ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: tom_n
Sob Cze 30, 2007 12:52
Kto powinien zasilić Milan ?
Autor Wiadomość
Soja 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 21:33   

Ja bym tak nie szarżował z dzieleniem zawodników na I skład i rezerwe. Wszyscy znamy Carlo, wiemy że nie lubi niepotrzebnych eksperymentów. Jeżeli rzeczywiście kupimy dwóch pomocników to kogo oni mieliby wygryźć? Bo chyba nie Kake, Seedorfa z chęcią do gry, Gattuso - piłkarza-symbol, czy Pirlo-ulubieńca naszego treneiro. Co innego atak, ale Oli też miał być na I skład i wiele z tego nie wyszło...

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 21:45   

pomocnikow grajacych 'do przodu' mamy tylko Kake i Seedorfa....Gourkuff moze jeszcze miec problemy w tym sezonie z odzyskaniem optymalnej formy, wiec jakas kolejna alternatywa by sie przydala, czterech pomocnikow na dwie pozycje to nie tak duzo..... na Pirlo nie ma bata, bo ciezko znalezc (do wyciagniecia) kogos o podobnej charakterystyce i bylby to ktos kto musialby zgodzic sie na rezerwe, bo nasz 'przycpany' mozg jest nie do ruszenia, a taki Deco czy inny Xavi na to raczej by nie poszli, nawet jesli chcieliby odejsc.... drugim pomocnikiem bylby ktos ala Emerson, pozbylbym sie (w ostatecznosci niekniecznie, ale jakby chcial....) wtedy np Brocchiego i mialbysmy trzech defensywnych .... daje to 8-mu zawodnikow na 4 pozycje, nie tak zle ;) do tego dochodza opcje z jakimis Jankulami czy innymi Cafu w pomocy w razie potrzeby :]

Soja 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 22:09   

Ja licze na to że Łysy jest tak doświadczonym działaczem(dodatkowo wzbogaconym o niepowodzenia z poprzedniego mercato) że ma opracowany plan B.
Tzn: nie wyjdzie z wielkimi gwiazdami to sięgniemy po stosunkowo młodych, którzy chcą pokazać się Europie. Bo Milan w ostatnich latach daje największą gwarancję wielu występów w LM. Tutaj widze Torresa, Van der Varta itp. Nie są to zawodnicy doświadczeni, ale na pewno głodni sukcesów.
Przyznam się że jeżeli chodzi o napastników to liczę na to, że ktokolwiek by nie przyszedł to R99 i Pippo ambitnie będą walczyć o miejsce w składzie i to oni będą naszymi podstawowymi napastnikami(przynajmniej na LM).

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

Eiwaiss 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 22:14   

Ja bym najchetniej zobaczyl Ville i Silve z Valenci, ale czy to jest do zrealizowania. Van der Varrt moze byc od poczatku podziwiam jego talent. Ale takim zawodnikom jak Ibra mowimy NIE !. Klose do nas nie trafi bo ma trafic do Bayernu nie wiadomo jeszcze czy w tym sezonie ale jak nie w tym to za rok napewno. Dochodza wiesci ze Drogba chce sprobowac swoich sil w Hiszpani lub WLoszech. Moze to jakas opcja.

Nie wiem czy tu juz o tym byla mowa, nie czytam forum na biezaco, ale Inter pozyskal napastnika Caglliari Davida Suazo.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi