ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Nie Lis 05, 2006 13:28
Moderator Roku edycja 2004/05

Kto powinien zostać Moderatorem Roku 2004/2005
dezali
16%
 16%  [ 9 ]
giorgio
0%
 0%  [ 0 ]
Mekin
5%
 5%  [ 3 ]
None_naliM
3%
 3%  [ 2 ]
Slay
3%
 3%  [ 2 ]
tom_n
9%
 9%  [ 5 ]
TomekW
29%
 29%  [ 16 ]
Veerapan
32%
 32%  [ 18 ]
Głosowań: 55
Wszystkich Głosów: 55

Autor Wiadomość
pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 03, 2005 12:22   Moderator Roku edycja 2004/05

Ponieważ ruszył konkurs na Forumowicza Roku to trzeba podtrzymać tradycję z ubiegłego sezonu i zrobić też konkurs na Moderatora Roku. W zeszłym roku zdeklasował rywali TomekW, czy teraz też zasłużył na zwycięstwo?
Konkurs potrwa trochę krócej niż na Forumowicza Roku a to dlatego, żeby oba mogły zakończyć się w tym samym dniu :)

Moderatorzy Roku:
2003/2004 - TomekW
2004/2005 - ???

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 03, 2005 13:28   

mam pytanko wybieramy z zarzadu strony www.acmilan.pl ?? Bo ja sie troszke na tym nie znam i kto to jest wogole ten moderator??? co on robi??? glos na TomekW

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 03, 2005 13:39   

Wybieramy spośród osób jakie zostały wymienione na samej gorze poprzez zaznaczenie i kliknięcie na przycisku Głosuj. A moderator to jest ktoś kto pilnuje porządku na forum i daje ostrzeżenia za łamanie regulaminu, więc uważaj :P

icx 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 03, 2005 15:15   

Ciekaw jestem czy wygra czlowiek z gminu, o pochodzeniu czysto proletariackim, a dla ktorego nierownosci spoleczne nie sa zadnym ograniczeniem :P ;-)

...chyba wiadomo o kogo chodzi ;) Ale nie powiem na kogo glosowalem :-D

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Pon Paź 03, 2005 15:52   

Oddałem głos. Uważam, iż moderatorem roku może być ktoś, kto nie oddał na mnie ostrzeżenia ;) NA szczęści nie jestem pamiętliwy (Mekinie... :P ) i dawno już przestałem się orientować, kto chce dać mi bana, a kto cukierka. Dlatego moje osobiste kryteria się zmieniły. Jako, iż jestem tzw. mniejszości klubowej oddałem swój głos na kogoś, kto poczuł smak bycia kibicem innego włoskiego klubu, bo nie tylko Milan jest w tym całym Serze A. Wiem, że osoba, na którą oddałem głos w duszy jest Juventino, nawet uzewnętrzniła to kiedyś w swoim podpisie, nie zważając na to co powiedzą inni moderatorzy, piękny czyn ! Forza Juve :P

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 03, 2005 15:53   

By nie wygral TomekW drugi raz pozwolilem sobie zagłosowac na tom_n :) Wg mnie on w tym roku powinien wygrac :) Pozdro :)

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 03, 2005 16:06   

a czy moderatorow i forumowiczow wybiera sie tych co sa w zarzadzie acmilan.pl czytakich co maja najciekawsze posty?????

beneras 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 03, 2005 16:08   

tak jak w zeszlym roku,tak w tym oddalem glos na deza(wybor nie byl latwy, w obowdzie byl mekin),ktory imponuje mi wywiazywaniem sie z roli prezesa(po kazdym wyjezdzie chwalony przez wszystkich) i szczerze mowiac zdziwilbym sie gdyby nie wygral.

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Paź 03, 2005 18:41   

beneras, pomylily ci sie chyba wybory. szefowanie MCP to jedno, a pilnowanie porzadku na forum to drugie. proponowalbym te dwie kwesie oddzielic ;-)

miszcz, mysle, ze jako, ze na naszym forum jestes - jesli dobrze widze - od kilku chwil, najlepiej zrobilbys wstrzymujac sie od glosu. dla dobra wszystkich. a odpowiedzi na swoje wnikliwe pytania znajdziesz na forum. kto szuka nie bladzi.

beneras 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 03, 2005 19:02   

nie wiem jak mialbym porownac poziom "trzymania porzadku" jednego moda z drugim,kazdy wywiazuje sie ze swoich obowiazkow i trudno wybrac tego jedynego.ja,tak jak napisales wrzucilem wszystko do 1 worka(posty,dzialalnosc,zachowanie na kanale itp) i tak ocenialem kandydatow.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Paź 04, 2005 12:09   

Głos oddałem na człowieka z którego posty są jedne z najciekawszych na tym forum. Wielbiciela talentu Kaki i...Ambrosiniego...pewno przy jego następnym golu znów mi wypomni :wink: Tak trzymaj i nie zmieniaj się :)

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Paź 14, 2005 22:41   

Ja rowniez pozwolilem sobie zaglosowac. Podobnie jak w zeszlym roku tak i w tym kieruje sie glownie zaangazowaniem w prace moderatora a nie wszystkimi innymi czynnikami jak kierowanie strona, MCP, czy sympatia.

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Paź 15, 2005 01:30   

czekalem z moim glosem do ostatniej chwili i o maly wlos zapomnialbym zaglosowac :]
bezsprzecznie gratulacje naleza sie wszystkim tworzacym ta strone,ale zasady sa takie a nie inne,wiec zwyciezca moze byc tylko jeden :)

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

TomekW 
Administrator

Wysłany: Sob Paź 15, 2005 16:07   

No i wszystko stalo sie jasne. Zostalem zdetronizowany przez Veerapana :) Wielkie brawa Veer! Trzymaj tak dalej i nie osiadaj na laurach :) Ciesze sie, ze forumowicze potwierdzili swymi glosami, iz zrobilismy slusznie, powierzajac Ci funkcje moderatora :mrgreen:

PS: Dziekuje serdecznie mojemu elektoratowi :)

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Paź 15, 2005 18:20   

TomekW napisał/a:
PS: Dziekuje serdecznie mojemu elektoratowi :)

Gadasz jak Kaczyński po pierwszej turze wyborów :P Swoją drogą, wyniki nie są miarodajne, bo żaden kandydat nie otrzymał 50% poparcia :P Ciekawe jakby to wyglądało, gdyby przeprowadzić drugą turę ;-) A poważnie, to gratulacje dla Veera, zasłużył jak nikt inny :P :-)

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Paź 16, 2005 12:03   

Szczerze mowiac, to zaskoczenie jest chyba slowem, ktore najlepiej odda to jak przyjalem wyniki tego konkursu.
Rola moderatora wbrew pozorom nie jest tak fajna, latwa(np po finale LM gdy osamotniony musialem podolac tlumowi ponad 70 rozszalalych forumowiczow ;) ) i przyjemna jak sie moze niektorym wydawac. Po bardzo wielu interwencjach bylem zasypywany privami oraz atakowany na gg czy ircu, pomyslalem sobie wtedy, ze z forumowicza, ktorego posty choc troche byly doceniane (troche to nieskromnie brzmi ale sugeruje sie wynikami zeszlorocznej ankiety na FR ;) ) stalem sie bardzo nielubiany. Jeszcze pare dni temu w ciemno obstawialbym, ze gdyby byl konkurs na najbardziej znienawidzonego moderatora wygralbym go deklasujac przeciwnikow ;) Teraz mysle co innego, ze to co robie ma jednak sens i jestem dumny ze wszystkich ktorzy glosowali, ze rozumieja iz tylko kulturalne wypowiedzi na poziomie sa tutaj tolerowane. To czyni nasze forum inne od wszystkich - czyni je lepszym.

Dziekuje wszystkim ktorzy oddali na mnie swoje glosy, ale w gruncie rzeczy kazdy glos oddany w tej ankiecie na ktoregokolwiek kandydata byl glosem przeciwko chamstwu i potwierdzeniem ze nasza praca Wam sie podoba, bo nie dla wszystkich to forum jest wiezieniem ;)

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 17, 2006 21:34   

Veer... prawda jest taka ze my Polacy po prostu lubimy czuc nad soba bata! A ze ty tym batem najglosniej swistales nam nad uszami, dlatego zostales wybrany :twisted: :P
A tak na serio - szczere gratulacje :wink: zasluzyles :brawo: :brawo: :brawo:

Troche jestem opozniony z tymi gratulacjami ale wlasnie wertuje forum i lepiej pozno niz wcale :P :P

Milu78 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 21:51   

Tak wiec TomekW przegral na finiszu ;) . Jak dla mnie jest to wielka niespodzianka. Odrazu widac, ze zabraklo mojego glosu :) .

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi