ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Nie Sty 14, 2007 22:48
Rekord Interu
Autor Wiadomość
Globus 
Interista

Wysłany: Nie Sty 14, 2007 14:57   Rekord Interu

Rekord Interu!!!Składajcie gratulację dla Wielkiego Interu!!!!!!!!! tak na marginesie mam nadzieję ze jednak się utrzymacie...... bo ogrywanie Empoli czy Torino nie bawi mnie już!

INTER :gol:

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 14, 2007 15:01   

to musisz być niezłym dzieciakiem jak tak szybko nudzą ci się zwycięstwa... i młody wiekiem, bo nie pamiętasz 14 ostatnich sezonów kiedy z Empoli walczyliście na X... w przyszłym roku Barcelona, Real czy Chelsea będzie??

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Sty 14, 2007 15:08   

Globus napisał/a:
Składajcie gratulację dla Wielkiego Interu!!!!!!!!!

Kurcze to jakos nie po Polsku to zdanie. Hmm i jakos nie rozumie tego przedrostka wielki... Rozumie wielki Milan wielkie Juve... Ale wielki Inter?
Jedna jaskólka wiosny nie czyni...

Globus 
Interista

Wysłany: Nie Sty 14, 2007 15:09   

Mam 27 lat i jestem zapewne starszy od Ciebie! Interowi kibicuje od 94 roku! a wy Milaniści potraficie się tłumaczyć tylko w jeden sposób- że kibic jest małolat! dla mnie kibic może mieć 11 lat i nie bede go jechał bo każdy kiedyś miał tyle lat!!!!!

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Sty 14, 2007 15:15   

Takie tlumaczenie jest spowodowane zachowaniem na forum- dla ulatwienia (zrozumienia) chodzi o to jak kto sie wypowiada/w jakich momentach/w jaki sposob... Rozumiesz juz?

Globus 
Interista

Wysłany: Nie Sty 14, 2007 15:24   

Wypowiadam się szczerze! wasza sytuacja w tabeli jest taka że bliżej wam do spadku niż do połowy więc napisałem prawde! nie rozumiem waszego oburzenia... gdyby Wielki Inter był na 12 miejscu to cieszył bym się z postu Milanisty że "mam nadzieję że nie spadniecie" tak więc powtarzam życzę Milanowi utrzymania się w Serie A bo gdybyście spadli to liga by się zrobiła mało ciekawa!!!

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 14, 2007 16:32   

Jeżeli nie kłamiesz z datą urodzin, to jeszcze nie masz 27 lat i jesteś młodszy ode mnie :) Nie dużo, ale jednak... a wiek faktycznie nie gra roli... pod warunkiem że ktoś nie pisze tak że człowiek się zastanawia z jakiego świata jest... i dziękujemy za życzenia, ale o nas się nie bój... i bez nich się bez problemu ciesz się z tego sezonu, bo następny taki, uwzględniając dotychczasowe sezony, będzie dopiero w 2024.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Sty 14, 2007 17:48   

Globus napisał/a:
Wypowiadam się szczerze! wasza sytuacja w tabeli jest taka że bliżej wam do spadku niż do połowy więc napisałem prawde!

Jezeli 9 miejsce dla Ciebie jest blizej spadku niz polowy to chyba nie ma o czym dyskutowac. Przez chwilowe sukcesy Interu wzrok Ci sie pogorszyl i to sporo.

Globus 
Interista

Wysłany: Nie Sty 14, 2007 18:30   

widać jaki z Ciebie kibic Milanu.... gdybyś wnikliwie studiował tabelę Serie A to byś wiedział ze przed końcem meczeu z Regginą( wtedy napisałem post) Milan był na 12 miejscu w tabeli... a wasz wiek mnie nie interesuje ponieważ tak jak już wcześniej mówiłem nie jest on dla mnie najważniejszy! Gdybym miał 70 lat to miałbym chodzić dumny jak paw? a Inter- co musicie przyznać jest na dzień dzisiejszy lepszym zespołem niż rywal zza miedzy czyli Milan co zostało udowodnione w bezpośrednim (pięknym) meczu i co pokazuje tabela!

To forum Milanu i rekord Interu nie bardzo nas interesuje. Proponuje ponapinac sie gdzie indziej. Temat zamykam.
Admin

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi