ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WARSZAWA gola!
Autor Wiadomość
bblackk 
Juventino

Wysłany: Nie Maj 15, 2005 16:55   WARSZAWA gola!

A więc tak... kibice Juventusu z Warszawy już od dłuższego czasu spotykają się i wspólnie rozgrywają mecze piłki nożnej :) Ostatnio padł pomysł, aby zaprosić kibiców innych drużyn (i padło na Milan ;) ), żeby rozegrać „kibicowski mecz przyjaźni” między fanami Juve i Milanu :D Oczywiście na spotkaniu obowiązują barwy klubowe, tak więc każdy gracz powinien posiadać odpowiednia koszulkę (po meczu sobie oszczędzimy... i raczej się nimi nie wymienimy ;) ). Spotykamy się w sobotę albo w niedzielę o 9.00 na placyku przed metro Centrum, skąd udamy się metrem na stację Służew i pobliskie boisko tartanowe, dlatego najlepiej mieć halówki. Z racji tego, że gramy na małym boisku, wystarczy, że uzbieracie minimum 4 osobową ekipę. U nas jest różnie z frekwencją, ale zawsze na jakieś 2 drużyny się zbierze. Możecie brać kolegów... koleżanki też ;) Jeżeli idea wypali, możemy ją w następnych tygodniach powtórzyć :)

P.S. Witam wszystkich! Proszę też o zmianę, na Juventino :)

nescik 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 20, 2005 01:32   

a co mni eobchodzi jakas ..... warszawa Pfff wezie chlopie rozklej u siebie na podworku plakaty ze gracie z juventusem a nie podnieciaj sie raz tym klubem a dwa tym ... "miastem"

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Maj 20, 2005 08:24   

nescik ale nikt ci przeciez nie kaze niczym sie podniecac ;)
Wedlug mnie chociaz nie mieszkam w Warszawie sama idea bardzo ciekawa (choc odzew nijaki). Az sie dziwie ze forumowi Warszawiacy nie sa zainteresowani.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Maj 20, 2005 13:57   

jakby cos sie mialo na rzeczy w Lodzi to ja chetnie. mam kilku znajomych fanow milanu (i juventino tez sie znajdzie :P ). tylko pomysl, ze mialo byc to o 9 rano w weekend jest moim zdaniem szalony ;) . najwczesniej o 12 :P .

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

bblackk 
Juventino

Wysłany: Pią Maj 20, 2005 21:41   

Heh... nie wiem czy tutejsi Warszawiacy, boją się Nas, wstydzą się, nie wstają tak rano, mama ich nie puszcza, czy co... o_O Miłoby było, gdybyście chociaż napisali, że to Was nie interesuje albo coś... bo pozostawienie tego tematu bez odzewu, moim zdaniem równa się olaniem kibiców Juventusu, którzy wychodzą z przyjacielską inicjatywą :roll: No cóż... chcieliśmy, tylko pograć w piłkę. Na osłodę tego gorzkiego tematu z Wami (Warszawiakami - bez urazy reszta Polski ;) ), Milan remisuje z Palermo 3-3 i zapewnia Juventusowi 28 Scudetto :twisted: GRAZIE!

nescik -> widać, że jesteś z Krakowa :lol:

pionka 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 20, 2005 22:16   

bblack a może poprostu nie ma tutaj aktywnych użytkowników z Warszawy? A jeżeli już są to są to "użytkownicy" płci pięknej ;) Niby na forum jest najwięcej warszawiaków ale rzadko ktoś z nich sie tutaj wypowiada.

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Maj 21, 2005 01:29   

widze ze warszawka chce sie popisac....zapraszam na sparing do katowic lub okolic(jestem mobilny,wiec miejsce nie ma duzego znaczenia)

ale pomysl bardzo mi sie podoba....

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Maj 21, 2005 21:04   

Lol. Z tematu, który miał na celu zorganizowanie meczu pomiędzy fanami Milanu i Juventusu w Warszawie wyszło, że warszawka się popisuje, że to buraki i w ogóle w Warszawie jest beznadziejnie ;-)
Troche przesadzacie.
Dodajmy do tego jeszcze, że w Poznaniu grupa psychofanów Lecha Poznań czeka na warszawiaków (nie koniecznie na boisku piłkarskim) ;-)

:wall: Dlaczego w tym kraju jest tyle bezsensownej nienawiści do innych?:) Czy żyd, czy czarny czy arab... a co ciekawe w Poznaniu lepszy żyd niż warszawiak ;-) w Krakowie lepszy czarny i żyd niż warszawiak czy w ogołe ktoś z innej części polski. Ja chciałbym powiedzieć, że jeżeli ktoś chciałby czasem pograć w piłkę w Poznaniu na TKKF'ie to proszę o PW a będę na bierząco podawał terminy kiedy gram ze znajomymi i ile jest wolnych miejsc ;-)

pzdr,

Odpowiedz do tematu