ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 29)
Autor Wiadomość
STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 16, 2020 13:17   

Moim zdaniem kwota rzucona na początek negocjacji, żeby później "było z czego schodzić". Chętnie zostawiłbym go w Milanie, bo od pewnego czasu gra znaczącą rolę w drużynie.
Daję małe szanse, że znajdzie się chętny do zapłacenia mu 7 mln, a jeśli tak to to niech idzie.
Wymiana na Eriksena to zagrywka w stylu "na dwoje babka wróżyła" - Bóg jeden wie co z tego wyniknie, może okazać się genialną wymianą, jak również kompletnym niewypałem.
Renesco napisał/a:
Finalnie nie zdziwiłbym się jakby przedłużył z nami umowę w maju, bo okaże się, że nikt nie będzie specjalnie chętny dać mu te 7 mln euro+.

Też jakoś takie zakończenie sprawy wydaje mi się najbardziej prawdopodobne :) .

Marco7 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 25, 2020 21:52   

pandoktor napisał/a:
Mam bardzo podobne przemyślenia. 18/19 Eriksen to był ciągle top. Ale od 19/20 to jest mocna jazda w dół. marco7 mówi, że bez wahania wymieniłby Hakana na Eriksena. Ale którego Hakana? I którego Eriksena? Kluczowe pytanie w kontekście zarobków Hakana i jego pozostania w Milanie jest takie, czy grając na swojej pozycji, z trenerem, który mu ewidentnie ufa, etc. potrafi sezon w sezon grać na poziomie 15-20 bramek i asyst w samej lidze. Jeżeli tak, to po co nam Eriksen czy inny zawodnik, który kiedyś był świetny, ale teraz jest dużo słabszy? Hakan też ma duży potencjał, co pokazał w Hamburgu i Leverkusen, a także w drugiej połowie zeszłego sezonu.

Wiadomo, ze nigdy nie wiemy jakiego zawodnika kupujemy/kontraktujemy. Zawsze to jest jakiś rozkład prawdopodobieństw,przy czym wiadomo, że tu jest ogromne pole do subiektywnej opinii. Ja osobiście wolałbym zaryzykować z Eriksenem, niż brnąć z Hakanem, zwłaszcza jeśli mielibyśmy mówić o podobnych zarobkach. Jak się uda to mam piłkarza, który jest w stanie wznieść naszą drużyny na zupełnie inny poziom, a ma dopiero 28 lat. Hakan nawet w tej formie jakiej jest teraz (czyli najlepszej w całej swojej karierze) w realiach LM (o której myślimy) jest zawodnikiem jakich jest na pęczki.
NIe mniej to są jedynie gdybania, a wymiana z Interem to już w ogóle sci-fi, bo nawet gdyby przyjąć, ze kuzyni bardzo by zapragnęli mieć Hakana, to przecież nie muszą nikogo nam dawać w zamian, bo wystarczy, ze poczekają półtora miesiąca i mogą z nim podpisywać kontrakt.

Odpowiedz do tematu