ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: baker
Pon Cze 12, 2006 20:51
Transfery Milanu (cz. 19)
Autor Wiadomość
Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 05:35   

dla mnie sprawy maja sie nastepujaco :

chelski zabralo nam najlepszego napastnika swiata,najlepszego zawodnika ligi i najlepszego zawodnika Milanu. zabralo "przybrasnego syna" Silvio i do tego zabralo jego chrzesniaka. jakby tego bylo malo zostala podrazniona jego duma (przy czym podrazniona to slowo 100x za slabe - jego duma zostala rozszarpana). to czego sie trzymal tak dlugo,jego motto "nie sprzedajemy naszych mistrzow" tez przeszlo juz do lamusa...

jedyna rzecza jaka moze teraz nasz przyszly-przeszly prezydent zrobic to walnac tak mocno piescia w stol w Mediolanie,by Romanowi w Londynie wylala sie kawa na biurku,a Romanowi w Polsce spadl krzyzyk za sciany!!!
wlasnie ta duma i upokorzenie spowosuje (jak bedzie inaczej to bardzo sie zdziwie),ze przyjdzie do nas nie zaden Suazo czy Lucarelli,a napastnik z najwyzszej polki.
nie bedzie to na pewno (o czym juz zreszta Galliani poinformowal) RVN - z innego niz pilkarski powodu,mianowcie jego sciagniecie to nie zaden poblem,zadne wyzwanie,zaden powod do dumy. nie bedzie to rowniez Ronaldo,bo teraz majac Ronaldo w druzynie nie zyskuje sie zadnego respektu - jego czas minal. Drogba takze nie bo to w sumie zadne wielkie nazwisko.

pozostaje kilku innych - Ibra i Treze,choc czy przy spadku Juve,ich przejscie do Nas bedzie powodem do dumy??
Lysy zaprzeczyl jakoby moglby byc to Etoo,wiec nic oprocz tego,ze ja widze lepszego kandydata nie napisze.
wg. mnie pozostaja tylko Henry i Adriano. choc w przypadku tego pierwszego nie widze wiekszych szans na powodzenie tego transferu,to przejscie brazylijczyka jest realne. juz pisalem wczesniej,ze to wlasnie jego widze u nas w najblizszym czasie,wiec nie bede sie powtarzal i pisal o jego walorach.kon jaki jest,kazdy widzi!
mam nadzieje,ze Silvio i Lysy tez widza!

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Donatello 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 09:25   

Ale czy Adriano, nie bedzie sie bał przejsc do Milanu?? :hmm: Mi sie wydaje ze on ma dość Mediolanu a w szczególności kibiców Interu. Przecież ten sezon w LM był dla tego klubu ciężki, było dużo sprzezcek i kłótni, może ma tego dość. Jeżeli bedzie miał szanse gry w Realu to pewnie bedzie tam wolał grać. Jeśli by do nas się przeniósł i zaczął strzelać to byłby kolejny internista grający lepiej u nas niż w Interze..... oni mogą tego niezdzierżyć:):):).. mogliby się obrazic i co wtedy:)

Michał`fcj 
Juventino

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 11:55   

kuba1899 napisał/a:
Michał fcj - mysle ze kolega ma na mysli to co WIEKSZOSC z nas. 45% wypełnienia stadionu to dla mnie "PUSTY" stadion...

Rozumiem Cie.Ale dla mnie pusty stadion to pusty stadion.A stadion zapełniony w 45 % to stadion zapełniony prawie w połowie.Niestety tifosi z Turynu wolą siedzieć przed telewizorami, zamiast oglądać mecze z trybun. :dunno: Mam jednak nadzieję,że jeśli stadion zostanie przebudowany to na każdym meczu pojawiać się będzie komplet publiczności.Pozdro

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 13:26   

Adriano u nas :rotfl2: To dla mnie tak samo nierealny transfer jak Henrego Gdzies pisali ze Inter ma zamiar wypozyczyc Martinsa co juz wogole zamyka ta sprawe Kim mieliby wtedy grac? W sumie to nie nasza sprawa ale takimi idiotami chyba nie sa...

malutki 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 13:46   

Bierhoff napisał/a:
Adriano u nas :rotfl2: To dla mnie tak samo nierealny transfer jak Henrego

Kto wie, może jeszcze się zdziwisz :) Transfer Henry'ego nierealny? Nigdy nie mów nigdy, zwłaszcza, gdy ktoś rozwścieczył Berlusconiego :)

Bierhoff napisał/a:
Gdzies pisali ze Inter ma zamiar wypozyczyc Martinsa co juz wogole zamyka ta sprawe Kim mieliby wtedy grac?

No właśnie, nie wypożyczą Martinsa, bo zostanie im wtedy Cruz, Adriano i Recoba. Przy czym Recoba jest słabszy od Martinsa i ma mniej goli w mijającym sezonie. Są to chyba tylko i wyłacznie plotki.

Bierhoff napisał/a:
W sumie to nie nasza sprawa ale takimi idiotami chyba nie sa...

Kłóciłbym się tutaj :) O ile Moratti pompuje w Inter dużo kasy, o tyle kilka razy było o nim głośno z powodu "hitów" transferowych jakie robił. Leczył Ronaldo tylko po to, by puścić go do Madrytu, pozbył się Cannavaro, wymieniliśmy Coco za Seedorfa, czy kupiliśmy od nich Pirlo. Tyle argumentów powinno wystarczyć, by poddać w wątpliwość ich bycie lub nie bycie idiotami ;)

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 14:00   

Adriano :arrow: AC Milan
Moratti :arrow: [']

Tak widze konsekwencje transeru Brazylijczyka do Milanu :wink:

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 14:03   

Malutki napisał/a:

Leczył Ronaldo tylko po to, by puścić go do Madrytu, pozbył się Cannavaro, wymieniliśmy Coco za Seedorfa, czy kupiliśmy od nich Pirlo. Tyle argumentów powinno wystarczyć, by poddać w wątpliwość ich bycie lub nie bycie idiotami ;)

no ja juz bym sie tutaj tak nie rozpedzal. :)
po prostu maja bardzo male pojecie o przeprowadzaniu transferow :P
mam nadzieje,ze nadal sie to nie zmienilo,gdyz istnialaby wtedy szansa na sprowadzenie Adriano (mimo wszystko uwazam jednak,ze zawita on do galaktycznej madryckiej kolonii brazylijskich najemnikow,ktorzy graja tam tylko dla pieniedzy,bo prestiz to przeciez zaden :] )

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 14:14   

Zauważ jednak Malutki, że Coco był wtedy znaczącym zawodnikiem, a Pirlo był bez formy. Tak samo możemy siebie ganić za "wypuszczenie" Vieiry czy zakup Rivaldo.
Poza tym jak prezydent Realu chce ściągnąć zawodnika (patrz: Ronaldo), to ciężko go powstrzymać.

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 15:43   

Adriano też jest bez formy + strasznie ostatnio narzeka :)

chip 
Juventino

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 15:51   

w dodatku jest lewonożny i rzadko kiedy strzela prawą nogą.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 17:04   

Malutki napisał/a:
Kto wie, może jeszcze się zdziwisz :) Transfer Henry'ego nierealny? Nigdy nie mów nigdy, zwłaszcza, gdy ktoś rozwścieczył Berlusconiego :)

Zgodzilbym sie z Twoimi slowami przed przedluzeniem kontraktu przez Henry'ego. Ale nie teraz. Wierze, ze Henry jest czlowiekiem honoru i jezeli mowi, ze zostaje, ze przedluza umowe ze wzgledu na fanow, to nie nabije ich w butelke. I nie odejdzie z Arsenalu, przynajmniej przez najblizszy rok.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 17:18   

Dokładnie Radeo. Co do Shevy - myślę podobnie - mam nadzieję, że nie nabije kibiców w butelkę i że słowa o zakończeniu kariery w Milanie nie są bujdą.
Ajajaj, chyba coś tu się nie zgadza :/

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi