ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pią Maj 25, 2007 13:58
Eliminacje MŚ 2006
Autor Wiadomość
Milan 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 06, 2003 17:50   

Aha, a wiec chodzi pod rzad, a to rozumiem. Co nie zmienia faktu ze te druzyny ostatnio sie lubia :)
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 07, 2003 11:37   

Tak jak my z Angolami, ostatnio mielismy małą przerwę, ale też jakis czas temu mielismy ich ze 3 czy 4 razy pod rząd.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Diavolo 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 07, 2003 19:13   

Mamy ciekawą grupę eliminacyjną. Ja osobiście myślę że w końcu Polacy utrzą nosa tym Angolom przynajmniej jak bedziemy grać u siebie :D . Wiem patrząc na to jak nasi grali wcześniej wydaje sie to niemożliwe ale mam nadzieje że do tych eliminacji przygotują się dobrze :) i pokażom na co ich stać.
Mam również nadzieje że mecze z Angliom i Austrią odbędą się na Stadionie Śląskim :twisted:

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 08, 2003 09:13   

Według mnie drugie miejsce jest w naszym zasięgu. Azerbejdżan i Irlandia Płn. są bezwzględnie do ogrania. Austria też. Walię już raz ostatnio ograliśmy, więc nie widzę powodu, dla którego nie mieli byśmy tego powtórzyć. No a z Anglią będzie ciężko. Jak zwykle. Może uda nam się zremisować jeden mecz.

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 17, 2004 20:43   

Tymczasem Sheva niczym machina znowu strzela !! I to w bardzo waznym meczu z Turcja :] Nawet nie wiecie jak sie ciesze :brawo: :D Moze w koncu zobacze Sheve na Mistrzostwach Swiata !! Nie tak dawno wydawalo sie ze to nie mozliwe a jednak.... Ukraina jest blizej niz nam sie wszystkim wydaje . Wystarczy tylko dowiezc zwyciestwo z Turcja i zeby utrzymal sie wynik z Gruzji ( 2-2 po dwoch bramkach Tomassona ) . Wtedy Ukraina bedzie miala juz pokazna przewage i mecze u siebie z najlepszymi z tej grupy ( mowa o Dani i wlasnie Turcji ) A wiec Ukraina do boju !!!!

Sheva jestes Bogiem!!! Druga bramka Shevy i 3-0 :shock: . Dania 2-2 , Grecja 1-0 ( jak narazie ) Wydaje mi sie niemozliwe zeby Ukraina stracila ta przewage patrzac na forme naszego snajpera :] :brawo: :mrgreen:

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lis 18, 2004 00:36   

nie ma takich slow aby okreslic to co w ostatnim czasie wyczynia Sheva. w Milanie strzela jak na zawolanie, teraz postanowil pomoc kolegom z reprezentacji w awansie do MŚ :) pamietam ile razy podkreslal, ze swoja gre w lidze mistrzow traktuje jak wystep na mundialu, gdyz wie iz trudno kiedykolwiek bedzie mu dane wystapic na tej najwazniejszej imprezie. tymczasem wiele wskazuje na to, ze tym razem Sheva moze sie pozytywnie rozczarowac. wystarczy, ze utrzyma swoja niesamowita wrecz dyspozycje, a wtedy awans Ukrainy stanie sie faktem.

brawa takze dla Tomassona, ktoremu strzelanie bramek w reprezentacji przychodzi duzo latwiej niz w klubie. oby jego dobra forma jaka zaprezentowal w meczu z Gruzja miala swoje przelozenie na gre w Milanie.

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lis 18, 2004 11:29   

Chyba nikt rok temu nie myslal sobie ze Sheva bedzie gral jeszcze lepiej, a jednak :-D Odkad Sheva wie ze bedzie " jest " tata, gra jak maszyna ( co ta kobieta zrobila temu facetowi :-D ) Wypada tylko juz zbierac kase by postawic tej Pani jakis pomnik ;)

ps. Dwie bramki Tomassona, teraz bedzie juz tylko lepiej :)

roby 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 18, 2004 13:12   

no i narescie ukraina bedzie na mistrzostwach swiata -zycze im tego -i zeby doszli jak najdalej a szewczenko zostal krolem strzelcow-a jesli chodzi o zlota pilke to wiadomo ze musi ja wygrac [faworyci-adriano deco :wall: ] :mrgreen:

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Cze 10, 2005 20:56   

warto bylo czekac w czwartek nad ranem na mecz reprezentacji Argentyny i Brazylii bo jak sie okazalo spotkanie nie zawiodlo. pozostal jedynie maly niesmak po tym co Canarinhos zaprezentowali w pierwszej polowie kiedy to byli tylko tlem dla rewelacyjnie grajacych gospodarzy. pewnie w obronie (nawet Colo :P ), swietnie w pomocy i skutecznie w ataku. tak mozna najkrocej opisac gre ekipy Pekermana. znakomicie prezentowal sie Riquelme, ktory rzadzil i dzielil na boisku. nie gorzej nasz Hernan, ktory zanotowal bardzo dobry wystep, a oprocz dwoch bramek popisal sie jeszcze kilkoma ladnymi zagraniami ;) niestety przy dwoch bramkach dla Argentyny nie popisal sie Cafu. najpierw nie zdarzyl sie cofnac dzieki czemu Crespo po podaniu Luisa Gonzaleza stanal sam przed Dida, a pozniej nie zdolal zablokowac dogrania Savioli do El Polaco.

druga czesc meczu toczyla sie juz pod dyktando Canarinhos. dobrze prezentowali sie R.Carlos, ktory spisywal sie duzo lepiej niz biegajacy po przeciwnej stronie boiska Cafu, a takze Kaka, chyba najlepszy w ekipie gosci tego wieczora. z kazda chwila coraz lepiej radzil sobie takze Ronaldinho, ktory w pierwszej polowie notowal glownie same straty. teoretycznie Brazylia mogla nawet ten mecz zremisowac, ale swietnych okazji nie wykorzystali najpierw Ze Roberto (strzal nad poprzeczka z kilku metrow) i Adriano (uderzenie w slupek). Argentyna odnoszac zwyciestwo zapewnila sobie start w MŚ, a Brazylia bedzie musiala na to zaczekac do nastepnej rundy spotkan.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 10, 2005 21:27   

Cieszy mnie zwycięstwo Argentyny. Oby na MŚ też była wyżej notowana niż Brazylia. Nigdy nie kibicowałem Kanarkom, m.in. przez WC ' 94. Słyszałem, że Adriano wypadł blado. Cafu jest zmęczony sezonem, więc nie ma się co dziwić, że słabiej zagrał. A czy ktoś ma może linka do bramek Crespo?

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 11, 2005 00:00   

Wszystkie bramki z tego meczu znajdziesz na konkurencyjnej stronie ;) Żeby nie robić reklamy to dodam, że strona ma w adresie dodane com pomiędzy nazwą naszego klubu a pl :P

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 14, 2005 16:02   

Eliminacje już na finiszu. Zostały tylko baraże: Hiszpania - Słowacja, Szwajcaria - Turcja, Norwegia - Czechy, Urugwaj - Australia, Trynidad i Tobago - Bahrajn. Myślę, że do grona finalistów dołączą: Hiszpania, Szwajcaria, Czechy, Urugwaj i Trynidad i Tobago. Pierwsze mecze 12 listopada, a rewanże 16 listopada.
Warto wspomnieć kilka słów o wynikach eliminacji w Afryce. Awansowały tam: Togo (kosztem Senegalu), Ghana (RPA dopiero na 3. miejscu w grupie), WKS (mimalnie gorszy Kamerun i Egipt), Angola (Nigeria gorsza w dwumeczu) i Tunezja (Maroko o pkt gorsze). Największą sensacją, moim skromnym zdaniem, jest odpadnięcie Nigerii. Wielka szkoda, że superorłów nie będzie na MŚ. :( Jakoś tak dziwnie bez nich. Równie zacięta rywalizacja była między WKS a Kamerunem. O awansie zadecydował przestrzelony rzut karny przez Pierre'a Wome. Co jeszcze ciekawe, spośród drużyn afrykańskich tylko Tunezja nie będzie debiutantem na MŚ. Myślę, że taki egzotyczny zestaw nie zdobędzie zbyt wielu punktów i będzie pełnił rolę chłopców do bicia. Ale pożyjemy, zobaczymy.

beneras 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 14, 2005 19:32   

gole z san marino

:brawo: FF :brawo:

fifel 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 17, 2005 18:51   

Brawo Polska cie kawe czy będzieci grać tak w niemczech

fifel

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 17, 2005 17:26   

Widzieliscie co sie stalo po barazu Turkow z Helwetami?? Wielkie kopanie Szawajcarow... Vogelowi tez sie dostalo chociaz to nic w porownaniu ze Stephanem Grichtingiem który został kopnięty w podbrzusze i z pękniętym przewodem moczowym został odwieziony do szpitala. SKANDAL ciekaw tylko jestem czy Vogelowi nic nie polamali...

Sajfer 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 18, 2005 19:51   

ma ktos moze link do filmiku z zajscia?
ehh w najlepszym wypadku Turcje czekac bedzie dyskfalifikacja z nastepnego mundialu... zaczynam obawiac sie o naszych we wtorek... jeszcze milan fenebraqe zloi to na pal powbijaja nam zawodnikow...ehh zenujace.. z takim postepowaniem nie powinni turkow wpuszczac do UE przez nastepne 40 lat.. albo najlepiej wogole

http://www.plewinski-art....hp?page=galeria

=======================================

Lutrzyk 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 18, 2005 20:29   

Prosze bardzo :
http://www.easy-sharing.c...fights.avi.html
bądz
http://www4.rapidupload.c...l&filepath=6544

JediMajster 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 19, 2005 15:37   

Straszne, niepokojące i niedopuszczalne jest to co się wydarzyło po tym spotkaniu ! Pomyśleć tylko, że Turcja kandydowała do miana organizatora ME 2012, kiedy tu sami piłkarze i służby porządkowe dopuszczają się takich czynów. Nie wnikam w to, kto zaczął, jednak na drugim z materiałów do których linki podał Lutrzyk (pierwszy niestety nie działa) widać, iż to jeden z tureckich "niepiłkarzy" kopnął zbiegającego do szatni Szwajcara, co zauważył jego kolega odpłacając Turkowi tym samym. Wtedy zaczęła się już istna zawierucha, a przez zatłoczony tunel nie szło się przedostać. Uwagę przyciąga fakt, iż zaraz po końcowym gwizdku Helweci chwilowo podnoszą ręcę w geście zwycięstwa i momentalnie zaczynają uciekać (!) do wspomnianego przejścia między stadionem, a szatniami.
Teraz może o samym spotkaniu. Dawno nie widziałem tak dobrego, emocjonującego, ale i brutalnego i ciężkiego w słuchaniu meczu. Turcy nie odstawiali nóg, tylko jeszcze jakby je specjalnie podkładali. Kibice gospodarzy stworzyli strasznie nieprzyjazną jakiemukolwiek wydarzeniu atmosferę, ale z drugiej strony ten gwizd robił ogromne wrażenie siedząc przed telewizorem, a co dopiero będąc na stadionie. Jeszcze większej dramaturgii moglibyśmy doświadczyć, gdyby Szwajcarzy przegrywali 4-1 i strzelili 2-gą bramkę, ale i tak mecz był fantastycznym widowiskiem. Przerażające były tylko sceny po jego zakończeniu. Szkoda, że zdobywca III-ciego miejsca z 2002 roku nie będzie miał okazji zagrać na boiskach Niemiec i spróbować bronić miejsca na podium.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi