ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Cagliari
Autor Wiadomość
Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sie 01, 2020 14:28   Milan - Cagliari

W ostatniej kolejce podejmujemy dzisiaj zespół Cagliari.

Liczę na potwierdzenie formy i nie ukrywam, że strzelecki festiwal. Zespół gości jest co prawda po zwycięskiej batalii przeciwko Juventusowi natomiast było to ich zaledwie drugie zwycięstwo w 10 ostatnich spotkaniach.

Marzy mi się gol i asysta Ibry. Przeskoczy on wówczas swój dorobek w obu tych kategoriach z czasów Interu (aktualnie w Milanie ma zdobyte 66 bramek i 29 asyst, tyle samo w Interze). Do tego gol i asysta Hakana i mamy pierwszego ofensywnego pomocnika, który zaliczy double-double w lidze od czasów Ronaldinho. Nie obrażę się, jak będą ze Zlatanem wykładać sobie ostatnie podanie nawzajem ;-)

Bubu 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 01, 2020 21:29   

Karny :rotfl2:
E: I dobrze.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 01, 2020 21:30   

Cholera, jak Zlatan podchodził, to coś czułem, że obroni Cragno. Chyba dlatego, że to by było za łatwa 10. bramka dla Ibry. Ale gramy momentami naprawdę porywająco, jak nie graliśmy od dekady.
lì a casa il cuore sentirà!

kamilus 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 01, 2020 21:34   

Zlatan w ogóle dziś jakoś tak niewyraźnie wygląda, ciekawe z jakiego powodu.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 01, 2020 21:40   

Cragno po prostu przeczytał książkę Ibry i zauważył jak strzela zdecydowaną większość karnych. Jeżeli się nie mylę, to każdy karny w tym sezonie Zlatana był strzelany w ten sam dolny róg.

Połowy nie widziałem i z powtórki nie rozumiem za co karny. Coś w stylu Romy ostatnio chyba.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 01, 2020 21:59   

No. I takiej "dziesiątki" Zlatan potrzebował ;-)

Bubu 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 01, 2020 22:00   

I teraz pięknie, a nie po takim "karnym".

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 01, 2020 22:37   

No i kolejny sezon za nami. Miło, że wreszcie pojawiło się jakieś światełko w tunelu jeśli idzie o naszą grę. Dawno już tak efektownie i efektywnie to nie wyglądało.

Smutno mi tylko, że Jack odchodzi, bo uważam, że to piłkarz, który wciąż mógłby nam sporo zaoferować. A już na pewno znacznie więcej niż Paqueta z Kruniciem. No ale koniec ekscytowania się meczami, czas na sezon plotek transferowych.

Grazie ragazzi.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 01, 2020 22:47   

Trochę smuteczek...

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 01, 2020 23:13   

Długa ta przerwa nie będzie, miejmy nadzieję, że wózek pojedzie dalej. Forza Milan!

MK92 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 02, 2020 07:45   

Kolejny pokaz zgrania i woli bawienia się futbolem Rossonerich, tym razem niestety już po raz ostatni w tym sezonie. Ja wiem, że bardzo chcieliśmy wzrostu formy Milanu, regularnego punktowania, składniejszej gry w ataku czy pewniejszej postawy w fazie defensywnej, ale to, co w ostatnich tygodniach mieliśmy przyjemność oglądać, było jakimś przegięciem wajchy w drugą stronę, wykroczeniem poza naszą wyobraźnię, ograniczoną latami zupełnej mizerii, no bo nikt chyba nawet nie marzył, żeby ten Milan - ni z tego, ni z oweg - zaczął grać jak główny pretendent do scudetto. Niebywałe było to lato! Oby i jesień była tak wspaniała. Myślę, że Zlatan nie pozwoli kolegom spocząć na laurach i nowy sezon w połowie września zaczniemy z przytupem. Główne wyrazy szacunku i wdzięczności kieruję jednak w stronę Piolego. Tyle miesięcy pogardzany niemal przez wszystkich, znosił to w pełnej pokorze, a ostatecznie odpowiedział wszystkim najlepiej jak mógł - za sprawą gry i wyników Milanu. Grazie! Forza Milan!

Odpowiedz do tematu