ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pią Lip 21, 2006 08:50
Sheva odchodzi z Milanu?!
Autor Wiadomość
tom_n 
Administrator

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 18:54   

ostry: to nie miała być czarna siódemka, tylko czarny prostokąt. Już poprawiłem ;) I na pewno nie jest to żałoba po tym panu, nie mam zamiaru po nim płakać. Symbolem wakatu też nie jest, mam nadzieję, że ten numer przejmie Simic lub inny Favalli ;) Z resztą Chorwat grał dzisiaj z takim w reprezentacji. Ot taki po prostu czarny prostokąt ;)

ostry 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 18:56   

Tym bardziej ze to zapowiedzi ludzi kandydujacych na stanowisko prezydenta. Wiekszosc z nich moze sobie plesc takie bajki bo nie maja szans na zwyciestwo. Poza tym nawet jak wygraja to wiadomo jak to jest z obietnicami wyborczymi ;)
Rzeczywiscie slowa Gallianiego sugeruja jakoby stracil szacunek do Shevy jako czlowieka ;)
Szalony Romek dalej wydaje kase, teraz podobno za 30mln $ wykupil mlodego Nigeryjczyka. Coraz bardziej mi to Real zaczyna przypominac, ciekawe jak to sie skonczy.

chip 
Juventino

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 19:05   

ale wiesz... perez tez obiecywał i wywiązał sie z obietnic. problem messiego polega na tym ze gra w barcelonie, wiec przy transferze do realu madryt miałby ten sam sajgon z kibicami co Figo. bedziemy mądrzejsi po MŚ, gdyż na takich imprezach zawsze kilku graczy staje sie gwiazdami, albo chociaż gwiazdkami.

skopi 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 14, 2006 22:46   

Sheva jak odchodził to apelował do kibiców zeby nie wiązacz czasem jego żony z jego odejsciem z Milanu a to co sie okazuje ze nagle to jego szanowna małżonka zdecydowała ze jadą do Romka bo nie ma sie gdzie w mediolanie pokazywac....naprawde żałosne

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 15, 2006 08:51   

Ja też jak to przeczytałem to mnie zemdliło... mało pracy na wybiegach w Mediolanie?? Bo cieniutka w uszach pewnie jest (nie oglądam Fashion TV ale zawsze wydawało mi się że po Paryżu to właśnie Mediolan jest najważniejszym miastem mody... a sheva nie wybrał PSG...). Tak jak powiedział skopi - żałosne... mam nadzieje że Milan trafi na chelsea w LM a Sheva nie będzie miał za te krętactwa ciepłego przyjęcia...

garnek99 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 15, 2006 09:44   

Poprostu sie ukrainiec j..... sprzedal i tyle tu jest do gadania i tez licze ze Milanik zdmuchne anglikow w rozgrywkach

Złoty 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 15, 2006 11:09   

hehhe no rozwalil mnie ten wywiad z Szewa... Pantofel i tyle...i zeby jeszce do chelsea???jeszcze romek kasą podsypal

mms 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 15, 2006 12:13   

nie wierze ..... to jest jakis zart ? :chmura:

Marco7 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 15, 2006 12:48   

Nie rozumiem o co Wam chodzi. Przecież to było oczywiste od początku, ze Kirsten Pazik maczała w tym palce. Poza tym to chyba lepiej, że nie odszedł bo mu się w Milanie nie podobała, albo że uważał, że to za słaby klub dla niego tylko, że został zmuszony przez "okoliczności". Normalne też wydaje mi się, że ukrywał tą informację by chronić żonę. Gdyby to się wydało przed wyjazde ona nie miałaby przecież życia na żadnej mediolańskiej ulicy ( i tak zresztą pewnie nie miała). Odejście Szewy jest dla mnie równie bolesne jak i dla Was. Nadal wierzę, że Szewa był wyjątkiem i że gdyby nadal był kawalerem to w przyszłym sezonie wciąż przywdziewałby czerwono-czarną koszulkę i tak do zakończenia kariery. Niestety zakochał się w nieodpowiedniej kobiecie i stracił szansę, żeby być legendą, może nie taką jak Baresi, Rivera czy Maldini, ale na pewno kimś na podobieństwao Nordahla czy van Bastena.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 15, 2006 20:08   

Tak mi przyszedł na myśl tekst z piosenki Kazika pt. "Dziewczyny" - "Dziewczyny to nic więcej jak tylko kłopoty." Pasuje tu jak ulał. Widać, że Szewa ma dobre serce albo... zapomniał kto w domu nosi spodnie. ;-)

skopi 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 16, 2006 10:54   

Smutne jest to że historia Milanu i losy jednego z najwybitniejszych zawodników jaki kiedykolwiek grał w naszym klubie i dla mnie uz stał sie żywą legenda naszego klubu mimo tego ze odszedł zostały pokierowane przez kaprys jego żony...
Sheva jest wybitniejszym piłkarzem niż ona modelką i powinno jej zalezec na karierze swojego męża, która według mnie w Chelsea nie bedzie niestety dla niego taka jaką mógł jeszcze pociągnąc w Milanie po prostu niektórzy zawodnicy są stworzeni do grania w konkretnym klubie a dla Shevy to był Milan....szkoda wielka strata i dla klubu i dla niego

peter t r 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 16, 2006 19:14   

szkoda, że Szewa odchodzi z Milanu. To był wspaniały zawodni :chmura: :forzamilan:

Wentyl 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 16, 2006 19:16   

Dobrze że Szewa odszedł z Milanu. Zarobiliśmy kasę, żeby sprowadzi kogoś młodszego (Tevez, Torres).

skopi 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 16, 2006 23:05   

Wentyl napisał/a:
Dobrze że Szewa odszedł z Milanu. Zarobiliśmy kasę, żeby sprowadzi kogoś młodszego (Tevez, Torres).

:idea2:

No napewno Galiani i Berlusconi zacierają ręce bo zarobili na sprzedaży Shevy wagon kasy. Wierz mi, że oddali by tą całą kase i dołozyli jeszcze ze swoich aby został u nas. Napewno bez problemu znajdą godnego następcę, zdobywającego gole w takich ilościach jak to robił ukrainiec..... :hmm: miedzy Shevą a van Bastenem było kilka chudych sezonów gdzie najwięcej goli zdobywali Bierhoff i Weah a nie może sie to nawet równac z osiągnięciami Morco czy Andrjeja. Można przecież sprowadzać jakis młodszych napastników nie pozbywając się najlepszego a kasy Silvio moze nie ma tyle co Romek ale napewno by sie znalazło a tak narazie to mamy kupe kasy i nie bardzo wiadomo co z nią zrobić bo trudno sprowadzić kogokolwiek jak narazie i miejmy nadziejeże się uda (np Torres) bo tegoroczne mercato to narazie jesteśmy na ogromnym minusie (Sheva, Stam, Rui Costa)
A co do wieku to Sheva ma 29 lat i jest to optymalny wiek dla piłkarza tak że właśnie teraz osiąga max swoich fizycznych możliwości i napewno nie był za stary dla Milanu :pot:

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Sob Cze 17, 2006 07:53   

skopi napisał/a:
Sheva ma 29 lat

Jesli zakladamy ze 29 rok zycia jest optymalny to Sheva przedreptal go w Milanie ;) Powazne mecze zacznie on grac w Chelsea majac na karku trzydziestke. Przewiduje dla niego 2 sezony, pozniej go wymienia na nowszy model, zakladajac, ze zacznie cos grac i sie sprawdzi w nowej lidze.

beneras 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 17, 2006 10:17   

None_naliM napisał/a:
skopi napisał/a:
Sheva ma 29 lat

Powazne mecze zacznie on grac w Chelsea majac na karku trzydziestke. Przewiduje dla niego 2 sezony, pozniej go wymienia na nowszy model,

jak to ?!

przeciez mod roku mowi ze sheva pogra na najwyzszym poziomie do 38 roku zycia.a optymalny wiek to ok 35-36 lat.

niczym znany i szanowany przez wloska mlodziez dario h.

Msi 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 00:54   

nie no 35-36 to optymalny wiek dla napastnika :lol2: coś nie tak chyba że dla bramkarza. Jeśli chodzi o Shevę to wielka szkoda ... ale rosjanie, ukraincy, białorusini i inni mieszkańcy wschodniej Europy mają ja bym to nazwał "trwałe więzi" to jakieś braterstwo i tak Sheva będzie grał dla Romana. Chociaż pewnie gdyby był kawalerem to duże prawdopodobieństwo że zakończyłby piłkarską karierę w AC MILAN ... cóż są też plusy (wielka kasa) być może na Teveza. :dunno:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi