ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Wto Lip 11, 2006 10:41
VI Zjazd Członków Milan Club Polonia
Autor Wiadomość
marisu 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 30, 2005 13:32   

Choć nie byłam oficjalnym członkiem zlotu (o Stowarzyszeniu nie mówiąc), to dziękuję wszystkim za świetną zabawę w Opium (aż szkoda, że nie urodziłam się czerwono-czarna, choć Milan b. lubię, bo jakby inaczej;) ) i później w Propagandzie... i mam nadzieje, że kiedyś jeszcze będę miała przyjemność Was ujrzeć. Oczywiście podziękowania należą się też organizatorom.

Kebaby mamy najlepsze, ten fakt nie ulega dyskusji :wink:

Mości napisał/a:
no i oczywiscie dla Rute ,Ewci ,Magdusi ,Agus^ ,Marty i Marysi (mam nadzieje,ze nie zlapalas wilka siedzac na ziemi :P ) za to,ze dzieki nim nasz zjazd nie wygladal tak calkowicie jak gej party :P

Nie złapałam :wink:
A autorowi tego zdjęcia przyznałabym nagrodę World Press Photo :brawo:

Pozdrawiam wszystkich!
btw taktyk wciąż nie chce się oficjalnie przyznać się do tego, jakoby wkradał się do łóżka Rute ;)

taktyk 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 30, 2005 14:49   

Swoje zdjecia wyslalem giorgio, natomiast dla niecierpliwych podaje linka do publicznego serwera, na ktorym powinny byc przetrzymywane 7 dni (do tego czsasu juz pewnie beda na stronce naszej)

http://s27.yousendit.com/...F01QBOE3Q9VJE9C

A wracajac do tego "wkradania sie" - mnie sie to slowo po prostu nie podoba bo sugeruje, ze podstepny i przebiegly Taktyk zajal lozko swiadomie, a swiadkowie wydarzenia potwierdza, ze tak nie bylo (znaczy sie nie przejawialem za wiele swiadomosci) :P

Robert Matwijczyk
Milanista

Wysłany: Wto Sie 30, 2005 21:18   

Ja również chciałem podziękować organizatorom za przygotowanie zjazdu. Dziękuje także wszystkim uczestnikom za mile spędzony czas, a w szczególności całej drużynie Śląska, tak mało brakło nam do zwycięstwa, ale za rok wygramy!!!!!
Baker czy możesz podać adres tej chińskiej strony na której był mecz Ascoli - Milan!!!!

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Sie 30, 2005 21:58   

Ja ze swojej strony chcialem podziekowac Carlo i giorgio za trud wlozony w organizacje Zjazdu. Bawilem sie znakomicie i nie zaluje, ze pojawilem sie po raz kolejny w Krakowie. Obowiazki zawodowe nie pozwolily mi wziac udzialu w piatkowej czesci spotkania, ale i tak jestem bardzo zadowolony. Chociaz to, jak w sobotni poranek wygladali MikoZ (zwlaszcza on :lol: ) i marz, sprawia, ze domyslam sie, iz dzialo sie piatek, oj dzialo ;) Troche zal, ze podczas gry w pilke odnowila mi sie stara kontuzja i musialem zejsc z boiska przed czasem. Gdyby nie to, to pewnie bym cos jeszcze ustrzelil ;) Nawet grajac na podswiadomosci :lol:

Dziekuje rowniez:
- Magdusi i pionce, ktorzy dzielnie stawili sie po mnie na dworcu w sobote o 6 rano :D
- kolegom z druzyny Morza - bakerowi, kubie1899, suchemu, Maniemu, marzowi i drocowi, z ktorymi zalapalismy sie na miejsce w pierwszej piatce turnieju pilkarskiego :wink:
- nescikowi, ktory zaliczyl piekna asyste przy moim golu ;)
- Ewie za odstapienie mi swojego miejsca w pokoju :)
- wszystkim, ktorzy byli obecni, a ich nie wymienilem z nicka, za swietna zabawe i udany Zjazd

Pozdrawiam wszystkich, ktorych zastrzelilem na paintballu, a zwlaszcza Chroboccio (jak podnosiles reke, to kulki juz lecialy w Twoja strone :P ), mosci (na drugi raz nie prowokuj mnie, zebym myslal, ze jestes przeciwko mnie :P ) i bakera (jak giniesz, to juz nie odpowiadaj ogniem, zwlaszcza w takie miejsca :P ). Przepraszam jeszcze raz dezaliego za popsucie mu lozka podczas obrad Zarzadu MCP ;)

A osobom, ktore z roznych wzgledow nie pojawily sie w Krakowie, powiem tylko, ze maja czego zalowac i nie powinny wiecej popelniac takiego bledu, jak w tym roku :D

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 30, 2005 22:50   

A ja chciałem podziękować opatrzności bożej, że kazała mi zejść z boiska po 3 minutach gry, zanim noga zdążyła się całkiem zepsuć :wink:

A poza tym to było podobnie jak co roku :lol:

P.S. I po co tyle krzyku? :roll: :P

Ewa 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 31, 2005 12:09   

No coz...wypadaloby napisac cos rowniez od siebie. Widze, ze tak naprawde to juz wszystkie slowa zostaly wypowiedziane.
Jednak z mojej strony chcialabym podziekowac :
- giorgio i Carlo za organizację ( po raz kolejny ) zlotu,
- suchemu, marzowi i bakerowi za wspolna podroz do Krakowa :) ,
- TomkowiW za wsparcie, ktorego mi udzielal podczas drugiego dnia zlotu ( dziekuje :) ) i za podroz powrotna,
- orzecholowi za toasty " za Scudetto 2010":P,
- Chroboccio za kurtke podczas drugiego wieczoru ;) ,
- MikoZowi za to, że byl :wink:
- Magdusi i pionce za pomoc w ostatnich minutach mojego pobytu w Krakowie :)
- Rute za te dwie upojne noce :D ( czekam na wiecej, fraglesie :P )
oraz calemu Zarządowi, z Prezesem na czele :wink: i Komisji Rewizyjnej.

Ciesze sie, ze moglam po raz kolejny spotkac sie z ludzmi, ktorych mialam mozliwosc poznac podczas wczesniejszych zlotow lub wyjazdow na mecze (Magdusia, pionka, tom_n, itd.), jak i rowniez poznac nowych ( Mości, Veerapan, Aguś, itd.).

Z niecierpliwoscia oczekuje nastepnego zlotu. Oby kazdy nastepny byl jeszcze lepszy od tego ostatniego :)

P.S. pionka, nie wiem :P
Ostatnio zmieniony przez Ewa Czw Wrz 01, 2005 06:23, w całości zmieniany 1 raz  

baker 
Moderator

Wysłany: Śro Sie 31, 2005 12:24   

Zjazd uwazam za bardzo udany. Milo bylo spotkac sie z milanistami z calej Polski, zarowno "starymi" znajomymi, jak i osobami, ktorych wczesniej nie znalem.
Fajnie bylo razem wypic piwko, pogadac, pograc w pilke czy postrzelac do siebie ;) :
TomekW napisał/a:
Pozdrawiam wszystkich, ktorych zastrzelilem na paintballu (...) bakera (jak giniesz, to juz nie odpowiadaj ogniem, zwlaszcza w takie miejsca :P )

Ja dostalem w lydke, wiec pewnie bym przezyl; Ty w tym samym momencie dostales... no wlasnie sam wiesz gdzie ;) .
Turniej pilkarski stal na wysokim poziomie; walyczlismy dzielnie, wiec wysokie 5 miejsce sprawia, ze mozmy spokojnie czuc sie "moralnymi zwyciezcami" ;) . Oczywiscie gratulacje dla Malopolski za wygrana w rozgrywkach. Za rok powalczymy o wyzsza pozycje.
taktyk napisał/a:
A wracajac do tego "wkradania sie" - mnie sie to slowo po prostu nie podoba bo sugeruje, ze podstepny i przebiegly Taktyk zajal lozko swiadomie, a swiadkowie wydarzenia potwierdza, ze tak nie bylo (znaczy sie nie przejawialem za wiele swiadomosci)

Jako naoczny swiadek moge zdradzic, ze cala sytuacja byla zaplanowana. Giorgio jako kapitan Malopolski zaopiekowal sie swoim czolowym zawodnikiem proponujac mu lozko obok siebie i czuwajac cala noc przy nim, aby taktyk sie wyspal i nastepnego dnia byl w formie ;) .
Robert Matwijczyk napisał/a:
Baker czy możesz podać adres tej chińskiej strony na której był mecz Ascoli - Milan!!!!

Mecz transmitowala chinska stacja cctv5. Zeby ja ogladac trzeba zainstalowac specjalny program (np. PPLive albo CoolStraming). Jezeli interesuja Ciebie (lub kogos innego) szczegoly to napisz do mnie na priva. Chetnie pomoge :)
Last but non least dziekuje ogranizatorom za przygotowanie swietnego spotkania kibicow Milanu. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy byli w Krakowie, a ci, ktorzy nie byli, niech zaluja :) .
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sie 31, 2005 16:50   

baker napisał/a:
Jako naoczny swiadek moge zdradzic, ze cala sytuacja byla zaplanowana. Giorgio jako kapitan Malopolski zaopiekowal sie swoim czolowym zawodnikiem proponujac mu lozko obok siebie i czuwajac cala noc przy nim, aby taktyk sie wyspal i nastepnego dnia byl w formie ;) .

Dokladnie tak, do tego taktyk w nocy probowal przekazywac Giorgio i Carlo jakies informacje o druzynach przeciwnych. Niestety nie udało sie nikomu złamac tego szyfru, pewnie nawet samym zainteresowanym :P

marisu napisał/a:
Kebaby mamy najlepsze, ten fakt nie ulega dyskusji ;)

Ehhh, czuje ze dopoki nie zorganizuje zjazdu w Ostrołęce to mi nie uwierzycie ;)

Agus^ 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 31, 2005 17:23   

To ja tak skromnie moze napisze i podziekuje wszystkim za wszystko ;] a zwlaszcza carlo, ze nie musialam spac na dworcu; dezalemu, kapiemu i pozostalym "czlonkom" za wygonienie mnie z pokoju na czas tajnego zebrania zarzadu (super sie siedzi na schodach :D ) wszystkim pozostalym, ze zapomnieli o mnie, jak wychodzili na impreze do Opium i zostawili mnie sama w hostelu, zdecydowanej wiekszosci za to ze wlasciwie nie zamienili ze mna slowa ;] No a tak na powaznie to Ewie za sluchanie moich zwierzen na paintballu ;) Magdusi za mila rozmowe na schodach (w czasie zebrania), giorgio za opieke :) bakerowi za bluze w zimna noc :> Bolkowi za zrobienie mi zakupow :D a przede wszystkim tomowi_n, ze przyszedl po mnie na dworzec i spedzil ze mna troche czasu :P Pippo za to, ze przyjechal, nescikowi, ze wpadl na troche, no i Radeo, Witkowi, Veerapanowi, marzowi i Kiepurze za wspolny powrot do domu :) Eeh wiecej grzechow nie pamietam :P chyba za duzo alkoholu jednak ;D A takze reszcie: Rute, mosci, suchy, pionka, MikoZ, TomekW, orzechol, Chroboccio, Wojtek (chopie), kosta, droc, taktyk, eeh no nie wymienie wszystkich, przepraszam ;)
W kazdym razie bardzo milo bylo Was wszystkich poznac i mam nadzieje, ze bedziemy sie widywac dosc regularnie ;)
Pozdrawiam.

giorgio 
Administrator

Wysłany: Śro Sie 31, 2005 19:59   

Rute_ACM napisał/a:
(do mojego wkradł się bezczelnie taktyk - żyd jeden :P) dla mnie i Ewcioka, abyśmy mogły spędzić upojną noc :D

Rzeczywiscie noc byla upojna na tyle, ze aby sie troche przespac przed waznym meczem musialem panie uspokoic wulgarnym sms-em.

baker napisał/a:
Jako naoczny swiadek moge zdradzic, ze cala sytuacja byla zaplanowana. Giorgio jako kapitan Malopolski zaopiekowal sie swoim czolowym zawodnikiem proponujac mu lozko obok siebie i czuwajac cala noc przy nim, aby taktyk sie wyspal i nastepnego dnia byl w formie ;).

Jako kapitan druzyny zaproponowalem taktykowi swoje lozko. A ze manewr byl udany widac bylo na boisku.

Agus^ napisał/a:
wszystkim pozostalym, ze zapomnieli o mnie, jak wychodzili na impreze do Opium i zostawili mnie sama w hostelu

Plan zjazdu byl dostepny i myslalem, ze znany wszystkim uczestnikom :>

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 31, 2005 21:04   

szkoda tylko, że tego "wulgarnego smsa" przeczytałyśmy z Ewciokiem dopiero rano :P w każdym razie starałyśmy się być cicho, ale czasami się nie da ;) wspólczuje tylko biednemu suchemu, który nie mógł przez nas spać, a do tego atakowała go szafa ;]

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 22:00   

to ja rowniez przesylam pozdrowienia dla uczestnikow (i organizatorow zwlaszcza) IV zlotu MCP. jak to mowia: spoznione, ale szczere, haha.

do zobaczenia na nastepnym zlocie... i wczesniej na kibicowskim szlaku wiodacym w najblizszym czasie przez Arene auf Schalke...

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 22:44   

Faktycznie troche spoznione, gdyz IV zlot mial miejsce 2 lata temu :P
I nic nawet nie wspomniales, ze ktos Ci podpier(ekhm, tutaj cenzura :] ) karabin z kulkami :P

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 07:50   

Postanowiłem przyłączyć się do pozjazdowego maratonu podziękowań. A że nie miałem wcześniej okazji, czynię to teraz. Dziękuję:

- miłym panom z "Opium" za to, że uwierzyli mi na słowo iż jestem pełnoletni,
- J.D. Tomassonowi i Martinowi Laursenowi za inspirację jaką czerpałem z ich "twórczości" podczas gry w piłkę,
- Carlo Ancelottiemu i Silvio Berlusconiemu za dostarczenie tematów do rozmów,
- Martinowi i świergotowi za dostarczenie tematów do dowcipów,
- Lechowi Wałęsie i "Solidarności" za Sierpień '80

Skoro już tak składam wyrazy wdzięczności, to przy okazji, tak zupełnie na marginesie, chciałbym podziękować organizatorom i uczestnikom. Wszystkim jednakowo.

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 12, 2005 17:58   

Veerapan napisał/a:
Faktycznie troche spoznione, gdyz IV zlot mial miejsce 2 lata temu :P

a skad wiesz? nie widzialem Cie? ;-P
a powazniej: wybacz, jestem lekko zakrecony.

Veerapan napisał/a:

I nic nawet nie wspomniales, ze ktos Ci podpier(ekhm, tutaj cenzura :]) karabin z kulkami :P

cholera, faktycznie! podczas chwilowego oddalenia sie, ktos skroił mi (szacuje) ponad dwadziescia kulek do paintballa. niech za kare skonczy w niebie, podczas gdy ja zawedruje do czerwono-czarnego piekla... :)

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 17, 2005 22:32   

to juz chyba koniec opiywania na temat zjazdu....

do WIDZENIA

ale sie zrobilem.. hi hi

ps. a gzie je=a bebse siedzial podczas podrozy????????????? moze z przody ??????

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi