla mnie niezla porcja rozrywki ;)

Rozumiem, ze tego typu akcje (kasowanie) beda mialy tez miejsce w przyszlosci?
It's understood
Ostatnio zmieniony przez inv Pon Cze 05, 2006 16:44, w całości zmieniany 1 raz  

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 05, 2006 15:48   

Veerapan napisał/a:
ale nadal jestem nabijacz numer jeden :> Ilosc ilosc, ilosc najwazniejsza :P

Veer jeżeli brać średnią na dzień...to musisz sie jeszcze wiele uczyć...np. od SzymonaW :P

Pippo 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 05, 2006 16:15   

stan napisał/a:
moich postow zniknelo raptem kolo 30

Tobie to dobrze. :P Przed "zabiegiem" miałem ponad 400 postów, z czego pozostało mi dokładnie 159, a w tym momencie piszę 160. ;) (Uprzedzam, że nie mam żalu o to do kogokolwiek :P )

inv napisał/a:
I wlasnie Pippo to jest fajne swiadectwo tego, jak sie rozwijasz, rowniez intelektualnie Zawsze mozna przejrzec posty sprzed x lat Sam pisalem kiedys (a moze wciaz pisze...) 'glupoty' a dzis jest to dla mnie niezla porcja rozrywki

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Napewno to jest jakieś świadectwo. Mimo to, takie rozwiązanie było mi na reke. ;)

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 05, 2006 18:39   

TomekW napisał/a:
Przy okazji skasowalismy kilka glupich tematow - prosze ich nie zakladac ponownie

Dobrze by było zrobić listę tematów, które zostały usunięte. Bo ja już nie pamiętam o czym pisaliśmy jakiś czas temu i nie chciałbym się powtarzać. :-)

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 00:24   

Można usunąć mój temat "Kapitan Milanu".Założyłem go nie będąc świadomym że już podobny istnieje.Przydałoby się również pousuwać te tematy które powstały podobnie jak mój po prostu przez pomyłkę,a które po jednym góra kilku postach zostały zamknięte.

[ Dodano: Nie Paź 28, 2007 18:15 ]
Prosze o skasowanie ostatniego postu z tematu Milan-Szachtar.Pomylkowo napisalem tam o meczu Milan-Roma.

Odpowiedz do tematu