ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Wto Wrz 11, 2007 15:22
Milan będzie nowym Realem
Autor Wiadomość
osa 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 12:21   

nie ma nawet co porównywać milan z realem bo tu nie ma porównania. real to tylko stare przeterminowane i przereklamowane gwiazdy niewiadomo czego bo napewno nie piłki (patrz. beckham). MILAN natomiast to piłkarze, drużyna, która nie promuje się reklamą ale swoja postawą oni mają charakter i graj głową. Sheva, Dida, Nesta, Kaka, Seedorf to przecież najwyższa półka, a ja nie potrafię zrozumieć jak wszyscy tak mogą pomijać Milan. Na eurosportcie jak mówią o ligach to nie ma tam miejsca na Serie A. A jak już wspomną to o tylko o Juve. O MILANIE co najwyżej pokaża jakąś głupawą tabelkę. tak samo mecze LM, gdyby Milan nie grał Barcą to pewnie nie mielibyśmy przyjemności oglądać żadnego meczu(pięknego). A ja nie lubię ignorancji i to tylko dlatego że niby wszystkie włoskie drużyny grają defensywną piłkę. A to przecież łgarstwo,a Sheva, Tomasson. Koniec :?

Boro 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 18:10   Bez porwnania!!

Moim zdaniem Real jest druzna slaba ma takich zawodnikw a mimo to nic nie gra!!!Wiec niema wogule co tzch druyzn upodabniac!!

dranzer 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 23:47   

zgadzam się z tobą Osa też to zauwarzyłem, dlatego tęsknię za czasami kiedy to były 2 mecze DZIENNIE jak była LM (patrz sezon 02/03),
A tak ogólnie to REAL nie ma żadnego "zaplecza" w drużynie młodością nie zalatuje:P
nie to co u nas- Kaka' Collicioni przydał by się młody dobry bramkarz

R.I.d.S.L KAKA! 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 29, 2004 15:10   

komu przydalby sie mlody, dobry bramkarz?? nam?? jesli nam to chyba troszke sie pomyliles...przeciez nelson nie jest jeszcze taki stary (31), a patrzac na to jak broni to nie ma sie o co martwic. poza tym taki wiek, w ktorym jest dida, jest najbardziej optymalny dla bramkarzy. aha...i po co nam nowy bramkarz jesli "w zapleczu" mamy abbiatiego (27 lat), ktory tez zapewne nalezy do fachowcow, moze nie tych z najwyzszej polki, ale do tych od razu za nimi :wink: .

http://www.aquasky.co.uk/radio.htm

osa 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 29, 2004 20:25   

co do nelsonka- to jeszcze nigdzie się chyba nie wybiera i to dłuugo długo mam nadzieję :-D , ja jakoś osobiście nie widzę tego żeby kogoś nowego ściągać bo gdzie? przecież każda formacja ma full, chcielibyście np zdjąć nestę,crespo,czy seedorfa- bezsensu. Obecny skład jest myślę ok nie trzeba zmian może jakieś mimimalne w ataku :?

Wiesio 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 16, 2005 21:04   

osa napisał/a:
co do nelsonka- to jeszcze nigdzie się chyba nie wybiera i to dłuugo długo mam nadzieję :-D , przecież każda formacja ma full, chcielibyście np zdjąć nestę,crespo,czy seedorfa- bezsensu.

Zgadzam się z tą wypowiedzią Osy. Jest to zupełna prawda. Wszyscy powinni grać cały czas (jak mogą) chyba, że mają jakiś czas złe występy to można kogoś innego wystawić :cry: . A co do Didy mam też nadzieję że jeszcze troche ( bardzo długo) zostanie w MILANIE naszym ukochanym klubie.
Cytat:
ja jakoś osobiście nie widzę tego żeby kogoś nowego ściągać bo gdzie?

Nowłaśnie gdzie i po co ściągać nowych?? Mamy najlepszych piłkarzy świata :D .

Yaro 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 22, 2005 10:25   

Wiesiu, zastanów się choć chwilkę. Piszesz, żeby najlepsi zawodnicy grali jak najdłużej. I tutuaj znowu dochodzimy do tematu Realu. Przecież w tamtym pos***** klubie zawodnicy tacy jak Zidane, Figo czy Ronaldo grają/grali prawie bez rpzerwy po 90 minut każdy mecz. Zawodników na zmiany to Real nie mam więc nie było kim zmieniać "gwiazd". A teraz gracze Realu są przemęczeni i nie chce im się biegać, a Ronaldo nawet nie potrafi przebiec 5 km. Dlatego trzeba kupować jak najwięcej dobrych zawodników, żeby była możliwość rotacji w składzie.

dranzer 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 25, 2005 14:19   

Sprostuję: pisząc młodego miałem na myśli 17-16 lat i jak Abbiatti stanął by na bramce np za 7 lat (oby jak najdluzej) abbiatti miałby zmiennika który już by się ogrywał w niektórych meczach !

Mixer 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 25, 2005 14:58   

w sumie dobry pomysł.. myśle że 18 letni też dał by radę.. myslę że nie długo wybiorę się do Milanello.. może akurat;)

Msi 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 21:47   

Lepiej żeby Milan pozostał Milanem mamy przecież bardzo dobrych zawodników (Nesta, Dida, Gilardino, Gattuso, Pirlo, Kaka, Maldini już bez Shevy) potrzebujemy długiej ławki i będzie wszystko na poziomie. :prayer:

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 22:01   

Milan nowym Realem(Chelsea,Barceloną,czy kimkolwiek jeszcze)?Nigdy w życiu.Jak chce sie być wielki ,to trzeba wyrobić ,a późniejpo prostu mieć swój styl.Milan coś takiego posiada (ta słynna już rodzinna atmosfera,nieprzepłacanie za zawodników ,stawianie na graczy doświadczonych skreślonych w innych klubach, pozostawianie w klubie na różnych stanowiskach byłych graczy) chyba jedyny taki klub na świecie na tym poziomie,o którym mozna coś takiego powiedzieć.
Opócz tego jest jeszcze co najwyżej kilka klubów ,o których można powiedzieć że mają swój styl.Do nich z pewnościa zalicza się Barcelona (koszulki bez reklam tylko UNESCO ,zawsze ofensywna gra).Do niedawna można i było zaliczyć tu Real ,ale ten galaktyczny,bo na dzień dzisiejszy to tylko tylko zlepek droższych lub tańszych piłkarzy.Na uwagę zasługuje również MU i Alex Ferguson tak długo na jednym stanowisku.Bayern Monachium to ma styl co najwyżej o zasiegu krajowym.O Interze ,a szczególnie Chelsea nie wspomne ,bo jesli ktos buduje swój styl w oparciu tylko o samą kasę to to nie jest żaden styl.Styl trzeba mieć w sobie a nie w portfelu.
No i mamy chyba jednego z najbardziej charyzmatycznych prezesów,po prostu prawdziwy kibic swojego ukochanego klubu,choć takich pewnie więcej (bo o Jankesach i Szejkach przejmujących angielskie kluby nawet nie warto się rozpisywać).

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi