ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Promocja MCP na łamach gazet
Autor Wiadomość
kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 31, 2006 16:17   Promocja MCP na łamach gazet

Nie wiem czy istnieje podobny temat wiec zakładam taki: w razie czego przesunac lub usunac :brew:

W dzisiejszym numerze "niezwykle cennej" gazety metro, jest obszerny artykuł o polskich kibicach Barcy i Realu. Zainteresowało mnie to dlatego, ze my (jako MCP) jestesmy na znacznie wyzszym "poziomie ewolucji" i uwazam ze warto byłoby cos do autora artykułu napisac. Pojawiło sie to w zwiazku z najblizszym meczem, wiec i my mielibysmy okazje liznac nieco promocji. Nie chce byc postrzezony przez naszych przyjaciol z "blaugrany" za jakiegos prowokatora ani osobe ktora ma cokolwiek przeciwko ich staraniom. Wrecz przeciwnie. Maja moje calkowite poparcie.
W artykule napisane jest ze 2 x w roku spotykaja sie na derbach. My spotykamy sie wprawdzie raz oficjalnie, ale mamy zlot kilkudniowy. Zarejestrowali sie w grudniu 2005 czyli swierza sprawa, a do tego czynia dopiero starania o oficjalna rejestracje w Barcie. My mamy to wszystko za soba. Celem tak jak u nas sa rowniez wyjazdy na mecze. Naszych jest juz kilka. Moze ktos z wiekszym talentem literackim wysmaruje cos do wielce szanownego redaktora Macieja Baranowskiego, ze istnieja rowniez inne baaaardzo prezne FAN CLUBY!!

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Mar 31, 2006 16:42   

Trafiło się pierwsze znakomite zadanie dla nowo powołanego rzecznika prasowego MCP, którym został baker :ok: Miejmy nadzieję, że działania naszego rzecznika okaża się skuteczne i już niedługo będziemy mogli poczytać w "Metrze" o MCP.

skopi 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 31, 2006 23:18   

Uważam, że to bardzo dobry pomysł aby o naszym fan clubie napisała jakas niezależna gazeta zwłaszcza, że działamy bardzo prężnie organizujemy spotkania, wyjazdy na mecze, mamy bardzo dobrze prosperujący sklepik i najważniejsze jestesmy zarejestrowani jako oficialny fan club i w razie potrzeby otrzymujemy drogą oficjalną wejściówki na mecze.
Ważny jest też fakt, że wszystko odbywa się w pełni profesionalnie i z kulturą i nawet na naszym forum nie ma bluzgania na innych czy jakis podobnych chamskich zachowań. Tak ze popieram w pełni pomysł jakiegos małego artykuliku na temat Milan Club Polonia jako o pozytywnej inicjatywie ludzi, których łączy wspólna pasja jaką jest klub ze stolicy lombardii.

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

baker 
Moderator

Wysłany: Sob Kwi 01, 2006 12:07   

Napisalem juz maila do pani redaktor "Metra" (nie znalazlem adresu autora artykulu) z informacjami o Milan Club Polonia. Zobaczymy, czy spotka sie z jakims odzewem.
W tym poscie chcialbym takze podziekowac Zarzadowi MCP, ktory obdarzyl mnie zaufaniem i powierzyl funkcje Rzecznika Prasowego naszego fan klubu. Mam nadzieje, ze z Wasza pomoca, bede sie poprawnie wywiazywal z moich obowiazkow i niczyjego zaufania nie zawiode.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16
Ostatnio zmieniony przez baker Sob Kwi 01, 2006 12:47, w całości zmieniany 1 raz  

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 01, 2006 12:12   

Korzystając z okazji, chciałbym serdecznie pogratulować koledze Piekarskiemu. Wierze że będzie godnie reprezentował nasze forum kibicowskie. Winszuje koledze i życzę samych sukcesów oraz płodnych artykułów, a także jak najlepszych kontaktów z niezależnymi (jak i zależnymi) mediami!! :devil: :devil: :devil:

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 01, 2006 12:42   

Mamy przecież "naszego" człowieka w Przeglądzie Sportowym. Marcin Lepa pisuje tam regularnie artykuły dotyczące włoskiej piłki. Może warto przy promocji posłużyć się taką wtyką i odrazu zaistnieć w najpopularniejszym chyba dzienniku sportowym w Polsce. W wydaniu piątkowym zawsze jest dodatek zawierający różne ciekawostki ze świata sportu. Bardzo pasowałby do tego dodatku artykuł o nas, kibicach najlepszej drużyny na świecie :)

Bezan 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 01, 2006 20:19   

Jestem nowy na forum .Prosze was pomoc.Powiedzie mi jak moge zarejestrowac się do Fan Clubu Milanu .Moja prośba zwiazana jest z chęcią wyjazdu na mecz Milanu .Z góry dziękuje.

To nie jest post na temat.
Odpowiedz na twoje pytanie latwo znajdziesz w pokoju kibice bez zadawania jego.
Admin

gano 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 01, 2006 21:09   

Co do promocji MCP na łamach gazet, to zdradzę wam, że coś takiego jest planowane. Na razie nie chcę zapeszać, ale zbieram się do napisania o MCP w jednym z regionalnych dzienników w Małopolsce. Na razie szukam weny twórczej i czekam żeby była jakaś okazja (może finał LM?), bo wtedy łatwiej coś takiego puścić. Jeśli będzie to wystarczająco ciekawe, to będzie szansa żeby poszło. :)

Więc korzystając z tego tematu - jeśli ktoś z Was chciałby opowiedzieć o tym jak został Milanistą, dlaczego kocha te barwy i z tak wielką chęcią przyjeżdża co roku do Krakowa na zlot, to proszę o kontakt na priva lub maila.

Przy okazji nowo wybrany Pan Rzecznik MCP może się wykazać sprawnościa w kontaktach z dziennikarzami. :D

Odpowiedz do tematu