ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wycieczka na San Siro
Autor Wiadomość
sawczen 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 12:23   

hmmm byłem w Mediolanie miesiąc temu.. na San Siro wszedłem do muzeum Milanu i Interu z opcją tour, czyli wejściem na stadion (trybuny, pokoje vip'ów, szatnie [Milan, Inter]) - koszt 10 euro - wrażenia niezapomniane ;) stadion był trochę oszpecony metalowym płotem, bo trwał remont, a w środku wymieniali murawę.. zawiodłem się trochę na San Siro Store.. rzeczy Interu było o wiele więcej niż Milanu..
co do Mediolanu.. ze stadionu udaliśmy się samochodem na parking przy Castello Sforzesco (jakieś 10-15 minut drogi przy lekkich korkach,w całym Mediolanie jak i całych Włoszech trzeba uważać na znaki przy parkingach, bo mogą Ci zalawetowac samochód jak staniesz w zakazanym miejscu).
Pospacerowaliśmy trochę po zamku (nie wchodziłem do środka), skąd udaliśmy się w stronę Piazza del Duomo. Za katedrą jest dobry sklepik z gadżetami i ciuchami m.in. Milanu :) ceny niewygórowane.. Jak chcesz wejść do katedry to nie ubieraj się w bezrękawnik i krótki spodenki (muszą być bodajże na wysokości kolana) ;) wejście na dach - 4 euro.. widok niesamowity, ale San Siro nie widziałem..
Piazza del Duomo ruszyliśmy w stronę La Scali i do samochodu, bo musieliśmy już wyjeżdżać z Mediolanu - godzinę staliśmy w korku na autostradzie ;)
to tyle ode mnie..

Giorgio85 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 12:32   

Dzieki wielkie :) na pewno skorzystam ze wskazówek :piwo:

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Sie 27, 2006 16:54   

na trening Milanu nie masz co liczyc, gdyz treningi odbywaja sie w osrodku milanello polozonym poza mediolanem. w podanym okresie raczej niewiele sie bedzie dzialo, serie a rusza dopiero 10 wrzesnia.

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 28, 2006 13:56   

sawczen napisał/a:
zawiodłem się trochę na San Siro Store.. rzeczy Interu było o wiele więcej niż Milanu..

dlatego w tej sprawie lepiej odwiedzic Milan Point (ale na lekkim zadupiu jest ;D)

sawczen napisał/a:
Za katedrą jest dobry sklepik z gadżetami i ciuchami m.in. Milanu :) ceny niewygórowane..

ceny niewygorowane? O_o

to gratuluje kieszeni ;-)

kermit5b 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 28, 2006 18:23   

Witam,
:) Kiedy możemy spodziewać się najbliższego wyjazdu do naszego ukochanego Mediolanu ??? Bedzie jakiś jeszcze w tym roku ??
:forzamilan:
Pozdrawiam

sawczen 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 28, 2006 20:58   

kapi napisał/a:
sawczen napisał/a:
zawiodłem się trochę na San Siro Store.. rzeczy Interu było o wiele więcej niż Milanu..

dlatego w tej sprawie lepiej odwiedzic Milan Point (ale na lekkim zadupiu jest ;D)

sawczen napisał/a:
Za katedrą jest dobry sklepik z gadżetami i ciuchami m.in. Milanu :) ceny niewygórowane..

ceny niewygorowane? O_o

to gratuluje kieszeni ;-)

no właśnie nie było czasu na szukanie Milan Point - a z tego co pytałem tutaj, na forum, to tam dopiero są ceny ;) no akurat koszulka Adidasa z logiem i napisem Champions League po jednej i herbem Milanu po drugiej stronie - 20 euro.. wygórowana cena? ;) niestety nie było dla mnie odpowiedniego rozmiaru, ale przecież to grosze :P

kermit5b napisał/a:
Witam,
Kiedy możemy spodziewać się najbliższego wyjazdu do naszego ukochanego Mediolanu ??? Bedzie jakiś jeszcze w tym roku ??

Pozdrawiam

dostałeś odpowiedź (zresztą jest ona od dłuższego czasu..) w temacie "Wyjazdy na mecze w tym sezonie?", zresztą po co 2 takie same posty w dwóch różnych tematach... :roll:

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 29, 2006 15:05   

sawczen napisał/a:
koszulka Adidasa z logiem i napisem Champions League po jednej i herbem Milanu po drugiej stronie - 20 euro.. wygórowana cena? ;) niestety nie było dla mnie odpowiedniego rozmiaru, ale przecież to grosze :P

:) byc moze trafila sie jakas promocja (moze starsza kolekcja, albo wtedy mysleli, ze Milan nie zagra w LM? ;D), ale nie sadze, zeby np. koszulki meczowe zeszly ponizej 70 ojro ;) przynajmniej ja nie spotkalem :)

a i jeszcze jedno: wiesz, dlaczego w San Siro Store jest wiecej gadzetow Interu niz Milanu? bo przeciez to Inter jest aktualnym mistrzem Wloch :DDDDD

sawczen 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 29, 2006 19:11   

no ale w momencie, gdy ja byłem w Mediolanie ;) jeszcze nie był mistrzem ;) może po prostu więcej z tego względu, iż nike bardziej się stara.. albo z tego, że stadion jest nazwany imieniem Giuseppe Meazza ;) i tak większość przyjezdnych kupowała gadżety Milanu ;) Jeden azjata w San Siro Store kupił zwykłą meczówkę i na miejscu poprosił o nadruk oczywiście płatny (bodajże 5euro) sprzedawca rozłożył na ladzie koszulkę, przykleił kalkomanię PIRLO, niżej numer 21 i mówił, że dopiero po kilku dniach koszulka będzie gotowa do użytku - w innym razie w praniu może się odkleić.. :) co do meczówek - racja ;) w Bibione, idąc z plaży (akurat była siesta) koleś wystawiał na wystawę koszulkę Milanu z bwin ;) zaglądałem, zaglądałem... aż otworzył i pokazał mi na drzwiach, że akurat jest zamknięte :) jednak siesta się skończyła, wszedłem i zapytałem - 69 euro ;) a meczówka z numerem 22 i Kaka - 79euro ;) niezla rozbierzność :)
nic nie przebije wrażeń z szatni Rossonerich ;) a no i szatnia Interu... nie ma prawa się równać z szatnią naszych !

Rosie 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 29, 2006 19:37   

jak ja bylam w Mediolanie - jakies 1,5 tygodnia temu - to byla wlasnie wyprzedaz wszystkiego z logiem Opla i z Sheva ;) Nawet w dzien meczu z goscmi z Belgradu pod stadionem mozna bylo kupic takie koszulki za 5euro (!!!), te z bwinem kosztowaly od 20 w gore...

i tak w ogole to ja nie polecam raczej samochodu na to miasto, za duzo aut, zakazow, objazdow, problemow z zaparkowaniem auta etc. Metrem mozna dostac sie doslownie wszedzie, oszczedza sie czas, stres no i pobedzie sie troche wsrod Wlochow ;)

Milan 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 06, 2006 09:03   

Rosie a udalo ci sie wkoncu dostac bilet na tamten mecz? Bo nic sie nie chwalisz :roll: ;-)
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

Judik19 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 06, 2006 22:04   

Jestem zainteresowany wyjazdem na mecz prosze o kontakt mój nr tel 515802181

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 08:53   

ja tez jestem. kto ma znac moj numer, ten zna.

:-)))))))

Seedorf 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 16:26   

Ja tez jestem zainteresowany wyjazdem, ale nie mysle Judik19 ze podanie nr tel. cos tu zalatwi. Nikt nie bedzie prosil i dzwonil do ciebie zebys pojechal, to ty sam musisz byc na biezaco z informacjami na forum

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 17:43   

jak nie jest w MCP, to nawet pozostawanie na biezaco nic mu nie pomoze!
sorry, Winnetou...takie zycie :]

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Giorgio85 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 19:26   

Dzisiaj wróciłem z wyjazdy do słonecznej Italii.Wyjazd był bardzo udany..Zwiedziłem cały stadion San Siro wraz z muzeum..byłem w szatniach...na trybunach i w innych ciekawych zakamarkach...ale co najwazniejsze miałem bezposredni kontakt z zawodnikami Milanu.Udało mi sie zebrać autografy : Carlo Ancelottiego, Mauro Tassottiego, Daniele Tognacciniego, Kaladze, Serginho , Maldiniego, Nesty, Simica, Brocchiego, Ambrosiniego, Pirlo, Kaki, Inzaghiego, Gilardino, Favalliego.Nie udało sie niestety od reszty bo czesc nie była chetna sie podpisać a czesci pilkarzy nie było.Pamiatka jednak niesamowita :) Nie udało sie pojechac na zaplanowany mecz z Lazio poniewaz pokrywał sie z finalowym wyscigiem F1 na torze Monza.Wspaniała zabawa polecam wszystkim

adamo-g 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 13:57   

:help: WITAM!!! Chce sie dowiedziec czy jest mozliwosc kupienia biletu na mecz Milanu na San Siro tuz przed spotkaniem (np. w kasie). Jesli tak to prosze napisac podstawowe informacje (tzn. godziny otwarcia kasy, cena biletu, itp.) Z gory dziekuje za odpowiedz!

sawczen 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 15:17   

Możliwość zakupienia biletu zapewne jest, ale nie zawsze są jeszcze bilety ;) Z tego co widziałem w TV, to np. na mecz z Lazio musiały być jeszcze bilety przed samym rozpoczęciem, bo przecież nie były pełne trybuny ;)
Ceny biletów, to pewine znają Ci, co uczestniczyli w wyjeździe na mecz ;) godziny otwarcia kasy zapewne też, ale trzeba liczyć te 3 godziny przed meczem moim zdaniem :)

Andrew1211 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 15:45   

ja bym chciał pojechać ale niemoge i niemam funduszu

adamo-g 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 13, 2006 09:57   

I tak jakbym jechal do nie na jakis wazny mecz bo bym nic nie zobaczyl. Moglbym jechac nawet na mecz z beniaminkiem aby tylko zobaczyc Milan. A wiec chyba na takie mecze powinny byc bilety w kasie.

Odpowiedz do tematu