ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Śro Mar 14, 2007 21:52
Projekt regulaminu kwalifikacji na wyjazdy MCP
Autor Wiadomość
mrowczan 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 13, 2007 12:12   

Heh :) No wiadomo, ze wszystko ma swoje plusy i minusy, ale w moim przypadku (przynajmnije teraz tak mi sie wydaje) nowy regulamin bedzie dzialal na moja niekorzysc, stad te protesty. Jak bedzie? Czas pokaze. Regulaminu i tak juz sie nie zmieni, wiec moja dyskusja dobiegla konca :P

czado81 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 13, 2007 13:02   

dezali napisał/a:
We wszystkich imprezach organizowanych przez MCP moga brac udzial tylko i wylacznie czlonkowie Stowarzyszenia, majacy oplacona skladke na biezacy sezon. Kwestia ta nie podlega zadnym dyskusjom.

Nie obraź się ale jednak podyskutuję. Myślę, że zabranie na mecz o mniejszym zainteresowaniu osoby spoza MCP może przynieść dla Stowarzyszenia jedynie korzyści. Jakie?
Po pierwsze - zgodzisz się chyba, że osoba zainteresowana wyjazdem na mecz który nie jest szlagierem jest prawdziwym fanem ACM (mimo że nie jest w MCP), a więc mieć ją w swoim towarzystwie chyba warto.
Po drugie - ktoś już wcześniej pisał (przy okazji pomysłu punktowania wyjazdów), że AIMC przyznając bilety na mecze zwraca uwagę na to ile biletów dany fanklub wykorzystał wcześniej.
Po trzecie - najbardziej prozaiczna sprawa - wożenie wolnego miejsca w autobusie zwiększa koszty transportu poniesione przez pojedynczego uczestnika.

Może warto by więc rozważyć umożliwienie wyjazdu fanom ACM spoza MCP (oczywiście tylko w przypadku wolnych biletów i wolnych miejsc w busie).

Pozdrawiam!

TomekW 
Administrator

Wysłany: Śro Lut 14, 2007 22:26   

Nie pozostaje mi nic innego, jak napisac, ze bardzo sie ciesze, ze Zarzadowi udalo sie przerobic kiepski (delikatnie mowiac) projekt na calkiem niezly regulamin. Brawo panowie i pani :>

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi