ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Czw Lip 12, 2007 09:57
Puchar UEFA 2006/07
Autor Wiadomość
acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 03, 2006 20:58   

Daruj sobie. Każdy ma prawo coś typować, a jeśli ktoś wyraża pewność [odnosnie piłki], to jest to przenośnia. Gdybym wiedział na 100% dosłownie, że odpadną i przegrają wszystko, wziąłbym pożyczkę z banku i postawił na to. Jednak nie zrobiłem tego. Jak myślisz, dlaczego?
I daruj sobie te hiperbole o Obywatelach Świata. Ja się za takiego nie uważam. A do wyjaśniania kwestii przywiązania do Włoch nie chce mi się wracac. Nudzisz stary.

Nie wiem - może napij się piwa. Ostudzi Cię.

dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Paź 05, 2006 09:43   

moglo byc lepiej, moglo byc gorzej. grupa na pewno nie nalezy do lekkich, latwych i przyjemnych. przed losowaniem chcialem, by wisla zagrala u siebie z teoretycznie slabszymi rywalami, by choc w krakowie postarac sie ugrac jak najwiecej punktow. o ile basel w ostatnich latach co nieco w pucharach pokazalo (LM) i wcale nie bedzie latwym rywalem, o tyle wydaje mi sie, ze sa calkiem spore szanse na ogranie blackurn. wyjazdy zapowiadaja sie b. trudne i nawet punkt zdobyty w tych meczach bedzie sukcesem wiselki.

klucz do awansu widze w maksymalnym wykorzystaniu obu spotkan na reymonta. oby to drugie rozgrywane juz bylo przy udziale dodatkowych 5 tys kibicow (nowa trybuna D).

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Paź 20, 2006 12:09   

ha! dziwie sie,ze nikt jeszcze nie napisla o wczorajszym meczu Wisly :)
mecz przegrany z Blackburn udowodnil, moim zdaniem, mimo wszystko, ze Wisla potrafi grac nawet z silniejszym rywalem. gdyby nie indywidualne bledy,skrajna glupote i nieodpowiedzialnosc Dudki, przy stracie 2 bramki, mecz spokojnie mogl sie zakonczyc sprawiedliwym remisem i zaden zespol nie mialby prawa czuc sie pokrzywdzonym. nie jest to jednak nadal zespol, ktory choc troche moze zblizyc sie do Wisly pod wodza H. Kasperczaka ;)

ale tak wogole, to napastnik Blackburn, Benni McCarthy, oskarza kibicow krakowskiego klubu o rasizm:

http://sport.gazeta.pl/pilka/1,65060,3694521.html

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 20, 2006 13:16   

Mości napisał/a:
dziwie sie,ze nikt jeszcze nie napisla o wczorajszym meczu Wisly

widocznie mało kogo tu interesuje Wisła:PPP hehe
wczoraj ogladalem mecz,ale słuchając muzyki(Bullet For My Valentine-Poison,polecam!) i czytając gazete:) także miałem podzielność uwagi-i co najlepsze nie widziałem ostatniej bramki dla Blackburn! mecz sie skończył,i cały czas myślałem że był remis 1:1,i dopiero wieczorem jak sprawdzałem wyniki innych spotkań zobaczyłem że Wisła przegrała.... ależ sie zdziwiłem!
szkoda,bo życze im jak najlepiej w pucharze UEFA,ale szansa na wyjście z grupy nadal jest,jeden mecz niczego przecież nie przekreśla
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Paź 27, 2006 09:56   

za wislakrakow.com

Mijailović zawieszony na pięć meczów!

Europejska Unia Piłkarska zawiesiła serbskiego obrońcę Wisły Nikolę Mijailovicia na pięć meczów w europejskich rozgrywkach. UEFA uznała, że Mijailović obraził rasistowskimi epitetami napastnika Blackburn Rovers Benniego McCarthy.

Do incydentu dojść miało podczas ostatniego meczu Wisły w Pucharze UEFA na stadionie przy ul. Reymonta. Blackburn wygrało spotkanie 2:1. Śledztwo przeciwko 24-letniemu obrońcy Wisły zostało wszczęte po zawiadomieniu złożonym przez Blackburn do UEFA. Nikola Mijailović ma czas do 30 października na złożenie odwołania od tej decyzji.

Wczoraj "Gazeta Wyborcza" informowała, że UEFA wyda swój wyrok na podstawie zeznań zawodników, ponieważ szwedzki sędzia meczu Wisła - Blackburn Stefan Johannesson nie stwierdził rasistowskich zachowań piłkarza "Białej Gwiazdy". Tak wynikać miało z pomeczowego raportu arbitra i listu do UEFA, których kopie przysłano we wtorek na Reymonta.

slowo slabszego przeciw slowu silniejszego.....kolejne gratulacje dla UEFA :/
pewnie gdyby Paulista zeznal, ze np Savage go zwyzywal od malp to jeszcze on by dostal kare za falszywe oskarzenia....

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 10:02   

A najlepsze w tym całym zamieszaniu jest to. Ze czarnoskóry zawodnik jak powie do Białego białasie to nie jest rasizm :) Ale na odwrót jest :P Bo w końcu biały to białas...

A co do sytuacji to tam chyba też chodziło o to że jak Dudka leżał w polu karnym to oni nie wybili na aut i Mijailović się lekko zdenerwował :)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Paź 27, 2006 10:02   

To faktyznie jest chore...
Na razie nie ma jeszcze rewanżów, ale później będą.
I co wtedy? Ktoś oskarży trzech najlepszych zawodników o rasizm i nie będą mogli wystąpic w rewanżu (i kilku innych spotkaniach?).
Jeśli faktycznie UEFA wydała wyrok tylko na podstawie zeznać, to ja osobiście jestem zszokowany.

Cartman 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 11, 2006 17:33   

Mości napisał/a:
gdyby nie indywidualne bledy,skrajna glupote i nieodpowiedzialnosc Dudki, przy stracie 2 bramki, mecz spokojnie mogl sie zakonczyc sprawiedliwym remisem i zaden zespol nie mialby prawa czuc sie pokrzywdzonym.

mości, ale czy to właśnie nie świadczy o tym, że ciągle nie dorobiliśmy się drużyny, która "osiągałaby korzystne wyniki", a nie "osiągnęłaby, gdyby"? Moim zdaniem właśnie ta nieodpowiedzialność, to zagotowywanie się głów naszych rodzimych piłkarzy powoduje to, że inne kluby doskonale wykorzystują nasze słabości. A przy takim futbolu jaki mamy obecnie często o sukcesie/porażce decyduje jeden błąd (Grecja, Włochy).

Mości napisał/a:
nie jest to jednak nadal zespol, ktory choc troche moze zblizyc sie do Wisly pod wodza H. Kasperczaka

Bardzo długo żaden polski klub nie zbliży się do tamtych rezultatów. Mieliśmy wówczas zbieg wielu niesamowitych okoliczności. Przyszedł nowy trener, który tchnął w perspektywiczną drużynę motywację, byli utalentowani zawodnicy, którzy pokazali maksimum umiejętności (Kuźba, Kosowski). Teraz ciężko znaleść drużynę, która miałaby sznasę na spełnienie obu powyższych warunków.

Ja osobiście boję się tego, że nasi znowu będą się usprawiedliwiać kontuzjami, pogodą, czy tym (najgorsze!) "że uczą się, że zdobywają doświadczenie". Amica swego czasu też grała dla doświadczenia i porażki z pucharu uefa zastosowała na naszym rodzimym gruncie. Nie - ja takiemu doświadczeniu dziękuję.

Bubu napisał/a:
Ze czarnoskóry zawodnik jak powie do Białego białasie to nie jest rasizm Ale na odwrót jest Bo w końcu biały to białas...

Katie Melua "Spider's Web"
If a black man is racist, is it ok?
When it's the white man's racism that made him that way

ja też myślę, że UEFA dziwnie się zachowała. Sytuacja piłkarza Wisły nie znalazła się w raporcie meczowym, ale władze europejskiej piłki wzięły pod uwagę słowo piłkarza Blackburn i chyba przeszłość Serba z Krakowa. Innego wytłumaczenia nie widzę. W każdym bądź razie, jak zawsze są równi i równiejsi. I jak zawsze jest to smutne.

Whatever tommorow brings I'll be there, with open arms and open eyes yeah.

I got to follow my heart no matter how hard, I got to roll the dice, never look back and never think twice.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 22:56   

Uff wreszcie 3pkt dla Wisełki. Spotkanie jak to nasz Carlo często mówi "mogło się podobać". Zwycięstwo 3:1 cieszy ale jak się patrzy na gre obu Brożków i ich skuteczność w wykorzystywaniu setek to można się tylko pocieszać że Pippo az tak nie marnuje :) No ale jak to sie mówi zwycięzców się nie sądzi.
Teraz spotkanie z Feyenordem w którym wystarczy remis do awansu. Imo Wisła jest wstanie tego dokonać.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 30, 2006 23:28   

Mecz zacząłem oglądać dopiero w ok. 55 min. Mogę się więc wypowiedzieć tylko na temat ostatnich 35 minut. Trzeba przyznać, że Wisła wygrała, bo była lepsza i miała więcej szczęścia. Bardzo dobrze zagrał Błaszczykowski, który 2 razy zachował się przytomnie i nie zagrał, jak to powiedział komentujący mecz Andrzej Iwan, "na pałę", ale z głową. Dzięki temu zaliczył 2 ładne asysty (m.in. przy pięknej bramce Paulisty). Zgadzam się z przedmówcą, że Wisła jest w stanie wywalczyć tzw. zwycięski remis i awansować z grupy. Musi zagrać jak o zwycięstwo, ponieważ gra na remis może okazać się zgubna.
PS. Bramek z tego meczu można szukać pod www.wisla-multi.com

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 01, 2006 08:18   

Gratulacje dla Wisły,gratulacje dla Carlo;)
3 pkt zdobyte w meczu z FC B.(jak to mówił komentator :) )
teraz remis na Feyenoordzie i będzie awans do 1/16 finału- myśle że remis jest realny,i Wisła będzie sie cieszyć z awansu! tego właśnie im życze,jak i wszystkim kibicom Wisły
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 01, 2006 19:28   

Dzięki Krzysiu za gratulacje :)

Wisła nareszcie potrafiła solidnie zaprezentować się w europejskich pucharach, po dość długiej przerwie. Pokonanie Mattersburga, który był na czele w swojej lidze (zresztą do dziś utrzymuje się w czołówce), solidnych przeciwników w Grecji i Szwajcarii sprawia że powraca wiara w przyzwoite występy polskich klubów w europejskich pucharach. Tym bardziej, że szansa na wyjście z grupy jest ogromna, gdyż Feyenoord prezentuje się obecnie fatalnie.

Jednak w grze Wisły widać nadal wiele mankamentów. Rzuca się w oczy ubogość rozwiązań ofensywnych. Mimo buńczucznych zapowiedzi nowego trenera krakowski zespół nadal stosuje długie zagrania a najgroźniejszy jest głównie z kontrataków. Cała ofensywna gra opiera się w zasadzie na Błaszczykowskim i Brożku. Zespół nie potrafi przejść płynnie do ataku pozycyjnego. Widać było często Błaszczykowskiego, Brożków próbujących szybko wymienić piłkę, za nimi ogromną przerwę i dopiero nadbiegających spóźnionych pomocników. W tej chwili nie jest to zespół który mógłby teraz być rewelacją w europejskich rozgrywkach, jednak nawet w obecnej formie stać go na awans z grupy.

Przed meczem z Basel, Wisła wróciła do nowoczesnych metod monitorowania wysiłku fizycznego, którym zajął się trener Andrzej Bahr. Oznacza to powrót do tej samej filozofii działania którą kierował się wieloletni fizjolog Wisły Ryszard Szul w czasach gdy zespół prowadził Henryk Kasperczak. Widać nawet pewną analogię do czasów świetności krakowskiego zespołu. Otóż pod koniec roku 2002 zespół trenowany przez Henryka Kasperczaka zmęczony trudami całej rundy, po słabym meczu szczęśliwie zremisował z Schalke 04 1:1 na własnym stadionie. Po tym meczu Wiślacy udali się na 2 tygodniowe zgrupowanie do Holandii na którym trener Szul doprowadził zespół do fantastycznej dyspozycji fizycznej a 10 grudnia zespół zagrał jeden z najlepszych meczów w historii gromiąc niemiecki zespół 4:1. Teraz do meczu z Feyenoordem mamy również 2 tygodnie przerwy. Wydaje się, że to wystarczający czas aby świetnie przygotować zespół do meczu sezonu. Tym bardziej, że poprzeczka jest zawieszona dużo niżej niż 4 lata temu, choć i Wisła już nie ta ;)

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Gru 03, 2006 16:12   

wisla nie zagrala jakiegos rewelacyjnego spotkania, na szczescie miala w swoich szeregach blaszczykowskiego. jego udzial w koncowym zwyciestwie jest nieoceniony. nieskutecznoscia jak zwykle razil pawel brozek. na swoje usprawiedliwienie ma tym razem dwie zdobyte bramki. nie zmienia to jednak faktu, iz spokojnie mogl ich zdobyc chocby cztery. w jednym z pomeczowych wywiadow rozbrajajaco wyznal, ze wychodzac w 2 polowie sam na sam z bramkarzem basel juz na poczatku stracil koncepcje w jaki sposob sie zachowac...

szkoda, iz nie dopisala frekwencja na trybunach. na godzine przed meczem mozna bylo bez kolejki nabyc bilet na najbardziej oblegana trybune C, gdzie zasiadaja ultras wisly. ostatecznie mecz ogladalo ok 8 tys widzow, a szkoda. nie po to stadion jest rozbudowywany, by na takim meczu swiecil pustkami. najwyrazniej jednak kibice dali w ten sposob wyraz niezadowolenia z postawy wiselki w ostatnich meczach, w szczegolnosci ligowych.

dzieki zwyciestwu wisla ma calkiem realne szanse na awans do 1/16. nie moze jednak zagrac w rotterdamie na remis. taka postawa niechybnie skonczylaby sie porazka krakusow. feyenoord ostatnio mocno zawodzi, tak wiec moment jest odpowiedni, by ugruntowac ich negatywna serie. byc moze gospodarze beda musieli grac przy pustych trybunach po wyczynach holenderskich zadymiarzy przy okazji spotkania z nancy.

w mojej ocenie nieznacznym faworytem do awansu jest jednak feyenoord.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Gru 13, 2006 18:34   

Już za niespełna dwie godziny mecz ostatniej szansy na dalszy udział polskiej drużyny w europejskich pucharach.
W Rotterdamie Wisła będzie podejmować tamtejszy Feyenord. Wiślakom do awansu wystarcza remis natomiast rywale z Holandii muszą wygrać jeżeli chcą jeszcze powalczyć w dalszej fazie rozgrywek.
Zlą wiadomością jest brak Clebera w szeregach obrony (czerwona kartka w spotkaniu z FC Basel). Poza tym raczej optymalne zestawienie. Szanse na awans? Imo 60% a nawet więcej zważając że nie trzeba wygrywać tego spotkania.
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda!

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 13, 2006 23:34   

Bubu napisał/a:
Już za niespełna dwie godziny mecz ostatniej szansy na dalszy udział polskiej drużyny europejskich pucharach.

Mecze ostatniej szansy to powoli nasza narodowa specjalność :/

Niestety mecz, w którym Wisła miała bronić remisu już od 15 minuty układał się tak, że to Wisła atakowała, aby pozostać w grze. Powód? Bramkarz Dolha puścił mega frajerską bramkę. Radość Feyenoordu była dość krótka, bo po fantastycznej akcji Błaszczykowskiego (i moim zdaniem jednak minimalnym spalonym) gola zdobył Brożek. Było dobrze. Mimo to, Wisła nie potrafiła zakończyć spotkania z wynikiem dającym awans. Kolejny raz na lewej stronie obrony Wisły kopacz z Australii o nazwisku bodajże Twight opuścił swój posterunek a ratujący sytuację Zieńczuk nie zdążył. Wrzucona piłka minęła obrońców Wisły i było 2-1.
2 połowa to nieudolne (z wyjątkiem akcji Brożka) próby Wisły na stworzenie zagrożenia i kolejna frajerska bramka. Było 3-1 i stało się jasne, że słaby i znajdujący się w głębokim kryzysie Feyenoord pokona Białą Gwiazdę.

Czemu v-ce mistrz Polski nie pokonał "najsłabszego zespołu w grupie"? Bo Drago Okuka się straszliwie pomylił. To Wisła była najsłabsza :wink: i taka jest smutna niestety prawda.
Pomimo, że kibicuję Legii trzymałem dziś kciuki za Wisłę. Ale gołym okiem widać było, że krakowianie są gorsi na tle i tak słabej drużyny z Rotterdamu.
Zresztą Legia była słabsza od niesamowicie słabej Austrii a rok temu Wisła była słabsza od Dinamo Tibilisi a dwa lata temu od Valrengi. I taka jest smutna prawda o polskiej piłce.

pzdr,

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Gru 14, 2006 10:04   

Odnośnie wczorajszego meczu napiszę tylko jedno:
Paweł Brożek [']

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 14, 2006 11:43   

nie można wszystkiego zwalać na jednogo Brożka. Bo i drugi też się nie popisał, jak zresztą cała drużyna (no może oprócz Kuby). Jak można z odległości 3 metrów od bramki trafić w... aut...?? Piotrze Brożku - GRATULACJE!!
Tak jak napisał droc - jesteśmy po prostu słabiutcy. Ściąga się jakiś odrzut z 2 ligi angielskiej, jakiegoś kangura i pozostałości z wielkiej Wisły sprzed kilku lat i powstaje jakaś przypadkowa zbieranina. Tylko popatrzmy na taki Feyenoord. Z pierszego składu znałem jedynie Charisteasa, a potem prawie emerytowany Van Hooijdonk. I tyle... a jednak potrafili na spokojnie Wisle ograc.
Kryzys w polskiej piłce się pogłebia, Lipiec chce wprowadzać komisarza, przez to Polska moze zostac wykluczona, PZPN nie chce zmian, przez to będzie stagnacja i dalsza korupcja, wszyscy łudzą się że dostaniemy EURO a tak na 95% będzie się ono odbywać we Włoszech, co rusz dowiadujemy się że znowu ktoś kupił/sprzedał mecz, prezesi klubów idą za kraty, w przyszłym sezonie może być 10 klubów w ekstraklasie i 0 (tak zero) w 2 lidze... jednym słowem - wielki burdel... a dzieciaki dalej nie mają gdzie w piłkę grać a trenerzy juniorów przychodzą na trening z połówką w kieszeni... dramat...

BrunoKSG 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 27, 2007 23:35   

1 Braga - Tottenham 08/03 » 14/03 »
2 Celta - Bremen 08/03 » 14/03 »
3 Lens - Leverkusen 08/03 » 14/03 »
4 Rangers - Osasuna 08/03 » 14/03 »
5 M. Haifa - Espanyol 08/03 » 15/03 »
6 PSG - Benfica 08/03 » 15/03 »
7 Newcastle - AZ 08/03 » 15/03 »
8 Sevilla - Shakhtar 08/03 » 15/03 »

Pary rozlosowane wiec moze jakas mala zabawa w typowanie zwyciezcow dwumeczow ??
W parze pierwszej faworytem Tottenham. Nazwiska wprawdzie nie graja ale w tym klubie ma kto strzelac bramki ;) . Mysle, ze twarda angielska gra wyjdzie zwyciesko ze starcia z portugalska finezja.
Para druga: Celta, w zasadzie uzasadnienie mam dosc smieszne - tak mi podpowiada serce :)
Para trzecia to Lens. Sznse na mistrzostwo Francjii male wiec jest okazja, ze by pokazac sie w PUEFA, a nie bez znaczenia jest fakt, ze Lens jest w lepszej dyspozycji niz Leverkusen.
Pary czwarta, piata i szosta bez zdecydowanych faworytow. Sklanialbym sie jednak ku temu, ze w nastepnej rundzie zagraja Rangers, Espanyol i Benfica.
Para siodma to AZ Alkmaar. Holendrzy maja duzy atut w osobie Luisa Van Gaala :) , ktory bedzie wiedzial jak ustawic zespol na to spotkanie. Wrazenie na mnie robi tez bilans bramkowy w Eredivise.
Ostatnia para to Sevilla. W pierwszym meczu w Hiszpanii zwyciestwo, a w Doniecku pilnowanie wyniku i gra z kontry. Shakhtar potrafi grac w pilke ale nie sadze zeby poradzil sobie z gra Hiszpanow.

fito92 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 17, 2007 18:38   

Oglądałem wczoraj finał pucharu UEFA i jestem pod wrażeniem.
Pod wrażeniem Sevilli, która rozegrała dobry mecz i pokazała, że nie potrzeba w składzie gwiazd żeby stworzyć zespół, ale przede wszystkim Espanyolu, który grając w osłabieniu dzielnie odpierał ataki Sevilli, która chyba jednak była faworytem.
Osobiście byłem za Espanyolem i bardzo się cieszyłem kiedy strzelili wyrównującą bramkę.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 17, 2007 19:53   

Ja też miałem nadzieję ze Espanyol wygra. W sumei byłby to ich pierwszy puchar europejski.

Niestety nie zachwycił mnie Dani Alves. W ofensywie ładnie ale w defensywie dużo błędów. Zawalił m.in. przy pirwszym golu dla drużyny z Katalonii. Nie pasuje on do Milanu IMHO.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 17, 2007 20:06   

Sevilla powinna dziekowac Bogu za czerwona kartke dla rywala....do tego momentu w drugiej polowie nie istniala, a wykluczenie calkowicie odmienilo losy spotkania :/ wynik byl mi w zasadzie obojetny, ale z musu trzymalem za teoretycznie slabszym wiec jestem troche niepocieszony ;)

fito92 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 17, 2007 21:19   

Jeśli chodzi o Seville to jestem zachwycony Jesusem Navasem.
W tych rajdach prawym skrzydłem nikt go nie mógł powstrzymać, a w pojedynkach biegowych nie pozostawiał szans rywalom.
Podobał mi się również trwający przez cały mecz pojedynek bramkarski Palop- Iraizoz.
Obydwaj bramkarze mi zaimponowali, ale w karnych jednak Palop był górą.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 21, 2007 10:07   

Espaniol miał może przewagę do czerwonej kartki, ale nie stwarzał zbyt groźnych sytuacji. navas faktycznie grał rewelacyjnie (co bardzo słabo widział komentator). Ja się cieszę z wygranej Sevilli. To chyba najlepsza drużyna w Europie w tym sezonie. Wygrali już 2 puchary, a i kolejny przed nimi. Szkoda tylko że ligi raczej nie wygrają :(
kartka bardzo załużona. Juz w pierwszej połowie mógł koleś 2 żółte obejrzeć.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi