ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkania milanistów przy okazji transmisji ;-)
Autor Wiadomość
droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 15:35   Spotkania milanistów przy okazji transmisji ;-)

Postanowiłem założyć taki wątek, po wcześniejszej wnikliwej analizie, że czegoś takiego chyba brakuje.
Chodzi o to, że statystyki forum pokazują, iż milaniści z forum rozmieszczeni są wokół głównych miast Polski (co dziwnym nie jest ... ;-) ). Na przykład jako miejsce rezydowania/zamieszkania Poznań podało 16 osób.
Chciałbym, aby w tym temacie, można było ogłaszać "ustawki" w knajpach na wspólne oglądanie meczów naszego ukochanego Milanu.
W najbliższy wtorek będzie ku temu świetna okazja, bo spotykamy się ponownie z Interem a stawką będzie awans do 1/2 finału LM.
W związku z tym, ja i baker wstępnie umawiamy się na oglądanie tego jakże ważnego pojedynku w knajpie "Hattrick" w Poznaniu. Umówiliśmy się na 19.30 pod pomnikiem Starego Marycha (każdy kto był choć raz w Poznaniu wie gdzie to).
Jeżeli znajdzie się ktoś chętny do wyjścia, to proszę jutro do 16.00 (bo do tej godziny będę w pracy) o kontakt via GG lub Private MSG na forum ;)
Serdecznie zapraszamy!

FORZA MILAN :>

pzdr,

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 17:03   

wszystkich chetnych z trojmiasta i okolic zapraszamy do wspolnego ogladania jutrzejszego pojedynku derbowego. miejscem spotkania bedzie pub Rugbuś przy ul. Do Studzienki w Gdansku Wrzeszczu. jesli ktos nie wie gdzie owy pub sie znajduje niech wszelkie pytania kieruje na GG do Radeo.

zapraszamy! ;)

tom_n 
Administrator

Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 18:18   

W Lublinie także będziemy oglądali derby. Wszystkich chętnych zapraszamy do pubu Wembley, który mieści się przy ul. Jasnej 7. Co prawda na forum nie zauważyłem dużej liczby użytkowników z Lublina i okolic, ale może ktoś się znajdzie. Na pewno będę ja i nielot :) Ustawiamy się tradycyjnie o 19.30 na miejscu.

zbysio
Interista

Wysłany: Wto Kwi 12, 2005 11:37   

tom_n - no to i ja sie pojawie ;) :P

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 12, 2005 12:18   

Ciesze się, że mój pomysł załapał. Ze swojej strony, dodam, że popełniłam mały nietakt ;-) mianowicie zapomniałem dodać, że serdecznie zapraszamy również Internistów. Wiem, że są na forum kibice Interu z Poznania ;-)

pzdr,

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 12, 2005 12:26   

wie ktos czy w jakims lodzkim pubie beda pokazywane derby? ja niestety takiego nie znam... :|

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 12, 2005 13:16   

W Gliwicach "Champion Pub" ul. Jagiellonska 4 pewnie tez bedzie meczyk :)

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 16, 2005 11:06   

Kurde troche za pozno przeczytalem posty z tego tematu :) Tez jestem z Lublina i chetnie wybralbym sie na ten mecz do jakiegos pubu Trudno moze innym razem :)

rage24 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 01:54   

Wszystkich Milanistow z Katowic zapraszam na mecze Milanu do "club sports 13"ul.Mikolowska 9.www.cs13.pl Warunki do ogladania meczow sa doskonale,okolo 10 telewizorow,posiadaja dekodery do polsatu cyfrowego i cyfry +.Ja bede tam na pewno w sobote na meczu Milan-Parma,jakby ktos sie zdecydowal,to dajcie znac! Pozdrawiam.

tom_n 
Administrator

Wysłany: Śro Kwi 20, 2005 17:38   

Bierhoff, w sobotę Canal+ Sport 2 daje na żywo mecz Milan-Parma, więc jak chcesz to możesz wpadać do Wembley. Ja i nielot będziemy na pewno :)

baker 
Moderator

Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 10:29   

Na naszych oczach dzieje sie historia. Tych, ktorzy sa obecnie w Poznaniu i maja mozliwosc i ochote byc swiadkami tego dziania sie (w wiekszym gronie kibicow), zapraszamy do pubu Hattrick dzisiejszego wieczora. Zainteresowanych prosze o kontakt ze mna na priv lub przez gg w celu uzgodnienia szczegolow (np. ilosci miejsc). Z pilkarskim pozdrowieniem.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

Azra 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 10:58   

Mnie niestety dzisiaj nie będzie :( Chyba,że nastąpi jakaś zmiana planów... Miłego oglądania i dobrej zabawy.Do następnego...

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 13:01   

Mnie też dziś nie będzie, ale na rewanż pisze się na 100% ;-) Tak więc oby rewanżowe spotkanie było od początku świętowaniem awansu do finału!

pzdr,

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 14:08   

ŁÓDŹ:
dzisiaj od 19.30 w cottonie na al.politechniki :)

Azra 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 04, 2005 12:01   

Mam nadzieję, że dzisiaj w Hattricku zbierze się trochę ludzi, no i ja tam będę więc dlatego warto być :D Zapraszam, zapraszam tak mniej więcej o 19. CU

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 05, 2005 15:35   

Nie udało mi się niestety na półfinał wyrwać do knajpy ;/ ale już wiem, że na pewno w niedziele będę w Hattriku na arcy ważnym meczu Milan - Juventus ;-)
Oczywiście im więcej milanistów tym lepiej! :)
Do zobaczenia w niedziele.

pzdr,

MARCIN-rossoner 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 05, 2005 17:02   

W Katowicach można się jeszcze spotykać w Notabene na Bogucickiej tylko jedeny problem jest taki, że jest to koło osiedla Gwiazdy i czasem przychodzi tam nieciekawy element zarażony Gieksą ;-) i bardzo nie lubią innych kibiców (sam mam czasem problemy gdy ide w zimie z szalikiem ACM :? ). Ale polecam bo mają C+.

nescik 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 05, 2005 17:38   

a ja zapraszam wszytskich na Final LM do Krakowa !! wszystko bedzie zalatwione - knajpka , piwko (do kupienia :D ) i co najwazniejsze to TV !!
licze ze pojawi sie pionka ,giorgio i wszyscy ktorzy mieszkaja blisko krakowa :)

Boski Lew 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 06, 2005 12:56   

Ja na mecz Milan - Juventus udam sie raczej do pubu United w Sosnowcu na ul. Wspólnej. Jeśli ktos jest z Sosnowca ,lub okolic może skorzysta, bo miejsc gdzie można obejrzec mecz w naszym mieście za dużo nie jest.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Pią Maj 06, 2005 13:30   

Lwie, bedziesz mial okazje spotkac sie z fanami Juve :lol:
http://www.juvepoland.com...t=8639&start=30 oni takze wybieraja sie do tego pubu :wink:

Boski Lew 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 06, 2005 13:37   

Jesteś pewny że kamila jest fanką Juve? :lol: Możesz przeżyć zawód, ale oczywiście fani Juve tez będą mile widziani co to za atmosfera bez kibiców gości :D

milan78 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 06, 2005 15:56   

droc napisał/a:
ale już wiem, że na pewno w niedziele będę w Hattriku na arcy ważnym meczu Milan - Juventus ;-)
Oczywiście im więcej milanistów tym lepiej! :)
Do zobaczenia w niedziele.

pzdr,

droc bede napewno, wraz z Wielka fanka Wielkiego Milanu czyli z zona :wink:

rafi 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 07, 2005 08:01   

to może w wawie tez ustawić spotkanie na milan-juve w champions barze?tanie piwko, dwa duże telebimy i będą napewno fani juve :D

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Sob Maj 07, 2005 09:36   

Jesli chodzi ci o Warszawski Champions to bedzie nas spora gromada, zapewne ponad 20 osob :]

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Maj 08, 2005 12:48   

ŁÓDŹ:
znow w Cottonie na al.politechniki niedaleko underground, futurysty itd :)
zapraszam.

Odpowiedz do tematu