ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trofeo Berlusconi: Milan - Juventus
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 14:10   

Mialo być, że noga atakowała, nie piłka :D
I nie chciałem sugerować, że Maldini zrobił to specjalnie, bo ja tak wcale nie uważam. Nie wyszło mu.
Uważam tylko, że tak twarda i ostra gra (jaką ja preferuję sam!) nie powinna mieć miejsca w meczu towarzyskim. Po prostu mam lekki żal (chyba potraficie mnie zrozumieć) za taką grę Milanistów.
Ale, powtarzam, faul na pewno nie był specjalny!

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 15:10   

Wajron ja tam nie widze błędu, Abbia przez dlugi czas mial miejsce w reprezentacji, nigdzie nie napisali ze w pierwszym skladzie.

Wajron 
Juventino

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 15:28   

Różnie to można interpretować. Ale to jest właśnie to piękno Juvepoland ... piszą dwuznacze zdania, a potem w komentarzach (zazwyczaj ponad 100) 90% dotyczy jakiegoś wyrazu lub zdania napisanego w newsie 8) W kazdym razie, niech będzie, że miał to miejsce w reprezentacji, a że na ławce to sprawa drugorzedna :P Nasz nowy bramkarz ... ja sie jeszcze nie przyzwyczailem :wink:

Pozdro

Hawk 
Juventino

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 16:07   

Co do kontuzji - Pavlowi i Zlatanowi jak wynika z ostatnich doniesien nic powaznego nie bedzie wiec nie warto wypominac sytuacji jakie zaszly na boisku z udzialem tych graczy. Rzeczywiscie bylo troche nieczystej gry ale przeciez tego mozna bylo sie spodziewac po spotkaniu dwoch murowanych pretendentow do tutulu Mistrza Wloch. Co do kontuzji Buffona - Kaka napewno nie zrobil tego specjalnie a i Buffon mogl sie troche lepiej zachowac, bo jednak probowac zatrzymac pilke jedna reka przed rozpedzonym Kaka bylo troche nierozwazne. Taka kontuzja mogla sie przytrafic w kazdym innym meczu. Buffon w koncu nie jest supermanem ale czlowiekiem.

Co do wypozyczenia Abbiatiego ze swojej strony moge powiedziec ze jestem bardzo wdzieczny Milanowi. Wlasnie dzieki takim gestom ten sport naprawde jest "ponad" innymi.

Jako ze jest to moj pierwszy dzien na tym forum witam wszystkich kibicow Milanu i kibicow innych druzyn tutaj obecnych.

P.S - czy moge prosic o zmiane avatra na Juve. Dziekuje

AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 22, 2005 17:16   

Jesli ktos ma to bardzo prosze niech udostepni link do tego meczu !!!

Ten ktory podał inv sciagłem ale nie moge go odpalic :(

Milan ograł Juve a ja nie widziałem bramek :/ Help

Z gory dzieki za pomnoc

viacheslav 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 22, 2005 18:00   

skrot ze strony Milanu

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi