ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Czw Maj 18, 2006 20:57
Jaki napastnik mógłby zastąpić Inzaghiego?
Autor Wiadomość
kuba1899 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 15:56   

korsi napisał/a:
Rozumiem, że owa propozycja była skierowana do mnie, więc wypowiem się mimo, iż nie mam całkowitej pewności....

ale jaka propozycja bo poszukiwałem posta odpowiadającego twojej odpowiedzi i nie znalazłem wiec może w złym temacie jest??
Cytat:
Podyskutujmy na tematy powazne i potrzebne ,ponieważ teraz sprzeczacie się o rzecz ,która nie wniesie nic nowego do Milanu.

Mysle ze jest to bardzo wazna i potrzebna rozmowa, poniewaz z calym szacunkiem dla Pippo, jego czas powoli sie konczy, Amoroso natomiast gra kibel, a nowy napastnik byłby na pewno cennym nabytkiem ktory wiele wniesie do gry Milanu. Juz nie bede mowil czy Henry czy nie, ale na pewno nie jest to dyskusja pozbawiona sensu.

Cytat:
Czy dla Milanu niemozliwym bylby fakt wykupineia kilku młodych,ogranych zawodników z ligi francuskiej ?Wystarczy dwóch bardzo szybkich obrońców i sprawa będzie załatwiona .

Kwestia odmłodzenia obrony znajduje sie w zupełnie innym dziale. Mamy tam pełno informacji i dyskusji o Crisach, Oddach, Alexach, Chivu i Barzaglich. Jak już kilkakrotnie zaznaczono w tej dyskusji temat brzmi: "Jaki napastnik mogłby zastapić Inzaghiego.

Cytat:
Wpisujcie swoje propozycje .Tylko to może wnieść oczekiwane zmiany!!!

Myslisz ze Galliani i sztab szkoleniowy Milanu zaglada na nasze forum i tym sie kieruje przy ustalaniu skladu, ze nasze wpisy beda wnosic oczekiwane zmiany?? :lol2:

korsi 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 03:27   

kuba1899 napisał/a:
korsi napisał/a:
Rozumiem, że owa propozycja była skierowana do mnie, więc wypowiem się mimo, iż nie mam całkowitej pewności....

ale jaka propozycja bo poszukiwałem posta odpowiadającego twojej odpowiedzi i nie znalazłem wiec może w złym temacie jest??

Mój post jest skierowany do naszego kolegi milanisty piotrek87878 ,który jak można zauważyć zachwyca się tym, iż Inzaghi szczela bramki i sugeruje mi, iż powinienem przerzucić się na Barcelone...........

Bezan 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 07:45   

Muszę powiedzieć to jasno zmieszałeś mnie z blotem.
No i w pewnym sensie masz racje nikt z działaczy AC MILANU nie czyta naszej strony ,ale my wszysscy piszemy to dla siebie!!Inzaghiego nie trzeba zastepywać. Bo po co?? :lol2:
Mimo wszystko dzięki za poświecony czas i uwagę mojemu postowi.
:forzamilan:

Donatello 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 18:30   

A jednak czwarty napastnik by sie przydał.. bo Amoroso to chyba był tylko taki szybki zakup dla bezpieczeństwa;) No mamy Sheve, który pogra jeszcze troche, a jego nastepcą zostanie Gilardinho ;) , więc porzebujemy jeszcze jednego zawodnika, możemy kupić juz dziś jakiegos młokosa, możemy kupic super gwiazde, ale co wtedy z talentem Gily? przecież on sie musi rozwijać zeby zostac super snajperem:). W takiej sytuacji myślę że najlepszym zakupem bedzie ktoś ograny i z reputacją, ale nie za stary, i ten ktoś musi sie pogodzic z tym że startuje prawdopodobnie z ławki. Za przykład podam van Nisterloy - z Manu chyba odejdzie, a chciałby pewnie cos jeszcze osiągnąć, wię dlaczego nie? Dobrym zakupem wydałby mi się też np. Baptista:p z Realu, nic tam nie gra a taki zły to on chyba nie jest? Kluczem bedzie zakup takiego zawodnika, którynie bedzie płakał że siedzi na ławie, a wniesie cos do dróżyny... Tommason takiego napastnika nam potrzeba - i po co go sprzedali? Trzeba sobie terz zadać pytanie czy Inzaghi ma być tym 3 czy 4 napastnikiem? bo jeżeli ma grać jak ostatnio to o czym my mówimy..?? powróćmy do tematu za rok, może cos sie zmieni. Obecnie mamy 3 chłopaków na świetnym poziomie, więc ten czwarty zawodnik to albo ktoś młody obiecujący, niech patrzy i się uczy, albo Amoroso po solidnym przygotowaniu:) POZDRAWIAM

korsi 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 01:59   

Donatello napisał/a:
Trzeba sobie terz zadać pytanie czy Inzaghi ma być tym 3 czy 4 napastnikiem? bo jeżeli ma grać jak ostatnio to o czym my mówimy..?? powróćmy do tematu za rok, może cos sie zmieni. Obecnie mamy 3 chłopaków na świetnym poziomie, więc ten czwarty zawodnik to albo ktoś młody obiecujący, niech patrzy i się uczy, albo Amoroso po solidnym przygotowaniu:) POZDRAWIAM

Trzeba sobie zadać pytanie czy zawodnik, który ma być 3-4 napastnikiem w naszym klubie powinien zarabiać 4,5 mln euro..... Dlatego jestem za tym by Pippo sprzedać po sezonie ,albo obniżyć mu pensje... Gdyby byl tym 2 to jeszcze jakoś to zniose, ale wole by grał Gila, więc Inzaghiego trzeba by zastąpić.... graczem takim jak np. Cisse :ok:

zimzum
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 17:40   

Moim zdaniem Inaghiego mógłby zastąpuć Adriano to kapitalny brazylyjczyk potrafistrzeliź zastawić sie i pasuje do Shevy :ok: !!

Minotoro 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 17:54   

Nie chcę czarno-niebieskiego w Czerwono-Czarnych.
Nawet gdyby nie grał tam gdzie gra, to uwazam, ze nie jest az tak dobry, zeby grać w Wielkim Milanie.
:devil:

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 19:31   

Minotoro, Pirlo i Seedorfa tez pewnie nie chciales ? ;(
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

sahugani 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 30, 2006 10:37   

Myślę, że Inzaghiego mógłby zastąpić np. Farfan. Kibice Milanu powinni go dobrze pamiętać (gra w PSV). Szybki, silny, potrafi się odnaleźć w polu karnym. I młody do tego. Milanowi kupno jego na pewno by nie zaszkodziło (no chyba, że to nie honor kupować młodszych od Gili :D ), a i dużo wydać by nie musieli (w przeciwieństwie do kupna Adriano).
Napastników wielu nie mamy, więc to on powinien być (wg. mnie oczywiście) celem transferowym Rossonerich. Lepiej, żeby grał u nas niż marnował się na ławce w takiej Barcy (która się nim poważnie interesuje).

----------------------------------------------------------

Hehe, to było wredne, już jest ponad 6666 postów :D . Musiałem to zrobić! :D

www.stamwyjatkowy.tk - Oficjalna Strona "Stama Wyjątkowego"

slonicek 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 04, 2006 15:10   

Ja myśle że niezłym napastnikem jest Ibrahimovic. Pasuje do Milanu, chociaż niewiem czemu muwicie że Inzaghi nie pasuje. :(

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 04, 2006 22:08   

Inzaghi pasuje do Milanu jak ulał, co widać po ilości strzelonych bramek. Nikt go nie musi zastępować, bo i po co? A Ibrahimović jest nam kompletnie niepotrzebny, nie pasuje mentalnie i charakterologicznie.

malutki 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 04, 2006 22:17   

Zgadzam się z Pawłem w 100%. Inzaghi do Milanu pasuje, co pokazał w tym sezonie, gdy wracając po przewlekłej kontuzji zaczął strzelać wiele bramek. Temat w chwili obecnej zupełnie pozbawiony sensu, gdyż Inzaghi zostanie i jeszcze będzie miał wkład w sukcesy Milanu. Ibrahimovic? Bądźmy poważni, sześć bramek humorzastego "super" snajpera, który poza chamstwem na boisku niewiele pokazuje. A już na pewno nie tyle, ile możnaby się po nim spodziewać. Jeden z tych megatalentów, który rozmieni się na drobne przez swój trudny charakter. Bo skoro pod wodzą Capello nie rozwinie skrzydeł, to żaden trener już mu nie pomoże :)

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 04, 2006 22:58   

Ten sezon ma rzeczywiście słaby, ale w poprzednim pokazał że potrafi grać na wysokim poziomie (warto przyjrzeć się także jego karierze reprezentacyjnej). Na Twoim miejscu Malutki nie skreślałbym Ibrahimovica z taką łatwościa :)

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 04, 2006 23:03   

Ibra to boiskowy cham, ktory nigdy nic wielkiego nie pokazal. Zostal wypromowany poniewaz ogrywal ogorkow w lidze holenderskiej i strzelil przypadkowego smiesznego gola wlochom. Poza tym potrafi zrobic flip flapa ale nie ma pojecia co to gra w takim klubie jak Juve.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 04, 2006 23:30   

Ostra ocena, moim zdaniem zbyt ostra.
Powtarzasz utarty obraz Zlatana jako boiskowego chama (co z tego, że sytuacja się zmieniła, tak już się przyjęło i wypada mówić o jego trudnym charakterze itp.), czy zdarza mu się tak często grać nie fair? (nie wspominaj nawet o "niby bójce" z Vieirą).
Poprzedni sezon (zdobycze bramkowe jak i sama gra) pokazały że Ibrahimovic ma wielki talent (mów sobie co chcesz), wystarczy przypomnieć sobie mecze chociażby z Interem.
Zdobycie 16 bramek w pierwszym sezonie gry w seria jest niezłym wynikiem, do tego warto przypomnieć, iż został okrzyknięty objawieniem roku (nagroda dla najlepszego debiutanta w serie a) i wybrany przez kibiców Juve najlepszym zawodnikiem sezonu.
Jego kariera reprezentacyjna utwierdza mnie w przekonaniu, że jest on zawodnikiem najwyższej klasy (mimo, iż obceny sezon jest dla niego beznadziejny). Przypadkowy gol strzelony Włochom? Jeśli tak twierdisz to Ibra ma w swoim życiu sporo "przypadkowych" bramek.
W dodatku Twoja ocena zawodników grających w lidze holenderskiej jest szalenie niesprawiedliwa. Czy ktoś wyrózniający się w eredivisie (ogrywający ogórków) nie może być dobrym piłkarzem? Czy fakt, że tam zaczynał poważną przygode z piłką (wypromował się w tej lidze) dyskwalifikuje go z możliwości bycia "wielkim" ?
Podsumowując, uważam, że Twoja ocena wynika w dużej mierze z niechęci do samego zawodnika. Powtarzasz utarty obraz Zlatana jako boiskowego chama, który poza "flip flapem" nie potrafi zbyt wiele, a tak naprawdę nie masz ochoty przyjrzeć się jego grze (bo po co, przecież to tylko drewniak z marnego Juve).

Lorak_ 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 04, 2006 23:30   

No bez przesady. Umiejętności to temu Panu odmówić nie można i na pewno nie został wypromowany z uwagi na jednego gola :wow: . Taki ogrywacz ogórków z ligi holenderskiej - Tomasson - też furory na Półwyspie nie zrobił, ale Zlatan ma na to o wiele lepsze papiery.
Sądzę, że tak ostra ocena wynika z niechęci do Juventusu i nie jest na najwyższym poziomie merytorycznym.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Maj 05, 2006 09:16   

DjJuve napisał/a:
W dodatku Twoja ocena zawodników grających w lidze holenderskiej jest szalenie niesprawiedliwa.

Wystarczy mi chodzacy po internecie filmik jak Zlatan przechodzi 6 obroncow i strzela gola. Dlaczego nie robi tego samego w Serie A ? Odpowiedz jest prosta, w lidze wloskiej nie graja na obronie ogorki. A ktos wyrozniajacy sie w eredivisie moze byc dobrym pilkarzem jesli potworzy to samo w silniejszej lidze. Zlatan ze swoimi 6 bramkami w tym sezonie niestety tego nie potwierdza.
Gol strzelony wlochom to byl przypadek i nie oszukujmy sie. W jakis ekwilibrystyczny sposob nosem trzymajac trawe tylna czescia piety dotknal pilke ktora wpadla do siatki.
Nie uwazam abym pisal tak dlatego ze nie lubie Juve. Wystarczylo mi zobaczyc kilka lokci i uderzen z bani w wykonaniu Zlatana. Poza tym nie pisalem nic o "marnym Juve". Wrecz przeciwnie, napisalem ze Ibra jest za slaby na tak klasowy zespol jak Juventus.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Pią Maj 05, 2006 10:04   

Veerapan napisał/a:

Wystarczy mi chodzacy po internecie filmik jak Zlatan przechodzi 6 obroncow i strzela gola.
Ładny, nieprawdaż? :P

Veerapan napisał/a:
Dlaczego nie robi tego samego w Serie A ? Odpowiedz jest prosta, w lidze wloskiej nie graja na obronie ogorki.
Czy widziałeś, aby w obecnych czasach w serie a(przy bardzo mocnej defensywie włoskich drużyn) udała się komuś taka akcja? Ja nie.

Veerapan napisał/a:
A ktos wyrozniajacy sie w eredivisie moze byc dobrym pilkarzem jesli potworzy to samo w silniejszej lidze.
Nie powiesz mi, że w pierwszym sezonie w serie a Ibra nie był wyróżniającą się postacią.
No chyba, że chodzi Ci o powtórzenie tej akcji, ale tu jestem niemal pewien, nikt nie byłby do tego zdolny.

Veerapan napisał/a:
Zlatan ze swoimi 6 bramkami w tym sezonie niestety tego nie potwierdza.
Obecny sezon jest dla niego beznadziejny, ale nie skreślam go mając w pamięci jego gre w ubiegłym roku.

Veerapan napisał/a:
Nie uwazam abym pisal tak dlatego ze nie lubie Juve.
Nie lubisz samego zawodnika :)

Veerapan napisał/a:
Wystarczylo mi zobaczyc kilka lokci i uderzen z bani w wykonaniu Zlatana.
Zapewne za czasów gry w Holandii bo we Włoszech zdarza mu się to sporadycznie.

Veerapan napisał/a:
Poza tym nie pisalem nic o "marnym Juve". Wrecz przeciwnie, napisalem ze Ibra jest za slaby na tak klasowy zespol jak Juventus.
To taki kolejny "tępy tekst" z mojej strony ;)
pozdro

pionka 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 05, 2006 10:35   

DjJuve napisał/a:
Veerapan napisał/a:
Wystarczylo mi zobaczyc kilka lokci i uderzen z bani w wykonaniu Zlatana.
Zapewne za czasów gry w Holandii bo we Włoszech zdarza mu się to sporadycznie.

Nie wiem jak Veer ale ja osobiście zupełnie nie pamiętam Ibrahimovicia i jego gry w Holandii (oprócz wspomnianej bramki i jego gry z Ajaxem przeciwko Milanowi).
A jego chamskie zagrywki poznałem właśnie w Serie A. Popisywał się nimi w poprzednim sezonie, popisywał się także i w tym. Przypomnij sobie choćby jego występ w Lidze Mistrzów jesienią. Jak nazwał wtedy jego zachwowanie komentator TVP (Banasikowski chyba) może przemilczę ;)

P.S. Kocham te Twoje cytaty :*

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Pią Maj 05, 2006 11:06   

pionka napisał/a:

A jego chamskie zagrywki poznałem właśnie w Serie A. Popisywał się nimi w poprzednim sezonie, popisywał się także i w tym. Przypomnij sobie choćby jego występ w Lidze Mistrzów jesienią. Jak nazwał wtedy jego zachwowanie komentator TVP (Banasikowski chyba) może przemilczę ;)
Szcerze mówiąc nie mam ochoty nikogo przekonywać do tego, że Ibra się zmienił (jesteście dosyć mocno uprzedzeni, więc moje próby nic nie wniosą). Niewątpliwie zdarzają mu się kretyńskie zachowania (sporadycznie), ale w moim odczuciu widać wyraźną poprawe.

pionka napisał/a:
P.S. Kocham te Twoje cytaty :*
Czuje się wyróżniony :O

bidon 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 18, 2006 19:00   

moim zdanie inzagiego mółgby zastąpić rooney"a :brew:

malutki 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 18, 2006 19:46   

A moim zdaniem temat aktualnie nie istnieje, gdyż Inzaghi prezentuje wyborną formę i nigdzie z Milanu się nie rusza. Znajdźcie drugiego takiego piłkarza, który tak długo zmagałby się z licznymi kontuzjami, wróciłby i strzelał bramki z taką częstotliwością. Forza Pippo!

Liber43 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 18, 2006 19:54   

Jego najlepszym zastępcą byłby zdecydowanie David Trezeguet!!!

Temat nieaktualny. Czasowo zamykam

Admin

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi