ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Wto Maj 08, 2007 09:17
Wyjazd na mecz Milan - Fiorentina
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 14:50   Wyjazd na mecz Milan - Fiorentina

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na spotkanie 35. kolejki Serie A Milan – Fiorentina. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 6 maja o godz. 15.00. Otrzymaliśmy z AIMC potwierdzenie puli 49 biletów. Ze względu na fakt, iż termin spotkania zbliża się dużymi krokami, zapisy na wyjazd, powołując się na punkt 1 Regulaminu kwalifikacji na wyjazdy MCP, trwać będą jedynie 6 dni, do środy 2 maja do godz. 16.00.

W przypadku, gdy ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa, niż liczba miejsc, kwalifikacja na wyjazd zostanie dokonana w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP. W związku z faktem, iż nie został jeszcze wybrany dostawca programu losującego, o którym mówi Regulamin, Zarząd MCP zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia losowania metodą tradycyjną, z bieżącą prezentacją wyników na kanale irc #milan.pl. Osobą, która przeprowadzi losowanie będzie Prezes Zarządu Milan Club Polonia, Michał Wrona. Dokładny termin przeprowadzenia losowania zostanie podany do publicznej wiadomości (jako news na stronie oraz na forum w temacie poświęconym wyjazdowi) co najmniej 24 h przed rozpoczęciem losowania.

Koordynatorami wyjazdu będą Michał Wrona oraz Ewa Rakowska.

Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 320 PLN (słownie: trzysta dwadzieścia 00/100) na rachunek bankowy MCP:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
MCP, 45-222 Opole, ul. Chabrów 32/29

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, wyjazd na Fiorentinę” . Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest środa 2 maja, do godz. 16.00.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia udział brać mogą tylko i wyłącznie członkowie Stowarzyszenia mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

Całkowity koszt wyjazdu (przejazd, ubezpieczenie, bilet) wynosi 320 PLN. Bilety w cenie 29 EUR (w tym opłata manipulacyjna AIMC) uprawniać będą do wejścia na I krąg trybuny niebieskiej. Wyjazd nastąpi z Opola w sobotę 5 maja w godzinach popołudniowych. Szczegółowe informacje odnośnie wyjazdu zostaną przesłane oddzielnym mailem osobom zakwalifikowanym do wyjazdu. Powrót nastąpi w poniedziałek 7 maja w godzinach popołudniowych.

Wszyscy uczestnicy zakwalifikowani do wyjazdu otrzymają w środę 3 maja potwierdzenie drogą mailową na adres podany przy zapisach do MCP. W odpowiedzi na tego maila prosimy o przesłanie numer telefonu komórkowego, który ułatwi dalszą komunikację, w szczególności w dniu wyjazdu.

Uwaga! W związku z zaostrzeniem wymogów bezpieczeństwa wszystkie osoby zakwalifikowane na wyjazd poproszone zostaną o przesłanie skanu dowodu osobistego. Skany przesłane zostaną do AIMC. W przypadku osób niepełnoletnich w grę wchodzi inny dokument tożsamości ze zdjęciem. Prosimy o przygotowanie zawczasu skanu dokumentu. Nazwa pliku powinna mieć format „nazwisko_imie.jpg/gif”, bez używania polskich znaków. Osoby nie wyrażające zgody na przesłanie skanu dokumentu proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.
Ostatnio zmieniony przez dezali Wto Maj 08, 2007 09:17, w całości zmieniany 2 razy  

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 14:57   

Mam nadzieje ze wyjedziemy z Opola swietujac awans do Finalu LM :) pzdr

Przemko 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 06:19   

Znów omija mnie wyjazd, tym razem przez :grrr: złodziejaszka, który podharcerzył mi dokumanty :wall2:
Udanego wyjazdu
Pozdr

rossoner1
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 07:45   

Kurcze mnie tez ominie Mam Mature... :( moze jakbym napisal list do Romana...:) :help:

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 13:51   

Życzę wszystkim udanego wyjazdu. Niestety obowiązki zawodowe uniemożliwiają mi udział w tej wspaniałej eskapadzie. Życzę udanego wyjazdu i wyniku co najmniej takiego jaki padł w ostatniej potyczki z Fiorą, które to MCP oglądało na żywo :)
Ostatnio zmieniony przez kuba1899 Sob Kwi 28, 2007 08:36, w całości zmieniany 1 raz  

sawczen 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 17:09   

kuba1899 napisał/a:
Życzę wszystkim udanego wyjazdu. Niestety obowiązki zawodowe uniemożliwiają mi tej wspaniałej eskapady.

Podpisuję się pod tym postem... 7 maja zaczynam praktyki i ... no niestety, na rozpoczęciu muszę być ;)
Bawcie się dobrze i przywieźcie 3 pkt ;)

skopi 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 14:27   

Cos mało chetnych z tego co widze....może być problem z frekwencją...
Ja właśnie zrobiłem przelew i czekam do srody to wszystko sie wyjasni :D

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

milancsv 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 00:40   

Witam,

Ja tym razem również niestety nie pojadę, termin kiepski wyjeżdżam z rodzinką miałem zarezerwowany termin środowy, ale jak wiemy nie wyszło także tym razem nic z tego wszystkim co pojadą życzę 6:1.

skopi 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 09:35   

Jak widać zainteresowanie dość słabe wyjazdem.....
Jaka jest minimalna granica (ilość chetnych )poniżej której wyjazd zostranie odwołany?
Zapisy są do środy ale np w poniedziałek można by podac do wiadomości aktualny stan chętnych bo jak bedzie 5 osób to nie ma sensu urlopu załatwiac

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

Seedorf 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 09:37   

Matura, matura :/ Szkoda, ze omija mnie juz nastepny wyjazd :wall2: Wszystkim, ktorzy pojada zycze dobrego widowiska :ok:

Gennaro 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 11:14   

Ha 7 maja mam akurat zaowdy MTB w kolarstwie górskim :) nie dam rady a żałuję, ale pewnie sam mecz gdzies bezie transmitowany więc tam w Mediolanie kibicujcie głośno by było nas słychac i 3 pkt bierzemy ze sobą co nie? a może będzie remis-kto to wie-ŻYCZĘ WSZYSTKIM KTÓRZY JADĄ UDANEWGO WYJAZDU !!!

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 11:24   

wyjazd autokarem ma sens przy min. 35 chetnych (przy mniejszej ilosci osob konieczna bylaby doplata do ustalonego kosztu). oczywiscie zawsze istnieje rowniez mozliwosc zorganizowania mniejszego busa. jednak by ustalic jak duzy (14+2, 24+2 itd) powinien byc to bus musimy wiedziec ile osob jest zainteresowanych wyjazdem. dlatego tez prosze o nie zwlekanie zainteresowanych z wplata do samego konca i zlecenie przelewu najpozniej w poniedzialek w godzinach porannych.

jutro wieczorem zamieszczona zostanie informacja o ilosci chetnych osob / numery legitymacyjne.

pozdrawiam i jeszcze raz goraco zachecam do uczestnictwa w wyjezdzie. kolejna okazja nadarzy sie pewnie dopiero na jesien.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 10:24   

ja też niestety musiałem sobie odpuścić ten wyjazd,tylko i wyłącznie z przyczyn finansowych.... szkoda,bo chciałem zobaczyć mecz na San Siro za dnia(do tej pory 3 razy wieczorne mecze).
następnego wyjazdu na pewno nie opuszcze,i mam nadzieje ze w końcu zorganizujemy jakiś wyjazd na wyjazdowy mecz Milanu,bo ostatnio cały czas tylko San Siro :P
wszystkim którzy jadą życzę niezapomnianych przeżyć,zwłaszcza osobom jadącym do świątyni futbolu po raz pierwszy!
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 18:33   

na chwile obecna odnotowane zostalo 10 wplat. zamieszczamy numery legitymacyjne osob, ktorych zaliczki wplynely na konto:

1 MCP 282
2 MCP 075
3 MCP 167
4 MCP 119
5 MCP 184
6 MCP 002
7 MCP 003
8 MCP 057
9 MCP 195
10 MCP 035

Zrezygnowaliśmy tym samym z wynajmu autokaru, podejmując kroki w kierunki organizacji mniejszego środka transportu. W środę znać będziemy ostateczną ilość osób zainteresowanych wyjazdem. Wówczas też podjęta zostanie ostateczna decyzja co do organizacji wyjazdu.

Jeszcze raz gorąco zachęcam niezdecydowanych do zgłoszenia chęci uczestnictwa w wyjeździe - im liczba zainteresowanych będzie większa, tym wieksze szanse na to, iż wyjazd dojdzie do skutku.

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Maj 02, 2007 16:20   

wyjazd na mecz Milan - Fiorentina ostatecznie dojdzie do skutku. Udało się naprędce zorganizować 12-osobowego busa. W związku z tym, iż chęc uczestnictwa zgłosiło 13 osób postanowiłem zrezygnować z wyjazdu. osoba odpowiedzialna za koordynacje wyjazdu bedzie Ewa Rakowska. ze swojej strony doloze wszelkich staran, by dopiac wszystko do konca i tym samym ulatwic zadanie Ewie.

do osob zakwalifikowanych na wyjazd wyslany zostal mail ze szczegolowymi informacjami.

nr legitymacji uczestnikow:

1 MCP 035
2 MCP 195
3 MCP 167
4 MCP 075
5 MCP 184
6 MCP 174
7 MCP 282
8 MCP 204
9 MCP 012
10 MCP 003
11 MCP 057
12 MCP 119

W przypadku gdyby do kogos z Was nie dotarl mail informacyjny prosze o kontakt dezali@acmilan.pl

pozdrawiam

ps. przy okazji slowa uznania dla naszych Pan. beda one stanowic blisko polowe uczestnikow wyjazdu. Uklon do samej ziemi:)

dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Maj 03, 2007 07:48   

dwie osoby musialy zrezygnowac z uczestnictwa w wyjezdzie. w zwiazku z tym jego organizacja stanela pod znakiem zapytania.

w przypadku, gdyby znalazly sie osoby chetne do ich zastapienia prosze o informacje/zgloszenia pod mailem dezali@acmilan.pl do godziny 12.00. w przypadku braku zgloszen bedziemy zmuszeni zrezygnowac z wyjazdu.

dez

edit:
niestety musialem dac wiazaca odpowiedz AIMC 'od reki', co jest rownoznaczne z odwolaniem wyjazdu.

jeszcze raz goraco dziekuje osobom, ktore wyrazily chec uczestnictwa w wyjezdzie. droga mailowa ustalimy kwestie zwiazane ze zwrotem wplaconej zaliczki.

baker 
Moderator

Wysłany: Czw Maj 03, 2007 14:27   

Szkoda, że wyjazd nie doszedł do skutku. Mimo to dzięki dla prezesa i Ewy za trud włożony w realizację wyprawy.
Fajnie by było jeszcze raz pojechać na mecz Milanu w tym sezonie, żeby podziękować rossonerim za awans do finału czy za ewentulane jego wygranie ;) ...
Pzdr.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi