ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Internet Football Quiz! IFQ-nabór zawodników!
Autor Wiadomość
SzpiegFCB
Barcelonista

Wysłany: Wto Gru 14, 2004 16:18   Internet Football Quiz! IFQ-nabór zawodników!

Witam , nie wiem czy ktos z was slyszal moze o zabawie IFQ polegajacej na udzielanu odpowiedzi na pytania dot. pilki noznej . Jesli nie ,zapraszam na strone www.ifq.prv.pl w celu uzyskania wiecej szczegolow .

Jesli posiadasz wiedze o trenerach pilkarzach , transferach i mialbys ochote sie sprawdzic zapraszam , ta gra naprawde wciaga , sa kartki , bramki asysty naprawde warto .

Jesli jestescie zainteresowani prosze o kontakt gg:3379555 tu zadam kilka pytan w celu sprawdzenia waszej wiedzy oraz udziele odp na kazde pytanie dot IFQ ;) Pzdr i mam nadzieje ze to was zainteresuje :)

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 14, 2004 16:56   

Omg... właśnie na stronie głównej, którą podałeś przeczytałem:

Cytat:
Przed kilkunastoma minutami zakończył się zaległy mecz 6 kolejki II ligi, w którym zmierzły się drużyny Barca Zabrze i outsider zaplecza I ligi, jak narazie bez punktu w rozgrywkach ligowych - JuvePoland.

Członkowie JuvePoland!! Wzmocnijcie swój skład znanym ekspertem DP :)

pzdr,

filipo
Milanista

Wysłany: Pon Maj 09, 2005 16:37   

Witam!
Mam takie pytanie, czy ktoś z tego forum byłby chętny do utworzenia drużyny z tej strony?
O nazwie np: Forza Milan?

RASI 
Juventino

Wysłany: Wto Maj 10, 2005 17:24   

droc napisał/a:
Członkowie JuvePoland!! Wzmocnijcie swój skład znanym ekspertem DP :)

pzdr,

tak na marginesie: druzyna JuvePoland która, tak "wymiata" nie nic wspólnego ze stroną prowadzoną przez Martina. Z tego co pamiętam nikt nawet Martina o zdanie nie pytał czy może uzywac tej nazwy.
Jezeli sie myle to przepraszam za zamieszanie ;)

saylent 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 08, 2006 19:17   

To ja może się podczepię i odświeżę nieco temat :D
Tak się jakoś składa, że biorę w IFQ czynny udział (btw. gram w eFutbol w I lidze) Może wielu z was uzna to za jakies pierdoły, ale liczę że kilku to zainteresuje. To naprawde dobra zabawa i nie było by mnie tam gdyby i mnie nie zaproszono. Jeżeli byłby ktoś chętny i posiadał dość pokaźną wiedzę, ale i "szybkie palce" (bo tez ważne), odrobine czasu to zapraszam na mój numer GG (4120514). Właśnie rozpoczął się nowy sezon i przydałoby się trochę świeżej krwi... ;) Może jeden z was to nieodkryty talent?? Któż to wie ;)

Odpowiedz do tematu