ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulki Milanu
Autor Wiadomość
STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 26, 2020 09:40   

Jak dla mnie ładne. rafal996 pasy nie są jeszcze z tych najszerszych ;) .

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 27, 2020 12:23   

Fakt, że mogłyby być szersze ;) Ale i tak jest super i oby się potwierdziło.

Ten widok, ech... ;)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 27, 2020 22:08   

Widziałem wzceśniej jedno ze zdjęć, mało atrakcyjnych i widok mnie przeraził. Ale te fotki z komputerowym Romkiem są już całkiem obiecujące. Może być atrakcyjnie....

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 03, 2020 12:45   

Te koszulki Milanu ze stajni Pumy wyglądają jak słabej jakości podróbki, nie mają niestety startu do Adidasa, co mnie dziwi, bo np. osprzęt reprezentancji Włoch jest - moim zdaniem - na zupełnie innym poziomie.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 03, 2020 19:58   

Co konkretnie masz na myśli? Moim zdaniem projekty są zaskakująco dobre, przynajmniej domowych. Tradycjonaliści mogą najwyżej narzekać na brak trzech pasków na rękawach, ale tak jak pisałem, wychowywałem się z plakatami z lat 90, gdzie było Lotto i Opel ;)

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2020 16:36   

Wiadomo, że jedyne koszulki, jakie kupuję obecnie, to znajdowane na aukcjach z lat 90. i z pierwszej dekady XXI wieku.

Wszystkie koszulki Pumy są, moim zdaniem, słabej jakości, są jakieś takie mało "dostojne" i "stylowe", jakby były z bazaru. Na tych przeciekach co prawda niewiele widać, ale pierwszy zestaw wygląda dla mnie jak ten sprzed dwóch lat, który w praktyce okazał się być dla mnie słaby, trzeci po raz kolejny wygląda jak jakiś treningowy, a o drugim kompletnie nic nie można powiedzieć - wygląda na to, że będzie na tym samym, bardzo średnim poziomie, co zestawy poprzednie od Pumy.

plakat33 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 11, 2020 09:07   

Mam podobne zdanie o koszulkach Pumy co Yahoo323. Mam z sezonu 18/19 i dodam, że osobiście mam wrażenie, że się zaraz podrze. W dotyku jest jak słabej jakości poliester z bazaru lat 90tych. Design na kolana nie powala, ale powiedzmy, że to rzecz gustu. Ja na przykład z guzikami nie lubię, ponieważ mi to piżamę przypomina. W białych zrobili czarny ślad rowerowy, a trzeci wyglądał jak treningowy. Do tego bez obrazy, ale rozmiarówka Pumy to chyba jest wzięta z Hobbitonu ( przy Adidasie na pewno ).

Na sezon 19/20 design domówki i wyjazdowej mi się podobał. Bluza bramkarska jest również fajna. Trzeci komplet to znowu jakaś treningowa. Jakość materiału chyba ta sama co poprzednio.

Ogólnie to jak się weźmie do ręki ma się wrażenie trzymania zwykłej tandety, pomijając fakt, że faktycznie jakoś dostojnie nie wyglądają.

W tych nowych widać ''inspirujący'' nadruk i jestem ciekawy jak będzie to wyglądało w rzeczywistości ale na razie jestem nastawiony negatywnie, bo to nie zawsze oznacza to samo co fajnie i nowocześnie. Rękawy w czerni też mi się na obrazku nie podobają. Niebieska wygląda paskudnie.

Może ktoś napisze na czym to polega, że wyprodukowanie koszulek przyjemnych w dotyku i bardzo dobrych gatunkowo kosztuje grosze dla takich gigantów szyjących w tanich fabrykach, a wypuszczają takie gów... do tego kasując chore pieniądze ( ceny nie usprawiedliwia kompletnie nic ).

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 28, 2020 10:41   

Koszulki oficjalnie potwierdzone. Jak dla mnie, na zdjęciach wyglądają super. Ciekawe jak będzie na boisku. Tak czy inaczej, projekt bardzo mi się podoba.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lip 28, 2020 10:53   

Dla mnie super.

Zlatan brał udział w sesji zdjęciowej, więc może to dobry omen w kwestii przedłużenia jego kontraktu :)

miszcz 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 28, 2020 11:12   

Wydaję mi się, że 2012 też brał udział... razem z Thiago Silvą :P

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 28, 2020 11:20   

Tak jest, tak samo jak Bakayoko tuż przed odejściem ;)

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lip 28, 2020 11:32   

miszcz napisał/a:
Wydaję mi się, że 2012 też brał udział... razem z Thiago Silvą :P

czyli nie można wykluczać, że przedłużymy z Ibrą kontrakt a potem go sprzedamy :D

MK92 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 28, 2020 11:55   

Na mój gust tych obecnych nie przebijają (dla mnie chyba najpiękniejsze koszulki Milanu w XXI wieku), ale nawet fajnie się prezentują - tak na poziomie tych z sezonu 2018/2019. Ogółem jestem bardzo zadowolony z dotychczasowych pomysłów Pumy, tym bardziej patrząc na to, co Nike wyrabia u naszych kuzynów.

Co do prezentacji koszulek przez piłkarzy i obecności Zlatana, to przypomnę jeszcze, że latem 2018 roku czołową postacią na grafikach z nowymi strojami Pumy był Bonucci :P

Kzr 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 31, 2020 13:02   

Ponoć to ma być nowa wyjazdówka: https://www.footyheadline...1-away-kit.html

Ale kasztan.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 31, 2020 13:23   

Ojej...

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 31, 2020 13:49   

Przedziwna koszulka. Takie lata 90. Ale kto wie, może się fajnie prezentować na boisku. W sumie nie mam nic przeciwko, jakaś odmiana od dość konserwatywnych białych wyjazdówek.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 31, 2020 13:57   

Mnie się podoba... lubię oldskul

theoden92 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 31, 2020 20:56   

To ma byc drugi stroj? Jako 3 to rozumiem, czesto mielismy jakies dziwactwa. Ale biale sa ladne, klasyczne..

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 31, 2020 21:09   

Moim skromnym zdaniem straszne nieporozumienie... Ta z zeszłego sezonu już o niebo lepsza.

MK92 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 01, 2020 12:05   

Projekt koszulki wyjazdowej wygląda zdecydowanie najsłabiej ze wszystkich trzech kompletów, ale wydaje mi się, że na piłkarzach będzie ona znacznie lepiej się prezentować.

Odpowiedz do tematu