ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery rywali Milanu (cz. 8)
Autor Wiadomość
mbuszmen 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 06, 2005 14:51   

Uważam, że Inter zrobił super interes kupując Solariego, za śmieszne pieniądze kupili bardzo dobrego zawodnika (bardzo go lubię i chętnie widział bym go u nas). Brawo Inter.

taktyk 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 06, 2005 16:38   

Ja sie zgadzam z sugestia Carlo , wydaje mi sie, ze Real byd dluzny interowi jakies 8-10 milionow z tego co pamietam. Kupujac Ronaldo Real nie zaplacil tych pieniedzy, poniewaz oba kluby zakladaly, ze pokryje to transfer Solariego pol roku pozniej w zimie, wtedy jednak okazalo sie, ze argentynczyk nie ma zamiaru isc do naszych "kuzynow". Widac teraz zmienil zdanie i ostatecznie zamknal krag :wink: (czyli suma transferu to wcale nie jakies grosze jak niektorzy tu pisza).

JUVEFANE_10 
Juventino

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 14:30   

Na sports.it piszą coś o Zayalecie i Miguelu
oto link jak by ktos mógł przetłumaczyć
http://sports.virgilio.it.../cmc_84715.html

Arsenal podobno chce za Vieire 10 mln+Zebine.Myślę że Moggi się zgodzi a na jego miejsce sprowadzi Miguela

JediMajster 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 15:41   

Wesoły Romek atakuje ponownie:
Cytat:
Chelsea daje 120 mln euro za Ronaldinho!
Właściciel Chelsea Londyn, rosyjski miliarder Roman Abramowicz zaoferował za piłkarza Barcelony Ronaldinho astronomiczną sumę 120 milionów euro - poinformował włoski dziennik "Corriere dello Sport".
źródło sport.onet.pl

Kolejna bajecznie wyglądająca suma i chyba kolejny bajeczny wymysł (Abramovicha albo dziennikarzy) :roll: . Na miejscu Laporty nie sprzedałbym Ronaldinho za żadne pieniędze do żadnego klubu. Pomijając fakt, że można poddać w dużą wątpliwość autentyczność tego newsa, chciałbym powiedzieć, że kolejne oferty Abramovicha robią się już po prostu żałosne. Najpierw podpuszczanie Shevy, teraz już kolejna wiadomość o kuszeniu Ronaldinho, niedawne informacje o 54 mln za Trezegueta. Ostatnio Galliani powiedział, że już 30 mln euro, to suma, która jest za duża na dzisiejszy futbol, a tu czytamy o 120 mln euro ... Roman atakuje rekordy transferowe od 2 lat z hakiem, ale w tym sezonie dostaje dużą lekcję pokory. Na razie w niebieskiej części Londynu wszyscy go uwielbiają, za to, że odbudowuje Chelsea jako klub i za sukcesy CFC, ale kto wie, czy kiedyś się tym nie znudzi i przygoda z nim odbije się klubowi wielką czkawką ...

Ebi Smolarek stracił rywala w linii ataku Borussi Dortmund. Ewerthon przeszedł z BVB do Realu Saragossa, z którym podpisał pięcioletni kontrakt.

korsi 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 15:52   

Z Ronaldinho to plotka w stylu Onetu zwłaszcza ,że Gaucho podpisał kilka dni temu nowy kontrakt z tego co na Blaugranie piszą ,a Ewerthon to za jakieś marne pieniądzie poszedł, nie ze bym był jakimś wielkim jego fanem ale zawsze jak go widziałem to prezentował się bardzo dobrze.A co do Miguela to szkoda by go było dla Juve bo na Euro błyszczał i nawet bym go w koszulce milanu z chęcią ujrzał za rok :-D A ponoć po rocznych treningach pod okiem Trapa to się i w obronie troche podciągnął.........
A co do Romka to wsumie większość tych niby rekordów to według mnie plotki chociaz akurat w Sheve i Trezegueta nie ma co powątpiewać. A to ze niby klubowi ma się odbić czkawką wspólpraca z Romkiem to nie rozumiem dlaczego.Wkońcu zbudowali sobie baze treningową z prawdziwego zdarzenia mają wiielu pożądnych piłkarzy i treneiro więc napewno będą walczyc co roku o najwyzsze cele zwłaszcza ,że pewnie kogoś sobie jeszcze kupią..... Chyba ,że chodziło ci oto ,że za kilka lat nie licząc kibiców Chelsea cały świat będzie tej drużyny nie nawidził i to jedyne według mnie zagrożenie dla Chelsea ze strony Szalonego Romka bo jak mu się znudzą to ich sprzeda komuś a markę w międzyczasie klubowi wyrobi :D

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 15:29   

JediMajster napisał/a:
Na razie w niebieskiej części Londynu wszyscy go uwielbiają, za to, że odbudowuje Chelsea jako klub i za sukcesy CFC, ale kto wie, czy kiedyś się tym nie znudzi i przygoda z nim odbije się klubowi wielką czkawką ...

Widzisz, na szczęście Chelsea ma nie tylko Romka ale i Petera Kanyon'a (którego nota bene Romek podkupił z ManUtd). A Peter od zeszłego sezonu buduje strategię finansowej niezależności klubu. Niezależności od pieniędzy Abramowicza. Jeżeli dobrze się przyjrzymy ostatnim ruchą w Chelsea to coś w tym jest. Mourinho ma trochę więcej do powiedzenia niż poprzedni trener Ranieri i to raczej on decyduje kogo chce a kogo nie. Dzięki temu, Abramowicz nie funduje mu co sezon 10-15 nowych graczy za setki milionów euro. Do tego sprzedał kilku nie potrzebnych mu w klubie piłkarzy. Moim zdaniem to już 2 okno transferowe, kiedy Chelsea nie dokonuje aż takiego zamieszania na rynku transferowym. Kwoty wydawane na piłkarzy nie wzbudzają już takich emocji. Tak naprawdę to prasa głównie stara się "sprzedać" każdą europejską gwiazdę do Chelsea.

Wracając do tematu głównego ;P to plotka głosi, jakoby Emre miał opuścić Inter i obrać kierunek Newcastle Utd. Do Interu natomiast miałby dołączyć Pizzaro. Wydaje się, że może to być dla naszych rywali zza miedzy ciekawe rozwiązanie.
Co do spekulacji w kręgach turyńskich - to szczerze mówiąc nie wierzę w Vieirę ;-) A co do Cassano to zobaczymy. Moim zdaniem raczej Tonio nie dołączy w tym oknie transferowym do Juve. Może zimą?

pzdr,

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Nie Lip 10, 2005 15:44   

Wieści z Interu:

jest już Solari , jest Julio Cesar i lada dzien chyba jednak Samuel bo nie poleci na Tournee z Realem to o czyms swiadczy, mam nadzieje ze dołaczy do Interu i bedzie prawdziwa kolonia Argentyńska ;d czyli 8 piłkarzy z tego kraju

co do Pizzarro to chodzą takie głosy, jego przybycie bedzie prawdopodobne ale dopiero jak odejdzie Emre a ten odchodzi juz dlugo i jakos nei moze odejsc ;) , poza tym niepewna jest sytuacja V.d Meyde ,jesli ten odejdzie wtedy do Interu trafi Mancini lub Fiore

Wajron 
Juventino

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 16:34   

I co z tego? Ja nie rozumiem polityki Interu ... co roku fantastyczni piłkarze, prawdziwi gwiazdorzy w składzie, a wyniki kompletna klapa. Zamiast wydawać kase na kolejnych piłkarzy lepiej zainwestowaliby w dobrego trenera - może Trap? Chociaz nie ... on jest za głupi na prowadzenie włoskich zespołów :wall: (sorry ale trzeba to napisac po jego cyrkach na MŚ 02` i Euro 04` ...). Może Lippi się zgodzi za kilka lat ? :mrgreen:

Wtedy trzech najlepszych trenerów świata zostałoby we Włoszech ;-) Olać Mourinho! :twisted:

TomekW 
Administrator

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 16:59   

Wajron napisał/a:
Zamiast wydawać kase na kolejnych piłkarzy lepiej zainwestowaliby w dobrego trenera - może Trap? Chociaz nie ... on jest za głupi na prowadzenie włoskich zespołów :wall: (sorry ale trzeba to napisac po jego cyrkach na MŚ 02` i Euro 04` ...).

Tak sie sklada synku, ze to wlasnie Trap doprowadzil Inter do ich ostatniego scudetto.

ostry 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 17:10   

Poza tym Lippi tez calkiem niedawno prowadzil Inter i nic z tego nie wyszlo. Problem wedlug mnie nie polega na tym ze potrzebna jest zmiana trenera tylko na braku cierpliwosci. Moze w tym sezonie w koncu zaczna grac na miare oczekiwac bo trener juz rok przepracowal, zna zawodnikow i sprowadza kolejnych pasujacych do jego wizji. Poza tym, nikt bardzo znaczacy w poprzednim sezonie (procz Vieriego) nie opuszcza druzyny, a z tym jak wiemy dobrze roznie bywalo wczesniej.
Mimo to wszystko i tak Inter derby nie wygra i moze byc w tabeli co najwyzej drugi, za MILANEM oczywiscie :) :-D

Wajron 
Juventino

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 17:23   

TomekW napisał/a:
Wajron napisał/a:
Zamiast wydawać kase na kolejnych piłkarzy lepiej zainwestowaliby w dobrego trenera - może Trap? Chociaz nie ... on jest za głupi na prowadzenie włoskich zespołów :wall: (sorry ale trzeba to napisac po jego cyrkach na MŚ 02` i Euro 04` ...).

Tak sie sklada synku, ze to wlasnie Trap doprowadzil Inter do ich ostatniego scudetto.

To była ironia ... synku :lol:

Off-topicowa czesc tematu zostala przeniesiona do watku "Trapattoni"
Admin

korsi 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 18:41   

droc napisał/a:

Co do spekulacji w kręgach turyńskich - to szczerze mówiąc nie wierzę w Vieirę ;-) A co do Cassano to zobaczymy. Moim zdaniem raczej Tonio nie dołączy w tym oknie transferowym do Juve. Może zimą?

pzdr,

Co do Vieiry to ja zaczynam wierzyć zwłaszcza jak na stronie Juve wyczytałem ,że niejaki Arturo Lupoli oraz Wenger wypowiadają się ,że Vieira przejdzie do Juve. Będzie wielkie wzmocnienie patrząc ,że w tym sezonie partnerem Emersona był Blasi.A co do transferu Cassano to teraz chyba przez zakaz transferowyjest to niemożliwe oraz patrząc na napastników jakich juve posiada małoprawdopodobne. Ale za pół sezonu sezon to kto wie czy Antonio nie będzie następcą Del Piero.........

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lip 12, 2005 15:56   

korsi - nie wiem gdzie czytałeś, że Wenger mówił, że Patric przejdzie do Juve ;-) Ja czytałem tylko, że prezes Arsenalu potwierdził ofertę Juve i jak narazie nie jest pewien decyzji czy są chętni sprzedać Vieirę czy nie (artykuł ). Jednak z tego co mówi skłania się do pozostania. Wiele zależy od tego, jak dużo Juve jest w stanie dać (a wydaje mi się, że mniej niż na przykład Real).
Dla ciekawostki, poniżej notowania bookmacherów Sky gdzie Vieira będzie 13 sierpnia ;-) . Zobaczcie, że Milan jest wymieniany zaraz po Barcelonie ;P

"Which club will Patrick Vieira be at on August 13th? Arsenal 6/4 Juventus 2/1 Real Madrid 5/2 Barcelona 10/1 AC Milan 14/1 Inter Milan 33/1 Man Utd 33/1"

Interista napisał/a:
poza tym niepewna jest sytuacja V.d Meyde ,jesli ten odejdzie wtedy do Interu trafi Mancini lub Fiore

A ja dziś wyczytałem na goal.com, że Inter praktycznie zaklepał już sobie transfer Luisa Figo ;-) Oznacza to, że niechciany w Realu zawodnik, znalazł w końcu chętnego na swoje usługi (trochę to dla piłkarza tej klasy poniżające...). Obawiam się, że chęć "pokazania" Realowi co potrafi, może na nowo zmotywować Luisa do treningów i gry na jego poziomie.

Co do Emre i Pizzaro, to ponoć Emre ma do przejście już tylko testy medyczne ;-) a podpisanie kontraktu z Pizzaro to też kwestia formalna.

Z innych aren - Baptista łączony jest z Barceloną ;-) Pomimo zainteresowania ze strony Arsenalu, Juan Baptista chce pozostać w Hiszpanii jeszcze przynajmniej jeden sezon. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta ;-) za rok będzie mógł odebrać paszport Unijny i nie będzie miał problemów ze znalezieniem zatrudnienia w żadnym innym europejskim kraju (na przykład w Anglii - w Arsenalu;P). Ciekaw jestem, czy Barca faktycznie jest zainteresowana tym piłkarzem, czy to tylko dywagacje dziennikarzy zmontowane na podstawie kilku pochlebnych słów Baptisty o dumie Katalonii. Osobiście obstawiam że to plota :P ale nigdy nic nie wiadomo.

pzdr,

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 12, 2005 17:36   

Inter zakupił Pizarro - ciekaw jestem jak on bedzie grał - osobiscie do niego przekonania nie mam :) ale... Co do Vieiry to czuje ze du Juve nie pojdzie bo oferują Arsenalowi 22mln ojro w tym Maresca i Zebina.skąpcy.. hehe

Kaka-AC Milan 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 12, 2005 17:44   

Na Eurosporcie podają, że Inter jest bardzo zainteresowany Luise'em Figo (po tym jak Liverpool zmienił zdanie w tej sprawie). Hiszpanie nie chcieli go puścić do Liverpool'u, więc nie wiadomo jakie szanse ma ten transfer, ale takie są spekulacje. Ciekawe jak to się potoczy i jeśli Figo miałby dojść do nszych rywali zza miedzy, to kogo by zastąpił...

Forza Magico Milan (...

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 09:35   

podobała mi się wcoraj wypowiedź Morattiego na temat Messiego. to jet prawidłowe podejście - mając niemal pełną kadre na nowy sezon i tak rozgląda się za młodymi przyszłościowymi piłkarzami krórzy ogrywali by się przy starszych kolegach. a Galliani lada dzień krzyknie KONIEC MERCATO!!!

kotbarca 
Barcelonista

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 09:39   

i wlasnie dlatego moratti odnosi co roku wielkie sukcesy,a galliani jest posmiewiskiem calego pilkarskiego swiatka.

www.blaugrana.pl

Visca el BARCA!!!! Forza MILAN!!!!

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 09:42   

to akurat inna para kaloszy.
mi nie chodzi o poronione wcześnie transfry tylko o kupowani młodych wilków!

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 09:53   

acm napisał/a:
mi nie chodzi o poronione wcześnie transfry tylko o kupowani młodych wilków!

poronione to jest kupowanie mlodych wilkow przez klub z ambicjami na wygrywanie. z tych dziasiatkow mlodych, ktorych oni sprowadzili tylko Martins rokuje nadzieje. reszta kasy zostala utopiona. podobna polityke prowadzil kiedys Milan, dziekowac tylko lysemu, ze juz tak nie robimy.

Bati 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 10:56   

Co do transferów to Inter nigdy nie odnosił sukcesów pod tym względem przynajmniej w ostatnich latach. Kiedyś wykupienie Adriano z Parmy było dobrym posunięciem. W tym mercatto jestem pod wrażeniem :brawo: .Inter kupuje naprawde dobrych graczy Solari , Wypożyczenie Samuela , Pizarro pewnie jeszcze mogą kogoś kupić.
None_naliM-A co do konta to narazie nie chcem go wykupywać.

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 11:35   

Wykupienie Adraino było dobrym posunięciem? Na pewno. Tyle że to kolejna transakcja w której Inter stał się pośmiewiskiem całego futbolowego świata. Przypomnę że najpierw Moratti sprzedał Adriano do Parmy (lub oddał na zasadzie współwłasności, nie pamiętam), by następnie odkupić go za gruuube miliony.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 12:54   

taaa, najpierw oddaja 50% jego karty parmie za jakies grosze a 1.5 roku pozniej wykupuja ta polowe za ~27 mln euro, mistrzowski interes, zaiste :lol2:

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

korsi 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 23:04   

droc napisał/a:
korsi - nie wiem gdzie czytałeś, że Wenger mówił, że Patric przejdzie do Juve ;-) Ja czytałem tylko, że prezes Arsenalu potwierdził ofertę Juve i jak narazie nie jest pewien decyzji czy są chętni sprzedać Vieirę czy nie .
Z innych aren - Baptista łączony jest z Barceloną ;-) Pomimo zainteresowania ze strony Arsenalu, Juan Baptista chce pozostać w Hiszpanii jeszcze przynajmniej jeden sezon. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta ;-) za rok będzie mógł odebrać paszport Unijny i nie będzie miał problemów ze znalezieniem zatrudnienia w żadnym innym europejskim kraju (na przykład w Anglii - w Arsenalu;P). Ciekaw jestem, czy Barca faktycznie jest zainteresowana tym piłkarzem, czy to tylko dywagacje dziennikarzy zmontowane na podstawie kilku pochlebnych słów Baptisty o dumie Katalonii. Osobiście obstawiam że to plota :P ale nigdy nic nie wiadomo.

pzdr,

Jak już pisałem wyżej wyczytałem to na stronie Juve, czyli www.juvepoland.com . A co do Baptisty to z tego co mi wiadomo strasznie się nim jara Rijkaard i kiedys na Blaugrana.pl o Baptiscie były newsy prawie codziennie więc chyba się nim interesowali i nie chodzi tylko oto ,że Bestia się pochlebnie o Barcelonie wypowiada......... Osobiście jednak nie wierze by Baptista przeszedł do Barcy bo za rok to będą mieli kogoś lepszego a teraz ze względu na paszport mieć go nie mogą. Zreszta z tego co wiem to on ma odejść już w tym sezonie bo jakoś kontrakt mu się powoli kończy a nowego niechce podpisać.

inv 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 23:20   

www.lagazzettadellosport.it informuje, ze Vieira jest juz zawodnikiem Juve.
Kwota transferu opiewa na 15 mln euro. Vieira podpisze 5 - letni kontrakt za sumę 2,5 mln euro netto za sezon. Jutro ma nastąpic oficjalne ogłoszenie tej transakcji.

Uwazam, ze to swietny zakup, Patrick jest doswiadczonym zawodnikiem i z pewnoscia bedzie dla Juve duzym wzmocnieniem. Ledwie sie to mercatto zaczelo a juz takie hity na poczatek ;)
It's understood

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 07:28   

bez kitu super wzmocnienie! niestety.
słyszałem, że będą teraz wyrównywać budżet i na sprzedaż idą miccoli, maresca i tudor.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi