ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan Club Polonia
Autor Wiadomość
droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lis 21, 2005 10:53   

Chcę powiedzieć tylko tyle - nie można było tak od razu? ;-)
Carlo - dzięki wielkie za starania, aby tajemnica 846pln była wyjaśniona.
giorgio - wydaje mi się, że jesteśmy jednym stowarzyszeniem i sprawa była wyjaśniona. Więc nie rozumiem co chciałeś osiągnąć pisząc: "Najlatwiej jest sie nie angazowac a potem krytykowac dla zasady. No coz sa ludzie, ktorym zawsze cos przeszkadza. Dziwne, ze zwykle za posrednictwem irca lub forum. Juz gorzej jest o rowna aktywnosc przy okazji spotkan." Masz jakieś konkretne zarzuty? Chcesz o coś nas (mnie i pionkę) spytać czy coś nam powiedzieć? Bo zupełnie nie pojmuję "zaczepnej" formy tego postu. Pisałem i ja i pisał pionka, że nie mieliśmy złych intencji. Pionka przesadził może żartując "że można za to pojechać na wycieczkę", ja kompletnie bez sensu kontynuowałem temat, precyzując, że można do Gelsenkirchen. Ale wydaje mi się, że dość uczciwie przyznałem się do tego, że przesadziłem i wydaje mi się, że przyznanie się do błędu było wystarczające. Nie chciałem obrażać ani Ciebie, ani TomkaW czy Carlo których bardzo lubię i szanuję (Ciebie giorgio też oczywiście).
Problemem tylko jest to, że przeszliście do dość zmasowanego kontrataku. Giorgio pisze, że ja i pionka nie jesteśmy aktywni podczas spotkań a tylko jątrzymy na ircu i forum. - Dla mnie to dość obraźliwe, ale forget about it.

Na koniec kilka wniosków:
1. Sprawa zrobiła się z punktu widzenia zarządu i Komisji Rewizyjnej bardzo poważna, więc i ja nie będę jej bagatelizował.
2. Pozytywne jest to, że jednak udało się rozwiązać problem w dość cywilizowany sposób (nie licząc kilku pomówień o celowe pomówienia i działanie na szkodę stowarzyszenia, oraz domniemanych pomówień o przeniewierzenie środków MCP). Podoba mi się inicjatywa dezaliego. Podoba mi się to, że w wyniku tak w sumie nieprzyjemnej wymiany zdań doszliśmy do czegoś konstruktywnego. To cieszy.
3. Kapi - jeżeli za 5 pln które bierzesz na koszt wysyłki nie jesteś w stanie wysłać paczki to znaczy ... że działasz na szkodę MCP! To jawna niegospodarność kolego drogi. Podnieś może koszty wysyłki do 6-7 pln jak to jest w większości aukcji na allegro (to powinno wystarczyć - nie wiem nie znam się). Może wtedy sklep zacznie przynosić MCP dochody na których zależy mi tak samo jak chyba Tobie czy każdemu kto jest dumnym (jak ja jestem) posiadaczem legitymacji MCP.
4. Raport z działalności stowarzyszenia był ciekawy i pouczający. Fajnie byłoby jednak, aby w przyszłości był bardziej szczegółowy i skupiał się na faktach a nie na kwestiach pobożnych życzeń i nadziei. Chodzi mi tu głównie o zdanie, mówiące że sklep będzie przynosić zyski w przyszłości. Na jakiej podstawie takie twierdzenie? Bo tegoroczne wyniki nie stawiają go nawet na progu rentowności... Dodatkowo cała "zadyma" jest wywołana tym, że rozliczenia finansowe są po prostu nie dokładne. Punkt "wydatki inne" opiewa na większą kwotę niż wydatki na server! Uważam, że gdyby od początku stało tam, ze to koszty nagród w konkursie + koszty wysyłek i zwrotów. Gdyby inne opiewało na 100 pln to pewno takich negatywnych emocji by w ogóle nie było.

I na koniec, pewno mógłbym tego wszystkiego nie pisać. Mógłbym, ale jak cholera nie lubię nie wyjaśnionych sytuacji.
Raz jeszcze przepraszam cały zarząd za insynuacje związane z wydatkami Innymi i z wyjazdem go Schalke. Nie miałem zamiaru nikogo obrażać!
Nie chce też być odebrany jako wichrzyciel i osoba jątrząca i siejąca zament w MCP. Jestem bardzo dumny z faktu bycia w MCP. Ciesze się, że inicjatywa kilku osób pozwoliła na to, żeby powstał ten fan klub. Podziwiam pracę każdego zaangażowanego w życie fan klubu, bo ja takiej możliwości nie mam po prostu - tym bardziej podziwiam pracę dla dobra ogółu. Jednak uważam, że jako członek mam prawo do swojego zdania i mam prawo podzielić się swoimi uwagami, które uważam w przyszłości pozwolą uniknąć tego typu nieprzyjemnych sytuacji. Powiem to jeszcze raz - nie jestem osobą której coś przeszkadza. Ale uważam, że jak mogę się podzielić swoimi odczuciami i wiedzą to zawsze to robię.

Pozostając w nieustannym szacunku dla zarządu MCP,

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 21, 2005 11:16   

Nabije sobie jeszcze jednego posta i napiszę, że podpisuje się obiema rękami (rękoma :P ) pod tym co napisał droc. ;-)

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 21, 2005 20:31   

droc napisał/a:
3. Kapi - jeżeli za 5 pln które bierzesz na koszt wysyłki nie jesteś w stanie wysłać paczki to znaczy ... że działasz na szkodę MCP! To jawna niegospodarność kolego drogi. Podnieś może koszty wysyłki do 6-7 pln jak to jest w większości aukcji na allegro (to powinno wystarczyć - nie wiem nie znam się). Może wtedy sklep zacznie przynosić MCP dochody na których zależy mi tak samo jak chyba Tobie czy każdemu kto jest dumnym (jak ja jestem) posiadaczem legitymacji MCP.

droc, czy umiesz czytac ze zrozumieniem?! co Ty tam w ogole nawypisywales, chyba sie zagotuje zaraz!

wytlumacze Ci, wiec, jak krowie na miedzy:

kupujac bluze w sklepie MCP wplacasz 90 zl. 85 zl to cena bluzy, 5 zl to zryczaltowany koszt wysylki. w przypadku bluzy znacznie jednak przekracza on 5 zl, roznice pokrywam ja. wiec nie dzialam na szkode MCP do jasnej cholery, tylko swoja.

podniesienie zas kosztow wysylki powoduje mniejsze zainteresowanie oferta, wiec jesli nie znasz sie, to sie moze nie wypowiadaj?

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lis 23, 2005 11:25   

Wybacz o guru biznesu, że ja "krowa na rowie" nie rozumiem Twoich genialnych metod działania.
Ale o ile mi wiadomo, to jeżeli koszt jest jak napisałeś zryczałtowany, to oznacza, że na koszulkach zarabiasz ;-) a na bluzach tracisz. "Zryczałtuj" go zatem geniuszu sprzedaży tak, abyś nie musiał dokładać do tego interesu.
Przyjmuję do wiadomości, że dokładasz w własnej kieszeni a nie z kieszeni MCP do wysyłek. Nie było to takie jasne ale widocznie "krowy na rowie" nie potrafią czytać ze zrozumieniem, w odróżnieniu od poważnych biznesmenów z sieci... :lol:

pzdr,

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 23, 2005 23:32   

jesli piszesz, ze na koszulkach zarabiam, to najwidoczniej nie jestes w stanie zrozumiec prostego tekstu powyzej, w ktorym napisalem, ze tak nie jest. szkoda, myslalem, ze to nie takie trudne.

na wysylce koszulki jestem prawie na zero, dobre i to. mam w d.... Twoje sugestie, zebym nie dokladal do tego interesu. bede to robil, bo mam na to ochote. i mozliwosci.

a Tobie pozostanie pisanie przejaknietych jadem oszczerstw. zycze wytrwalosci. a ja bede robil swoje.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lis 24, 2005 10:33   

Yeah!
kapi napisał/a:
a ja bede robil swoje.

to mi się kojarzy z przebojem WWO, w którym to w refrenie pojawia się tekst: "ch... na to kładę bo i tak damy radę" :lol:
I tego Ci życzę kapi... a my głupie krowy na rowie będziemy sobie spokojnie skubać trawę ;-)

kapi napisał/a:
jesli piszesz, ze na koszulkach zarabiam, to najwidoczniej nie jestes w stanie zrozumiec prostego tekstu powyzej, w ktorym napisalem, ze tak nie jest. szkoda, myslalem, ze to nie takie trudne.

A jednak! Jak się jest "krowie na rowie" to ciężko się pojmuje takie rzeczy. Dodatkowo, jak autor raz pisze że do interesu dokłada, później że koszt wysyłki jest zryczałtowany, a potem, że wychodzi na zero.
Kapi - zrozum może dla odmiany ty, że ja nie zarzucam Ci, że czerpiesz jakieś benefity z handlu tymi koszulkami! Ja jedynie rozwinąłem Twoją własną wypowiedź. Bo jeżeli koszt wysyłki jest zryczałtowany jak pisałeś i wynosi 5 pln to:
1. Koszulkę wyślesz za ciut mniejsze pieniądze
2. Bluzę za ciut większe
3. Jaki z tego morał?? WYJDZIESZ WŁAŚNIE NA ZERO!!

Czyli idąc dalej (nie za szybko??), zarabianie na koszulce nie jest takie złe ;-) Bo to nie ty zarabiasz! ;-) Pieniądze ze "zryczałtowanego" kosztu wysyłki pokrywają wyższy koszt wysyłki bluzy czy czegoś innego ciężkiego.

Proponuję zrobić tak:
Policz sobie ile koszulek się sprzedaje rocznie oraz ile sprzedaje się rocznie bluz.
Na każdą koszulkę musisz mieć X pln na wysyłkę. Na każdą bluzę Y. Pomnóż wynik z działania pierwszego (czyli ilość koszulek roczna) razy kwota X. Teraz pomnóż kwotę Y razy liczba bluz. Wyniki obu poprzednich działań dodaj do siebie. Osiągniesz łączne roczne koszty wysyłki :brawo:
Teraz "łączne roczne koszty wysyłki" podziel przez sumę ilość koszulek roczna i ilość bluz roczna. W ten oto sposób otrzymasz ZRYCZAŁTOWANY KOSZT WYSYŁKI :-) ) o którym i Ty i ja piszę. Widzisz zatem, że pomysł zarobienia na wysyłce koszulki (a konto wysyłki bluzy) jest działaniem jak najbardziej prawidłowym przy założeniu uśrednienia kosztów wysyłki.

Więc ... nie pisz mi tu smutów w stylu:
kapi napisał/a:
a Tobie pozostanie pisanie przejaknietych jadem oszczerstw

Bo to nie są człowieku żadne oszczerstwa ;-) Ale widocznie Ty nie potrafisz zrozumieć tego, co pisze prosta krowa na rowie ;-)

Ps1. Po ponownej analizie mojego poprzedniego postu zakładam, że było to niedopowiedziane więc przyjmij ten post jako SUPLEMENT ;-)

Ps2. Niestety w Słowniku Języka Polskiego nie znalazłem słowa "przejąknięty" więc zakładając Twoją dobrą wolę uznaję, że nie chciałeś mnie w żaden sposób obrazić pisząc w ten sposób właśnie.

Z głębokimi wyrazami szacunku.

pzdr,
[/b]

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 24, 2005 12:30   

super dyskusja koledzy !!! nawet nie wiedziałem że na forum można uzyskać takie porady!?! :D

a co do krowy to lepiej "na" niż "w"... choć dalej nierozumiem tego 'powiedzonka'

pozdro dla zainteresowanych!!!

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 24, 2005 19:15   

sluchaj chlopie, nie mam zamiaru z Toba polemizowac, bo tylko teoretyzujesz i jako, ze nie znasz praktyki, bredzisz. koszulke (250 gram), podobnie jak bluze sprobuj wyslac za 5 zl (rejestrowany priorytet w ochronnym opakowaniu). moze wtedy skonczysz bzdury wymyslac. koszt wysylki jest zryczaltowany dla kupujacych, a nie dla mnie. na bluzie jestem wiecej w plecy, na koszulce bardzo malo. i nic Tobie do tego. czytaj uwaznie, nie mysl, co za chwile odpiszesz, czytaj. i nie odpisuj, jesli nie wiesz co odpisac. emotikonki wspomagaja Twoja wypowiedz tylko pozornie.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lis 25, 2005 12:38   

Słuchaj synu:
1. Nie życzę sobie abyś pisał do mnie: "krowie na miedzy", "chłopie" ani w żaden inny sposób rozumany za obraźliwy lub też lekceważący.

2. Albo jesteś niczym Silvio Berelusconi hojnym sponsorem albo jesteś po prostu niegospodarny. Jeżeli dokładasz do wysyłek wszystkich to dlaczego nie zasponsorujesz też koszulek? Może będziesz niczym polski rząd dofinansowywał koszulki dla klubowiczów? Co ty na to? Przecież robisz co Ci się podoba.

3. Kręcisz strasznie. Najpierw piszesz:
kapi napisał/a:
kupujac bluze w sklepie MCP wplacasz 90 zl. 85 zl to cena bluzy, 5 zl to zryczaltowany koszt wysylki. w przypadku bluzy znacznie jednak przekracza on 5 zl, roznice pokrywam ja.

A teraz piszesz:
kapi napisał/a:
nie mam zamiaru z Toba polemizowac, bo tylko teoretyzujesz i jako, ze nie znasz praktyki, bredzisz. koszulke (250 gram), podobnie jak bluze sprobuj wyslac za 5 zl (rejestrowany priorytet w ochronnym opakowaniu). moze wtedy skonczysz bzdury wymyslac. koszt wysylki jest zryczaltowany dla kupujacych, a nie dla mnie. na bluzie jestem wiecej w plecy, na koszulce bardzo malo.

Najpierw każesz mi wysłać 700 gram teraz 250 gram. Ja nie dealuje żadnymi narkotykami więc nie wiem ile koszuje jeden gram bluzy czy koszulki.
Ale, ponieważ jestem dość rozgarnięty to potrafię to sprawdzić.
I tak: list polecony priorytetowy od 100 do 350 gram kosztuje 4,60 pln. Natomiast ten sam rodzaj wysyłki w przedziale 500-1000gram kosztuje 6 pln.
Koperta bąbelkowa o wymiarze 21cmx12cm kosztuje 1 pln. Koperta bąbelkowa 5E kosztuje natomiast 1,50pln. Koszty kopert są detaliczne i jak zapewne doskonale wiesz jako rzutki biznesmen, że w hurcie możesz je kupić taniej.
Czyli koszt wysyłki koszulki to: 5,60 pln a koszt wysyłki bluzy to 7,50 pln.
Przy założeniu, że popyt na koszulki jest większy niż na bluzy (nie wiem bo nie znam dokładnych wyników sprzedaży) podniesienie "zryczałtowanego" kosztu wysyłki do 6 pln moim zdaniem nie "zabije" popytu na te towary.

Nadal teoretyzuje?
Pewno teraz napiszesz, że dołączasz do każdej wysyłki jeszcze czerwoną różę i ręcznie wypisywane pozdrowienia co oczywiście jak wiemy jest bezcenne. Bo ja teoretyzuję a ty się znasz. Zastanawia mnie tylko, dlaczego nie podałeś ani razu faktyczniego kosztu wysyłki.
Szczerze to mnie to nie obchodzi. Od początku nie obchodzi mnie to, jak Ty prowadzisz swoje "biznesy", wyraziłem swoje zdanie na temat dokładania do interesu. Nie wiedziałem, że dokładasz do biznesu ze swojej kieszeni. Bo i skąd miałem wiedzieć? Wystarczyło to grzecznie napisać. A moje propozycje miały Ci pomóc a nie stwarzać problemy. Wystarczyło grzecznie podziękować za pomoc.

Na koniec pytanie dnia:
Ile kapi dokłada ze swojej zasobnej kieszeni do wysyłki 6-cio centymetrowego emblematu klubu? :o

pzdr,

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 25, 2005 14:12   

droc napisał/a:
Słuchaj synu:
1. Nie życzę sobie abyś pisał do mnie: "krowie na miedzy", "chłopie" ani w żaden inny sposób rozumany za obraźliwy lub też lekceważący.

nie zyczysz sobie? to nie jest zaden koncert zyczen.

droc napisał/a:

2. Albo jesteś niczym Silvio Berelusconi hojnym sponsorem albo jesteś po prostu niegospodarny. Jeżeli dokładasz do wysyłek wszystkich to dlaczego nie zasponsorujesz też koszulek? Może będziesz niczym polski rząd dofinansowywał koszulki dla klubowiczów? Co ty na to? Przecież robisz co Ci się podoba.

dlaczego nie zasponsoruje koszulek? poniewaz nie mam na to ochoty. do wysylki ochote mam dokladac i juz Ci pisalem: NIC CI DO TEGO.

droc napisał/a:

3. Kręcisz strasznie. Najpierw piszesz:
kapi napisał/a:
kupujac bluze w sklepie MCP wplacasz 90 zl. 85 zl to cena bluzy, 5 zl to zryczaltowany koszt wysylki. w przypadku bluzy znacznie jednak przekracza on 5 zl, roznice pokrywam ja.

A teraz piszesz:
kapi napisał/a:
nie mam zamiaru z Toba polemizowac, bo tylko teoretyzujesz i jako, ze nie znasz praktyki, bredzisz. koszulke (250 gram), podobnie jak bluze sprobuj wyslac za 5 zl (rejestrowany priorytet w ochronnym opakowaniu). moze wtedy skonczysz bzdury wymyslac. koszt wysylki jest zryczaltowany dla kupujacych, a nie dla mnie. na bluzie jestem wiecej w plecy, na koszulce bardzo malo.

Najpierw każesz mi wysłać 700 gram teraz 250 gram. Ja nie dealuje żadnymi narkotykami więc nie wiem ile koszuje jeden gram bluzy czy koszulki.
Ale, ponieważ jestem dość rozgarnięty to potrafię to sprawdzić.
I tak: list polecony priorytetowy od 100 do 350 gram kosztuje 4,60 pln. Natomiast ten sam rodzaj wysyłki w przedziale 500-1000gram kosztuje 6 pln.
Koperta bąbelkowa o wymiarze 21cmx12cm kosztuje 1 pln. Koperta bąbelkowa 5E kosztuje natomiast 1,50pln. Koszty kopert są detaliczne i jak zapewne doskonale wiesz jako rzutki biznesmen, że w hurcie możesz je kupić taniej.
Czyli koszt wysyłki koszulki to: 5,60 pln a koszt wysyłki bluzy to 7,50 pln.
Przy założeniu, że popyt na koszulki jest większy niż na bluzy (nie wiem bo nie znam dokładnych wyników sprzedaży) podniesienie "zryczałtowanego" kosztu wysyłki do 6 pln moim zdaniem nie "zabije" popytu na te towary.

jak wiec genialnie obliczyles do wysylki koszulek i bluzy po otrzymaniu trzeba dolozyc.
podniesienie kosztu nie zabije popytu? jak bedziesz sie zajmowal sklepem, to bedziesz o tym decydowal. ja uwazam, ze czlonkowie MCP powinni placic tylko piataka, doloze im roznice. nie podoba sie? Twoj problem. a co do popytu, to koszulki to glowny produkt MCP, pozostale towary stanowia marny procent.

droc napisał/a:

Nadal teoretyzuje?
Pewno teraz napiszesz, że dołączasz do każdej wysyłki jeszcze czerwoną różę i ręcznie wypisywane pozdrowienia co oczywiście jak wiemy jest bezcenne. Bo ja teoretyzuję a ty się znasz. Zastanawia mnie tylko, dlaczego nie podałeś ani razu faktyczniego kosztu wysyłki.

nie tylko teoretyzujesz, a ponownie bredzisz. vide: roza
ale spoko, juz sie przyzwyczailem.

droc napisał/a:

Szczerze to mnie to nie obchodzi. Od początku nie obchodzi mnie to, jak Ty prowadzisz swoje "biznesy", wyraziłem swoje zdanie na temat dokładania do interesu. Nie wiedziałem, że dokładasz do biznesu ze swojej kieszeni. Bo i skąd miałem wiedzieć? Wystarczyło to grzecznie napisać. A moje propozycje miały Ci pomóc a nie stwarzać problemy. Wystarczyło grzecznie podziękować za pomoc.

po pierwsze, to nie prosilem Cie o pomoc. wrecz napisalem, ze tego typu sugestie mam gdzies. robie po swojemu i jakos nikt na wysylke ani jej zanizony koszt nie narzeka.
co do grzecznego napisania, to cala afera rozpetana wokol finansow MCP grzeczna nie byla, wiec nie dziw sie reakcji.

droc napisał/a:

Na koniec pytanie dnia:
Ile kapi dokłada ze swojej zasobnej kieszeni do wysyłki 6-cio centymetrowego emblematu klubu? :o

nie wiem, dlaczego pytasz, przeciez mozesz obliczyc, w koncu jestes inteligentny. pamietaj o doliczeniu rozy. zenada.

Panowie, jako, iż dyskusja coraz bardziej zbacza z głównego wątku na wątek prywatny, proszę o kontynuowanie jej właśnie w tej formie - priv

Admin

skopi 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 26, 2005 18:57   

kapi napisał/a:
jesli dobrze zrozumialem, ze sprzedazy (a precyzyjniej: dystrybucji) gadzetow MCP, kapi czerpie jakies profity?

myslalem, iz to oczywiste, ze tak nie jest. jesli jednak trzeba wyjasnic: oswiadczam, iz nie tylko nie zarabiam na WYSYLANIU (gdyz tym sie zajmuje) przesylek osobom kupujacym w sklepiku MCP, ale czesto rowniez na tym TRACE. przykro, ze musze takie - prymitywne dla mnie - argumenty wyciagac na wierzch, ale co zrobic:.

Chciałbym byc dobrze zrozumiany.Nie dziwie sie nerwowej reakcji Kapiego bo pojawiły sie różne nieprzychylne głosy jednak intencja mojej wypowiedzi została nieco mylnie zinterpretowana. Kapi caly moj tekst jak by nie był odebrany nie jest nastawiony negatywnie zarówno do prowadzącego sklepik, jak i do ekipy MCP

Cytat:
PS. prywatnie, "zawodowo" prowadze sklep internetowy. mam swoj towar, mam co sprzedawac i z czego zyc. co wiecej, brzydzilbym sie zarabiac na sprzedazy produktow MCP, ktorego to fanklubu bylem jednym z pomyslodawcow (2001) i wspolzalozycieli.

No dokładnie o to samo mi chodziło. Z resztą w poprzednim poscie wyjaśnione jest wszystko dosc jasno (specialnie go znowu przeczytałem). Pisząco zyskach chodziło mi raczej o prowadzenie działalnosci w necie ogólnie (po to sie prowadzi sklep zeby były zyski) i ze bez sensu byłoby miec komus za złe ze prowadzi interes w sieci a fakt ze w ofercie sa pamiatki naszego fan klubu powinien tylko cieszyc a nie byc powodem do jakis pretensji!

Cytat:

PS. 2.: brzydzi mnie rowniez postawa kogokolwiek, kto probuje/probowal podwazyc uczciwosc tak swietnie zorganizowanego stowarzyszenia jak MCP, ktore w aktywny, madry i przedsiebiorczy sposob generuje zyski przeznaczane na dofinansowanie organizowanych imprez, z ktorych kazdy czlonek ma szanse skorzystac, czyli niejako na MCP zarobic.

...co tez napisałem ze na zlotach widac ze składki sie nie marnują i ze kazda działalnosc pochłania jakies koszty, czas itp które jak najbardziej powinny byc finansowane z budżetu MCP!

A tak odnosnie koontynuowania tej farsy w niniejszym topicu to główny problem poruszony w temacie został chyba juz wyjaśniony, i wiadomo juz ze defraudacja składek nie miała miejsca to dalsze prowadzenie dość jałowego sporu nie bardzo ma sens.
Dyskusja i wogóle sprawa finansów MCP i wiarygodności zarzadu (pomijam tu kwestie sensownosci jaj poruszania) jest juz lekko niesmaczna i szkoda zeby to zadecydowało o stosunkach pomiedzy członkami MCP i na całej działalnosci fan klubu

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 22, 2005 13:16   

Właśnie dostałem legitymację członkowską, cieszę się jak gwizdek :D :D :D
lepszego prezentu już na pewno nie dostane więc z tego miejsca chciałbym bardzo mocno podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania MCP, stworzyliście coś wspaniałego to dzięki wam mogę uważać się za "oficjalnego" kibica Milanu!
to wspaniałe uczucie!
dzięki wielkie!
WesołychŚwiąt i ForzaMilan!

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 23, 2005 16:02   

Raczej jako oficjalnego czlonka Milan Club Polonia ;)
Nie rozpatrywalbym przynaleznosci do fan klubu w sposob taki ze tylko jego czlonkowie sa prawdziwymi kibicami Milanu. Znam kilka osob ktorym serca dla Milanu nie brakuje a czlonkami z pewnych powodow nie sa ;)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 05, 2006 15:55   

Nigdzie nie napisałem, że tylko członkowie MCP są prawdziwymi kibicami, tylko po wstąpieniu do oficjalnego fanklubu uznałem siebie "oficjalnym" fanem.
chciałem w ten sposób wyrazić swoją radość.
prawdziwym kibicem byłem dużo wcześniej tak jak Ci, którzy nie wstąpili do MCP.
pozdro 8)

ac-marco 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 08, 2006 23:13   

witam ja juz dawno dostalem moja legitke tylko ze nie odnowilem jej na ten sezon, kiedy znowu bede mogl dodkonac wplaty i odnowic moja przynaleznosc do klubu??dziekuje i pozdrawiam:-)

skopi 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 20:22   

Nie wiem czy juz ktos poruszał tą sprawę ale chciałem sie zapytac osób organizujących wyjazdy na mecze Milanu czy są jakies plany dotyczące pierwszego 21.02.06 meczu 1/8 finału LM Bayern - Milan?
Podejrzewam ze tak jak w przypadku wyjazdu na Schalke warunki finansowe i transportowe beda podobne i ze napewno chetnych by nie zabrakło dlatego prosiłbym o jakies info czy jest wogóle szansa na wyjazd czy tez definitywnie MCP nie jest zainteresowany organizacja eskapady do Monachium...

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Sty 16, 2006 19:42   

jestesmy jak najbardziej zainteresowani, ale poki nie mamy potwierdzenia z AIMC co do puli biletow jaka moglibysmy otrzymac (nie nastapilo jeszcze ich przekazanie milanowi, a co za tym idzie takze AIMC) wstrzymujemy sie z rozpoczeciem organizacji.

mysle, ze w przeciagu kilku najblizszych dni odpowiednie info pojawi sie na stronie

Odpowiedz do tematu