ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Udinese-Milan
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Kwi 24, 2005 10:24   Wyjazd na Udinese-Milan

Organizujemy wyjazd na spotkanie Udinese-Milan, które rozegrane zostanie w 38. kolejce Serie A na Stadio Friuli, w niedzielę 29 maja. Koszt wyjazdu uzależniony jest od ilości chętnych, powinien zamknąć się w 500 PLN. Wszystkich zainteresowanych wyjazdem proszę o kontakt mailowy pod adres dezali@acmilan.pl. Na ostateczną decyzję co do wyjazdu pozostawimy Wam kilka dni, po czym podejmiemy decyzję co do środka transportu (najprawdopodobniej większy bus), a co za tym idzie ilości dostępnych miejsc. O ich przydziale decydować będzie kolejność zgłoszeń, przez co rozumiana jest wpłata zaliczki na podane w późniejszym terminie konto bankowe (wysokość zaliczki ok. 300 PLN). W zależności od pory rozgrywania meczów ostatniej kolejki (najprawdopodobniej 15.00) wyjazd zaplanujemy na sobotni wieczór/popołudnie, powrót do Polski (tradycyjnie Opole) przewidywany jest na poniedziałkowe przedpołudnie.

Każde zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko oraz numer członkowski MCP. Wszystkich zainteresowanych wyjazdem proszę o uważne śledzenie forum oraz niusów na stronie, gdzie zamieszane będą kolejne informacje.
Ostatnio zmieniony przez dezali Pon Maj 23, 2005 20:18, w całości zmieniany 1 raz  

Zbyszek 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 24, 2005 13:15   

Witam, bardzo interesujacy wyjazd i zapewne bedzie full chetnych. Ja napewno sie do nich zaliczam. Interesuje mnie tylko do kiedy tzreba dac ostateczna odpowiedz (wiecie maturki:D). Takze jesli mozna to prosilbym o ta konkretna date.
pozdro

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Kwi 24, 2005 16:39   

Bardzo bym prosil, by wszyscy zainteresowani zadeklarowali sie do konca przyszlego tygodnia. wowczas okreslony zostanie srodek transportu i chetne osoby poproszone zostana o wplacenie zaliczki na wyjazd. po tym terminie oczywiscie mozliwe beda jeszcze jakies przetasowania/dokoptowania nowych chetnych, ale tylko w miare wolnych miejsc w srodku transportu.

takze jesli chcecie miec pewnosc, ze znajdziecie sie w gronie osob, ktore pojada na mecz, polecam jak najszybsze zgloszenie tego faktu - w jaki sposob opisane jest to powyzej.

And1 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 24, 2005 18:01   

Mam pytanie do włodarzy forum. Czy żeby pojechać na ten mecz to trzeba być koniecznie członkiem MCP? Bo tak mi wydaje się. Mam rację?

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Kwi 24, 2005 21:47   

wlodarze forum nie maja akurat nic do wyjazdu, bo ten jest organizowany przez MCP, a nie przez strone. co do twojego pytania odpowiedz nasuwa sie sama przez sie - jest to wyjazd MCP i niesprawiedliwoscia byloby, gdybysmy na tych samych zasadach umozliwili wyjazd osobom, ktore oplacily skladke czlonkowska i pozostalym.

nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosic wszystkich, ktorzy przegapili pierwszy termin zgloszen do MCP do uczynienia tego przy najblizszej okazji

pzdr

Pan_Prezes 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 13:56   

Mam taka mala prosbe, raczej na przyszlosc... Juz kilka razy chcialem sie z wami wybrac na meczyk, ale zawsze na przeszkodzie stawalo to samo - termin. Dlatego chcialbym zebyscie rozwazyli, czy w przyszlym sezonie nie daloby rady zorganizowac wyjazdu w okresie kiedy nie ma sesji. Wiem ze wyjazd to niby tylko 1 czy 2 dni, ale nie wyobrazam sobie jak mialbym sie kilka dni przed i po meczu skupic na nauce :) Takze mam nadzieje ze to rozwazycie. Peace !

dezali 
Administrator

Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 14:16   

znam studentow, ktorzy sesje maja okragly rok, tak wiec trudno byloby wszystkim dogodzic. nie wydaje mi sie jednak, biorac ostatnie dwa wyjazdy pod uwage, by 1 maja, czy poczatek grudnia bylo terminem pokrywajacym sie z 'zasadnicza' sesja na polskich uczelniach... a ze ten wyjazd akurat tak wypadl...

Pan_Prezes 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 18:20   

Nie no, rozumiem. Przeciez sie nie gorączkuje ze cos mi nie pasi tylko zasugerowalem zeby w przyszlosci zrobic wyjazd np. koniec lutego poczatek marca... czy cos kolo tego. W takim terminie kiedy juz sie jest po sesji i jeszcze nie trza sie uczyc do drugiej...

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 20:30   

Nie wiem czy powinienem sie wypowiadac bo dez juz to wytlumaczyl, ale w sezonie jest organizowanych kilka wyjazdow i napewno nie wszystkie wypadaja w sesji wiec kazdy moze znalezc cos dla siebie... z drugiej strony kazdy musi dokonywac wyborow:)

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Maj 03, 2005 11:08   

Wciąż istnieje możliwość zgłoszenia chęci wyjazdu na spotkanie Udinese-Milan. Na chwilę obecną planujemy wyjazd 8-osobowym busem, jednak w przypadku zgłoszenia się kilku dodatkowych osób istnieje możliwość wynajęcia 14-osobowego busa. Wszystko wskazuje na to, iż mecz będzie miał wysoką stawkę, dlatego tym bardziej zachęcam do uczestnictwa w wyjeździe. Na ostatnie zgłoszenia czekamy jeszcze do końca tygodnia, po tym terminie dokooptowania do listy uczestników możliwe będzie jedynie w awaryjnych sytuacjach

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 04, 2005 22:23   

no to kurna jedziemy! :D

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Maj 23, 2005 20:17   

Z powodu skromnej puli biletów, jaką otrzymał Milan na spotkanie z Udinese i jej zadysponowania w pierwszej kolejności fan klubom z Friuli oraz tym, które zapotrzebowanie na bilety zgłosiły jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, zmuszeni jesteśmy do odwołania wyjazdu. Zainteresowani otrzymają szczegółowe informacje mailem

Zapraszam do wspólnych wyjazdów, oby bardziej szczęśliwych, w przyszłym sezonie. A w międzyczasie do przyjazdu do Krakowa - już w najbliższą środę, a także tradycyjnie w sierpniu.

MAVERICK27 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 14, 2005 12:28   Samolotem na mecz?

Nie wiem czy w dobrym miejscu poruszam ten temat, ale pomyślałem że może to zainteresuje osoby organizujące wyjazdy na mecze. Przeglądałem stronę taniego przewoźnika lotniczego (SkyEurope) i wyliczyłem że lot do Mediolanu z Krakowa np. w niedzielę 30-10-05 godzina 07.45 rano, powrót w poniedziałek 31-10-05 kosztowałby 275,24 pln. z opłatami lotniskowymi. Otwiera to nowe możliwości bo nie trzebaby było organizować grupy na busika. Oczywiście trzeba by to zgrać z meczem ale to chyba nie bedzie wielki problem. Pozdrawiam MAVERICK

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Cze 14, 2005 21:55   

zapewniam cie, ze analizowalismy oferty wszystkich tanich przewoznikow lotniczych i wyszlo na to, ze za kazdym razem byla to tylko pozorna oszczednosc. po pierwsze niemal z cudem graniczy dogranie przylotu/odlotu z samym meczem. oznacza to koniecznosc organizowania co najmniej jednego noclegu. druga sprawa to koniecznosc dojazdu z lotniska do mediolanu - problem mniejszy, ale jednak. no i wreszcie nie zapominajmy, ze bus jest nie tylko najbardziej elastycznym srodkiem transportu, ale i posiada dodatkowe zalety innej natury.

nie twierdze, ze nigdy nie polecimy na mecz samolotem, ale na chwile obecna tanszym i mimo wszystko wygodniejszym (byc moze nie doslownie) srodkiem transportu jest jednak bus/autokar

ps. zauwaz rowniez, ze taka cene biletu masz na dzien dzisiejszy. im blizej terminu spotkania (wylotu), tym beda one drozsze. a trudno nawet miesiac wczesniej do konca byc pewnym, czy organizacja wyjazdu dojdzie do skutku, ile osob poleci/pojedzie itd

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 15, 2005 07:54   

Zeby poleciec na mecz samolotem musielibysmy znac dokladny termin na 3 miesiace przed ( co jest prawie nie wykonalne), a tylko wtedy bilety lotnicze sa w zblizonej cenie do busa/autokaru. Oczywiscie ja jestem jak najbardziej za lataniem na mecze bo dlamnie to jest duzo wygodniejsze i nie trace tyle czasu, no ale zobaczymy czy nam sie to kiedys uda.
Zorganizowanie jednego noclegu wydaje mi sie zadnym problemem za jakas niska cene spokojnie mozna znalezc jakis hostel lub schronisko. Odnosnie zalet busa to dla jednych sa bardziej a dla innych mniej wazne:). Nie wiem czy mozna nazwac wygodniejszym przejazd 16h do mediolanu od 2h przelotu.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi