ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: tom_n
Czw Sie 10, 2006 16:03
Transfery Milanu (cz. 20)
Autor Wiadomość
stasio1910 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 08:24   

Ja też się cieszę bo Favalli to dla mnie nieporozumienie ( za stary), a obrońców Nam brakowało. Wreszcie jakaś młodzież się pojawia w defensywie. Zawsze obserwowałem tego zawodnika i miałem nadzieję, że wkońcu do Nas trafi. Brawo dla działaczy.

Marco7 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 09:07   

Pamato z Ibrahimovicem jest ten problem, że ja go nie za bardzo chcę w Milanie nawet jak odzyska formę, a co dopiero jak jej nie odyska. Nie muszę chyba przypominać o jego charakterze i umiejętności wkomponowania się w zespół. Ściągnijmy jeszcze Cassano i Poulsena, a już w ogóle będziemy mieli w szatni piekło. Niestety mamy poważny problem z napastnikami, a potencjalnych wzmocnień brakuje, dlatego może jeszcze nadejść czas, że będę się cieszył z tego, że kupujemy Zlatana :/

Co do Bonery, to akurat wolałbym, żeby go ściągali z myślą o środku obrony. Wolałbym np. takiego Alexa czy Barzagliego, ale Bonera jest i tak już ruchem w dobrym kierunku więc się cieszę, bo Favalli jest dla mnie jednym wielkim nieporozumiem.

Fruki 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 09:31   

Daniele Bonera w Milanie. Jak to pięknie brzmi :D . Mówiło się o Zambrottcie, Oddo, a tu taka miła niespodzianka. Jak mówił Porek to działacze Milanu, są specjalistami w cichych transferach dzieki czemu piłkarze mniej kosztują. Co do Bonery to uważam, że nie jest gorszy od Oddo i dotego jest jeszcze młody. Wydaje mi się też, że jest on tańszy.

Jeśli chodzi o Ibre to ja go nie chce. Skoro woli Inter to niech tam idzie i niech sobie jeszcze kupią Toniego i sprzedadzą nam Adriano :P :D . Czemu nie chce Ibry w Milanie ? Odpowiedź jest prosta nie zastąpi on godnie Shevy, jego charakter, nie sądze by odzyskał forme w Milanie i co najważniejsze nie lubie go :grrr:

Jeśli chodzi o następców Shevy. Moje typy to Adriano i Crespo, bo Henry nie do wyciągnięcia :/ .

Na zakończenie "Witaj Daniele w czerwono czarnej rodzinie" oby się chłopak sprawdził.

slonicek 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 10:31   

Ja coraz bardziej przekonuję się do Crespo, bo jest doświadczony i wcześniej w Milanie świetnie sobie radził, ale to było jeszcze za czasów Szewy. Zresztą Crespo jest już troche podstarzały i więcej niz 3 sezony nie będzie pewnie grał, ale za to mimo wieku jeszcze dobrze spisuje się na boisku. Potrafi podać i strzelić. No ale poczekajmy, bo działacze Milanu mogą nas zaskoczyć tak samo jak było to z Bonerą. :ok:

cortess 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 10:39   

Toni już na 99% w Interze, więc chyba rosną szansę, że trafi do nas Adriano lub Zlatan... ;)

Bartek O 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 11:31   

Ciesze sie z powodu transferu Bonery.Sotkałem sie z opinią,że ta sytuacja przypomina nieco transfer Andrei Pirlo,który rowniez przychodził do nas jako "podupadły talent" a teraz jest bezwzglednie kluczową postacią Milanu.To z pewnoscią bardzo dobry zawodnik.I juz w tym sezonie widze go w wyjsciowej 'jedenastce".Wprawdzie moim marzeniem był Zambrotta,ale licze,że Daniele osiagnie juz wkrotce podobna klase.

Bardzo licze w dalszym ciagu,że uda sie sciagnac kogoś z trojki Gallas,Cris,Alex.

Co do lini pomocy uwazam,że nie sa tu potrzebne zadne zmiany.
Ostatnio słyszałem,że miałby do nas trafic Emerson.Brazylijczyk to wysmienity zawodnik,ale przeciaz mamy na tej pozycji jeszcze lepszego Pirlo.
Wczesniej marzył mi sie Wesley Sneijder,ktory mogłby ewentualnie zastąpic Seedorfa,ale jego gra na Mundialu nie przypadła mi specjalnie do gustu.

Jesli chodzi o atak;na samym poczatku spekulowało sie o Eto'o,ktory podobno nawet,wyraził chec gry w barwach Milanu.Szkoda,że nic z tego nie wyszło,poniewaz uwazam,że własnie Kamerunczyk mogłby byc godnym nastepcą Shevy.
Po wyroku sadu apelacyjnego myslałem,że Milan właczy sie do wyscigu o Toniego.Ale tu tez niestetyt cisza.
Ibrahimovic podobno zostaje w Juventusie,a Adriano z formą jaką prezentował przez ostatnie kilka miesiecy raczej nie miałby czego szukac w Milanie.Zreszta to samo dotyczy Szweda.
Zostają Crespo i Drogba.Wolałbym tego pierwszego.Argentynczyk juz grał w Milanie i prezentował sie bardzo dobrze.Mysle,ze z tercetu Gilardino-Inzaghi-Crespo bylibysmy dumni.A jest jeszcze Marcio Amoroso.

Porek 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 13:02   

Mowiac szczerze najmniej zycze sobie w Mialanie Zlatana bo dla mnie jest poprostu kiepski... LIcze ze znow wszyscy mowia Zlatan, Suazo czy Tevez a skonczy sie na jakiejs milej niespodziance ktora wszystkim zmyje sen z powiek :brew: Wydaje mi sie ze rozmyslanie czy Szwed odzyska forme czy nie nie ma najmniejszego sensu gdyz nawet on w formie nie potrafi ( wg mnie oczywiscie) odnalesc sie na boiksku a jego cudowowanie a'la brazylia joga bonito na wczasach w Milanie sie nie sprawdzi :diavolo: dlatego NIE NIE i jeszcze raz NIE :king:

bosiontko 
Juventino

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 16:52   

Cos czuje, ze Bonera to bedzie udany zakup, chociaz na miejscu Milanu sciagnalbym Barzagliego, ale to takie czcze gadanie, a do tego chyba troche skapi ten Wasz Milan :P czyzby szykowali sos na jakis mega-zakup? :P Ale nie wiem czy nie za duzo tych transferow nie robicie, bo dojdzie jeszcze 2 dobrych zawodnikow i Carlo nie bedzie umial ustawic skladu, poprostu rozsypie mu sie zelazna jedenastka i Pacynka sie pogubi :dunno: Chociaz wtedy Silvio pospieszy z pomoca, ale strach pomyslec co by bylo jakby naraz odeszli na emeryture Billy, Maldini, Cafu, Serginho - cale przywodztwo by spadlo na Ancelottiego i co on by poradzil :D

Yahoo 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 17:04   

Zobaczymy co Deschamps pokaże czy się nie pogubi z "wielkim" Juve bez jego graczy.
No i czy nowi prezesi przestaną "układać" ligę czy też podwiną ogony i unikną odpowiedzialności za swoje czyny ;P Billy, Serginho dużo nie grają w ostatnich miesiącach, serginho wchodzi w końcówkach a billy z konieczności, Cafu jest do zastąpienia chociażby przez Jankulovskiego lub teraz Bonere który może grać zarówno z boku jak i w środku linii defensywy (to chyba był czynnik który zadecydował o ściągnieciu Bonery). Modlę się tylko po cichu by Maldini został z zespołem jak najdłużej jeżeli nie jako gracz to chociaż jako działacz.
A co do transferów to Adriano, Joga Ibra i Suazo czy Torres nie sprawdzą się takie jest moje skromne zdanie. Milan potrzebuje zawodnika o charakterystyce Schevy silnego szybkiego technicznego i co najważniejsze SKUTECZNEGO moim marzeniem jest Henry może Eto swoją drogą nie pogardził bym Ronaldo ;)

Marco7 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 18:05   

Yahoo napisał/a:
Billy, Serginho dużo nie grają w ostatnich miesiącach, serginho wchodzi w końcówkach a billy z konieczności

Tak się składa, że Serginho był akurat w tym sezonie postawowym lewym obrońcą. Chyba, że pisząc ostatnie miesiące miałeś na myśli wakacje.

Yahoo napisał/a:
Modlę się tylko po cichu by Maldini został z zespołem jak najdłużej jeżeli nie jako gracz to chociaż jako działacz.

Ja bym wolał, żeby Paolo po tym sezonie zakończył karierę. Miał fantastyczną karierę, ponad 20 lat na wspaniałym poziomie. Nie chcę, żeby kończył karierę w takim stylu jak Hierro.

Yahoo napisał/a:
moim marzeniem jest Henry może Eto swoją drogą nie pogardził bym Ronaldo ;)

Henry rozumiem (choć to raczej nierealne), Eto'o już mniej... Ale Ronaldo?? Boże uchowaj!!

Bosiontko ma rację. Obrona wymaga gruntownej przebudowy i sam Bonera nie wystarczy. Z obrońców, którzy za dwa lata powinni być jeszcze w składzie zostawiłbym tylko Nestę, Kaładze, Jankulovskiego, no i teraz dochodzi Bonera. Reszta albo zakończy karierę, albo odejdzie z klubu (Simic, Favalli). Jakby nie patrzył 4 obrońców to trochę za mało na sezon, więc przydałoby się jeszcze w czasie tego Mercato kupić 1-2 tak, aby się powoli zgrywali, bo za rok się obudzimy, że w ogóle kim grać nie mamy.

Neceron 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 18:33   

Bartek O napisał/a:
A jest jeszcze Marcio Amoroso

Z tego co słyszałem, to był on tylko wypożyczony do ACM. Zatem są dość spore szanse, że będzie dwóch nowych napastików.

Bartek O 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 18:56   

Zupełnie zapomniałem o Tevezie.
Jesli miałoby byc tak,jak napisał Kolega Neceron i do Milanu mieliby trafic jeszcze dwaj napastnicy,to bardzo bym chciał,zeby byli to wspomniany juz przeze mnie Crespo,oraz własnie Tevez.Tyle,że aby pozyskac ich obu trzeba by było siegnąc głebiej do kieszeni.

Agares 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 20:17   

Dobre newsy nadchodza z Mediolanu. Dyrektor generalny stwierdził, że MIlan będzie się starał się o Torresa. To naprawde super info i stało by się dobrze gdyby do nas trafił. Wypowiada się także o Pirlo i Simicu.
http://www.pilka.pl/?mid=1&show=58353
Są bowiem w życiu tylko dwie ścieżki - jedna w górę, ku źródłom i szczytom, ku przyczynie i początkowi wszystkiego, i druga - w doliny, do ludzi. Być może jest to jedna i ta sama ścieżka. A więc nie szukaj wysoko tego, co tkwi w człowieku głęboko. Czymże bowiem są dzieje ludzkości, jak nie poszukiwaniem początku, który jest końcem i końca, który jest początkiem?

Msi 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 20:29   

Ha ha i o to chodzi panowie działacze. Taki zawodnik jak Torres to jest następca Shevy i trzeba ściągnąc takiego zawodnika jak On. Wierzę że byłby to znakomity transfer i z podobną skutecznością zdobywałby gole :gol: dla naszego ukochanego klubu!!! :king:
:forzamilan:

kamal 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 30, 2006 10:34   

informacja dobra (jest szansa, że nie pojawi się ibrahimović) ale źródło jakoś mnie nie przekonuje... ;)

Neceron 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 30, 2006 11:07   

La Stampa oraz La Gazzetta dello Sport twierdzą, że Ariedo Braida spotka się z agentem Mahamadou Diarry

mms 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 30, 2006 11:22   

to by bylo cos pieknego, gdyby ten pilkarz gral od nowego sezonu w Milanie ! :-)

beneras 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 30, 2006 11:37   

pionka napisał/a:
Jak to??? Torres znowu nie przyjdzie do Milanu? :cry2:
Ile jeszcze sezonów będziemy musieli czekać???

zalezy od braidy&company co teraz,po ogloszeniu planow transferowych zrobia.jest szansa na torres,wiec wez chusteczki,podetrzyj oczka i nie placz juz.

cieszy plotka,ze braida jedzie negocjowac w sprawie diarry.do realu chyba juz nie pojdzie,oni maja emersona i chca sciagnac xabiego alonso z lpoolu wiec nie ma miejsca dla diarry.do tego maja problemy z miejscem dla garczu spoza ue i chcieli sciagnac diarre w zime...cuda.mu go nie kupi bo sciagaja carricka z totenhamu.bedzie wesolo jak do ans przyjdzie,choc bedzie cholernie drogi bo lyon nie musi go sprzedawac.

no i do tego ze roberto...jestem na tak mimo ze bedzie strasznie ciasno.

transferu bonery nie komentuje,powiem tylko,ze mnie nigdy nie rzucil na kolana.bacznie ebde przygladal sie jego boiskowym poczynaniom.

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lip 30, 2006 11:48   

Plotki mówią, że Diarra pokłócił się z Lyonem, chce odejść, więc tym łatwiej będzie go wyciągnąć. Lotito nie jest łatwym partnerem w rozmowach, więc komplikuje się sprawa pozyskania Oddo. Coraz głośniej mówi się o Danielu Alvesie. W ataku opcją numer 1 wydaje się Torres. Mówi się też o oddaniu Amoroso lub Boriello i zakupie w to miejsce kogoś z pary Crespo/Suazo.

beneras 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 30, 2006 11:54   

do tego trzeba kupic nastepce kaki bo ten juz na 75% w realu:

Cytat:
Ricardo Kaká w sobotę powrócił do treningów z Milanem, rozpoczynając tym samym przygotowania do nowego sezonu. Brazylijczyk zaplanował, że prawdziwe ćwiczenia wznowi 1. sierpnia, jednakże przed nim eliminacje do Ligi Mistrzów, przez które za karę przebrnąć musi klub z Mediolanu. Kaká trenował wczoraj na sali gimnastycznej wraz ze swoim reprezentacyjnym kolegą, Didą.

Telemadrid twierdzi zaś, że do sfinalizowania transferu przez Real jest już naprawdę blisko, oceniając postępy na 75%. Mówi się, że w najbliższych dniach oficjalnie potwierdzi się ta informacja. AC Milan jednak niezłomnie przekonuje, że Ricardo jest nie do kupienia i nigdzie z Mediolanu się nie ruszy. Madryt tymczasem wytrwale walczy o Brazylijczyka.

http://realmadryt.com/ind...lnosci&id=11250

kolesie sa masakryczni ['] nic do nich nie dociera.

i tu jeszcze na oslode: http://realmadryt.com/ind...lnosci&id=11246

ps.carlo zapomniales "[']"

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lip 30, 2006 12:12   

Wiesz beneras, Torres to teraz jedna z ciekawszych opcji. Gdyby nie był Hiszpanem, gdyby nie strzelał tak mało bramek, gdyby nie Ty :) Trzeba przyznać, że ma potencjał i oby zaprezentował go w Milanie. Choć muszę przyznać, że skutecznie mnie do niego zraziłeś.

Neceron 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 30, 2006 12:19   

moglibyście już skończyć czytać te brukowe, plotkarskie serwisy. To, że fanom drugiego zespołu w Madrycie się zamarzył Kaka nie znaczy, że go dostaną. Kaka nigdzie nie odchodzi i nie odejdzie.

:forzamilan:

Pippo 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 30, 2006 14:43   

Carlo napisał/a:
Gdyby nie był Hiszpanem

Ta kwestia była już tutaj sporo razy wałkowana, ale jeżeli chodzi o przypadek Torresa, wcale nie przeszkadza mi to, że jest on Hiszpanem. Uważam, że on jest najciekawszą opcją transferową i najciekawszą perspektywą na przyszłość. Możemy teraz jedynie przypuszczać , co by było gdyby... Jednak ja byłbym skłonny postawić na Torresa. :)

Carlo napisał/a:
gdyby nie strzelał tak mało bramek

Strzela mało bramek. To fakt. Ale ja uważam, że panuje stagnacja w jego piłkarskim rozwoju. To jest dobry czas dla Torresa, by przenieść się do innego klubu, gdzie czekałyby na niego nowsze oraz trudniejsze zadania, dzięki czemu miałby lepsze warunki do szlifowania swoich umiejętności, przez co mógłby się stać kompletnum napastnikiem. Jedynie co u niego mnie martwi, to gra lewą nogą, chociaż z natury jest prawonożnym zawodnikiem. Do reszty nie mam jakiś większych zastrzeżeń.

Eiwaiss 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 30, 2006 15:05   

Na poczatek chcialbym sie zapytac co wam przeszakadz ze pisze zamiast juz to "jush" albo zamiast tez to "tesh" przeciez darady sie domyslic. Ja juz sie tak nauczylem i tak pisze, wiec gdbym gdzies przez przypadek napisal jush to bardzo przepraszam :)

Teraz wracam do transferow
Daniele Bonera ? dla mnie to bardzo dobry transfer. Kto uwaza ze on nic ciekawego nie pokazal w poprzednich sezonach, to chyba nie przygladal sie jemu. W minionym sezonie faktycznie nie zagral olsniewajacego sezonu, ale ktory zawodnik gra cala swoja kariere na poziome bardzo wysokim ? NIe ma chyba takiego. Wiec duze brawa dla dzialaczy za ten transfer.
Favalli dla mnie to kompletna klapa nie dosc ze stary, to nie jest zbyt dobry jak na Milan.:/

Napastnicy:
Henry --> tego raczej nie ma szans na sciagniecie.

Crespo --> jemu bym odrazu powiedzial nie:/ Nie dosc ze wiekowy to nie potrafi rozegrac pilki jest statycznym srodkowym napastnikiem. Jak gral w Milanie, to gral dobrze. Tak prawda gral dobrze, ale uboku mial Szewe ktory potrafil mu dograc wspaniale pilke. a teraz Inzaghi i Gila oni to nie Szewy.

Eto ---> tu nie ma co gadac Barca go nie posci. Nie wierze w to :/

Suazo ---> hmm ? czemu nie ale tylko jako 2 napastnik, bo jak tylko go kupimy to bedzie ciezko.

Torres ---> Dla mnie ten transfer bylby najlpeszy !!! Z jakich wzgledow nie trzeba wyjasniac. Mlody, zdolny, z dobrym charakterem i to chcialbym podkreslic.

Tevez ---> Jesli nie Torres to on. Najlepszy napastnik Argentynski. Potrafi podac, strzelic zagrac 1 na 1, dobrze wykonuje rzuty wolne. Wiem wiem mamy Pirlo no ale;)

A co do Diarry tez mysle ze bylby dobrym transferem.

Prosze was tylko jush nie poprawiajcie mi bledow;)
Pozdrawiam :ok:

danji
Milanista

Wysłany: Nie Lip 30, 2006 15:45   

beneras napisał/a:
kolesie sa masakryczni nic do nich nie dociera.

i kto to mówi.

czym się różnie sytuacja Kaki od Torresa ?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi