ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ronaldinho w Milanie?
Autor Wiadomość
Alberto 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 10, 2006 20:46   Ronaldinho w Milanie?

Nie wiem czy jest ktos na forum kto nie chcial by Ronaldinho w Milanie. Jezeli Milan kupi Ronaldinho to za kogo wejdzie? Ja uważam że za Seedorfa bo mimo iż jest dobrym piłkażem to nie jest lepszy od Kaki albo od Gattuso bo za Pirlo nie wejdzie

malutki 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 10, 2006 21:00   

A ja uważam, że założyłeś ten temat troszkę bezmyślnie. Nie mnie krytykować, ale takie tematy można zakładać o wielu piłkarzach, a prawdopodobieństwo przyjścia Ronaldinho do Milanu jest podobne prawdopodobieństwu, z którym zdajesz sobię sprawę z tego, iż temat był niepotrzebny :)

No ale skoro założyłeś ten temat, a ja go skrytykowałem, to wypowiem się na ten temat. Nie uwierzysz, ale jest na tym forum ktoś, kto nie chciałby Ronaldinho w Milanie. Ja! Szanuję go, nie odmawiam mu umiejętności, jednak daleki jestem do tego, by paść ofiarą medialnego ubóstiwania w/w zawodnika. Jest bardzo dobrym zawodnikiem, jednak nie uważam, by słusznym było wielbienie go pod niebiosa. Jego drybling? Nie podoba mi się, w jego ruchach nie ma polotu ani finezji. Rzeczywiście, większość jego zwodów przynosi efekt w postaci ogrania przeciwnika, mimo wszystko, nie czuję zachwytu nad tym piłkarzem. O wiele milej dla oka ogląda mi się grę Kaki, który trzymając piłkę przy nodze, na pełnej szybkości potrafi ograć wielu piłkarzy i robi to z wrodzoną elegancją.

Podsumowując. Dziwny, niepotrzebny (IMO) temat, Milan Ronaldinho nie kupi (uprzedzę Twoje pytanie "skąd ta pewność". Pewności nie mam, no ale powiedzmy, że Silvio mówił o tym, że nie kupuje się symboli innych klubów, a Ronaldinho symbolem Barcelony powoli się staje. No i nie za bardzo wiem, na jakiej płaszczyźnie porównujesz umiejętności Seedorfa z Gattuso? Gattuso nie ma na boisku inicjować akcji, tworzyć akcji ofensywnych, strzelać bramek i podawać. Ma być głownym destruktorem i mieć dużo odbiorów. W tym jest lepszy od Seedorfa. W strzałach z dystansu, w podaniach, w dryblingu jest gorszy. Jednak ani do Gattuso, ani do Seedorfa pretensji o to mieć nie można. Jeden robi to, drugi tamto.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 10, 2006 21:03   

malutki współczuje ci... teraz również ty bedziesz zasypywany przez kolege wiadomosciami na priv...
co do tematu to zgadzam sie... nierealistyczny i niepotrzebny. Ronaldinho piłkarz bardzo dobry, ale czy konieczny?

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 10, 2006 23:56   

Zgadzam sie z tym że temat jest całkowicie pozbawiony sensu bo nie widzę jakichkolwiek szans na sprowadzenie Brazylijczyka ale chciałbym zadać tylko pytanie kolegom, którzy wpisali się wcześniej... cyt. Ronaldinho piłkarz bardzo dobry.... cyt. 2: Jest bardzo dobrym zawodnikiem, jednak nie uważam, by słusznym było wielbienie go pod niebiosa. Jego drybling? Nie podoba mi się, w jego ruchach nie ma polotu ani finezji. ....... :o Panowie Wy chyba naprawdę nie dostrzegacie w tym zawodniku fantazji, polotu i najwyższej klasy światowej???? Dla mnie to największa gwiazda piłki nożnejw obecnych czasach. Uwielbiam patrzeć na jego drybling, podziwiam jego pomysł na grę, jego precyzyjny strzał. Przecież to jest no.1. na świecie a Wy piszecie o nim jak o kimś lepszym, kimś "ledwie" z czołówki światowej.... Oglądaliście może mecz Barcelona-Chelsea? Ja osobiście bardzo żałuję że nie ma go w Milanie, choć spokojnie mógłby hasać przy boku Kaki, np. na lewej stronie boiska...

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Mar 11, 2006 01:33   

Malutki napisał/a:
A ja uważam, że założyłeś ten temat troszkę bezmyślnie. Nie mnie krytykować, ale takie tematy można zakładać o wielu piłkarzach, a prawdopodobieństwo przyjścia Ronaldinho do Milanu jest podobne prawdopodobieństwu, z którym zdajesz sobię sprawę z tego, iż temat był niepotrzebny :)

kuba1899 napisał/a:
co do tematu to zgadzam sie... nierealistyczny i niepotrzebny.

Qnen napisał/a:
Zgadzam sie z tym że temat jest całkowicie pozbawiony sensu

Nie rozumiem waszego oburzenia panowie. Zgadnijcie kto zasugerował ten temat koledze Alberto. Nie wiecie? No to wam pokażę:

Alberto, trzymaj się :)
Ech, panowie, panowie...

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 10:34   

Ronaldinho w Milanie? Dobry żart :)

moze za jakies 10 lat, w podobnym stylu jak Rivaldo, gdy juz go nie chcieli w Barcelonie

Alberto 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 11, 2006 10:46   

Odp dla Malutki: Ja nie mówie że ACM kupi Ronaldinho, ale skąd wiesz czy nie chcą go.
Odp dla Kuba1899: Nie bądź taki pewny siebie że napisze mu coś na priv. Do Ciebie napisałem bo mnie zdenerwowałeś i pewnie będziesz tak pisał każdemu kto mnie poprze.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 11, 2006 11:37   

Radeo napisał/a:

Nie rozumiem waszego oburzenia panowie. Zgadnijcie kto zasugerował ten temat koledze Alberto. Nie wiecie? No to wam pokażę:

Alberto, trzymaj się :)
Ech, panowie, panowie...

Moze faktycznie zle sformuowalem swoje oburzenie... chodzi mi o to, ze dyskusja n/t ronaldinho w Milanie (jak i wielu innych pilkarzy) ma juz swoje miejsce na forum, a kolega Alberto, tak mocno posilajac sie w swoich prywatnych wypowiedziach regulaminem, pewnie doskonale wie ze zakladanie tematow ktore sa juz gdzie indziej jest zabronione... dlatego ten temat jest niepotrzebny!!
A do kolegi Alberto - powstrzymam sie od dalszej dyskusji tak jak juz to raz zrobilem z dj juve bo to nie ma sensu - I mnie i dj juve wyszlo to na zdrowie... tylko prosze juz nie privuj do mnie...

Adi MILAN 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 11, 2006 20:03   

Myślę że to raczej nie możliwe :-D :-D :-D
Ale gcyby już hipotetycznie doszło do takiego transferu to czy Roni nie skończył by tak jak Rivaldo? Po prostu taki gracz we Włoszech by sobie nie pograł!!!
Lepszy już byłby Ballak., bo takie plotki już też słyszałem!!!

Lorak_ 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 11, 2006 23:57   

Zgodzę się z tym, co napisali Quen i Radeo.
Mam taką uwagę generalną, żeby nie zadeptywać, krytykować nowych użytkowników tylko dlatego, że zakładają jakiś niepotrzebny (ich zdaniem temat) temat. Takie gnębienie doprowadza tylko do zniechęcenia i przenosin na inne forum. Podkreślam raz jeszcze, że jest to uwaga generalna (bo wiele już było takich sytuacji), a nie ostrze wymierzone w konkretną osobę. Do tych wszystkich krytykantów mam tylko jedne pytanie: Czyżbyście z domu wynieśli taki bagaż, że teraz każdą niepoprawność polityczną traktujecie ostro i zdecydowanie? To jest forum i preferować możnaby pluralizm i wolność wypowiedzi. Po co robić drugą Białoruś na forum?

A wracając do tematu: nie zgodzę się, że Ronaldinho brak elegancji, finezji. Ja sądzę, że ma swój niepowtarzalny styl. Jego zwód (jeszcze z czasów PSG) kiedy mając piłkę na nodze robi swoje czary-mary jest jego znakiem firmowym. Nie każdy piłkarz może się czymś takim poszczycić. A czy mógłby grać z Kaką? Odpowiedz jest jasna - vide reprezentacja Brazylii.

Co do Berlusconiego - czytałem tą jego wypowiedź odnośnie nie ściągania symboli innych klubów. No ale przecież czy Rivaldo nie był symbolem Barcy, czy Nesta nie był symbolem Lazio, Shevchenko - no halo! - Dynama Kijów (razem z Rebrowem robili miazgę nawet z Barcy). Wymieniłem tylko kilku piłkarzy, a przecież w historii Milanu często zdarzało się, że po trudnych, nierzadko przegranych bojach w LM ściągali postaci wiodące z danych klubów. Że przypomne tylko Weahę - też w pewnym stopniu symbol PSG, czyż nie?

Adi, jeśli chodzi o Ballacka to jakiegoś jasnego ruchu ze strony Milanu chyba nie było. Ikona Bayernu w końcu :P Wiem, że interesują się nim: Inter i Chelsea. Znając Abramowicz nie odpuści :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi