ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Vieri w Milanie!
Autor Wiadomość
Dedal 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 15:00   

Coz. Potwierdzily sie wszelkie pogloski. Vieri jest zawodnikiem Milanu. Co to moze oznaczac? Ano to, ze Crespo raczej nie bedzie graczem rosso-nerrich w przyszlym sezonie :-( Mysle, ze transfer Vierego byl asekuracja ze strony zarzadu mediolanskiego klubu, bo przeciez w sprawie Crespo i Gilardino sytuacja nadal patowa. Widac Vieri ma zastapic Argentynczyka. Szkoda, bo uwazam, ze Hernan dobrze wkomponowal sie do zespolu, strzelil sporo bramek i co najwazniejsze wiazal z Milanem duze nadzieje na przyszlosc. Pozostaje kwestia Gilardino. Jezeli odejdzie Tomasson to zostajemy z trzema napastnikami (Sheva, Pippo, Vieri), zatem jeszcze jeden powinien znalezc sie w kadrze. Pozostaje miec nadzieje, ze bedzie to Gilardino, bo wazne aby kupowac pilkarza, ktorego chce sie od dawna, a nie takiego, ktorego kupuje sie z musu (tak rozpatruje transfer Vieriego). Z drugiej strony jesli do Milanu przeszedlby Gilardino, to w tym momencie byloby trzech wloskich (bylych lub obecnych) reprezentantow kraju w ataku Naszego zespolu. A Milan slynal raczej z dostarczania kadrze wybitnych defensorow :wink:

erni
Milanista

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 15:09   

no i stało sie. milan podpisał kontrakt z vierim :-( co prawda mamy go u nas za darmo, ale jak przez niego nie zobaczymy już u nas crespo, co raczej napewno sie stanie to bardzo szkoda :( . myśle że łysy nie zrezygnuje też przez to z gilardino i alberto zobaczymy w przyszłym sezonie w czerwono-czarnych barwach. gdyby jego transfer doszedł do skutku to myśle że więcej nikogo już nam nie potrzeba, ale nie pogniewał bym sie gdyby trafił do nas jeszcze jakiś klasowy pomocnik (moje marzenie to gerrard). acha i bardzo żałuje że sprzedano vikasha. dostawał mało szans ale jak już dostał to moim zdaniem grał bardzo dobrze, nawet lepiej niz seedorf. lecz jak miał nadal wystepować tak krótko to myśle że dobrze zrobił że odszedł, a i tak przecież zarobiliśmy na tym transferze troszke kasy

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 15:43   

o ludzie... Vieri - Rasista w
milanie :doh: jestem z tego powodu bardzo niezadowolony - nie wiem po co oni go sciągnęli - przeciez on bedzie tylko zamęt siał , psuł atmosfere w klubie i mase kasy pobierał za kontrakt :o zamiast kupić Gilardino i zatrzymac Crespo to oni tego emeryta sciągneli. niedobrze...

Wajron 
Juventino

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 15:48   

Milan ubił interes zycia :mrgreen: Powiem szczerze - wątpie czy Milan odpuścił sobie Gilardino. Pewnie oddadzą w tym wypadku Crespo do Chelsea, a zgarną Alberto ... :-| Cóż, jeśli jednak Juventus kupi Cassano to nie będzie nad czym płakać - to my będziemy mieli najlepszy atak we Włoszech (nie chce mówić na świecie, bo zaraz mnie zjadą ;) )

zino napisał/a:
o ludzie... Vieri - Rasista w milanie :doh:

Christian Vieri podczas meczu Inter Mediolan - Newcastle United najpierw obraził w rasistowski sposób Lomana Tresora z Newcastle, a póżniej z Ivanem Cordobą (Inter) mocno go poprzetrącał.

:|

Pzdr;

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 15:53   

Vieri rasista ??? chyba ci słonce w czaszke przygrzalo, w Interze nie ma rasistów, to klub INTERNAZIONALE , z Martinsem ktory jest ciemnoskóry mial super uklady, byl jego dobrym przyjacielem od ktorego mlody Oba sie uczyl

Walker 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 18:57   

Interista napisał/a:
Vieri rasista ??? chyba ci słonce w czaszke przygrzalo, w Interze nie ma rasistów, to klub INTERNAZIONALE , z Martinsem ktory jest ciemnoskóry mial super uklady, byl jego dobrym przyjacielem od ktorego mlody Oba sie uczyl

Nie wiem czy Vieri jest rasista. Wiem natomiast jaki poziom prezentuja polscy kibice Interu ( nie mam nic do Ciebie ). Zainteresowanych odsylam na strone www.intermediolan.pl i komentarze pod wiadomoscia o podpisaniu przez Vieriego kontrakru z Milanem. Poezja....

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi