ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Loga AC Milan na komórke
Autor Wiadomość
MoIzI 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 07, 2005 22:35   Loga AC Milan na komórke

szukalem ale nie znalazlem podobnego postu dlatego mam pytanko czy znacie jakies strony z logami milanu na komoreczke najlepiej na siemesy ale ogolnie jakies rzeczy do komórek związane z milanem? dzieki i pozdr

skopi 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 08, 2005 00:00   

Na stronkach są loga ACM i inne bajery ale za jedno zdjęcie z 10 zł zapłacisz jak nic...
Proponuję kabelek do telefonu na allegro poniżej 10 zł są praktycznie do każdego modelu albo np zarejestrowac sie na www.idea.pl (chyba można tez jezeli jest sie abonentem innych sieci ale nie jestem pewniem, kto chętny niech sprawdzi) i tam można za darmo 5 MMS na miesiąc wysłać i można dodac obrazek z dysku czyli wystarczy pomniejszyc obrazek który chcesz i juz (jeżeli ktos ma aktywne MMS moge na próbe posłac z mojego konta komus logo Milanu)

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

Socha 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 08, 2005 10:23   

Nie wiem jaki masz telefon ale ja przez jakis czas mialem Siemensa SX1 i wgralem sobie tapete z naszej stronki...a konkretnie MULTIMEDIA--->TAPETY i przedostatnia tapeta Czerwona Gwiazda z Logo Milanu!Cos pieknego...Polecam!!!Ja niestety zmienilem telefon i taka super tapeta mi teraz nie grozi:( Zapisujesz np na Pulpit taka tapeta...a pozniej przy pomocy kabelka TELEFON<---->KOMP zrzucasz do telefonu. Gotowe:)Pozdr

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 19, 2006 12:37   

Wczoraj sprawiłem sobie Nokię 6030. Jestem w trakcie nauki obsługi. :-) Poprzednio miałem model (obecnie) muzealny - Nokię 3210. W tym starym telefonie była fajna opcja - kompozytor. Samemu mogłem sobie wklepać fajną melodyjkę. Teraz takiej opcji nie ma, a szkoda. Mam pytanie, czy bez kabelka mogę sobie jakoś przesłać na komórkę jakąś fajną tapetkę albo melodyjkę Milanu. Strony płatne odpadają. Z góry dzięki za pomoc.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 19, 2006 16:34   

Nie wiem czy model, który nabyłeś posiada IR lub Bluethooth'a - jeżeli tak to możesz wysłać z komputera przez te właśnie "media". Oczywiście, loga, melodię i cały stuff może przesłać Ci inny użytkownik telefonu z bluethooth'em lub IR ;-) Kwestia tylko znaleść takiego. :lol:
Ja się tu pochwalę ;P że zrobiłem sobie ostatnio na mojego SE melodyjkę w mp3 z hymnu Milanu ;-) i teraz co rano budzi mnie: "Milan, Milan solo con te..." ;-)

pzdr,

icx 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 19, 2006 19:00   

Maly offtop'
Droc, swego czasu uwielbialem piosenke "Paradise city" Guns n'Roses. Ustawilem ja jako budzik. Przez kilka miesiecy bylo fajnie. Ale emocji zwiazanych z dzwiekiem budzika nie mozna kontrolowac. Tak, wiec stopniowo znianawidzilem 'ulubiona' piosenke - to sie chyba nazywa odruch pavlowa ;-)
Oczywiscie Tobie czegos podobnego nie zycze :-D

pozdro!

beneras 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 19, 2006 19:12   

trzeba bylo sobie wstawic refren z cyganskiej rapsodii,nigdy by ci sie nie znudzila ;)

co do tematu,to na stronie torrent.net.pl kiedys bylo wiele gadzetow do komorek(gry,dzwonki,tapety),wszystko za darmo.nie wiem czy to jescze aktualne.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 19, 2006 22:58   

Stwierdziłem, że sprawię sobie kabelek do komóry. Prędzej czy później. :) Bo w końcu nie pali się. Bluethootha nie mam, podczerwieni też nie. Ale znalazłem pewne wyjście. W starych modelach Nokii np. 3210, 3310 jest opcja kompozytora. W ten sposób mogę sobie skomponować melodyjki związane z ACM i podesłać na nowy telefon. Na razie mam hymn pewnej polskiej drużyny. :) trzeba przyznać, że w mono brzmi lepiej niż w polifonii (nie wiem, czy można to zmienić, tzn. z poli na mono). Będę wdzięczny, jeśli ktoś ma info na temat hymnu polskiego i włoskiego, żeby można było je sobie wrzucić do komóry poprzez skomponowanie. Melodyjki Milanu są na jednej ze stron. Jak ją znajdę to podam linka. :)

Owieczka 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 20, 2006 19:00   

Sprawdźcie sobie te:
http://dzwonki.oxe.pl/dzwonek-91-171670.html
http://toplogo.pl/obj5,6,..._hymn,index.htm

A cała reszta które znalazłam były takie same jak te do których linki podałam. Choć ja nie ściągam dzwonków. Mam telefon po siostrze i raczej jest on albo wyciszony, albo mam ustawione ściągnięte "Fear of the dark" Iron Maiden. Dopóki nie będę miała jakiegoś lepszego telefonu [choć tym się całkiem przyjemnie rzuca o ściany, wytrzymały jest trza mu przyznać ;-) ] raczej nic nie ściągam. Ale że być może w najbliższym czasie sprawię sobie coś nowego... Mam nadzieję, że do tego czasu znajdziecie coś lepszego od tego co znalazłam ja :-D .

Paweł Strzelecki napisał/a:
Będę wdzięczny, jeśli ktoś ma info na temat hymnu polskiego i włoskiego, żeby można było je sobie wrzucić do komóry poprzez skomponowanie. Melodyjki Milanu są na jednej ze stron. Jak ją znajdę to podam linka. :)

Niestety, nic wartego polecenia nie znalazłam :-( .
zła się nie ulęknę,
wiedząc, że sam jestem tu
największym sk[cenzuraaa]."

nosnaw
Milanista

Wysłany: Wto Mar 21, 2006 00:49   

to mimo wszsytko ktos poda stronki z tapetami na koma Milanu?z gory dziekuje,sparwa pilna

mrowczan 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 22, 2006 01:18   

Wlasnie zrobilem (a dokaldniej pomniejszylem i troche skorygowalem tapety dostepne na stronce i czyjs ciekawy avatar :P ) 4 loga w rozmairze 128 x 128 pikseli (czyli wyswietlacz Nokii), oto one :
www.ca.serf.pl/Milan.JPG
www.ca.serf.pl/Milan2.JPG
www.ca.serf.pl/Milan3.JPG
www.ca.serf.pl/Milan4.JPG
Wystarczy sciagnac i wrzucuc na telefon, pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu