ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ankieta - pomożecie???
Autor Wiadomość
Agares 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 11, 2007 21:01   Ankieta - pomożecie???

Hejka !!!!

Mam prośbę, muszę na zaliczenie badań marketingowych przeprowadzić ankietę na minimum 100 osobach i ją opracować oczywiście. W związku z tym ma prośbe do was abyście pomogli mi i wypełnili poniżej zamieszczoną ankietę. Ankieta jest całkowicie anonimmowa i skierowana do osób w wieku 18-60. Dotyczy waszej wiedzy na temat AIDS/HIV. Nie będe się rozpisywać bo wszystkie inforamcje zawarte są w środku ankiety. Z góry dziekuję wszystkim, a wypełnione ankiety proszę przesyłać na mój mail: japi_rossoneri@yahoo.pl

PS. Ankiety prosze wysyłać do 20 maja Jesze raz z góry dziękuję !!!!

ANKIETA
Są bowiem w życiu tylko dwie ścieżki - jedna w górę, ku źródłom i szczytom, ku przyczynie i początkowi wszystkiego, i druga - w doliny, do ludzi. Być może jest to jedna i ta sama ścieżka. A więc nie szukaj wysoko tego, co tkwi w człowieku głęboko. Czymże bowiem są dzieje ludzkości, jak nie poszukiwaniem początku, który jest końcem i końca, który jest początkiem?

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 09:23   

Ale proste pytania były ;)

Jedną rzecz zauważyłem. W ciągu pytać normlanych znalazło się nagle jedno z przeczeniem:
'Czy uważa Pan(i), że nie ma możliwości zakażenia się przez przebywanie z osobą chorą na AIDS w jednym pomieszczeniu, która kicha i kaszle?'
Zaznaczając wszystko kolejno o mały włos zaznaczyłbym tu odpowiedź jakby pytanie brzmiało:
'Czy uważa Pan(i), że jest możliwość zakażenia się przez przebywanie z osobą chorą na AIDS w jednym pomieszczeniu, która kicha i kaszle ?'
czyli podobnie jak poprzednie pytania.

Agares 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 12:14   

Cieszy mnie że uważasz, że pytania są proste, ale wież mi tą ankietę już wypełniło wiele osób nie tylko z tego forum i mówię ci wyniki jej mogą być zakakujące, wszczególności w przypadku paru pytań. A co do tego pytania to fakt, podobnież takie pytanie skłania respondenta do uważnego czytania i to taki zabieg marketingowy :P Tak nam mówiono i własnie stąd to pytanie :P

PS. Jeśli by was interesowały wyniki to mogę je także wstawić i każdy sobie ściągnie. Były by tak około 1 czerwca. Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim :prayer:
Są bowiem w życiu tylko dwie ścieżki - jedna w górę, ku źródłom i szczytom, ku przyczynie i początkowi wszystkiego, i druga - w doliny, do ludzi. Być może jest to jedna i ta sama ścieżka. A więc nie szukaj wysoko tego, co tkwi w człowieku głęboko. Czymże bowiem są dzieje ludzkości, jak nie poszukiwaniem początku, który jest końcem i końca, który jest początkiem?

Odpowiedz do tematu