ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjęcia z Acmilan.com
Autor Wiadomość
MilanMielec 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 19, 2006 13:24   Zdjęcia z Acmilan.com

Siemka macie może jakiś nowy sposób na oglądanie zdjęć oficjalnej stronie Milanu bo ostatnio zmieniło sie kodowanie.. i zmuła -/// pozdro

FORZA DIAVOLO !!! :devil:

skopi 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 19, 2006 17:36   

Jeżeli chodzi o sposób oglądania zdjęć na acmilan.com to wchodząc na multimedia/galery to pojawiają sie miniaturki zdjęć klikając na które otwiera sie to samo zdjęcie w powiększeniu przynajmniej u mnie tak jest :P Dlatego nie bardzo wiem o jakie problemy z przeglądaniem zdjęć chodzi ....

Problem pojawia się gdy chciało by sie dane zdjęcie zapisac i tu sie zgodze bo na miniaturce nie działa "zapisz elem docelowy" a na powiększeniu nie działa prawy klawisz myszy.
Możliwe że niektórzy mają juz wypróbowane sposoby na pobieranie tych zdjęć i mozliwe ze prostsze ale polecam do obchodzenia takich zabezpieczeń przeglądarke internetową MAXTHON. Umożliwia ona zapisywanie na dysku plików które w normalnych przeglądarkach nie były by możliwe do pobrania (działa na zdjęciach i filmach na acmilan.com sprawdzone jak i na większości tego typu stronach). Min odblowowuje prawy klawisz myszy , zapisuje całe flashe, pokazuje prawdziwą nazwe i scieżkę do plików, które wystarczy skopiowac i otworzyć w nowej zakładce lub w programie typu flash get i bez problemu można sciągać wszystkie dostepne pliki

Instalke wraz z pluginem do zapisywania zabezpieczonych multimediów (zdjęcia, filmy, flashe, audio itp) wrzuciłem na stronke jak by ktos reflektował:

MAXTHON instalka

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

Lorak_ 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 19, 2006 23:28   

Nie wiem czy czasem podobnie nie działa Avant Browser. Próbowałeś, skopi?

skopi 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 20, 2006 01:19   

Bardzo możliwe ze inne przeglądarki uferują podobne możliwości, których w Internet Explorerze nie ma nawet co szukac :D
Niestety nie miałem okazji nic robic akurat na tym programiku. Jak szukałem przeglądarki mogącej jakos pobierac poblokowane multimedia sprawdziłem Opere, MyIE i wspomnianego Maxthora i właśnie ten ostatni w dość łatwy i prosty sposób sciągał filmiki, zdjęcia itp i to nie tylko ze stronki Milanu ale tez piłkarskie relacje, które można oglądac na onecie tez udało sie sciągnąć....

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

viacheslav 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 19:55   

wszystkim ktorzy chca sciagnac to co zobacza, ale nie umieja zapisac polecam program URL Helper sciagnac mozna stad, pomocny rowniez w sciaganiu klipow np. z interii

Odpowiedz do tematu