ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pon Paź 16, 2006 17:43
VII Zjazd Członków Milan Club Polonia
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Sob Wrz 02, 2006 10:57   

Rute_ACM napisał/a:
- dla naszego prezesa deza za to ze w duzym stopniu dofinansowal zlot

tytulem sprostowania to nie je dofinanansowalem zjazd, lecz MCP decyzja calego Zarzadu

pzdr

giorgio 
Administrator

Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 23:26   

Poniewaz zginela kartka z zapiskami turnieju zlotowego ['] nie mozemy zamiescic jego przebiegu w relacji zlotowej. Pozostaje odtworzenie wszystkich wynikow.
Pamietajacy wyniki i sklady proszeni sa o ich wpisanie.

tom_n 
Administrator

Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 23:51   

Ja pamiętam, że drużyna Wschodu w składzie Veer, Kiepura, nielot, malutki, Pippo, tom_n i jeszcze jeden kolega, którego nicka niestety nie pamiętam, zremisowała 0:0 w meczu otwarcia z drużyną Śląska, a na zakończenie nieznacznie uległa Małopolsce 2:3 ;) Wyników pozostałych dwóch naszych meczów nie pamiętam dokładnie, ale niestety były to porażki ;)

malutki 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 00:27   

Ja od siebie chciałem dodać tylko tyle, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Również zagubienie kartki miało takową. Widocznie Małopolska na zwycięstwo nie zasłużyła, statystyki się zgubiły, a bez nich turniej jest nieważny. Oznacza to tylko tyle, że wszystkie drużyny są exequo na pierwszym miejscu :) Ha, czyli wschód na podium :D

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 08:48   

malutki napisał/a:
Widocznie Małopolska na zwycięstwo nie zasłużyła

Miałem nie poruszać tego drażliwego tematu, ale co mitam... też uważam, że wynik tego turnieju powinien być w jakiś sposób zweryfikowany, bo czuję sie oszukany i zniesmaczony faktem, iż punkty regulaminu rozgrywek były weryfikowane w trakcie turnieju jawnie faworyzując małopolskę!!!

Nigdy nie widziałem aby punkty z fazy grupowej, miały wpływ na mecz finałowy, a taka sytuacja miała miejsce tym razem, dodam tylko, że drużyna śląska zmierzyła się z małpolską w turnieju dwa razy (w pierwszym meczu remis 1-1), w finale 0-0 i mimo tego tytuł miałby powędrować do małopolski ??? SKANDAL na miarę nie jednej afery w Italii.

Jestem za weryfikacją przynajmniej przyznania pierwszego miejsca w tym turnieju...

giorgio 
Administrator

Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 15:03   

MikoZ napisał/a:
Jestem za weryfikacją przynajmniej przyznania pierwszego miejsca w tym turnieju...

Nie bylo zadnego przyznawania miejsca. I miejsce zdobyla druzyna ktora zdobylka najwiecej punktow. To chyba nie jest zaskoczenie bo takie kryteria sie w sporcie stosuje od wiekow.
Jesli Slask byl lepszy to mogl wygrac z Malopolska jeden z meczow i byl by mnistrzem.

Ale to nie dziwne ze przegrani szukaja wymowki.

Jesli nie chcecie skladkow i wynikow w relacji to pozostanie sklad zwyciezcow.

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 15:10   

giorgio napisał/a:
To chyba nie jest zaskoczenie bo takie kryteria sie w sporcie stosuje od wiekow..

To poprosze o konkrety, gdzie i kiedy grajac systemem pucharowym, przy remisie juz poza faza grupową bierze sie pod uwage "zdobycze" z grupy... osobiscie nie znam takich przypadkow, ale pewnie jestem w bledzie...

giorgio napisał/a:
Jesli Slask byl lepszy to mogl wygrac z Malopolska jeden z meczow i byl by mnistrzem.

Jeśli małopolska byla najlepsza to mogla wygrac e śląskiem w grupie i finale i by nie bylo dyskusji...
o ile mnie pamięć nie myli nie chcieliscie się zgodzić na serie rzutów karnych będąc przekonanym o tym, że wygracie w finale, lub też robiąc to z pełną premedytacją wiedząc, że remis da wam wygraną w turnieju...

Chyba tylko i wyłącznie zawodnicy małopolski są przekonani ze zdobyli tytul w uczciwej walce i nie mozna miec do tego zadnych zastrzezen.

Piotrek1983 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 15:17   

Skład Ślaska; Dida , Michał , Robert , Piotrek , MikoZ , Reksio , Driv . Pierwszy mecz zremisowalismy 0-0 ze Wschodem drugi z Krakowem zremisowalismy 1-1 i w finale 0-0 a pozostałe dwa mecze wygralismy po 2-1. Pozdra!!

taktyk 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 21:22   

umowmy sie, ze przed turniejem zaplanowany zostaly tylko rozgrywki grupowe i final. tylko final, zadnego meczu o 3 msc. wtedy by bylo spokojnie czasu zeby zagrac final w noramlnym wymiarze czasowym (a tak final trwal krocej niz mecze grupowe) a w przypadku remisu bylyby karne. ale ze sie duzo osob uparlo nagle po meczach "kazdy z kazdym" ze mecz o 3 miejsce musi byc (mimo, ze czasu na to nie bylo) to skonczylo sie jak sie skonczylo. jeszcze przed oboma meczami, poniewaz wiadomo, ze karnych sie nie daloby po meczu rozegrac, ustalono ze z BRAKU CZASU jak jest remis, to premiowana jest druzyna, ktora zajela wyzsze miejsce w grupie. oczywiscie w lidze mistrzow taki przepis nie obowiazuje, ale o ile sie orientuje to pewnie dlatego, ze uefa nie wynajmuje boiska na dokladnie wyliczony okres czasu. tez wolalbym sobie zagrac w normalnym wymiarze czasu mecz (a nie skrocony o jakies 30-40%) i w wypadku remisu postrzelac karne, ale trzeba bylo sie podporzadkowac wiekszosci, ktora mecz o 3 msc chciala rozgrywac. tak na marginesie, nic slaskowi nie stalo na przeszkodzie, zeby zagrac jak druzyna dolnego slaska w meczu o 3 msc. - nie na remis i murowanie bramki, ktory nic Wam nie dawal, tylko o wygrana.
co do skladow - trzon druzyny to rodowici krakusi (ja, carlo, girgio, hala), a dezali dostal prace w krakowie i sie tu na STALE przeprowadzil, wiec wydaje mi sie, ze bylismy tworem nawet nieco bardziej naturalnym niz np. utworzona z koniecznosci druzyna "czeskiego pomorza" (pozdro dla chlopakow z pomorza :piwo: )
tyle jesli chodzi o turniej, to miala byc tylko zabawa, ale widze, ze sie robi kolo tego jakis dziwny ferment, moze za rok na zlocie skoncentrujmy sie tylko na alkoholu, nie bedzie zadnych niesnaskow :piwo:

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 22:10   

Ja przepraszam ale po pierwsze:
1) Nie chcieliśmy grac meczu o 3 miejsce (po fazie każdy z każdym juz je mieliśmy zapewnione).
2) Nie komentuje zespołu "krakowskiego" i nieuprawnionych zawodników (np. taktyk który podpisał wcześniej kontrakt - UEFA bada sprawę i nie wyklucza zawieszenia wszystkich drużyn z małopolski w oficialnych rozgrywkach do czasu wyjaśnienia)
3) Moje transfery wyglądały zupełnie inaczej niż cała drużyna czeska w pomorzu - tak na marginesie to nie był nasz pomysł a wasz taktyk by umożliwić czechom dostęp do morza choć na jeden dzień.
4) Ja absolutnie traktuje ten turniej jak zabawę, bo inaczej już bym tydzień leżał w jakimś rowie z otwartymi żyłami po tych 2 pięknych "strzałach" na pustą bramkę...
5) I tak najfajniejszym aspektem był "występ" ultrasów Juve...

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 22:33   

nie pamietam wynikow, ale pamietam, ze zdobylem dwa gole :-]

:gol: :gol:

hehe

karol k. 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 14:04   

moim zdaniem sedzia oszukiwal. ole!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi