ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Śro Kwi 29, 2015 11:59
Jedenastka roku 2004
Autor Wiadomość
BrunoKSG 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 19, 2005 17:05   Jedenastka roku 2004

UEFA dokonala wyboru jedenastki roku 2004. Jak zwykle znalezli sie w niej gracze Milanu (Nesta, Cafu i Szewczenko). Trzeba przyznac, ze zakup Nesty byl strzalem w 10. Po raz trzeci Nesta figuruje w jedenastce roku (2002, 2003, 2004). Oczywiscie to tylko plebiscyt, ale cieszy fakt, ze kibice docenili Neste po raz trzeci z rzedu. Narazie niekwestionowanym rekordzista jest Henry, ktory zostal wybrany czwarty raz z rzedu. Dziwi mnie jedynie wybor Cristiano Ronaldo. Oczywiscie na mistrzostwach Europu pokazal sie z dobrej strony, ale zawiodlem sie troche ogladajac go w Atenach. Osobiscie mnie nie przekonal do wyroznienia go w 11 roku. Ponizej sklad jedenastki roku 2004:
Jedenastka roku 2004: Gianluigi Buffon (Juventus Turyn), Cafu (AC Milan), Ricardo Carvalho (Chelsea), Alessandro Nesta (AC Milan), Ashley Cole (Arsenal), Cristiano Ronaldo (Manchester United), Maniche (FC Porto), Ronaldinho (FC Barcelona), Pavel Nedved (Juventus Turyn), Thierry Henry (Arsenal), Andrij Szewczenko (AC Milan). Trener roku: Jose Mourinho (Chelsea).

beneras 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 19, 2005 17:10   

jak widac Milan ma nawiecej przestawicieli w tej 11 roku,bo az 3 :) tak jak bruno zastanawialbym sie nad wyborem ronaldo+dodatkowo nedveda(zdecydowanie na jego miejscu wedlug mnie powinien byc vincente z valenci),nedved w zeszlym sezonie nie pokazal nic specjalnego,na euro gral przyzwoicie,ale bez fajerwerkow-jak sadzicie ?

inv 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 19, 2005 17:30   

moznaby sie spierac co do tej jedenastki.

Nie pasuje mi osobicie:

Ashley Cole (Arsenal), - ostatni sezon nie byl jakis specjalnie udany, nadal uwazam go za klasowego zawodnika, ale znalazloby sie kilku, ktorzy bardziej zasluzyli na to wyroznienie

Cristiano Ronaldo (Manchester United), - totalna pomylka, zablysnal nieco na Euro, ale zeby do 11 sezonu, wolne zarty... typowalbym chocby Joaquina

Maniche
(FC Porto) - najwieksze przegiecie IMO, nie wiem za co sie znalazl na tej liscie

zastanawiam sie tez nad Carvalho...

Co do Nedveda, to jednak utrzymuje dobry poziom, moze troche z sentymentu, moze zasluzenie, nie mam jednak tutaj wiekszych obiekcji.

reszta - zdecydowanie zasluzenie

-------

cieszy natomiast inny fakt, nie wiem czy ktos zauwazyl, ale

5 piłkarzy z Serie A
4 piłkarzy z Premiership
1 piłkarz z Primera Division
1 piłkarz z ligi Portugalskiej

czyli wynika z tego, ze Serie A jest jednak statystycznie najmocniejsza liga na swiecie!
oby tak dalej...
It's understood

TOMI 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2005 08:49   

Ogólnie to nie mam dużych zastrzeżeń, brakuje mi w jedenastce Deco może właśnie za Cristiano Ronaldo. I na pewno dorzucił bym jakiegoś greckiego obrońce...

Brawo dla Milanistów :-D

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 20, 2005 10:40   

Gratulacje dla Milanistow szczegolnie dla Nesty ktory co rok potwierdza swoja klase. Dlatego uwazam ze warto jest wydac wielkie pieniadze na pilkarza takiego formatu. Tak buduje sie wielki klub z ambicjami. Trzeba tylko wiedziec na kogo te pieniadze przeznaczyc :)
Co do C. Ronaldo byli lepsi na jego pozycji zapewne. Ale trzeba pamietac ilu fanow na swiecie ma MU.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 20, 2005 12:34   

Ja też brałem udział w tym głosowaniu i oddałem swoje głosy oczywiście na Neste, Cafu, Sheve i innych milanistów (z tego co pamiętam głosować można było na Seedorfa i Maldiniego jeszcze). Żałuje trochę, że nie został wybrany na środek obrony do pary z Nestą nasz kapitan.

pzdr,

tow.ja 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2005 14:45   

Osobiscie nie przywiązuje zbyt duzej wagi do tego typu plebiscytow bo zwyciezca sa osoby ktore maja najwieksza ilosc kibicow, ale mimo to bardzo sie ciesze ze Cafu Nesta i Sheva sie tam znalezli bo po czesci swiadczy to o tym ze jednak zrobili cos w tym roku na co zwrocili uwage kibice z calego swiata glosujac na nich... Ale jakos kilku nazwisk mi tam brakuje...

Szymon_W 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 04, 2005 08:39   

Tak czy siak Milan co roku powinien mieć zawodnika z 11 roku :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Nie ma co ale mogliby wybraź Kakę

El Crack Total 
Barcelonista

Wysłany: Śro Maj 04, 2005 17:49   

ja zauważylem
3 Portugalczyków
2 Brazylijczyków
2 Włochów
1 Anglik
1 Czech
1 Ukrainiec
1 Francuz

i chyba wcześniej dostałem bana na mięsiąc obiecuje poprawie się i dlaczego usuneliście temat pojedynki piłkarzy fajny był temat przepraszam

I prosze o zmiane z Milanisty na Barceloniste .

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi