ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 12)
Autor Wiadomość
For_zaza_Milan 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 01, 2005 16:32   

No włąsnie As i Marca ! i wszystko jasne. Jak Perez by wiedział o takich kontaktach Solariego z Barcelona i one były by jakies konkretne to by go sprzedał przed wygaśnięciem kontaktu bo juz z niego sie smiała cała Hiszpania jak oddał Eto`o. Wiec jak mysle ze Solari nadal aktualny temat ! :D

A jeśli chodz o Samuela to ........... :o :nono: :o :nono: Nie nie nie prosze nie To nie ten sam gracz z czasow Romy a teraz nie bedzie łatwo mu sie odrodzić nawet w Serie A.I ile perez by chciał na tego gracze ..

P.S. Jeden z graczy który miał niby przyjśc juz jest sprzedany 25 letnik obrońca notabene Stoper Francuz Boumdong z Rangersów za 8 baniek funtów do Newcastle United

Może nie byc zakupów żadnych w zimie i przyjdzie jakis wypożyczony gracz np. napastnik i np. Borrielo który co prawda zagnią w Regginie ale ale może ....

Martino 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 05, 2005 20:35   

Oto news z jednego z serwisów poświęconych Serie A:
Pomocnik Udinese Calcio, Czech marek Jankulovski, który w czerwcu niemalże na 100% zasili szeregi AC Milanu swoją wypowiedzią prasową dał do zrozumienia, że wolałby raczej przeprowadzić się do Turynu.

"Milan, Juventus czy Inter. Miło wiedzieć, że tak wielkie kluby interesują się moją osobą. Trudny wybór. Wszyscy dobrze wiedzą, że chciałbym jednak grać u boku Nedveda."- stwierdził Czech.

Czy zawodnik, który ma podpisany (podobno) kontrakt z nowym klubem udzielałby takich wypowiedzi (o ile to jego prawdziwe słowa). Nie wiem czy chciałbym widzieć w Milanie piłkarza, który marzy o grze dla największego rywala. Oby się nie okazało, że stracimy Jankulovskiego na korzyść Juve a Solariego na korzyść Barcy (jeśli sprawdzi się to co napisał PhoEniX)

sicmaggot 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 06, 2005 14:47   

Z tego co czytałem Jankulowski ma kosztować Milan 5 milionów funtów plus jeden zawodnik z trójki: Coloccini, Simić, Brocchi. Skoro jednak Jankulowski udzielił takiej wypowiedzi, to jego rzekomy kontrakt z Milanem wydaje się mało prawdopodobny. Co ciekawe ochotę na grę w Juve wyraził ostatnio inny zawodnik łączony z ACM - Gilardino :|

For_zaza_Milan 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 08, 2005 03:24   

No jak to Jankulowski powtórzył po raz kolejny to nie przybliża sie jego transfer ..... Tylko czy to powiedziła tak dosłowanie ?. Czas pokaże ale dziś znów ploty o obrońcach. Głośna mówi sie o Oddo który marzy o gre w Milanie w którym zaczynał kariere, mówi sie też niby o Kufforze z Bayernu niby też w kregu zainteresowan jest Trabelsi z Ajaxu :D To są właśnie uroki mercato a okaże sie że nikt nie przyjdzie .....

Ale jak by tak znów wolnego gracza sprowadzić to jest cały czas duet z Arsenalu :D EDU I LAUREN którzy nie przedłużyli jeszcze kontraktów, a mówią o odejściu :D

A Gilardnio nie przejdzie do Juve na 100% koszt jego sprowadzenia jest poza kosmita Moggim. Bo jak Juve kupiło Zlatana - uciekiniera Emersona przyszli niby wzmocnienia Kapo czy Blasi trzeba było Capello i Zebina, Cannavoro opłacić !

A oni nic nie wygrali od jakiegoś czasu........ :D (i tak zostanie) a jak nie wygrali to i mało zarobili a troche wydali :D

I budżet niby też nie pozwala na kolejne transfery ! Zreszta kupno kolejnego napastnika jak gwiazdy ala Tudor - Montero - Ferrara - Legrotalie - na lawce do gry w defensywie. Nie beda nawet sie starali o Alberto ....

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Sob Sty 08, 2005 12:47   

No i jak tu nie odpowiadac na takie brednie :lol:

For_zaza_Milan napisał/a:
A Gilardnio nie przejdzie do Juve na 100%

Czy posiadasz zdolnosci jasnowidza?? :rotfl2:
Ale cie musi bolec jak przeczytales ze zawodnika wyrazil chec gry w Juventusie 8)

koszt jego sprowadzenia jest poza kosmita Moggim.

Kim jest kosmita Moggi?? :hmm:
Swoja droga gdyby Luciano chcial miec jakiegos zawodnika w Juve kase wyjalby nawet spod ziemi 8)

Bo jak Juve kupiło Zlatana - uciekiniera Emersona przyszli niby wzmocnienia Kapo czy Blasi trzeba było Capello i Zebina, Cannavoro opłacić !

I co z tego??Myslisz ze Juventus wywalil cay budzet na kilku zawodnikow :lol:
Jestes zalosny piszesz o czyms o czym nie masz pojecia.
Juventus musial zaplacic jedynie za dwoch pilkarzy:Ibrahimovic i Emerson.Kasa byla gdyz sprzedano takze kilku zawodnikow: 50% Mareski,Miccoliego,Chelliniego oraz Di vaio do Valenci.
Blasi byl nasz(przyszedl za darmo),Kapo i Zebina przyszli za darmo a Cannavaro wymieniono na mlodego bramkarza.Z tego co pamietam Juventus wydal kilka mln euro (5-10) 8)
Ale widze ze gul skacze po tym jak przeczytales ze Gilardino chcialby grac w Juventusie 8)

A oni nic nie wygrali od jakiegoś czasu........ :D (i tak zostanie)
Kolejny raz zdolnosci jasnowidza sie przydaja :D

a jak nie wygrali to i mało zarobili a troche wydali :D
No jasne :D Nic nie zarobili a wydali miliony to jest nieodparty argument ze Gilardino na 100% nie zagra w Juventusie :|

I budżet niby też nie pozwala na kolejne transfery !
:| Myslisz ze taki klub jak Juventus z Luciano Moggim na czele nie bedzie potrafil uzbierac odpowiedniej ilosci kasy :lol:

Zreszta kupno kolejnego napastnika jak gwiazdy ala Tudor - Montero - Ferrara - Legrotalie -na lawce do gry w defensywie.
To zdfanie mnie rozwalilo :-| co miales na mysli??

Nie beda nawet sie starali o Alberto ....
Nie bylbym taki pewnien chlopcze 8)
Przyjmujac twoj tok myslenia jesli Milan jest kim zainteresowany inne kluby nie moge sprowadzic tego zawodnika :lol2: chlopcze idz zyj dalej w twoim zamknietym swiecie.

Jesli jestesmy juz przy temacie Gilardino.Jezeli Juventus mialby sprowadzic jakiegos napastnika wolalbym zeby byl to Cassano :)

Boski Lew 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 08, 2005 13:10   

Abstrachując od treści rozmowy chciałbym zwrócic uwage na jej forme. Określenie typu "jesteś żałosny" jest ewidentnym atakiem na rozmówce a nie jego poglądy. Jak cie nerwy ponoszą bo Turyn dostae po tyłach to łyknij sobie nerwosolu a nie wyładowywuj swych frustracji na forum.

For_zaza_Milan 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 08, 2005 13:21   

Widze Cytator DjJuve zaczyna ! :D No ale jak nic innego nie umnie

Chłopie ja nie jestem jasnowic ani wróżka. Ale taka jest piłki jak sie nie wygrywa to sie nie zarabia !! A proces Juve za Epo kosztawał nie tylko siare w całej Europie ale miał także koszty ukryte :D A nie wypisuj że ten czy ten przyszedł za dramo to trzeba im płacic pęsje jak np. Ferrerze :D ! A jak by mówisz że budżet pozwala to powiedz ile maja jeszcze kasy !? Jak wydali tyle NIC NIE WYGRALI a jeszcze chcą. Dziwna że każdy transfer to Moggi proponuje graczy ala Legrotalia czy Iuliano i Tudor !!! :mrgreen: :o :brawo: No jeszcze grają !????

MILAN WYGRAŁ W CIĄGU DWÓCH OSTATNICH LAT TROCHE, NIE BEDA CI WYMIENIAŁ BO GUL BEDZIE CI SKAKAŁ ! ALE JAK BĘDĄ POTRZEBANA TRANSFERY TO MILAN MA JEDNĄ PRZEWAGE - WYGRAŁ WIEC ZAROBIŁ I JEST MISTRZEM A ILE CHCE GRAC W BARWACH MISTRZA! a jak przyszedł tylko Stam za 10 baniek aa reszta na zasadzie wolnego. To teraz są pewnie jakieś pieniądze przydzielona. A jak bedzie to Galliani i Carlo zdecyduje !

A ty jak piszesz o napastnikach :brawo: To ci współczuje myślenia !. Majac na ławce obrońców którzy oprócz podstawowej czwórki nie grają Nic a potem zawodzą !!! :brawo: Oby tak dalej . Życze zostawiania Tudora i Montero a kupienia Cassano ! to bedzie cool ruch ! :brawo: :D

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Sob Sty 08, 2005 16:09   

Boski Lew napisał/a:
Abstrachując od treści rozmowy chciałbym zwrócic uwage na jej forme. Określenie typu "jesteś żałosny" jest ewidentnym atakiem na rozmówce a nie jego poglądy.
Mogles juz zacytowac caly fragment:
Cytat:
Jestes zalosny piszesz o czyms o czym nie masz pojecia

chodzilo mi o to ze jest zalosny w tej sprawie.
Widze ze bardzo chcialbys pozbyc sie mnie 8) na szczescie kto inny sprawuje tu wladze.

Boski Lew napisał/a:
Jak cie nerwy ponoszą bo Turyn dostae po tyłach to łyknij sobie nerwosolu a nie wyładowywuj swych frustracji na forum.

Kiedy to Juventus dostal po tylach?? :lol:

Widze Cytator DjJuve zaczyna ! :D No ale jak nic innego nie umnie
Co przeszkadza ci w cytowaniu?? :lol:
Dla mnie jest to wygodniejsze gdyz odnosze sie do danych fragmentow a nie calosci tekstu.

Chłopie ja nie jestem jasnowic ani wróżka. Ale taka jest piłki jak sie nie wygrywa to sie nie zarabia !!

To skad takie kluby jak Inter lub Barcelona maja pieniadze?? :doh:

A proces Juve za Epo kosztawał nie tylko siare w całej Europie ale miał także koszty ukryte :D
Co ma piernik do wiatraka.Nagle wyjezdzasz tu z jakims epo i ukrytymi kosztami.

A nie wypisuj że ten czy ten przyszedł za dramo to trzeba im płacic pęsje jak np. Ferrerze :D !
Kazdy klub musi placic pensje.Gdyby Canna Emerson lub Zlatn nie przyszli musilibysmy placic innym zawodnikom(ktorzy odeszli).
Zreszta nie wiem co chcesz od Ferrary?Po sezonie zapewne odejdzie ale zapamietam mu wspanialem lata gra dla Juve i Azzurich.

A jak by mówisz że budżet pozwala to powiedz ile maja jeszcze kasy !?
Pytanie z kosmosu.
Skad ja mam znac szczegoly na temat budzetu Juventusu?? :-| Napisalem jedynie
Cytat:
Myslisz ze taki klub jak Juventus z Luciano Moggim na czele nie bedzie potrafil uzbierac odpowiedniej ilosci kasy

Jak wydali tyle NIC NIE WYGRALI a jeszcze chcą.
Ile wydali?? :-|

Dziwna że każdy transfer to Moggi proponuje graczy ala Legrotalia czy Iuliano i Tudor !!! :mrgreen: :o :brawo: No jeszcze grają !????

Ja nie widze w tym nic dziwnego.Ci pilkarze sa nam niepotrzebni a moze innym sie przydadza.Do nich wystarczy doplacic i mozna miec dobrego zawodnika.

MILAN WYGRAŁ W CIĄGU DWÓCH OSTATNICH LAT TROCHE, NIE BEDA CI WYMIENIAŁ BO GUL BEDZIE CI SKAKAŁ !
To samo moge powiedziec na temat ogolnych zdobyczy we Wloszech 8)

ALE JAK BĘDĄ POTRZEBANA TRANSFERY TO MILAN MA JEDNĄ PRZEWAGE - WYGRAŁ WIEC ZAROBIŁ I JEST MISTRZEM A ILE CHCE GRAC W BARWACH MISTRZA!
Jak widac nie wszyscy chca grac w barwach mistrza 8)

a jak przyszedł tylko Stam za 10 baniek aa reszta na zasadzie wolnego. To teraz są pewnie jakieś pieniądze przydzielona. A jak bedzie to Galliani i Carlo zdecyduje !
Gdyby Milan wydal nie 10 mln a 50 nadal moglby robic transfery(w koncu nie wszyscy maja pana Silvio) wiec to raczej nie ma znaczenia.

A ty jak piszesz o napastnikach :brawo:

Nie wiem jak z toba rozmawiac.Napisalem jedynie ze chcialbym miec w Juventusie Cassano.

To ci współczuje myślenia !.

:lol2: spojrz na siebie i na twoj tok myslenia.

Majac na ławce obrońców którzy oprócz podstawowej czwórki nie grają Nic a potem zawodzą !!! :brawo: Oby tak dalej . Życze zostawiania Tudora i Montero a kupienia Cassano ! to bedzie cool ruch ! :brawo: :D
Dobrze ci radze-o nas sie nie martw bo jak narazie sobie radzimy.Nigdy w zyciu nie widziales jak gra ten beznadziejny Tudor i Montero a sie madrzysz.
Ja w przeciwniestwie do ciebie nie przyjmuje doniesien prasy wloskiej jako informacji w 100% sprawdzonych a jedynie chcialbym zeby Antonio zasilil moj klub wtedy dysponowalibymy jedna z najwiekszych sil ofensywnych (niestety chyba pozostanie to tylko w sferze marzen :P )

Boski Lew 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 08, 2005 16:24   

No jesli uważasz że remis z Parmą jest kontynuacją dobrej passy to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć dalszych tego typu osiągnięć.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Sob Sty 08, 2005 16:29   

Przez dostanie po tylach zrozumialem porazke.

For_zaza_Milan 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 08, 2005 18:01   

Tak jest !! Nic innego, życzyć tylko przynajmniej X - :D masz zacje Boski Lwie

Na mówisz że nie widziałe Ciro czy Iuliano w akcji :o No ten finał LM w latach 90 na wspomaganiu. To juz lata świetności tych graczy :D :brawo: Byli niesamowici :wink: !!

Teraz bedą mieli okazje w Coppa Italia sie znów zaprezentowac 2 : 0 Juve dostało w Bergamo pewnie Capelo nie bedzie ryzykował jednynych obronców czyli 4 To wystawi tych co są karta przetargowa przy każdym transferze żeby tylko sie ich pozbyc ! :D

Dobra skonczy juz chłopie bo mam gdzieś twoje zdanie !

Do kibiców MILANU !! No mówi sie że Czerwony Romek ma filmy jakieś niby (niby) chciał by za definytywny transfer Crespo ! dostac Kahke i Jon Dahla ! :nono: :nono: Mam nadzieje że to jest plota i na to sie zamosi ale to było by błędne rozwiązanie chyba. Co Wy na to ??

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi