ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery rywali Milanu (cz. 7)
Autor Wiadomość
MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Cze 04, 2005 15:22   

pilkanozna.pl spekuluje na temat możliwości przejścia Raula do liverpoolu, a gdy ja niedawno wypowiedzialem się, że bardzo chciałbym go widzieć w Milanie, pojawiły się komentarze, że to niemozliwe, żeby Raul opuścił Real
Co do Kluiverta, lubiłem go tylko ze względu na fakt, że jest Holendrem, bo bardzo lubię reprezentację pomarańczowych. Jęsli chodzi zaś o strone piłkarską, to zaryzykuje opinię, że od dłuższego czasu jego forma spada i nie doruwnuje on innym napastnikom europejskim

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 04, 2005 16:32   

Raul w Liverpoolu? Hmm to raczej tylko spekulacja. Władze Realu nie są aż tak nierozsądne, żeby pozbywać się gracza, który gra w barwach królewskich "od zawsze". Niedawno na onecie pisano, że do miasta Beatlesów ma przeprowadzić się Boudewijn Zenden z Middlesbrough. Jestem za tym transferem. Lubię tego sympatycznego Holendra. Czas, żeby wrócił do wielkiego klubu. W czasie obecnej przerwy międzysezonowej najwięcej spekulacji będzie dotyczyć tego, kto przyjdzie do drużyny The Reds. W końcu to zwycięstw LM, niestety.

beneras 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 04, 2005 21:31   

MU zlozylo oferte kupna torresa opiewajaca na 20 mln funtow.jak sie mozna spodziewac atletico odrzuca wszelkie oferty za swojego asa.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Cze 05, 2005 17:01   

Jak na razie to MU bardzo zaskoczyło niektórych bo zakontraktowało Edvina van der Sar`a. Po wywaleniu Carrola wiadome było tylko że Howard nie będzie bronił jako podstawowy bramkarz. Kilka nazwisk padało ( np. Ricardo) ale żeby wiekowy Holender. W sumie to dobry zakup. Edvin systematycznie spadał w hierarchii goalkiperów...teraz ma szansę podskoczyć...i osiągnąć jeszcze jakiś sukces na zakończenie kariery.

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Nie Cze 05, 2005 19:49   

Man U wreszcie znalazł dobrego bramkarza a Van Der Sar wreszcie znalazł klub odpowiedni do jego umiejętnośći. Zawsze bardzo lubiłem holendra i ciesze się że znów pogra w Lidze Mistrzów.

TOMI 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 05, 2005 20:14   

Poza Milanem kibicuje również Czerwonym Diabłom, myśle że Van Der Sar to dobry zakup. Potrzebny był bramkarz z dużym doświadczeniem i Holender takim jest. Mam nadzieje, że po tym zakupie nie będzie już w internecie filmików z "wielbłądami" bramkarz MU.

A mi ten transfer zaoszczędzi troche nerwów :wink:

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 05, 2005 20:49   

Zgadzam się z tym, co napisał Del Piero. Fajnie, że dobra gra Van Der Saara została doceniona i przeniesie się wreszcie do klubu z wyższej półki, bo Fulham z całą pewnością takim nie jest. Poza tym, dzięki temu będziemy mogli go częściej oglądać w tv -> LM. Fajnie, że w reprezentacji jest nadal nr 1.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Pon Cze 06, 2005 15:14   

Sports.it spekuluje na temat ewentualnego powrotu Davidsa do Juve. Ciekaw jestem w jakiej formi jest Holender?I jak zaprezentowalby sie po powrocie?
Nadal czekam na Cassano, mam nadzieje ze niedlugo przyjdzie takie pikeny dzien w ktorym talent z Bari zalozy bialo-czarna koszulke :wink:

RASI 
Juventino

Wysłany: Pon Cze 06, 2005 15:33   

Powrót Davidsa byłby dobrym rozwiązaniem i dla Juve i dla samego zawodnika. Juventus zyskałby kapitalnego partnera dla Emersona a Davids mógłby powrócic do wielkiej formy w klubie z którym osiagnał najwieksze sukcesy.
Co do Cassano, juz go nie chce :) Atak mamy silny, a pieniadze przydadza sie na wzmocnienia w lini pomocy ( zastępca Nedveda ) i obrony.
W tej ostatniej formacji mam nadzieje zobaczyć Bonere i Cheliniego.
Uważam, ze transfery moglibyśmy uznac za znakomite gdyby do klubu dołączyła własnie ta dwójka, Davids i of. pomocnik. :)

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 06, 2005 16:52   

RASI napisał/a:
Powrót Davidsa byłby dobrym rozwiązaniem i dla Juve i dla samego zawodnika
Zapewne...choć Davids ma niezłe wejście do drużyny...a potem "kopie się po głowie"...osobiście zdziwiłem się że odszedł z Barcy...by posiedzieć na ławie w Interze
RASI napisał/a:
W tej ostatniej formacji mam nadzieje zobaczyć Bonere i Cheliniego
Giorgio Chiellini?...nie jest czasem Wasz? ;) Jaki problem? (nie chce wrócić wygrzewać ławkę?)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi